Stalo se

Pejsek je příliš starý a nemocný na to, aby spal v druhém patře. Rodina se každou noc střídá a spí s ním na gauči aby mu bylo lípSeznamte se s Spikee – 14-letým anglickým kokršpanělem, který se v současnosti zotavuje z druhé mozkové příhody.

Bohužel, kvůli svému věku a zdravotním problémům už Spike není schopen vylézt po schodech na druhé patro a spát při svých majitelích.

Spike je 14-letý anglický kokršpaněl

“Spika jsme si vzali z útulku, když měl 5 let, asi rok po ztrátě našeho psa. Spika si před tím adoptovali již několik rodin, ale nemůžeme pochopit, jak se ho někdo mohl vzdát. Jsme však velmi rádi, že se dostal k nám, ” uvedl majitel.

Ve skutečnosti, pejsek už sám nedokáže vylézt po schodech. Je to o to smutnější, když do nedávná byl vždy zvyklý spát v posteli se svými pány. “Vždycky spal na posteli na patře. Takže když pro něj byly schody příliš nebezpečné, byl to okamžitý přechod na spánek dole na pohovce spolu s ním, ” vysvětluje majitel.

V současnosti se pejsek zotavuje z druhé mozkové příhody a těžko se mu chodí po schodech

Ukázalo se, že po druhé mozkové příhodě nebyl Spike schopen chodit, takže ho rodina musela nosit po domě. Naštěstí je tento psík silný a polepšilo se mu. Nyní, i přesto, že dokáže znovu chodit, stále není dost silný na to, aby vyšel po schodech a spal tam, kde obvykle. V ložnici svých pánů.

Protože Spike už nemůže spát v ložnici svých majitelů, rodina se rozhodla spát s ním každou noc na gauči

“Vždy dělá velký rozruch, když kdokoliv přijde dolů a musí s nim sdílet svůj prostor. No jakmile se k němu přitulí je spokojen. Hlavně ráno po probuzení se rád mazlí. ”

Nastavili také prostředky proto, aby zabránily zraněním

Pouto mezi Spikee a jeho pánem je velmi silné. “Jsou absolutně nerozluční. Můj otec ho volá “stará fazole” a tráví spolu hodně času. Můj otec přinese morku vodu a jídlo na pohovku a ručně ho nakrmí, aby se ujistil, že dostane své léky a nabírá na síle. ”

Jsme velmi rádi, že ho máme v našich životech

Je jasné, že Spikeova rodina ho miluje celým svým srdcem a udělala by vše pro to, aby byl šťastný. “Máme ho moc rádi a jsme velmi rádi, že ho máme v našich životech. Doufejme, že jsme mu vynahradili jeho nepříliš dobrý start do života poskytnutím vší lásky na světě. ”Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Stalo se

Všechno je to podvod ?! Lékař přiznal, jaká je v zemi situace! Vláda lže!

Často se mluví o tom, že média nemají správné informace a že vlády nejrůznějších zemích často mlčí o skutečných číslech a neposílají nám pravdivé informace. Stejně tak tomu je údajně i v Číně.

Čína je nyní pro mnoho zemí velkým vzorem, protože podle médií dokázala situaci s koronavirus dostat pod kontrolu. Včera byl dokonce první den, kdy se v Číně údajně nikdo nenakazil. Jenže pravda má být trochu jiná.

Čínský lékař se rozhodl, že promluví na rovinu a podělí se s pravdou. Ten pochybuje o tom, že by se nákaza v Číně zastavila a také o tom, že se všichni nakažení léčí. Pro KyodoNews se rozhodl promluvit.

Počet pacientů s novým koronavirus ve městě Wu-chan, ohnisku nákazy v Číně, zmanipulovali během minulý návštěvy prezidenta Si Ťin-pchinga, řekl ve čtvrtek místní lékař pro japonskou tiskovou agenturu Kjódó.

Podle něj byl počet nakažených koronavirus zmanipulován v době návštěvy prezidenta Si Ťin-pchinga minulý týden, aby se země mohla pochlubit výbornými výsledky a zvládnutím těžké situace.

Také tvrdí, že mnoho pacientů bylo propuštěno předčasně, tedy se v Číně stále pohybují lidé, kteří jsou nakaženi, což by znamenalo, že se nákaza bude dále šířit. Dodává, že pouze pacienti, kteří měli dvakrát negativní test na koronavirus a čisté výsledky na počítačové tomografii plic, mohou být prohlášení za vyléčeno.

A také pohovory s pacienty s příznaky nemoci, například s horečkou, byly zjednodušeny a zkráceny. Navíc přestali se dělat krevní testy na zjištění protilátek, které se tvoří v těle člověka během nákazy. Výsledkem bylo, že “pacientů s podezřením na koronavirus a plicní onemocnění propustili zpět do společnosti”, popsal situaci lékař.

Si Ťin-pching navštívil středočínské město Wu-chan 10. března, poprvé od vypuknutí nákazy, čímž se zdůraznily úspěchy vládních opatření na zastavení epidemie a prevenci vůči ní.

Jenže z nemocnic se údajně měli dostat i lidé, kteří zcela vyléčení nejsou. Podle čínské Národní zdravotnické komise z nemocnic v provincii Chu-pej, jejímž hlavním městem je Wu-chan, propustili téměř 58 000 lidí. Od poloviny března se drží počet nových infekcí ve Wu-chan pod 12 případy denně, napsala agentura Kjódó.

Pokračovat ve čtení

Stalo se

LIDL informuje o stažení oblíbeného výrobku: Pokud ho máte doma, okamžitě ho vraťte!

POZOR! Obchodní řetězec LIDL stahuje z prodeje nevyhovující potravinový výrobek. V případě, že jste si ho zakoupili, můžete jej reklamovat v kterékoliv prodejně.

Peníze vám budou vráceny dokonce i bez dokladu o jeho zakoupení.

Obchodní řetězec LIDL patří k nejoblíbenějším obchodům nejen na Slovensku, ale iv Čechách. Najdete tam vše od potravin až po domácí potřeby. Se zbožím je většina lidí spokojená ….

Lidl Slovensko na své facebookové stránce informovalo své zákazníky o nebezpečném výrobku, který by měli ihned přestat používat. O co se jedná?

Obchodní řetězec Lidl stahuje z prodeje výrobek “Belbake Mak mletý, 200g, datum minimální trvanlivosti: 09.04.2020, šarže 16090720407,” uvádí společnost na své oficiální stránce.

Ve výrobku byly zjištěny zvýšené množství morfinu a kodeinu, které mohou v některých případech způsobit dočasnou nevolnost či trávicí potíže.

Vzhledem k možné nežádoucí účinky je nutno upozornit zákazníky, aby výrobek nekonzumovali, přičemž mohou zakoupený produkt vrátit v jakékoli prodejně obchodního řetězce.

,, Lidl Slovenská republika se omlouvá za veškeré případné nepříjemnosti, “dodala na závěr společnost.

Pokračovat ve čtení

Stalo se

Tragédie, která trhá srdce: Lenka († 34) kvůli koronavirus už nikdy neuvidí své děťátko!

Mladá maminka Lenka společně se svým manželem vychovávala synka a těšila se na další přírůstek do rodiny. Bohužel, Slovenka se ve vysokém stádiu těhotenství nakazila koronavirus a musela být převezena do nemocnice.

“Pacientka přišla do naší nemocnice ve vážném stavu s onemocněním COVID-19. Lékaři pro záchranu dítěte museli v 34. týdnu provést sekci, avšak matka nezvládla těžký průběh onemocnění COVID-19, “řekl nám mluvčí Fakultní nemocnice v Trnavě Matej Martovič.

“Celé nemocnici je tento případ nesmírně líto,” dodal smutně.

Lenka po porodu ještě žila, ale nakonec byl virus silnější než ona. Její truchlící manžel se nyní musí sám postarat o miminko i dvouletého synka.

Jeho kolegové ze Sboru vězeňské a justiční stráže v Leopoldově něj uspořádali sbírku, protože když půjde na mateřskou, ztratí svůj příjem.

“Slova se hledají těžko, ale jsme připraveni pomoci. Cílem dobrovolné finanční sbírky je usnadnit Andreji novou životní cestu, na kterou se musí vydat se svými dětmi a alespoň zčásti mu tento začátek zajistit tak, aby se mohl soustředit jen na lásku svých dětí a nemít starostí s praktickou stránkou života, “napsali kolegové mladého vdovce na sociální síti.

Pokusili jsme se s Andrejem zkontaktovat, ale to se nám bohužel nepodařilo.

Pohřeb krásné Lenky bude v úterý o 16.00 na hřbitově v Koplotovce.

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Bizardní8 hodinami před

Nebudete věřit vlastním očím. Slováci si těžkou hlavu ze zavřených vleků nedělají. Takto dodržují Lockdown ?!

Situace na Slovensku se ohledně pandemie vůbec nezlepšuje. Vláda tak musí přistoupit k rázněji krokem. V průběhu týdne jednal premiér...

Zajímavosti8 hodinami před

Pokud někoho uvidíte s červenou šňůrkou na ruce zpozorněte! Znamená to totiž …

Víte, proč někteří lidé nosí červený provázek na levém zápěstí? Rozhodně nejde o módní výstřelek. Tento červený náramek má mnohem...

Stalo se11 hodinami před

Všechno je to podvod ?! Lékař přiznal, jaká je v zemi situace! Vláda lže!

Často se mluví o tom, že média nemají správné informace a že vlády nejrůznějších zemích často mlčí o skutečných číslech...

Celebrity11 hodinami před

John Travolta šokoval fanoušky: Radikální změnil vzhled!

John Travolta (65), hvězda Pomády nebo Horečka sobotní noci, radikálně změnil vzhled. Fanoušků na sociální síti pak překvapil fotkou s...

Bizardní12 hodinami před

Šokující Nález: Rybář se chlubil obrovským úlovkem. Když žralokovi rozřezal břicho, zůstal v šoku!

Australský rybář Jason Moyce chytil v moři žraloka. Když ho zabil a chtěl ho rozřezat, netušil, jaký šílený pohled ho...

Stalo se12 hodinami před

LIDL informuje o stažení oblíbeného výrobku: Pokud ho máte doma, okamžitě ho vraťte!

POZOR! Obchodní řetězec LIDL stahuje z prodeje nevyhovující potravinový výrobek. V případě, že jste si ho zakoupili, můžete jej reklamovat...

Zajímavosti12 hodinami před

Nákupní košíky Lidl mají skrytou funkci. Téměř nikdo o tom neví a nakupování je díky tomu neuvěřitelně snadné!

Lidl je jedním z nejpopulárnějších řetězců trhu s potravinami v ČR. Před nějakou dobou obchody představili koše se skrytou funkcí,...

Celebrity12 hodinami před

Pamatujete si na hvězdu Superstar Martina Konráda? Změnil se k nepoznání! Kdysi milovník žen a nyní …

Už je to několik let, co si srdce mnoha fanoušků získal finalista pěvecké soutěže Slovensko hledá Superstar Martin Konrád. Mladičkého...

Kvízy17 hodinami před

Pokud nedokážete vyřešit tuto dopravní situaci, měli byste okamžitě vrátit řidičák!

Jelikož moc dobře víme, jak máte rádi hádanky, příklady, optické iluze a jakékoliv články, které zamotají vaše mozkové závity, i...

Zajímavosti17 hodinami před

Unikly OPATŘENÍ! TOTO mají být nové zpřísněné opatření od 8. března!

Situace na Slovensku se ohľaodm pandemie vůbec nezlepšuje. Vláda tak musí přistoupit k rázněji krokem. Portál Pluska.sk se dostal k...

Oblíbené