Bizardní

O nevěře svého nastávajícího se dozvěděla jen den před svatbou. Takto šokovala v den svatby všechny přítomné!Svatba je jedna z nejkrásnějších událostí v životě. Během svatebního dne se rozhodne o osudu nejen dvou lidí, ale i celé jejich rodiny v budoucnosti. Když se řekne slovo “svatba”, každý si hned představí čistě pozitivní emoce, radost, smích, tanec, veselost …

Zkrátka nezapomenutelné okamžiky, které člověk přežije v životě skutečně jen jednou, ale vzpomínat bude na ně do smrti. Když si plánujeme takový velký den, ani ve snu bychom nepředpokládali, že nám ho může něco překazit. Jelikož se tato událost plánuje roky dopředu, vše je připraveno do detailů a snoubenci nenechávají skutečně nic náhodě.

Bohužel, ačkoli velmi zřídka, přesto se občas stane, že svatba prostě nevyjde. Mladá Britka Casey by o tom věděla mluvit své. Pouze den před svatbou se stalo totiž něco, co ji poznamenalo nadlouho a kvůli čemu její svatba nevypadala tak, jak by měla.

Noc před svatbou si spolu s družičkami a zároveň blízkými přítelkyněmi užívala rozloučenou se svobodou. Všichni už měli trochu vypito a zábava byla v plném proudu. Atmosféra byla skutečně krásná, když jí v tom, uprostřed noci přišla zpráva. Domnívala se, že se nejedná o nic důležité, že to bude jen nějaká drobnost od jejího budoucího manžela či jiná nepatrná záležitost.

Když si otevřela zprávy, zůstala v šoku. Někdo jí totiž poslal Odfoceno konverzaci jejího snoubence s cizí ženou. Bohužel jednalo se o velmi pikantní zprávy, z nichž jasně vyrozuměla, že ji její nastávající už několik měsíců podvádí.

Pokračujte ve čtení a dozvíte se jaké překvapení si přichystala nevěsta pro svého ex-nastávajícím partnera …

“Co bys řekla na to, kdybychom se zítra setkali?”
“Och, kdyby i Casey věděla v posteli to, co dokážeš ty.”

Toto jsou jen dvě z desítek zpráv, které si Casey přečetla. Přiznává, že zpočátku ani nevěřila, že to může být pravda. Ani v tom nejhorším snu by ji nenapadlo, že muž jejího života se kterým se chystala přežít až do smrti může být autorem takových oplzlých zpráv vůči jiné ženě, která se jim zjevně nebránila. Zprávy byly staré některé několik měsíců, jiné pouze několik dní.Noc před svatbou si spolu s družičkami a zároveň blízkými přítelkyněmi užívala rozloučenou se svobodou. Všichni už měli trochu vypito a zábava byla v plném proudu. Atmosféra byla skutečně krásná, když jí v tom, uprostřed noci přišla zpráva. Domnívala se, že se nejedná o nic důležité, že to bude jen nějaká drobnost od jejího budoucího manžela či jiná nepatrná záležitost.

Když si otevřela zprávy, zůstala v šoku. Někdo jí totiž poslal Odfoceno konverzaci jejího snoubence s cizí ženou. Bohužel jednalo se o velmi pikantní zprávy, z nichž jasně vyrozuměla, že ji její nastávající už několik měsíců podvádí.

Pokračujte ve čtení a dozvíte se jaké překvapení si přichystala nevěsta pro svého ex-nastávajícím partnera …

“Co bys řekla na to, kdybychom se zítra setkali?”
“Och, kdyby i Casey věděla v posteli to, co dokážeš ty.”

Toto jsou jen dvě z desítek zpráv, které si Casey přečetla. Přiznává, že zpočátku ani nevěřila, že to může být pravda. Ani v tom nejhorším snu by ji nenapadlo, že muž jejího života se kterým se chystala přežít až do smrti může být autorem takových oplzlých zpráv vůči jiné ženě, která se jim zjevně nebránila. Zprávy byly staré některé několik měsíců, jiné pouze několik dní.

“Bylo to jako kdyby mi někdo vrazil nůž přímo do srdce,” řekla Casey. Přítelkyně ji přemlouvali, aby svatbu zrušila, ale ona se rozhodla udělit svému sukničkářskému snoubenci pořádnou lekci, na kterou nezapomene do smrti nejen on, ale ani celá rodina.

Na druhý den se všichni pozvaní dostavili na obřad v požadovaném čase. Přišla i Casey ve svatebních šatech. Před oltářem vypadalo všechno jako ze škatulky. Když však mělo dojít k četbě manželského slibu, Casey začala namísto přísahy číst zprávy, které se k ní dostali předešlou noc.

Všichni svatební hosté zůstali smeteni a překvapení. Něco podobného skutečně nečekal nikdo a především ne ženich. Po skončení celého aktu se bývalí partneři rozešli a každý si žije momentálně vlastním životem.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bizardní

Tento muž má 4-kilogramové přirození a takto s ním žije

Němec Misha Stuntz, 45letý muž žijící v Berlíně, si dobrovolně zvětšil penis na 4 kg.

Stunts začal růst penis před 20 lety, když poprvé vyzkoušel vakuovou pumpu.

Toto zařízení se mu nezdálo dost a obrátil se na silikonové injekce, aby zvýšil svou mužnost.

Velikost

Nyní jeho penis váží asi 4,3 kg a je dlouhý 22,8 cm.

Jak se mu žije

Stunts říká, že díky jeho obrovskému penisu se cítí atraktivnější. Také říká, že jeho sexuální život je v pořádku, ale existují určité problémy:

“Jakmile dosáhneš určité velikosti, už nemůžeš dělat určité věci.” Alespoň ne se všemi a ne bez předehry. Ale můžu jim udělat i jiné věci. Musíte jen opustit zavedené role a přesvědčení o sexu a být připraveni hrát, “uvedli Stunts v rozhovoru.

Pokračovat ve čtení

Bizardní

Žena otěhotněla s mrtvím mužem, kterého znásilnila! To co se stalo po porodu, šokovalo celý svět!

26letá žena byla zatčena v Kansasu poté, co testy DNA potvrdily, že porodila dítě, které porodila s mrtvolou, aby provedla pitvu! Více o celém případu se dočtete v galerii.

Jennifed Burows pracovala jako asistentka patologa v Jackson County. Nedávno byla obviněna a zatčena z nelegálního sexuálního styku s mrtvolou.

Je podezřelá, že pro své intimní hrátky zneužívala stovky mrtvol.

Podle policejního oddělení v Missouri je miminko výsledkem jejího nechutného řádění s mužem, který zemřel při autonehodě. Jen měla tělo připravit na pitvu, k práci se ale postavila po svém. Pitvala jen to, jestli je mrtvola ještě schopna nějákého pohlavního styku.

Pokračovat ve čtení

Bizardní

Na hlavě jí vyrostl velký pupínek po 20 letech se rozhodla to řešit. Lékaře nenapadlo nic jiného než to udělat TOTO.

Toto je okamžik kdy se vám zvedne žaludku, žena měla na hlavě cystu velikosti vajíčka po dobu 20 let.

Nejmenovaná žena byla hostem americké lékařské televizní show The Doctors a nechala zdravotníky stlačit cystu před živým publikem.

Řekla, že se cítila nejistě kvůli velkému růžovému otoku, který jí vytékal z vlasů.

Pupínek, kterou láskyplně pojmenovala Arthur, se vytvořila, když onemocněla před více než 20 lety.

Dr. Sandra Lee – která o sobě říká, že je „Dr. Pimple Popper“ – provedla proceduru, která zahrnovala použití ostrého nástroje k propíchnutí povrchu cysty, než obsah vytlačila.

Když to udělala, potvrdila, že cysta není životu nebezpečná, a uvedla, že tekutým obsahem je hlavně kůže.

Dr. Lee se natolik věnuje umění mačkání podivných kožních výrůstků, že jí věnuje celý kanál YouTube .

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Bizardní28 minutami před

Tento muž má 4-kilogramové přirození a takto s ním žije

Němec Misha Stuntz, 45letý muž žijící v Berlíně, si dobrovolně zvětšil penis na 4 kg. Stunts začal růst penis před...

Zajímavosti32 minutami před

Lékaři určili jaká je ideální velikost mužského přirození. Tohle vám usnadní život!

Vědci hovořili o tom, zda má velikost penisu člověka pro dívky zásadní význam. Skupina předních vědců provedla několik laboratorních experimentů,...

Zajímavosti37 minutami před

5 věcí, které musí každá žena udělat, aby byla navždy zdravá

Každá žena by se měla o sebe postarat, pokud chce být zdravá a atraktivní. Intimní hygiena je důležitou součástí života...

Zdraví45 minutami před

Toto jídlo ničí mozek, zabíjí paměť, omezte jeho spotřebu, než vám zničí zdraví nadobro

Nedávné studie ukázaly, že přebytek cukru v těle doslova zabíjí mozek a zastavuje reprodukci hipokampálních buněk. Tyto buňky jsou kritické...

Stalo se1 hodinou před

Tento pár natočili video, které neměl nikdo vidět. Z tohoto co natočili vám půjde mráz po zádech !

Toto video nemělo být nikdy nahráno. 20letý Michael Owen a Kylie Carfordová si natočili vlastní smrt. Co se stalo Řídili...

Zajímavosti17 hodinami před

Tělo přesně ví, kdy je smrt blízko. A všechno to začíná takto

Nikdo neví, v jaký zlomový bod osudová hodina udeří a co nás přesně přenese z pozemského světa do světa nám...

Zajímavosti18 hodinami před

Vložila jsem si vatový tampon do pupíku. Pomohlo mi to natolik, že mé obvyklé zdravotní problémy ihned vyprchali

Několik v kuse jsem měla velké problémy s bolestí zad a stresem tento jednoduchý trik my ušetřil tisíce za doktory...

Video18 hodinami před

Veterinář rozřízl ocas chřestýše, když se podíval co se v něm skrývá málem omdlel

Chřestýš je pravděpodobně nejznámější na světě. A to vše kvůli charakteristickému přírodnímu rysu – ocasu s chrastítkem. Přemýšleli jste někdy,...

Vztahy18 hodinami před

Ženy si myslí, že muži to milují. 35 věcí, které muže vytáčí

Uživatel Reddit položil velmi zajímavou a relevantní otázku pro všechny muže na světě. “Co dělají ženy, aby vypadaly atraktivněji, ale...

Vztahy20 hodinami před

5 Důvodů proč bychom měli spát nazí – dokonce i během chladného období. Jinak můžete vážně poškodit své zdraví.

Zdravý spánek je klíčem k plnohodnotnému životu. Jak často však zanedbáváme potřebu zajistit svému tělu správný odpočinek. A místo toho,...

Oblíbené