Bizardní

O nevěře svého nastávajícího se dozvěděla jen den před svatbou. Takto šokovala v den svatby všechny přítomné!Svatba je jedna z nejkrásnějších událostí v životě. Během svatebního dne se rozhodne o osudu nejen dvou lidí, ale i celé jejich rodiny v budoucnosti. Když se řekne slovo “svatba”, každý si hned představí čistě pozitivní emoce, radost, smích, tanec, veselost …

Zkrátka nezapomenutelné okamžiky, které člověk přežije v životě skutečně jen jednou, ale vzpomínat bude na ně do smrti. Když si plánujeme takový velký den, ani ve snu bychom nepředpokládali, že nám ho může něco překazit. Jelikož se tato událost plánuje roky dopředu, vše je připraveno do detailů a snoubenci nenechávají skutečně nic náhodě.

Bohužel, ačkoli velmi zřídka, přesto se občas stane, že svatba prostě nevyjde. Mladá Britka Casey by o tom věděla mluvit své. Pouze den před svatbou se stalo totiž něco, co ji poznamenalo nadlouho a kvůli čemu její svatba nevypadala tak, jak by měla.

Noc před svatbou si spolu s družičkami a zároveň blízkými přítelkyněmi užívala rozloučenou se svobodou. Všichni už měli trochu vypito a zábava byla v plném proudu. Atmosféra byla skutečně krásná, když jí v tom, uprostřed noci přišla zpráva. Domnívala se, že se nejedná o nic důležité, že to bude jen nějaká drobnost od jejího budoucího manžela či jiná nepatrná záležitost.

Když si otevřela zprávy, zůstala v šoku. Někdo jí totiž poslal Odfoceno konverzaci jejího snoubence s cizí ženou. Bohužel jednalo se o velmi pikantní zprávy, z nichž jasně vyrozuměla, že ji její nastávající už několik měsíců podvádí.

Pokračujte ve čtení a dozvíte se jaké překvapení si přichystala nevěsta pro svého ex-nastávajícím partnera …

“Co bys řekla na to, kdybychom se zítra setkali?”
“Och, kdyby i Casey věděla v posteli to, co dokážeš ty.”

Toto jsou jen dvě z desítek zpráv, které si Casey přečetla. Přiznává, že zpočátku ani nevěřila, že to může být pravda. Ani v tom nejhorším snu by ji nenapadlo, že muž jejího života se kterým se chystala přežít až do smrti může být autorem takových oplzlých zpráv vůči jiné ženě, která se jim zjevně nebránila. Zprávy byly staré některé několik měsíců, jiné pouze několik dní.Noc před svatbou si spolu s družičkami a zároveň blízkými přítelkyněmi užívala rozloučenou se svobodou. Všichni už měli trochu vypito a zábava byla v plném proudu. Atmosféra byla skutečně krásná, když jí v tom, uprostřed noci přišla zpráva. Domnívala se, že se nejedná o nic důležité, že to bude jen nějaká drobnost od jejího budoucího manžela či jiná nepatrná záležitost.

Když si otevřela zprávy, zůstala v šoku. Někdo jí totiž poslal Odfoceno konverzaci jejího snoubence s cizí ženou. Bohužel jednalo se o velmi pikantní zprávy, z nichž jasně vyrozuměla, že ji její nastávající už několik měsíců podvádí.

Pokračujte ve čtení a dozvíte se jaké překvapení si přichystala nevěsta pro svého ex-nastávajícím partnera …

“Co bys řekla na to, kdybychom se zítra setkali?”
“Och, kdyby i Casey věděla v posteli to, co dokážeš ty.”

Toto jsou jen dvě z desítek zpráv, které si Casey přečetla. Přiznává, že zpočátku ani nevěřila, že to může být pravda. Ani v tom nejhorším snu by ji nenapadlo, že muž jejího života se kterým se chystala přežít až do smrti může být autorem takových oplzlých zpráv vůči jiné ženě, která se jim zjevně nebránila. Zprávy byly staré některé několik měsíců, jiné pouze několik dní.

“Bylo to jako kdyby mi někdo vrazil nůž přímo do srdce,” řekla Casey. Přítelkyně ji přemlouvali, aby svatbu zrušila, ale ona se rozhodla udělit svému sukničkářskému snoubenci pořádnou lekci, na kterou nezapomene do smrti nejen on, ale ani celá rodina.

Na druhý den se všichni pozvaní dostavili na obřad v požadovaném čase. Přišla i Casey ve svatebních šatech. Před oltářem vypadalo všechno jako ze škatulky. Když však mělo dojít k četbě manželského slibu, Casey začala namísto přísahy číst zprávy, které se k ní dostali předešlou noc.

Všichni svatební hosté zůstali smeteni a překvapení. Něco podobného skutečně nečekal nikdo a především ne ženich. Po skončení celého aktu se bývalí partneři rozešli a každý si žije momentálně vlastním životem.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bizardní

BESTIE v lidské podobě: Agata spálila miminko a šla si užívat párty …

21-letá Agata dopustila případu, který nemá s mateřskou láskou absolutně nic společného. Po tom, jak přivedla na svět svou dcerku, ji krutě spálila, přičemž vzápětí si už užívala, jakoby se nic nestalo.

Před soudem nyní přelévá moře slz. V ten strašný den si však Agata F. (21) ani neutrela nos … Hned po porodu tato studentka práva spálila svou novorozenou dceru v pícce. V téže místnosti měla pak sex se svým přítelem a později se šla bavit na svatbu!

Hrozivé detaily její zločinu vyšly najevo během soudního procesu, který se právě v těchto dnech završuje v Lublinu.

Svědci vypověděli v pátek

Polském aktuálně otřásá případ mladé ženy, která po porodu bezcitně uložila svou malinkou dcerku do pece, kde po ní zbyly jen spálené úlomky bezbranného tělíčka. Ty, když našli Agatini rodiče, okamžitě kontaktovali policii. Muži zákona se vyjádřili, že po odhrnutého popela viděli mezi odpadky část ohořelý nožičky a ručičky.

To, že studentka práva čeká miminko, nevěděli ani její nejbližší. Přestože si všimli, že Agata viditelně přibrala, ona sama těhotenství zapírala. V době, kdy mělo přijít k porodu, se prý zavřela do pokoje as nikým nemluvila – z domu vyšla až po tom, jak dítě spálila, a to u příležitosti svatby jejích přátel.

Na veselici už přišla “maminka” bez velkého bříška a ve společnosti přítele, se kterým si prý ještě předtím stihla užít radovánky. Právě po jejím odchodu tak rodiče ihned všechno prohledali, přičemž při pohledu do pícky zažili šok.

Pokračovat ve čtení

Bizardní

Žena je panna a nikdy neměla styk: Přesto otěhotněla a porodila holčičku!

Obyvatelka indického města Ahmednagar, stát Maháráštra, která nikdy neměla intimní styk kvůli vzácné nemoci, porodila dítě. Uvádí to Daily Mail.

Revatio Bordawekarová tvrdí, že se o svém problému dozvěděla ve věku 22 let, když poprvé použila tampon. Nepodařilo se jí ho zasunout kvůli třesoucím se rukám a zúženému vaginálnímu otvoru. Nikomu o tom neřekla, ani lékaři.

Později Bordawekarová našla na internetu popis svých příznaků a dospěla k závěru, že má vaginismus – patologický stav, při kterém mimovolní kontrakce svalů zabraňují jakémukoliv vaginálnímu průniku.

V roce 2013 se Bordawekarová seznámila pomocí internetu se svým budoucím manželem. O rok se vzali. Teprve potom žena řekla svému vyvolenému, že nemůže mít intimní styk kvůli nemoci.

Dvojice zkoušela různé metody řešení problému, poslední pokus udělali začátkem roku 2018, ale vše bylo marné. Nakonec se manželé rozhodli pořídit si dítě pomocí umělého oplodnění (in vitro fertilizace).

Nehledě na nemoc Bordawekarová odmítla císařský řez. V únoru se jí narodila dcera. Žena si všimla, že během porodu vaginismus zeslábl, a doufá, že nyní už bude moci mít intimní styk.

V roce 2018 se objevila zpráva, že se učitelka základní školy z amerického státu Florida dokázala vyléčit z těžké formy vaginizmu, který jí 15 let bránil mít pohlavní styk. Pomohli jí cvičení, které jí doporučil lékař.

Pokračovat ve čtení

Bizardní

Když zjistíte, kolik dostane rodina za účast v relaci Výměna manželek, padne vám čelist!

Relace Záměna manželek stále láká pozornost mnoha fanoušků jako u nás, tak iv sousední České republice. Diváci v ní mají možnost prohlédnout si život dvou diametrálně odlišných rodin, v nichž si na jeden týden jejich maminy vymění své úkoly a povinnosti. Mezi účastníky tak nastává mnohdy situace plná hádek a neshod.

Napadlo vám však někdy, proč jsou mnohé rodiny ochotné do svého tepla domova přivést televizní štáb a své každodenní starosti sdílet s miliony dalších lidí? Odpověď je velmi jednoduchá, peníze.

Rodina, která se Výměny manželek zúčastní, získá v průměru 3 700 €, přičemž v České republice je odměna stanovena na 100 000 Kč! To už je slušná sumičku.

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Zajímavosti19 hodinami před

Rodiče nechali dítě se psem. Podívejte se, co našli, když se vrátili!

Skutečnost, že pes je nejlepší přítel člověka víme už od nepaměti. Tyto děti jen dokazují, že takové přátelství jsou opravdu...

Zajímavosti19 hodinami před

Klinická smrt mu odhalila tajemství života: Z tohoto vám přejde mráz po celém těle

Coby Kadima se pro zahraniční média rozhovořil o zážitku, který přežil v roce 1972. Měl jen patnáct let, a když...

Zajímavosti19 hodinami před

Jak ho má velkého? To zjistíte podle měsíce, ve kterém se narodil.

Líbí se vám nějaký muž a přemýšlíte o tom, jaké to s ním asi bude v posteli? Zážitek v posteli...

Kvízy23 hodinami před

6 logických hádanek, které vám nedají spát, dokud je nevyřešíte!

Moderní člověk má dnes k dispozici mnoho různých internetových kvízů, her a dalších způsobů, jak potrápit svůj mozek. Zatímco dříve...

Stalo se1 dnem před

Na pláži našli vajíčko. Díky tomuto nálezu jsou z nich dnes milionáři!

Manželé z Británie mají velké štěstí! Při výletu na pláži našli nepříjemně páchnoucí hroudu slizu. Narozdíl od jiných kolemjdoucích se...

Zajímavosti1 dnem před

Dejte jen na 15 minut nohy do tohoto koupele a jste jako znovuzrození: Sbohem otoky, bolavé nohy a vyspíte se jako miminko!

Moji prarodiče mi tento lázeň na nohy poradili už dávno, ale reálně jsem ho začala využívat až poslední roky. Když...

Zdraví1 dnem před

Zbavte se špatného dechu, zubního kamene a bakterií pomocí jediné látky

Promývání úst olejem, v Ayurveda nazývané také “gunduša” nebo “kavala”, je starověká dentální technika, která čistí zuby a ústní dutinu...

Stalo se1 dnem před

Podmínkou svatebního daru bylo, že se otevře po první hádce. Po 9 letech ho rozbalili a oba plakali

Standardem svatebních darů jsou dnes peníze. Nutno ale říci, že mnozí svatebčané si dají záležet a vymyslí dar, který bude...

Stalo se1 dnem před

MIMOŘÁDNÉ! Video hrůzy: Zřítilo se letadlo, 176 mrtvých! Spekuluje se, že letadlo bylo sestřeleno!

K tragické nehodě dopravního letadla došlo v úterý v Íránu. Všichni lidé na palubě ukrajinského letadla, který se zřítil krátce...

Stalo se2 dny před

Obchodní řetězce mají dobrou zprávu: Tomuto je konečně KONEC!

Ve vánočním spěchu se slovenská vláda rozhodla zpřísnit epidemiologické opatření natolik, že své brány museli zavřít menší obchody a pootvárané...

Oblíbené