Stalo se

Otec třikrát oplodnil svou dceru (11), dvakrát potratila: Největší peklo ji ale pouze čekalo!Ze zpovědi dnes 19-letého děvčete běhá mráz po zádech! Prošla si hororovým peklem, vlastní otec ji od 6 do 13 let téměř denně znásilňoval. Třikrát s ním otěhotněla, dvakrát potratila a potřetí chtěl strašný otec její miminko zavraždit!

Peklo, jakým si prošla Shannon Clifton (19) z Anglie, se neodehrává v žádném hororovém filmu. Psal se rok 2006 a soud svěřil tehdy 6-letou dívku do péče jejího otce.

“Začalo to mlácením. Stávalo se to tak často, že jsem to pokládala za normální věc, “svěřila se Shannon webu thesun.co.uk. “Pak se to stalo,” dodala s tím, že strašný otec ji poprvé znásilnil téhož roku.

Bestiální chování k malému děvčátku se stupňovalo, muž se s ní dokonce přestěhoval, aby známí nic neznali. Otec ji zneužíval i několikrát za den. “Začalo to být ještě horší. Dělo se to předtím, než jsem odešla do školy.

Když jsem se vrátila, přišel znovu, “vypráví Shannon. Někdy ji dokonce budil i uprostřed noci. A přestože si ve škole všimli, že je celá poseta modřinami, uvěřili pohádce o zranění při hře se sestřenicí. Co jí vlastně otec způsobuje, si Shannon uvědomila v 9 letech, kdy se ve škole učili o sexu.

O dva roky později poprvé otěhotněla a otec ji za to brutálně zbil, následkem čehož potratila. Měla teprve 11 let. Další těhotenství přišlo v roce 2012 a znovu následoval potrat. Jako 13-letá otěhotněla potřetí a tentokrát o miminko přijít nechtěla.

“Po jednom znásilnění jsem utekla do kuchyně a chtěla si probodnout srdce. Věděla jsem ale, že tu musím zůstat pro své dítě. Kdyby to bylo děvčátko, možná by to postupně mohl začít dělat i s ní, “obávala se tehdy Shannon.

Otec se jí vyhrožoval, že miminko zavraždí hned po narození. Z pekelného vězení se jí konečně podařilo uprchnout a porodila zdravého chlapečka. Po roce snahy o výchovu ho raději dala k adopci. “Věděla jsem, že si zaslouží lepší život,” svěřila s tím, že by si v budoucnu přála navázat se synem kontakt a všechno mu vysvětlit.

Trýznitele mezitím dostihla spravedlnost, za sedm let odporného mučení své dcery dostal 15 let za mřížemi.

Později mu byl trest z nepochopitelných důvodů zmírněn na 10 let. Shannon se snaží vést normální život, studuje forenzní psychologii a po vysoké chce Anglie opustit.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Stalo se

Dojemný příběh, který trhá srdce! Po narození dětí jim lékař oznámil zdrcující zprávu …

Manželé se spolu s dalšími jejich dětmi na dvojčata neskutečně těšili. Osud jim však takovou dokonalou radost nedopřál …

Angličanka Emma Woodhouse (27) měla vysoce rizikové těhotenství a její dvojčata přišly na svět akutním císařským řezem. Bella se narodila v pořádku, ale Jessica se neprobrala k životu ani po více než 20-minutovém oživování.

Namísto radosti obrovský smutek

“Bylo to strašné, jedna holčička jsme měli živé a zdravé, ale nedokázali jsme se z něj těšit, protože jeho dvojče nám zemřelo,” vzpomíná rozbolavělý matka. Její bolest byla nepředstavitelná, nedokázala se s mrtvou dcerkou rozloučit.

Personál nemocnice se snažil milující mamince pomoci, jak se dalo, a souhlasili s tím, že si mohou mrtvou dcerku vzít domů a rozloučit se s ní, až když budou na to připraveni.

Díky chladicí dětské postýlce si Jessicu nejen přivezli domů, ale starali se o ni jakoby byla živá a to až dva týdny. Brali ji dokonce i na procházku.

Pro mnohé je to, co tato rodina udělala, nepředstavitelné, a pochopit to dokáže asi jen žena, která to přežila také.

Emma, ​​věří, že její dcerka zemřela proto, aby zachránila svou sestřičku, na kterou nyní dává pozor z nebe.

“Od chvíle, kdy se Jessica narodila, zamilovala jsem se do ní, vypadala taková dokonalá. Strávit několik dní s oběma, bylo takové nádherné, nemohla jsem jinak, ” vysvětluje ustaraná máma.

Rodiče si po kremaci nechali popel dcerky doma, aby ji měli navždy u sebe. “Neuplyne den, abych na ni nemyslela. Kdykoliv vidím Bellu, vidím i Jessicu, to se nikdy nezmění … ”

Pokračovat ve čtení

Stalo se

Tato žena chce jít ve 4. měsíci těhotenství na potrat, aby byla slavná! Z jejích slov se vám bude chtít zvracet …

Že se do reality show hlásí lidé, kteří by spíše svým chováním patřily do kategorie bezobratlých nebo prvoků, je všeobecně známo. To, co ale našli v Británii, je opravdu síla!

Josie Cunningham (23), která prý dělá modelku, je kvůli účasti v Big Brother schopná jít na potrat, přestože je už ve čtvrtém měsíci těhotenství.

“Tentokrát mít dítě nebudu. Příští rok budu slavná, koupím si růžový Range Rover a koupím velký dům. Nic mi nemůže překazit můj plán, “řekla Josie Sunday Mirror a vy máte pocit, že byste ji po tomto výroku chtěli zadupat do země, polít to benzínem, zapálit a nechat projít parním válcem.

Cunningham, která už má dvě děti, nyní potřetí otěhotněla, když se dala na dráhu prostitutky a nyní nemá absolutně přehled o tom, kdo je otcem. Na Twitteru se dokonce pochlubila fotkou z ultrazvuku a Britové tak nechápou, jak se může vůbec něco takového v jejich zemi vyskytovat.

Cunningham způsobila rozruch, už když si loni nechala voperovat velké silikonové prsní implantáty a vše měla od státu zdarma, protože prý odmala trpí nedostatkem prsní tkáně. Před měsícem jí opět NHS (národní zdravotní služba ve Velké Británii) proplatila stomatologické ošetření z důvodu těhotenství. Odpůrci přitom upozorňují na paradox, když například rodiče malé Sophie Thomlinson po mozkové obrně prosili ústav o uhrazení operace mozku, která by jejich dceři pomohla chodit. Tomu se řekne nemocný systém!

Pokračovat ve čtení

Stalo se

Ultrazvuk těhotné ženy ohromil nejen maminku ale i všech lékařů! To co tam našli, se jen tak nevidí …

Tehdy 36-letá Oksana Kobeleckaja z ukrajinské Oděsy spolu s jejím manželem Sergejem už nebyly prvorodič, měli jedno tříleté děvčátko. Celá rodina s velkou radostí očekávala nový přírůstek.

Jenže plány nevycházejí vždy tak, jak předpokládáme. Těhotenské bříško rostlo rychleji a bylo už poměrně brzy větší než při předešlém těhotenství a těhotná maminka začala tušit, že možná nečeká jediné dítě, ačkoli v rodině se dvojčata nikdy nevyskytly, tak spíše se přiklonila k tomu, že to tak zřejmě nebude a jde jen o větší dítě. Vybrala se nakonec k lékaři na ultrazvuk. Tam se potvrdilo, že dvojčata skutečně nečeká. Pravda byla pro lékaře i rodiče mnohem šokující.

Oksana čekala rovně paterčata. Šokovaná matka si uvědomila, že všechny její plány se mění. Lékař utíkal s radostnou novinkou seznámit celý nemocniční personál, který se pochopitelně s něčím podobným dosud nesetkal.

Naštěstí vše dopadlo nakonec velmi dobře. Císařským řezem se narodili tři malí chlapci a dvě malé dívky.

Paterčata postupně rostou a rodiče se se světem pravidelně dělí o jejich fotografie na facebookové stránce, kterou pro ně založili – https://www.facebook.com/odessafiver/ .

Z fotografií na závěr vybíráme mámu Oksanu se šesticí malých sourozenců – starší sestrou a paticí malých bratříčků a sestřiček u vánočního stromečku:

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Bizardní53 minutami před

BESTIE v lidské podobě: Agata spálila miminko a šla si užívat párty …

21-letá Agata dopustila případu, který nemá s mateřskou láskou absolutně nic společného. Po tom, jak přivedla na svět svou dcerku,...

Zdraví1 hodinou před

10 příznaků rakoviny, které lidé nejčastěji ignorují. Čím dříve se o rakovině dozvíte, tím je větší šance na uzdravení.

Lidé, kteří už měli rakovinu v rodině, by si měli dávat ještě větší pozor. Doporučujeme se poradit s lékařem nebo...

Zajímavosti1 hodinou před

Na muže neustále volají policii: Důvodem je tvář jeho manželky! Podívejte se proč!

Manželé Tori a Eddie Smith jsou již zvyklí na Zírání a nepříjemné komentáře od lidí. Ale pár z Baltimoru neočekával,...

Nezařazené1 hodinou před

Před příchodem rakoviny vás bude tělo varovat! TENTO signál nikdy neignorujte.

Věděli jste, že první příznaky vážných chorob a především rakoviny, se mohou objevit i na dlaních? Určitě byste se změnami...

Stalo se2 hodinami před

Dojemný příběh, který trhá srdce! Po narození dětí jim lékař oznámil zdrcující zprávu …

Manželé se spolu s dalšími jejich dětmi na dvojčata neskutečně těšili. Osud jim však takovou dokonalou radost nedopřál … Angličanka...

Zajímavosti2 hodinami před

Vitamin, který je nutné doplňovat! Má silné protizánětlivé účinky, léčí rakovinu, cukrovku, ekzémy, akné a mnoho jiných nemocí.

Statistiky ukazují, že téměř 75% populace trpí nedostatkem tohoto vitamínu. Tento vitamín je velmi důležitý a prospěšný pro lidský organismus....

Zajímavosti2 hodinami před

Tento trik by měl znát každý kdo pravidelně peří! Do pračky před praním dala kapesník. Když prádlo vytáhla, bylo …

Kdo doma pravidelně peří, ten ví že to není až tak jednoduchá činnost. Ano, hlavní práci sice udělá pračka, ale...

Zajímavosti2 hodinami před

Už od dětství neznám, co je to nemoc! Babička mě naučila tento recept na posílení imunity.

Nyní nesmíme podcenit chladnější večery. V kombinaci s oslabenou imunitou si můžeme koledovat o pořádně nachlazení, které nepotěší nikoho z...

Zajímavosti8 hodinami před

Zdravotní sestra radí: Když vám začne téct krev z nosu, okamžitě proveďte TOTO!

Úvodem je třeba poznamenat, že většinou krvácení z nosu není nebezpečné. Někdy stačí změna teploty, (např. Změna prostředí) kdy drobné...

Stalo se8 hodinami před

Tato žena chce jít ve 4. měsíci těhotenství na potrat, aby byla slavná! Z jejích slov se vám bude chtít zvracet …

Že se do reality show hlásí lidé, kteří by spíše svým chováním patřily do kategorie bezobratlých nebo prvoků, je všeobecně...

Oblíbené