Video

PRAVDA o koronaviru v Číně: Lékař přiznal, jaká je v zemi situace!Přestože se aktuálně začíná zdát, že Čína dostala situaci s koronavirus pod kontrolu, počty pacientů, které uvádí, údajně nejsou zcela pravdivé. Děsivé slova vyřkl tamní lékař, který promluvil o reálném stavu v zemi.

Čína začíná před ostatními zeměmi deklarovat, že koronavirus dostává po dlouhých měsících boje pod kontrolu, a zároveň odhalily, která krevní skupina je virem nejvíce ohrožena . O tom, že v zemi se nakazilo jen 80 tisíc lidí a postupně se všichni léčí, však pochybuje tamní lékař, který se rozhodl pro KyodoNews promluvit.

Podle něj byl počet nakažených koronavirus zmanipulován v době návštěvy prezidenta Si Ťin-pchinga minulý týden, aby se země mohla pochlubit výbornými výsledky a zvládnutím těžké situace. Uvádí, že množství pacientů se symptomy viru bylo propuštěno předčasně a omezil se počet nových testů. Slovům vlády o tom, že v zemi nepřibývají nové případy, se přitom nemá věřit.

Zároveň varuje, že pokud předčasně propuštěni pacienti nakazí další lidi venku, hrozí opětovné propuknutí nemoci. Dodává, že pouze pacienti, kteří měli dvakrát negativní test na koronavirus a čisté výsledky na počítačové tomografii plic, mohou být prohlášení za vyléčeno. Přibývají i výpovědi samotných čínských pacientů zveřejňují pravdu, ale následně jsou jejich příspěvky hromadně odstraňovány.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Video

Nakažené Češky ukazují strašnou realitu: Ignorace lékařů a velké bolesti!

Slovenský otřásá tragédie, jaká už dávno ne. A pokud se mezi námi stále najde někdo, kdo si myslí, že je vůči koronavirus imunní a může brát aktuální situaci na lehkou váhu, měl by si rozhodně podívat video nakažených mladých Češek, které se během své léčby rozhodli promluvit k lidem.

,, Toto video nás stálo hodně sil a doufám, že se dostane k co nejvíce lidem, kteří to stále nepochopili. Chceme tímto poukázat na zákeřnost tohoto víru az trochu jiné perspektivy i upozornit na to, že to opravdu není žádná legrace. Buďte k sobě ohleduplní a Hlane neudělejte stejnou chybu jako my, že jsme slepě věřili doktorce, že to nic není a ohrozily jsme tak doktorku se sestřičkou v nemocnici, ” těmito slovy představili mladé Češky své video, které si za jeden den podívalo na YouTube téměř milion lidí.

Nakažené dívky, která se aktuálně léčí v povinné karanténě, veřejnosti vyprávěli celý svůj příběh spojený s onemocněním Covid-19. První příznaky, neúspěšná návštěva obvodní doktorky, cestování metrem na pohotovost, přibývající další příznaky, nepochopitelný přístup lékařů a hygieniků a jejich nulová péče – o tom všem se Evka a Peťa zmínili v několikaminutovém záznamu.

,, Toto video bychom chtěli sdílet hlavně pro vás, abyste neposlouchali ty kraviny, co vám říkají v televizi, co říká hygiena, protože to tak prostě vůbec není. Možná si říkáte, mladé tělo, je to jen taková chřipka, je to v pohodě. Není to v pohodě, ” vzkázala nám jedna ze slečen, která si myslí, že se nakazila v MHD, konkrétně v metru.

,, Tuto chorobu fakt nechcete. My jsme mladé a máme co dělat, ” přidala se její kamarádka, která si prý při pohledu na sebe ani neumí představit, co to musí dělat se staršími lidmi. Obě zároveň přiznali, že se nacházejí ve fázi, kdy se už nevědí o sobě postarat samy a musí jim pomáhat jejich blízcí. Na závěr nám statečné Češky odkázali, abychom se všichni chovali tak, jako bychom koronavirus v sobě měli a vzájemně si pomáhali.

Pokračovat ve čtení

Stalo se

Video z italské nemocnice ovládlo internet: Opravdu to takhle chceme i u nás ?

Ať si to chceme připustit nebo ne, nacházíme se právě asi v nejtěžší éře našich životů. Svět “tam venku” se každou hodinou mění k nepoznání az médií se neustále valí vlna různých informací i dezinformací, v důsledku čehož je náročné rozlišit, kterým zprávám se dá vůbec ještě věřit.

Co však působí absolutně nejdůvěryhodnější, jsou bezpochyby autentické nahrávky přímo od obyvatel severní Itálie, které bylo epidemií koronavirus postiženy nejvíce .

V uplynulých dnech se na sociálních sítích rozmohl trend, kdy se najednou téměř z každého druhého člověka stává přemýšlivá virolog, schopný zahltit své okolí množstvím informací ohledně nové respirační choroby Covid-19 z Číny.

Je na každém jednotlivci, jak k daným zprávám bude přistupovat, ale za pozornost určitě stojí hlavně záběry natočené přímo v epicentru dění. Po smutném přiblížení situace o častých pohřbech či zdrcujících zpovědích pacientů, přežívajících koronavirus na vlastní kůži, přišlo na řadu video z italské nemocnice dokazující, že zdravotnický systém je extrémně přetížený.

Italský scénář i v České Republice ?

Při pohledu na desítky nemocničních lůžek, kde infikovaní obyvatelé napojení na speciální přístroje bojují o život, se naskýtá jediná otázka – opravdu chceme, aby to i v Česku zašlo až takto daleko? Aby museli doktoři táhnout jednu směnu za druhou bez přestávky, aby byli pacienti s akutními stavy ošetřování na chodbách a jiní doslova bojovali o pár kusů přístrojů na okysličení těla?

Tisíce občanů naší země totiž dosud porozumněno pojmu karanténa ani necítí potřebu používat ochranné prvky, jako roušky a rukavice. Lze však tyto nepříjemné snímky otevřou některým oči, protože si musíme popravdě říci, že vybavení většiny našich nemocnic bohužel ani zdaleka nesahá na úroveň zdravotnických zařízení v Itálii.

Pokračovat ve čtení

Stalo se

Mrazivé video z Itálie: Mrtvé oběti shromažďují v kostelech!

Itálie čelí nejsilnějšímu nástupu koronavirus z evropských zemí. Nejnověji se ve státě hromadí tolik obětí, že márnice nestíhají a rakve tak musí být uloženy v kostelích. Lidé se snaží povzbudit hromadným zpěvem a hudbou na balkonech.

Itálie patří mezi evropskými zeměmi k nejvíce postižené oblasti koronavirus. V současnosti evidují téměř 25 tisíc nakažených, přičemž denně nyní přibývá přes 3 tisíc nových případů. Viru podlehlo už 1 800 obětí, které ale nestíhají márnice přijímat, a tak se rakve hromadí v kostelích.

Nejnovější uniklo i mrazivé video, které tuto hrůzu zachycuje. Italové mají nařízenou přísnou karanténu, přičemž náladu si zvedají netradiční činností. Solidární gesto projevují sousedé, kteří vycházejí na balkóny a společně zpívají či hrají na hudební nástroje.

Nedávno přitom zveřejnil italský herec strašné video, ve kterém oznamuje, že navzdory žádosti o pomoc strávil tři dny v bytě s umírající sestrou, která podlehla koronavirus. Na Slovensku aktuální premiér zpřísňuje karanténu po tom, jak bylo potvrzených 61 případů.

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Celebrity2 dny před

Nejkrásnější holčička ukázala 10 let starou fotografii: Co se stalo s tvářičkou, která ohromila svět?

Svět si zamiloval modelku Thylane Blondeau (17), když měla pouze šest let. V té době se objevila její dnes již...

Zajímavosti2 dny před

Vědci určili ideální věk na porod dítěte. Tento věk je nejdůležitější pro porod zdravého miminka!

Mateřství je největší dar, který můžete v tomto životě získat. Otázkou však je, kdy je nejlepší čas mít děti? Existuje...

Celebrity2 měsíci před

Tragédie! Nečekaná smrt mladé české herečky z filmu Pelíšky!

Český umělecký svět zasáhla smutná zpráva. Až nyní se do médií dostala informace, že začátkem dubna tragicky zahynula herečka, která...

Zajímavosti2 měsíci před

Vláda zrušila ústní maturity: Studenti budou ohodnoceni na základě …

Poté, co vláda České republiky přerušila v rámci bezpečnostních opatření proti pandemii COVID-19 vyučování na všech školách, bylo velkou neznámou,...

Zajímavosti2 měsíci před

Lidé z romské osady toho mají dost: TOTO požadují pro svou rodinu!

Mnohé romské osady jsou momentálně v izolací poté, co byli někteří obyvatelé pozitivní otestování na onemocnění COVID-19. Potraviny a hygienické...

Zajímavosti2 měsíci před

Nejkrásnější holčička světa před třemi lety: Neskutečné, jak vypadá dnes!

V roce 2019 zahraniční portál Daily Mail prohlásil novou dětskou královnu krásy, kterou se stalo 6-leté ruské holčička jménem Anastasia...

Celebrity3 měsíci před

Smutné zprávy: koronavirus ZABIL známou tvář z Českého filmu!

Z české kinematografie dorazili velmi smutné zprávy. Komplikacím v důsledku koronavirus podlehla známá scenáristka, v níž filmu si zahrál Bolek...

Zajímavosti3 měsíci před

Nakažený taxikář koronavirem promluvil: Jste andělé, vzkázal lékařům a zdravotníkům.

Slova o andělech a plné díků! Taxikář (53), který se před více než měsícem nakazil koronavirus a zákeřný virus ho...

Nezařazené3 měsíci před

AKTUÁLNÍ zpráva z České republiky: koronavirus má první oběť!

Z České republiky, kde je momentálně 1 200 pacientů nakažených koronavirus, přišly mimořádně smutné zprávy. Onemocnění si totiž vyžádalo první...

Zajímavosti3 měsíci před

Mohou koronavirus přenášet i psi? Varování lékařky Na TOTO dejte pozor!

Nejeden pejskař se v těchto dnech aktivně zajímá o to, jak to vlastně s potenciálním přenášením koronavirus u domácích zvířat...

Oblíbené