Stalo se

Nová Česká pašeračka Lucie byla zadržena kvůli pašování kokainu v Brazilii: Vše na mě navlékl tajemný cizinec, tvrdíČeská Lucie T. (34) čeká na zahájení soudu v brazilském městě Sao Paulo. Úřady ji obviňují ze snahy odstranit ze země 6 kilogramů kokainu. Lucie odmítá s tím, že všechno připravil muž, kterého potkala online. Drogy byly ukryty v obrazech. „Moje dcera a já jsme chtěli opustit zemi bez těchto obrázků. Nepustili nás do letadla k očkování,“ řekla Lucie a poskytla redakci fotografie a popsala průběh zatčení.

Lucie T. přijela do Brazílie 31. srpna 2019 na pozvání muže, kterého potkala přes internet. Přišla také se svou malou dcerou, protože tam chtěla začít nový život. Tajemný cizinec na ni ale nečekal, pouze řekl, že musí letět do Macaa za prací. Chtěl, aby k němu Lucie přišla, a řekl jí, že jeho sestra vezme její rodinné cennosti do hotelu, aby je mohla odvézt do Macaa.

„Když se na to podívám v průběhu času, vidím, že ten muž se mnou dokázal manipulovat, opravdu jsem mu věřil. Napsal mi, že se mnou plánuje budoucnost. Potom jsem ve vazbě potkal dívky s podobným příběhem. většinou věděli, že něco vezou, možná to měli svázané na těle. Nic jsem nevěděl. Pravděpodobně byl trénován na nábor dívek přes internet. Prostě to hrál velmi dobře, “řekla Lucie, že ona měl se s mužem setkat až v Brazílii.

„Dříve jsme si jen psali a volali přes internet. První fyzická schůzka měla být v Brazílii,“ dodala žena, která momentálně čeká na soud v domácím vězení.

Lucie T. tvrdí, že všechny důkazy o její nevině jsou uloženy na telefonu zadrženém policií. Česká republika, která pochází z Bruntálu a starala se o seniory před cestou do Brazílie, je přesvědčena, že až se výpis z aplikace WhatsApp dostane k soudu, pravda vyjde najevo.

„Nebral jsem nic a vůbec nic jsem nevěděl. Mám o tom důkazy v telefonu zabaveném policií. Moji právníci třikrát požádali soudce, aby požádal policii o uvolnění mého telefonu. Soudce nařídil dvakrát, ale policie to ignoruje, “řekla Lucie

Před odjezdem do Macaa na návštěvu České republiky dorazila do hotelu žena, která se představila jako sestra záhadného cizince. Podala Lucii dva obrazy.

„Následovala mě do hotelu a podala mi obrazy. Hodně lidí se na nás dívalo a nepřipadalo mi to divné. Jeden z nich měl šachovnici a druhý byl replikou Poslední večeře Leonarda da Vinciho. později se od policie dozvěděl, že obrazy byly vyrobeny z drog a přilepeny nějakou pryskyřicí, ale to jsem v té době nevěděla, “popsala začátek velkých problémů Lucie.

Rozhodla se neletět do Macaa, ale vrátit se s dcerou do České republiky. “Chtěl, abych vzal obrazy do Macaa. Ale poslal jsem ho někam a šel na letiště. Nechal jsem obrazy v hotelu. S dcerou jsme se chtěli vrátit do České republiky. Ale 7. září to neudělali.” Nenechali jsme nás v letadle, protože jsme nebyli očkováni proti žluté zimnici, “řekla Lucie s tím, že opustila letiště a zůstala v jiném hotelu se svou dcerou. Nechala obrazy v originále.

„Napsal jsem mu z letiště, že nás nechtějí pustit ze země. Nechtěl jsem, aby věděl, že obrazy zůstaly ležet v hotelu. Tak jsem mu napsal, že to policie zabavila, protože jsem neměl dokumenty, aby to získal. Zbláznil se, že mi okamžitě pošle právníka, který má všechny dokumenty k obrazům, a že pokud tyto obrazy nebudou nalezeny, nikdy se z Brazílie nedostanu. Bál jsem se. „Nakonec jsem zavolal taxíkem, abych se dostal do původního hotelu, vzal obrázky a předal je jeho právníkovi. Vrátil jsem se do hotelu a byl jsem zatčen přímo na recepci, “popsala strašný zážitek Lucie T.

Česká republika tvrdí, že policistům na recepci hotelu stále ukazovala seznam hovorů a komunikace v aplikaci WhatsApp. „Ukázala jsem jim chat hned, ale moc jim to nevadilo. Muž mi dokonce napsal před policií a jeden mi diktoval, co mám odepsat,“ dodala Lucie, když došlo k zatčení.

V současné době v Sao Paulu probíhá soudní proces. Lucie se může volně pohybovat po městě, je vdaná, žije v pronajatém bytě, ale nesmí opustit zemi.

„Podala jsem pas, je to jako domácí vězení. Předala jsem jeho fotky a kontakt policii, ale nemyslím si, že by ho někdo hledal. Myslím, že se někde směje,“ dokončila Lucie a dodala, že nakonec musí vyjít najevo pravda.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Stalo se

Austrálie si prochází hororem. Obyvatelé si už nevědí rady, šokující mor jim ničí životy

V australském státě Nový Jižní Wales se populace již několik měsíců nedokázala vyrovnat s morem myší. Problém neustále roste a otravuje životy lidí. Farmář poskytl agentuře Reuters video, kde každý den několik hodin házel mrtvé hlodavce. Na hlavě jsou vlasy!

Situace se definitivně vymkla z rukou. Ještě jsme nic takového neviděli!

Mor zužující Austrálii

Mor myší v australském státě Nový Jižní Wales je pro místní obyvatele skutečným dramatem. Tisíce hlodavců převzaly sila pro obilí, stodoly a domy. Zvířata ohrožují sklizeň obilí.

Zemědělci se chtějí problému zbavit za každou cenu. Doufají, že od vlády dostanou jakoukoli podporu, protože mor způsobí ztráty plodin. Odborníci tvrdí, že tento počet myší je způsoben silnými dešti ve východní Austrálii, kterým lidé čelí po letech sucha.

Obyvatel s vlastní farmou poblíž města Coonabarabran, asi 500 kilometrů severozápadně od Sydney, musí každý den sbírat stovky mrtvých hlodavců. Pasti umístí na 15 míst, což včetně čištění trvá až několik hodin.

Záznam, který byl online, mluví sám za sebe. Uživatelé internetu si úžasem otírají oči.

Farmář dělá vše pro to, aby chránil nejen svou farmu, ale i svůj domov – mohou se tam objevit i myši. Dveře byly zajištěny speciální gumou, co okna?

„Vůbec neotevíráme okna,“ vysvětluje.

„Jsem vzhůru, protože mám pocit, že je slyším na stěnách nebo na střeše,“ řekl Kodi Brady agentuře Reuters.

Myši se snaží najít teplý úkryt, protože každou minutu se ochladí. Hlodavci se snaží vyrovnat se s podnebím. Nevadí jim sucho a podle agentury Reuters se množí velmi rychle.

Ukázalo se, že nejméně tři obyvatelé kousli myš. Podle společnosti ABC Australia došlo také k jednomu případu vzácného onemocnění způsobeného myší, lymfocytární meningitidě.

Sdílejte tyto šokující informace s ostatními!

Pokračovat ve čtení

Stalo se

Malá dívenka byla okamžitě odvezená do nemocnice s divným otvorem na ruce. Nikdo nevěděl, co se opravdu stalo

Rodiče téměř ztratili svou osmiletou dceru, když ji kousl pavouk, který na ni spadl ze stropu koupelny.

Zranění ruky Abbie Kinnairdové bylo dílem hnědého poustevníka a vypadalo velmi hrozivě. Nikdo z rodiny netušil, že se tito nebezpeční pavouci skrývají v zimě v domech. Po prohlídce bytu byli v dívčině posteli nalezeni další dva pavouci. Pokud by v jejich společnosti usnula, mohlo by to být mnohem horší.

Rodiče pětiletého Bransona Riley Carlisleho z Alabamy v USA zjistili, jak nebezpeční jsou tito pavouci. Chlapce poštípal hnědý poustevník na rameni a zemřel.

Matka Abbie byla znepokojena bezpečností svého druhého dítěte a nahlásila problém týmu pro kontrolu škůdců, když byla dívka v nemocnici.

Zaměstnanci společnosti však neměli dobré zprávy. Jak se ukázalo, v dívčině posteli byli další dva takoví pavouci. Kromě toho bylo v bytě nalezeno několik dalších černých vdov.

Nejprve místo kousnutí zčervenalo a po chvíli se objevil akutní zánět, který měl podobu otevřené rány.

Hayley Kinnaird, 35 let, řekla:

– “Lidé, kteří se zabývají těmito pavouky, důkladně prohledali náš byt a řekli, že …

„Lidé, kteří se zabývají těmito pavouky, důkladně prohledali náš byt a řekli, že náš dům ještě není v bezpečí, a bylo by nejlepší, kdybychom na chvíli našli něco jiného.“ Někteří pavouci mohou číhat týdny, když přijdou do styku s pesticidy, dodal. Skrývají se v oblečení a hračkách! ”

Dívka podstoupila antibiotickou léčbu, která bohužel nepomohla. Stav pokožky se stále nezlepšoval.

Léčba stále nepomohla. Osmiletý chlapec dostal vyrážku a skončil na operačním sále.

Lékaři museli odstranit kousek kůže. Byla provedena transplantace. Vnitřek rány byl opláchnut a infekce se nemohla vyvinout.

Abbieina matka se nechtěla vrátit do domu, kde se tato hrozná událost stala.

Dokonce požádala o pohotovostní byt, ale nebyla šance. Slyšela od městské rady, že mohou jít do útulku s rodinou. Žena na takovém místě nechtěla spát se dvěma dětmi. Mluvčí Colchester Borough Homes vysvětlil, že pomáhají rodinám bez domova pouze v takových případech.

Pokračovat ve čtení

Stalo se

Probudila jsem se a všimla jsem si, že celé moje tělo je pokryto červenými tečkami. Důvod proč se to stalo vás šokuje!

Cindi Avila a její manžel budou mít na Floridě skvělou dovolenou. Slunce, pláž a relaxace. Co víc si přát?

Bohužel se pobyt ženy v hotelu na Bahamách ukázal jako skutečná noční můra. Po několika dnech ležení nad čistou vodou je čas se sbalit a jít domů. Ale to nejhorší bylo stále před ženou. Když se probudila poslední den svého pobytu v tomto ráji na Zemi, byla zoufalá.

Prakticky celé tělo ženy bylo pokryto obrovskými červenými skvrnami. Kromě neatraktivního vzhledu skvrny to hodně bolí.

Po několika týdnech Cindie pokožka získala svůj původní vzhled. O rok později se žena stále bála návratu do stejného hotelu, kde měla tuto nepříjemnou situaci. Samozřejmě se vše široce odráželo. Cindi zažalovala hotel. Na oplátku vedení hotelu nabídlo náhradu nákladů na léčbu. Žena však s touto nabídkou nesouhlasila, protože chce získat větší částku peněz.

Hotelové úřady tvrdí, že tam jsou přísně dodržovány hygienické normy. Ukázalo se však, že několik předchozích cestujících, kteří tam zůstali, mělo podobné problémy jako Cindi.

Žena se nevzdává. Chce, aby co nejvíce lidí vědělo o podmínkách v tomto hotelu, čímž chrání ostatní před situací, která se jí stala.

„Nebuďte lhostejní a předcházejte tomu, aby se takové a podobné situace staly, abyste se ujistili, že se to nestane nikomu jinému,“ řekla CBS Miami.

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video3 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti3 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video3 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti3 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor3 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video3 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti3 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video3 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti3 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy3 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené