Zajímavosti

Odteď si nevěru pořádně rozmyslíte! Toto jsou nejhorší pomsty, které kdy ženy mužům za nevěru udělali!Nevěra je bohužel v dnešní době “opravdu oblíbená”. Je to však úplně ošklivá věc, které se může dopustit jen ten největší sobec. Samozřejmě chápeme, pokud je člověk ve vztahu nespokojen nebo jej přitahuje někdo jiný, má pravděpodobně potřebu ze vztahu utíkat.

Ale proč právě formou nevěry? Na každého nevěrníka jednou dojde a často ho čeká opravdu krutý trest. Jak krutý bude, záleží na tom, jak krutá je přítelkyně, kterou podvedl.

Nevěra často končí rozchodem či rozvodem, avšak to jsou zrovna ty nejlepší varianty. My se dnes společně podíváme na nejhorší pomsty, které kdy ženy za nevěru udělali.

Kastrace

Začneme rovnou tou nejhorší pomstou. Ano, zní docela neuvěřitelně, ale ženy jsou opravdu schopné tento typ pomsty udělat. Například v roce 1993 Lorena Bobby odřízla penis jí příteli za to, že ji podváděl. Nebyl to první takový případ, avšak byl jeden z prvních mediální zveřejněných. Od té doby je tato pomsta čím dál víc populárnější. V lednu 2015 v New Yorku jedna čínská žena odřízla penis svému manželovi dokonce dvakrát. Jednou doma a podruhé v nemocnici po přišití jeho nádobíčka.

Prodej osobních věcí

Tato pomsta je také velmi krutá. Představte si, že máte byt plný věcí. Věcí, na které jste šetřili opravdu dlouho. Můžeme se tu bavit například o drahé elektronice, ale také o oblečení nebo o osobních věcech. Nyní si představte, že všechny věci, na které jste tak dlouho vydělávali peníze, zmizí. Jedna žena z Kanady uspořádala akci, kde před svým domem prodávala všechny osobní věci jejího bývalého muže. Muž tak přišel o své věci a žena si ještě vydělala peníze – geniální.

Spálení věcí

Po nevěře se občas zapalují věci – většinou fotografie, listy a tak podobně. Není to tak časté, avšak když na pálení dojde, pálí se vše, co by člověku nevěrníka připomínalo. Jane Sheppardová si s tím velmi hlavu nelámala a svému nevěrnému muži zapálila nejen auto, ale dokonce celý dům. Samozřejmě, že trestu neušla a skončila ve vězení. Dodnes však může žít s pocitem, že její pomsta byla opravdu sladká.

Reklama

Jak se říká, i špatná reklama je reklama. Jenže bohužel to neplatí v případě reklamy za nevěru. Poslední dobou si lidé oblíbili pomstu formou reklamy. Například jistá Lisa z Anglie si zakoupila reklamní plochu na billboardu u dálnice. Na Billboardu byla fotka jejího muže s nápisem “Pro mého muže Paula, který mě podváděl. Zasloužíte si jeden druhého. Až se vrátíš domů, já už tu nebudu. Užij si cestu z práce, Lisa “. Geniální, originální a perfektní!

Zveřejnění se * uálnych nahrávek

Tato pomsta patří také mezi jednu z těch nejhorších. Mnoho párů si svůj se * uálny život okoření tím, že si natočí domácí nahrávku. Nahrávka leží doma, dlouho na ni nikdo nesáhne, když najednou přijde nevěra. No a co udělá s nahrávkou člověk, který byl podveden? Odpověď znáte.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Video

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota domnívala, že je další ženou, která touží po kariéře, ale neumí zpívat. Netušili, jak moc se mýlili!

Julia Chupira zpívala slavnou píseň Whitney Houstonové I Will Always Love You. Její hlas nejprve překvapil a pak všechny nadchl! Něco nám říká, že si Julie všimli lidé v hudebním průmyslu a dělá z ní hvězdu. Má neuvěřitelný talent!

Líbí se vám její hlas? Sdílejte!

Pokračovat ve čtení

Video

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost – byly zničené, bez života a barva už nezakrývala šedou barvu jako předtím. O několik let později se rozhodla vyhledat pomoc odborníka Christophera Hawkinse. Změnil ji k nepoznání!

Kerry chtěla podstoupit radikální změnu …

Všechno bylo okamžitě jasné kadeřníkovi! Nejen, že si podstatně ostříhal vlasy, ale také odhalil něco, co se Kerry celé ty roky snažil skrýt …

Šedým vlasům se už nedalo vyhnout. Velmi se jí to hodí! Podívejte se na celou transformaci:

Sníte někdo z vašich přátel o radikální změně účesu? Sdílet tento článek!

Pokračovat ve čtení

Humor

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl přesvědčit svého pána, aby usnul.

Při pohledu na reakci psa, který chce bojovat alespoň hodinu spánku, nebudete schopni zadržet smích!

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video4 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti4 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video4 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti4 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor4 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video4 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti4 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video4 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti4 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy4 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené