Zajímavosti

Pozorný divák si to hned všiml: PODVOD v duelu na Farmě?Fanoušci reality show Farma mají každý pracovní den o večerní program postaráno. Vtipné momenty, hádky, intriky či něžnosti, to vše nám televize Markíza dávkuje v pravidelných intervalech.

Někdy jsou však situace natolik vyhrocené nebo zvláštní, že se mezi diváky šíří teorie o tom, že chování soutěžících není úplně pouze spontánně a zasahuje do něj i režie. Jak to tedy opravdu je?

Každoročně se v souvislosti s reality show Farma zmiňují různé úvahy o tom, že intriky či nečekané zvraty v mezilidských vztazích jsou ovlivněny pokyny z režie. 12. série není výjimkou.

Televizi Markíza tak už zřejmě konspirační teorie z lidu jdou pěkně na nervy – rozhodla se k dané problematice vyjádřit.

Reality show Farma se na televizních obrazovkách vysílá s přibližně měsíčním odstupem od natáčení, celá produkce tedy musí pracovat velmi rychle. Nežádoucím následkem přehnaného tempa je však nejednou právě pokles kvality.

Zřejmě i z tohoto důvodu jsme již ve Farmě 12 mohli vidět množství kontroverzních detailů – například Henrika před kamerami pobíhajícího v sluhovskom oblečení dříve, než byl formálně zvolen sluhu či Erika s papírovým kelímkem od kávy z automatu. To ale není všechno!

Při poslední epizodě Farmy divákům neušel další takový detail, který je o to podivnější, že Markýza si na navlas stejném “popálila prsty” už v lednu při šou Svatba na první pohled. Nuže, růst mužské brady je zapeklitá věc!

Kdo tímto způsobem televizi prozradil tentokrát? Farmář Lukáš Stanislav. Jak víme, ten se totiž s Erikem Zahorjanom dohodl, že mu před duelem pomůže zkrátit bradu, ale když přišlo na lámání chleba, Erik upřednostnil lenošení v posteli se svou Sárou. Lukáš se tedy do úpravy pustil sám a jak to už bývá, dopadlo to tak, že si musel celou svou mužskou pýchu nakonec oholit. Z této jeho nové, neobvyklé podoby, se nakonec smála i Evelyn, která sympatického vesničana v hledišti arény téměř nepoznala.

Lukáš však vůbec nemusí litovat, že jeho brada padla za oběť neopatrnému zacházení s holicím strojkem. Vypadá to totiž tak, že mu roste extrémní rychlostí! Jak jinak vysvětlit, že když měl před kamerou vyjádřit “bezprostřední” pocity z návratu Xenie a Katky, měl už na tváři bujné strniště?

Diváci tomuto kontroverznímu detailu vůbec nerozumějí a ptají se, jak k podobné natáčecí chybě mohlo dojít. Existují na ni totiž pouze dvě vysvětlení. Prvním je, že Lukášovo vyjádření k duelu se natáčelo s pořádným zpožděním. Měly by však producenti důvod odkládat jeho slova o – soudě podle délky brady – dva až tři týdny?

Druhým, mnohem závažnějším vysvětlením by bylo, že Lukáš řekl na kameru slova o návratu Xenie a Katky ještě předtím, než se souboj uskutečnil a až následně se oholil a poputoval fandit na duel, který by však tímto pádem měl již předem jistý výsledek.

VYJÁDŘENÍ TV MARKÍZA:

Pořádně vášně vzbudily i záběry oholené / sada dvojice Henrich Kulka a Lukáš Stanislav. Farma se natáčí s předstihem, hrubý střih jednotlivých epizod se však provádí zhruba po pěti dnech od nabrání materiálu. Finální ještě později. A pokud bylo třeba doplnit nějaké reakce, tak se dokrútili, řekněme, i po deseti dnech.

Tvůrci show by prostě šli sami proti sobě, kdyby k nějakým podvodům docházelo. Farmáři si totiž celý příběh dokáží vyskládat sami.

Názor si vytvořte sami 🙂Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Video

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota domnívala, že je další ženou, která touží po kariéře, ale neumí zpívat. Netušili, jak moc se mýlili!

Julia Chupira zpívala slavnou píseň Whitney Houstonové I Will Always Love You. Její hlas nejprve překvapil a pak všechny nadchl! Něco nám říká, že si Julie všimli lidé v hudebním průmyslu a dělá z ní hvězdu. Má neuvěřitelný talent!

Líbí se vám její hlas? Sdílejte!

Pokračovat ve čtení

Video

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost – byly zničené, bez života a barva už nezakrývala šedou barvu jako předtím. O několik let později se rozhodla vyhledat pomoc odborníka Christophera Hawkinse. Změnil ji k nepoznání!

Kerry chtěla podstoupit radikální změnu …

Všechno bylo okamžitě jasné kadeřníkovi! Nejen, že si podstatně ostříhal vlasy, ale také odhalil něco, co se Kerry celé ty roky snažil skrýt …

Šedým vlasům se už nedalo vyhnout. Velmi se jí to hodí! Podívejte se na celou transformaci:

Sníte někdo z vašich přátel o radikální změně účesu? Sdílet tento článek!

Pokračovat ve čtení

Humor

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl přesvědčit svého pána, aby usnul.

Při pohledu na reakci psa, který chce bojovat alespoň hodinu spánku, nebudete schopni zadržet smích!

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video12 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti12 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video12 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti12 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor12 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video12 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti12 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video12 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti12 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy12 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené