Stalo se

Nová Česká pašeračka Lucie byla zadržena kvůli pašování kokainu v Brazilii: Vše na mě navlékl tajemný cizinec, tvrdíČeská Lucie T. (34) čeká na zahájení soudu v brazilském městě Sao Paulo. Úřady ji obviňují ze snahy odstranit ze země 6 kilogramů kokainu. Lucie odmítá s tím, že všechno připravil muž, kterého potkala online. Drogy byly ukryty v obrazech. „Moje dcera a já jsme chtěli opustit zemi bez těchto obrázků. Nepustili nás do letadla k očkování,“ řekla Lucie a poskytla redakci fotografie a popsala průběh zatčení.

Lucie T. přijela do Brazílie 31. srpna 2019 na pozvání muže, kterého potkala přes internet. Přišla také se svou malou dcerou, protože tam chtěla začít nový život. Tajemný cizinec na ni ale nečekal, pouze řekl, že musí letět do Macaa za prací. Chtěl, aby k němu Lucie přišla, a řekl jí, že jeho sestra vezme její rodinné cennosti do hotelu, aby je mohla odvézt do Macaa.

„Když se na to podívám v průběhu času, vidím, že ten muž se mnou dokázal manipulovat, opravdu jsem mu věřil. Napsal mi, že se mnou plánuje budoucnost. Potom jsem ve vazbě potkal dívky s podobným příběhem. většinou věděli, že něco vezou, možná to měli svázané na těle. Nic jsem nevěděl. Pravděpodobně byl trénován na nábor dívek přes internet. Prostě to hrál velmi dobře, “řekla Lucie, že ona měl se s mužem setkat až v Brazílii.

„Dříve jsme si jen psali a volali přes internet. První fyzická schůzka měla být v Brazílii,“ dodala žena, která momentálně čeká na soud v domácím vězení.

Lucie T. tvrdí, že všechny důkazy o její nevině jsou uloženy na telefonu zadrženém policií. Česká republika, která pochází z Bruntálu a starala se o seniory před cestou do Brazílie, je přesvědčena, že až se výpis z aplikace WhatsApp dostane k soudu, pravda vyjde najevo.

„Nebral jsem nic a vůbec nic jsem nevěděl. Mám o tom důkazy v telefonu zabaveném policií. Moji právníci třikrát požádali soudce, aby požádal policii o uvolnění mého telefonu. Soudce nařídil dvakrát, ale policie to ignoruje, “řekla Lucie

Před odjezdem do Macaa na návštěvu České republiky dorazila do hotelu žena, která se představila jako sestra záhadného cizince. Podala Lucii dva obrazy.

„Následovala mě do hotelu a podala mi obrazy. Hodně lidí se na nás dívalo a nepřipadalo mi to divné. Jeden z nich měl šachovnici a druhý byl replikou Poslední večeře Leonarda da Vinciho. později se od policie dozvěděl, že obrazy byly vyrobeny z drog a přilepeny nějakou pryskyřicí, ale to jsem v té době nevěděla, “popsala začátek velkých problémů Lucie.

Rozhodla se neletět do Macaa, ale vrátit se s dcerou do České republiky. “Chtěl, abych vzal obrazy do Macaa. Ale poslal jsem ho někam a šel na letiště. Nechal jsem obrazy v hotelu. S dcerou jsme se chtěli vrátit do České republiky. Ale 7. září to neudělali.” Nenechali jsme nás v letadle, protože jsme nebyli očkováni proti žluté zimnici, “řekla Lucie s tím, že opustila letiště a zůstala v jiném hotelu se svou dcerou. Nechala obrazy v originále.

„Napsal jsem mu z letiště, že nás nechtějí pustit ze země. Nechtěl jsem, aby věděl, že obrazy zůstaly ležet v hotelu. Tak jsem mu napsal, že to policie zabavila, protože jsem neměl dokumenty, aby to získal. Zbláznil se, že mi okamžitě pošle právníka, který má všechny dokumenty k obrazům, a že pokud tyto obrazy nebudou nalezeny, nikdy se z Brazílie nedostanu. Bál jsem se. „Nakonec jsem zavolal taxíkem, abych se dostal do původního hotelu, vzal obrázky a předal je jeho právníkovi. Vrátil jsem se do hotelu a byl jsem zatčen přímo na recepci, “popsala strašný zážitek Lucie T.

Česká republika tvrdí, že policistům na recepci hotelu stále ukazovala seznam hovorů a komunikace v aplikaci WhatsApp. „Ukázala jsem jim chat hned, ale moc jim to nevadilo. Muž mi dokonce napsal před policií a jeden mi diktoval, co mám odepsat,“ dodala Lucie, když došlo k zatčení.

V současné době v Sao Paulu probíhá soudní proces. Lucie se může volně pohybovat po městě, je vdaná, žije v pronajatém bytě, ale nesmí opustit zemi.

„Podala jsem pas, je to jako domácí vězení. Předala jsem jeho fotky a kontakt policii, ale nemyslím si, že by ho někdo hledal. Myslím, že se někde směje,“ dokončila Lucie a dodala, že nakonec musí vyjít najevo pravda.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Stalo se

Chtěla prodat své panenství za nejnovější iPhone 11. Takto byla potrestána …

Někdy jsou lidé schopni zločinů, lží, vražd kvůli penězům, píše EliteReaders. Naše hrdinka samozřejmě nikoho nezabila, ale kvůli uzavření výhodného obchodu se rozhodla přijít o panenství.

Komu to dala? A proč jsi se s ní rozešla?

Ukazuje se, že mladá dívka z Číny našla zákazníky, kteří souhlasili s tím, že zaplatí za její nákup nového iPhone8. Za to s nimi musela strávit noc.

Kvůli vytouženému iPhone8 dívka souhlasila s prodejem svého panenství.

Sedmnáctiletá dívka potřebovala nový produkt Apple, protože ho již používaly všechny její kamarádky. Rodiče jí kvůli nedostatku peněz odmítli koupit telefon.

Protože se nechtěla dostat ze společnosti, rozhodla se obětovat své panenství výměnou za iPhone8. Navíc to už udělala jedna z jejích kamarádek – a získala své „poctivě vydělané“ peníze.

Dívka zveřejnila inzerát na specializovaném fóru, kde stanovila cenu za noc na přibližně 3000 $.

Blogerka Nana Henying se o něm dozvěděla a rozhodla se dát lekci 17leté školačce.

Nejprve se dívka a blogger (maskované jako „sekretářka zákazníka“) setkali v kavárně, aby spolu prodiskutovali podrobnosti. Nana se od takového kroku snažila partnera odradit, ale nechtěla se odchýlit od svého plánu. Tady jsou její slova:

“Musím jen ležet, že?” Oba dostaneme, co chceme. Už jsem si to promyslel. “

Dívka dostala zálohu 75 $, komplici se dohodli na čase a místě setkání.

Chudák ani nevěděl, co ji čeká.

Když byli v hotelovém pokoji, ten chlap jí dal telefon, aby odvrátil její pozornost. Potom do místnosti vstoupili další tři polonahí muži a muž s kamerou. Říkali, že se chtějí bavit.

Dívka v těchto okamžicích zažila skutečnou hrůzu a zoufalství.

Nejprve se dívka a blogger (maskované jako „sekretářka zákazníka“) setkali v kavárně, aby spolu prodiskutovali podrobnosti. Nana se od takového kroku snažila partnera odradit, ale nechtěla se odchýlit od svého plánu. Tady jsou její slova:

“Musím jen ležet, že?” Oba dostaneme, co chceme. Už jsem si to promyslel. “

Dívka dostala zálohu 75 $, komplici se dohodli na čase a místě setkání.

Chudák ani nevěděl, co ji čeká.

Když byli v hotelovém pokoji, ten chlap jí dal telefon, aby odvrátil její pozornost. Potom do místnosti vstoupili další tři polonahí muži a muž s kamerou. Říkali, že se chtějí bavit.

Dívka v těchto okamžicích zažila skutečnou hrůzu a zoufalství.

Už si myslela, že se stane obětí znásilnění gangu, ale pak vyšla Nana z vany a požádala muže, aby odešli. Začala vysvětlovat své „oběti“, že je to jen žert.

Křičela dokonce na neúspěšného „prodavače“ a přesvědčila ji, že za žádné telefony se neoplatí prodávat.

Názory těch, kteří sledovali video, byly rozděleny: někteří prostě nevěřili, že dívka dokáže vyměnit panenství za telefon, jiní považovali takový veřejný trest za příliš krutý, zatímco jiní naopak takové metody výchovy schvalovali.

Co si o tom myslíš? Sdělte nám to v komentářích a sdílejte tuto vzrušující novinku s ostatními!

Pokračovat ve čtení

Stalo se

Lékaři nedokázali pochopit co vidí. Žena porodila neobvyklého novorozence

Jedna Američanka se rozhodla na TikToku sdílet něco opravdu zvláštního. Uživatelé internetu si v úžasu mnuli oči. Je těžké tomu uvěřit!

Dítě ženy se narodilo mnohem větší než průměrný novorozenec. V síti se objevila nahrávka, která se v tuto chvíli stala skutečným hitem. Musíte to prostě vidět!

Úžasné novorozené dítě

Narození ženy bylo opravdu neobvyklé. Lékaři byli šokováni. Nikdo něco takového nečekal. Americká žena porodila dítě o hmotnosti až 6,6 kg a délce 60 cm. Ihned po narození byl novorozenec poslán na JIP a strávil tam 11 dní. V nemocnici nebyly žádné šaty správné velikosti.

Uživatelé internetu byli tímto příběhem okamžitě potěšeni.

Video, které se objevilo na TikToku, bylo zhlédnuto více než 30 milionůkrát. Autor, který takovou odpověď viděl, se rozhodl zveřejnit další video.

Ukázalo se, že úžasný novorozenec je nyní pětiletý chlapec a váží 14 kg. Můj syn je zdravý a může být tvrdohlavý. Má rád baseball, americký fotbal a monster trucky.

Mnoho uživatelů TikToku začalo vtipkovat, že se chlapec narodil dospělému muži.

@shans1588

Our 14 1b .6oz baby boy. J is a healthy, stubborn and STRONG 5 year old who loves baseball, football and Monster Trucks. #fyp #bigbaby

♬ Proud of You – Five Times August

Pokračovat ve čtení

Stalo se

Děsivé zprávy. Svět nemůže dovolit, aby se stalo toto!

Světová zdravotnická organizace se rozhodla upozornit na vážný problém, na kterém v současné době pracujeme. Jmenovitě existuje nerovnováha v distribuci vakcín mezi bohatými a chudými zeměmi. To by rozhodně nemělo být.

Tedros Adhanom je šokován, že to svět umožnil.

Nespravedlivá distribuce vakcín

Pandemie koronaviru pokračuje. Téměř každý den slyšíme o alarmujícím počtu infekcí a obětí. Vakcíny nám mají pomoci, ale ukázalo se, že ne každý dostane rovnoměrně.

„V DISTRIBUCI SVĚTOVÝCH VAKCÍN JSOU Šokující nevyváženosti.“ JEDEN ČTYŘI LIDÉ OČKOVALI CAVID-19 V ZEMÍCH S VYSOKÝM PŘÍJEMEM. JE TO JEDEN Z VÍCE NEŽ 500 LIDÍ V ZEMÍCH S NÍZKÝMI PŘÍJMY, “řekl WHO generální ředitel THOROS ADHANOM V PÁTEČNÍ KONFERENCI.

KDO je lídrem programu Covax. Jeho cílem je zásobit nejchudší země dostatkem vakcín. Doposud bylo do přibližně 100 zemí distribuováno až 38 milionů dávek. Plánují se však více než dvě miliardy.

„NADĚJÍME, ABY SEM TO V DUBNU A KVĚTNU PŘEKRYTÍ,“ říká TEDROS.

Již na začátku roku 2021 Tedros uvedl, že svět směřuje k „katastrofickému morálnímu selhání“ kvůli nespravedlivé distribuci vakcín proti koronavirům. Hromadění mezi bohatými národy nevyhnutelně prodlužuje pandemii.

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video3 hodinami před

Potom co rozřezal strom našel tento muž uvnitř něco co nikdo nečekal a všechny to do dnes děsí!

Sotva někdo mohl najít něco zábavného při kácení stromů, ani ten chlap nemohl najít něco opravdu nečekaného a dokonce děsivého....

Celebrity5 hodinami před

Viděli jsme VŠECHNO! Hvězdy, které ukazují více, než je potřeba!

Hvězdy samozřejmě dávají pozor na svůj vzhled, ale často dělají chyby v kráse. Pokaždé, když se hvězdy pokusí překvapit své...

Horoskopy7 hodinami před

Páry podle znamení zvěrokruhu, které se k sobě nejvíce hodí na dlouhodobý vztah.

Dříve byla otázka „Jaké je vaše znamení zvěrokruhu?“ bylo hloupé klišé a chytlavá fráze, která nikdy nezklame, píše Urbo. Je...

Zajímavosti7 hodinami před

Existuje 5 typů ženských bříšek. Zde je postup, jak odstranit každý z nich!

Bez toho nebudete mít ploché břicho! Zbavit se břicha  je nejdůležitější úkol pro každou dívku, píše BetterMe. Tento problém je obzvláště akutní...

Zajímavosti7 hodinami před

Podle toho jak vás muž líbá poznáte co k vám cítí: 8 druhů polibků a jejich význam

Každý z nás vyjadřuje své city v lásce různými způsoby. To platí také pro způsob, jakým objímáme, a pro ty...

Stalo se8 hodinami před

Chtěla prodat své panenství za nejnovější iPhone 11. Takto byla potrestána …

Někdy jsou lidé schopni zločinů, lží, vražd kvůli penězům, píše EliteReaders. Naše hrdinka samozřejmě nikoho nezabila, ale kvůli uzavření výhodného...

Zdraví8 hodinami před

Je mi 45 a vypadám mladší než moje dcera! 5 minut denně si po obličeji rozmazávám tuto věc, kterou máme každý doma!

Dnes budu sdílet super jednoduchou a efektivní kávovou masku na obličej. Tato maska ​​exfoliuje odumřelé buňky pokožky, hluboce vyživuje pokožku...

Zajímavosti8 hodinami před

Okamžitě tento produkt vyhoďte! Produkt, který způsobuje rakovinu, má ho každý v lednici!

Nevhodné tepelné zpracování jídla během vaření může přispět k pronikání karcinogenů do těla dětí i dospělých. Podle odborníků z Národního...

Bizardní9 hodinami před

Odborníci zkoumali jídlo z fastfoodu McDonald’s pod mikroskopem a nevěřili svým očím, co viděli

Máte jedinečnou šanci získat odpověď na otázku, zda můžete McNuggets opravdu jíst. Je to škoda, ale vědci učinili nepříjemný objev....

Celebrity9 hodinami před

Na veřejnost pronikli dlouho zatajované konverzace mezi princem Philipem a Dianou. Tohle mluví za vše !

Včera se ve světových médiích rozšířila další tragická zpráva. Princ Philip, manžel královny Alžběty II., Zemřel. Aristokrat byl barevná a...

Oblíbené