Zajímavosti

Pozor! roušky způsobují toto onemocnění, které nelze léčitNěmecká specialistka Doktorka Margaritě Griesz-Brisson se specializuje na neurofyziologii a neurotoxikologiu. Nedávno natočila video na téma účinků roušek na náš mozek. Její závěry jsou více než zajímavé.

Opětovné vdechování vzduchu, který se nám drží pod rouškou, vede k nedostatečnému okysličení našeho mozku. Naše nervové centrum jak všichni víme je na jeho nedostatek velmi citlivé. Co ale málokdo ví je fakt, že existují nervové buňky, které nemohou bez kyslíku přežít déle než 3 minuty.

Varovnými signály, které nás upozorňují na to, že není něco v pořádku, jsou například bolesti hlavy, ospalost, závratě, potíže se soustředěním a opožděná reakční doba. Pokud se však tento stav bez kyslíku stane běžnou záležitostí, všechny tyto příznaky zmizí. To ale neznamená, že by problém zmizel. Funkce mozku zůstává stále špatná a nedostatek kyslíku pokračuje.

Vývoj neurodegenerativních onemocnění trvá roky, dokonce i desetiletí. Pokud si dnes nepamatujete své telefonní číslo, znamená to, že proces degenerace vašeho mozku začal již před 20 nebo 30 lety. Možná si myslíte, že na nošení roušek jste si už zvykli a dýchat přes ně vám už nevadí. Faktem ale je, že degenerativní procesy v mozku se zesilují a pokračují každým momentem když mozek nemá dostatek kyslíku.

Doktorka také říká, že ona sama nenosí roušku, potřebuje totiž svůj mozek k přemýšlení. Chce jasně myslet, když se stará o své pacienty. Neexistuje totiž žádná výjimka týkající se nošení roušek, nedostatek kyslíku je prostě nebezpečný pro všechny mozky.

Podle lékařky jedná o problém především u dětí a dospívajících, kteří mají extrémně aktivní a přizpůsobivý imunitní systém. Navíc jsou jejich mozky neuvěřitelně aktivní, protože se mají co učit. Mozek dítěte nebo adolescenta touží po kyslíku mnohem víc než mozek dospělého.

Dítě potřebuje mozek, aby se učilo a mozek potřebuje kyslík, aby fungoval. K tomu podle lékařky netřeba ani studie. Je to jasná věc, kterou jsme se všichni učili ve školách. Vědomě a záměrně vyvolané hladovění kyslíkem představuje absolutní zdravotní riziko a absolutní lékařskou kontraindikaci.

V medicíně absolutní kontraindikace znamená, že tento lék, terapie, metoda nebo opatření by se neměly používat a jejich použití není povoleno. Aby celá populace byla nucena používat absolutní lékařskou kontraindikaci, musí k tomu existovat přesné a vážné důvody, které musí být předloženy příslušným interdisciplinárním a nezávislým orgánem k ověření a povolení.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Video

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota domnívala, že je další ženou, která touží po kariéře, ale neumí zpívat. Netušili, jak moc se mýlili!

Julia Chupira zpívala slavnou píseň Whitney Houstonové I Will Always Love You. Její hlas nejprve překvapil a pak všechny nadchl! Něco nám říká, že si Julie všimli lidé v hudebním průmyslu a dělá z ní hvězdu. Má neuvěřitelný talent!

Líbí se vám její hlas? Sdílejte!

Pokračovat ve čtení

Video

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost – byly zničené, bez života a barva už nezakrývala šedou barvu jako předtím. O několik let později se rozhodla vyhledat pomoc odborníka Christophera Hawkinse. Změnil ji k nepoznání!

Kerry chtěla podstoupit radikální změnu …

Všechno bylo okamžitě jasné kadeřníkovi! Nejen, že si podstatně ostříhal vlasy, ale také odhalil něco, co se Kerry celé ty roky snažil skrýt …

Šedým vlasům se už nedalo vyhnout. Velmi se jí to hodí! Podívejte se na celou transformaci:

Sníte někdo z vašich přátel o radikální změně účesu? Sdílet tento článek!

Pokračovat ve čtení

Humor

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl přesvědčit svého pána, aby usnul.

Při pohledu na reakci psa, který chce bojovat alespoň hodinu spánku, nebudete schopni zadržet smích!

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video12 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti12 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video12 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti12 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor12 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video12 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti12 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video12 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti12 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy12 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené