Zajímavosti

Odvážná matka ukázala fotografii její mrtvého 14-týdenního synka. “Je to člověk, ne zdravotnický odpad.”Odvážná maminka zveřejnila srdcervoucí fotografie svého mrtvého syna, aby dokázala, že je to skutečné dítě, ne zdravotnický odpad, jak jej nazvali lékaři.

Sharran Sutherland (40) z amerického státu Missouri byla ohromena, když viděla svého dokonalého synka Mirana, který zemřel v 14.týždni těhotenství.

1 týden ho chránila v chladničce a následně jej s obrovskou něžností pohřbila do květináče pod hortenziový keř.

Na fotografii, kterou udělala matka 11 dětí, je dítě s délkou 10 centimetrů a váhou jen 26 gramů. I přes jeho velikosti mělo vyformované obličej, ruce, nohy a dokonce i nehty.

Jelikož Miran se podle zákona nepovažuje za dítě dokud nedovrší 20 týdnů, Sharran a její muži Michaelovi povolily, aby si ho vzali domů a pohřben.

I přes ztrátu dítěte žena říká, že je vděčná za příležitost porodit, vidět a držet Mirana před rozloučením.

Podle zákona však Miran ještě nebyl dítě, ale jen embryo.

Sharran zveřejnila fotografii svého syna, aby ženy, které přemýšlejí o potratu, uviděli, nakolik je zformován plod již v této ranné fázi.

“Když jsem se na něj podívala, držela ho v ruce a viděla, jak je dokonale vytvarovaný, byla jsem v šoku. Nemohla jsem uvěřit, jaké na něm bylo všechno ideální. Uši, jazyk, dásně, rty. Neuvěřitelné.

Knihy často znázorňují děti v bříšku, ale on vypadal zcela jinak. Byla jsem ohromená až do hloubky mé duše.

Miran potřeboval jen růst a dále se rozvíjet. To mě zničilo. Je to neuvěřitelný pocit, který nedokážu popsat.

I poté, co zemřel, dali mi příležitost podržet si ho. Moje touha byla uspokojena a jsem za to vděčná.

Nás svět se dokonale naučil dehumanizovať nenarozené děti. Oblast určená na potraty zaznamenala velký úspěch. To však neplatí jen pro ženy, které podstoupily potrat, ale i pro ty, které přišly o dítě, protože svět nevidí v jejich dítěti živého člověka.

I když žena přijde o nenarozené dítě, nemůže za ním truchlit tak, jako kdyby ho porodila a ono by pak zemřelo.

Když žena ztratí nenarozené dítě, téměř žádná nemá ve zvyku o tom mluvit. Drží to v sobě a já si myslím, že je to proto, že lidé toto dítě nevnímají jako dítě, ani jako člověka. ”

Když ultrazvuk ukázal, že Miranova srdíčko přestalo bít, doktoři ženě poradili, aby šla na vyškrábat, jehož prostřednictvím její děťátko vyberou z dělohy.

Sharran to odmítla, protože nechce, aby bylo její dítě roztrhané na malé kousky. Upřednostnila proto vynucený porod.

Několik dní zkoumala tělo svého synka, vzala si jeho otisky prstů a nakonec ho spolu se zbytkem rodiny pochovali do květináče, jak jim to doporučil pracovník pohřebního ústavu.

Sharran říká:

“Lékařka řekla: můžeme ho zlikvidovat jako zdravotnický odpad nebo zkontaktujete s pohřebním ústavem.

Byla jsem nesmírně rozhořčen, když moje dítě nazvala “plodem”! Když však řekla, že jde o medicínsky odpad, skoro jsem se neudržela.

Na druhé straně, pohřeb by byl už asi příliš. Nevěděla jsem, co mám dělat, nevěděla jsem se rozhodnout.

S manželem jsme se nakonec rozhodli, že ho pohřbíme v květináči s orchidejemi, aby nám každý rok rozkvetly a připomněli našeho synka.

Po návratu domů z nemocnice jsem připravila fyziologický roztok, do kterého jsem dala naše dítě a postavila jsem ho do chladničky. Vím, že nejeden člověk si pomyslí, že jsem blázen, ale nechtěla jsem, aby se začal rozkládat a páchnout. Nebyli jsme připraveni na jeho okamžité pohřbení.

Byl s námi téměř 1 týden. Během této doby jsem si udělala otisk jeho ruky, fotografii a oplakala jsem ho. Velmi mi pomohlo, že jsem s ním mohla strávit tento čas.

Když přišel čas ho pohřbít, bylo to nesmírně obtížné. Chtěla jsem ho vykopat zpět.

Chtěla jsem ho nechat v chladničce. Nezajímalo mě, co by na to řekli jiní, chtěla jsem ho tam mít navždy. ”

Sharron se podělila o fotografie děťátka i na internetu, kde napsala:

“Jak můžete popřít humánnost? Nejde jen o mého syna, ale io další děti v jeho věku, které jsou zabíjeny příšerným způsobem.

Doufám, že zveřejněním těchto fotografií mého vzácného chlapečka budu schopná přesvědčit alespoň jednoho člověka o tom, aby si nevybírali potrat a zachránili tak život svého dítěte. ”

Sharron tvrdí, že její příspěvek pomohl minimálně jedné z jejích přítelkyň vzdát se myšlenky na potrat.

Jaký máte názor na potraty?Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zajímavosti

Žena koupila DĚTSKÝ SIRUP proti kašli jeden na Slovensku, druhý v zahraničí. TEN ROZDÍL je neuvěřitelný!

Nikoho nepřekvapí, že výrobky v zahraničí mají mnohem lepší kvalitu a nejednou jsou i levnější, než na Slovensku. Přitom platy jsou v takových zemích výše. Jak je to možné?

To nikdo neví. Mladá Slovenka se podělila s lidmi o zajímavý objev. Koupila známý dětský lék od kašli na Slovensku av Německu. Ten rozdíl je neuvěřitelný.

Příspěvek ženy:

Když jsme byli naposledy na Slovensku tak moje dieta chytilo kašel av lékárně jsem koupila dětsky Mucosolvan sirup.
Standardní postup … pak jsme sirup utratili a zde v Německu jsem dokoupila týž sirup. Zjev balení podobný, ale pro jistotu pozeram dávkování, překvapilo mě, že …

Dávkování německého ambroxol je polovina oproti slovenskému, účinná dávka je 30mg / 5ml zatímco u slovenského je to 15mg / 5ml. Tak si vravim fain, kromě účinné látky totiž ty sirupy obsahují vela sladidel, cize při stejném účinku dieta přijme jen poloviční dávku sladkého balastu kolem.

No a nyní ke kořenů věci … Pak otočil krabičku se slovenským Mucosolvan kde je este cenovka a porovnat s tou cenou za kterou jsem koupila německy …

Přetransformovala na cisla, na to aby člověk dosáhl účinnost německého sirupu, potřebuje dvě balení slovenského sirupu, za ktere zaplatit 10,9 eur … německy clovek za toto zaplatit 3,99 ….
A aby nebylo překvapení mělo, tak za česky sirup je dph 10% a za německy sirup podla blocku 19%.

Takze logicky česky Mucosolvan s 50% účinné látky by měl být více než o polovinu levnější kvůli nižší účinnosti a nižší% dph od německého, ale je naopak více nez 2,5 násobně dražší …
Prosim … nekrmte slovenských ludi odpadem …

Pokračovat ve čtení

Zajímavosti

Mladík poslal chudé školačce z filipín dárek: on sam ani netušíl, co se za 14 let stane

Tento příběh dojme srdce milionů lidí, protože je to jako v nejpravděpodobnějším seriálu se šťastným koncem.

Začalo to dárkem. S obyčejným vánočním dárkem.

Tyler našel krabici na boty, zabalil ji do papíru a vložil dárek, pohlednici a fotografii. Nevěděl, kdo dostane jeho krabici. Chlapec ji jednoduše vzal pryč a bezpečně na ni zapomněl. Jak můžete uhodnout, dárek dostal dívka na fotografii vlevo. Jmenuje se Joana Marchand a pochází z Filipín.

Je to už 11 let. Jednoho dne dostal Tyler oznámení na sociální síti – přátelé mu chtěli přidat dívku. Mladý muž žádost nejprve zamítl. Dívka však svůj požadavek zopakovala. Tyler se tehdy rozhodl, že tato dívka s ním jednou možná studovala, a tak žádost přijal.

Po chvíli dostal Tyler od dívky první zprávu. Napsala, že měla Tylerovu fotografii dítěte a dárek, který několik let pečlivě schovávala. Když mladík viděl fotografii, okamžitě pochopil, o co jde. Začal se s dívkou stýkat. Trvalo to tedy několik měsíců. Tyler a Joana si začali uvědomovat, že je spojuje skutečné a upřímné přátelství. V jednu chvíli Joana pozvala Tylera na návštěvu a ten, kdo sbíral věci, šel na Filipíny.

Když mladík viděl Joanu naživu, okamžitě si uvědomil, že je zamilovaný. Setkal se s dívčinými rodiči a přáteli, poté představil Joan svým příbuzným.

Stále komunikovali, telefonovali, ale vztah byl jiný. Při příštím příjezdu na Filipíny požádal dívku o ruku. Svatba se konala v roce 2014.

Tyler připouští, že si neumí představit, co by se stalo, kdyby se akce nezúčastnil, poslal tento dárek, odmítl nabídku od Joe a konečně by ji neviděl. Všechno by dopadlo jinak. Prostě by nepotkal lásku svého života. Tyler si je dnes jistý: když uděláte malý dobrý skutek, bude vám lépe. Dobré se vždy vrátí a to je pravda.

Pokračovat ve čtení

Zajímavosti

Víte, co se děje s ženským tělem po obejmutí? Po přečtení tohoto článku to budete dělat častěji

Spisovatel David Tumarison krásně popisuje, co se děje během intimního objetí …

,, Když muž tiše přichází zezadu a objímá svou ženu, uzavírá kruh. Jeho a její kruh. Je to kruh něhy, tepla a ochrany. Ženu umístí přímo do středu vášnivého kruhu.

Tímto neúmyslně poukazuje, že v tomto konkrétním okamžiku je právě ona středem vesmíru. Muž drží ženu ticho. Žena zůstává ticho. Cítí teplo, teplo které proudí z jeho teplých a klidných rukou. ”

,, Když muž objímá ženu, ona se cítí jako kdyby měla křídla a mohla létat. Tento kruh lásky je klidný a útulný. Tato tichá něha ji rozpustí jako kostky cukru v šálku čaje. Když je právě v centru jeho tlejícího kruhu? ”

,, Co cítí? Když je v této chvíli? ”

“Je ženou či dívkou? Cítí se milující či milovanou? Něžná pokrývka ticha překryla ženské ramena a zakryly její myšlenky před mužem …. nebo právě naopak, v tomto kruhu je všechno odkryté?

Koneckonců on ji jen drží, chrání ji od vnějšího světa, který je studený a osamělý. No v jeho náručí je teplo a pohodlně.

Tyto ruce jsou její ochranou a pohodlím. Právě toto je vše co žena nevědomky hledá, čeká a v co doufá … ”

Objímejte svou ženu častěji. Umístěte ji do středu kruhu. Važte si ji, ukažte jí jaká něžná a smyslná vaše láska může být. Jen po lásce ona touží tak jako i vy.

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Zajímavosti3 týdny před

Žena koupila DĚTSKÝ SIRUP proti kašli jeden na Slovensku, druhý v zahraničí. TEN ROZDÍL je neuvěřitelný!

Nikoho nepřekvapí, že výrobky v zahraničí mají mnohem lepší kvalitu a nejednou jsou i levnější, než na Slovensku. Přitom platy...

Kvízy3 týdny před

Tuto logickou hádanku dokáže vyřešit pouze 11% lidí! Zvládnete to vy?

Jelikož velmi dobře víme, že máte hádanky rádi, i dnes jsme si pro vás jednu logickou hádanku připravili. Hádání má...

Politika3 týdny před

Dušičky ve znamení koronavirus. Takto to bude vypadat na hřbitovech

Na Slovensku stále platí zákaz vycházení, který by se měl pro lidi s negativním testem na koronavirus po plošném testování...

Celebrity2 měsíci před

Skutečná PRAVDA o tom, proč Karel GOTT († 80) nazpíval píseň se Charlottkou: Z toho mrazí!

Když Karel Gott († 80) v dubnu nazpíval společnou písničku s dcerkou Charlottkou, tehdy ještě nikdo netušil, jakou děsivou pravdu...

Zajímavosti2 měsíci před

Mladík poslal chudé školačce z filipín dárek: on sam ani netušíl, co se za 14 let stane

Tento příběh dojme srdce milionů lidí, protože je to jako v nejpravděpodobnějším seriálu se šťastným koncem. Začalo to dárkem. S...

Celebrity2 měsíci před

Poslední chvilky se budou konat v pražském Rudolfinu: Rozhodnutí, které nikdo nečekal vdovy Jiřího Menzela

Oscarový režisér Jiří Menzel zemřel 5. září a jeho vdova Olga již má plán pohřbu známého režiséra. Tímto rozhodnutím všechny...

Politika3 měsíci před

Padl ROZSUDEK: Kočner a Zsuzsová jsou ve vraždě Kuciaka nevinní!

Na specializovaném trestním soudu v Pezinku (STS) se ve čtvrtek začalo líčení v kauze vraždy novináře Jana Kuciaka a jeho...

Zajímavosti3 měsíci před

Víte, co se děje s ženským tělem po obejmutí? Po přečtení tohoto článku to budete dělat častěji

Spisovatel David Tumarison krásně popisuje, co se děje během intimního objetí … ,, Když muž tiše přichází zezadu a objímá...

Zajímavosti3 měsíci před

Hasiči varují – nikdy nepoužívejte tuto prodlužovačku! Pokud ji máte doma, okamžitě ji vyhoďte.

Některé prodlužovačky, ačkoli dokáží často každému v domácnosti pomoci, mohou způsobit více škody než užitku. Například ta, kterou vám dnes...

Zajímavosti3 měsíci před

Uvařte jablko s bobkovým listem a nepotřebujete léky z lékárny: Fantastická přírodní medicína pro celkové zdraví!

Jablko a bobkový list. Dvě suroviny, které se běžně používají v kuchyni a mnozí ani netuší, jakou mají spolu léčivou...

Oblíbené