Zajímavosti

Nostradamova proroctví pro rok 2020: naplní se tyto děsivé obavy?I když je 450 let po smrti, přesto patří mezi nejznámějšího věštce a jeho předpovědi berou lidé stále s respektem. Předvídal války, vynález atomové bomby, pád dvojčat i konec světa.

Co legendární Michel de Nostradamus zaznamenal pro nadcházející rok? Některé proroctví muže, který údajně viděl do daleké budoucnosti, je třeba brát s velkou rezervou, protože byla v průběhu staletí dost tendenčně přizpůsobena aktuálním “potřebám”.

Věštecké vlohy se mu ale určitě nemohou upřít. Jaká je jeho vize roku 2020?

Pochopitelně i tyto předpovědi berte s rezervou. Nikdo neví, zda skutečně tvrdí to, co do své knihy o budoucnosti jejich autor zanesl. Avšak mohou být zajímavým testem, zda se, pokud není původní verze příliš zkreslená, trefil. Toto je několik hlavních událostí, které údajně pohnou světem:

Obrovské zemětřesení

Má setkat Ameriku v roce 2020. A to někdy mez 18. červnem až 12. červencem. Otřesy ale mohou postihnout prý i Evropu, stejně tak Turecko.

Ekonomická světová krize

Toto možná děsí více než zemětřesení. Nostradamus totiž věštit velké finanční bouře. Jen se dosud protistrany přou o tom, zda mají být negativní, nebo pozitivní. A jestli se z toho důvodu máme obávat zásadních bankrotů.

Ničivé lesní požáry

Jelikož poslední roky provázelo naši planetu enormní sucho, o lesní požáry bohužel nebyla nouze. A stejně tak to prý bude iv roce příštím. Dokonce má být ještě horší. Požáry by měly devastovat Portugalsko, Španělka, Nizozemsko, Německo a Francie. Také Ameriku čeká další úder.

Vzestup hladiny oceánu

Problematika, na kterou dlouhou dobu upozorňují vědci a klimatičtí aktivisté po celém světě, má v roce 2020 eskalovat do hrozivých rozměrů. Část Antarktidy se prý oddělí od zbytku a rozpustí. To bude mít za následek zvednutí hladiny oceánů o několik metrů. Podle Notradama pak propuknou i první ozbrojené konflikty kvůli klimatu.

Velká válka

S největší pravděpodobností má jít o válku ekonomickou, a to mezi východními a západními velmocemi (pravděpodobně Čínou a USA). Některé zdroje však na rovinu hovoří o 3. světové válce, kterou má rozpoutat Islámský stát.

Implantace mikročipů

Těžko odhadnout, jak něco takového mohl Nostradamus v 15. století tušit, ale v USA se tato předpověď údajně mění na skutečnost. Některé firmy prý už svým zaměstnancům implantují čipy, které je při výkonu práce sledují.

Nový panovník
Podle Nostradama získá Velká Británie v roce 2020 nového krále. Ve skutečnosti sedí na trůnu Alžběta II. (93), ale ta podle všeho už svou vládu pomalu překládá na syna Charlese, který je momentálně “princem regentem”.

Útěk z planety
Až tak daleko sahají vize tohoto věštce. Ve svých předpovědích se domníval, že lidé budou v roce 2020 žít ve vesmíru, možná na Měsíci. I když se zdá, že nadcházejících dvanáct měsíců takový vesmírný exodus nemůže přinést, pravdou je, že cesty, jak toho dosáhnout, lidstvo hledá už dlouho.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Video

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota domnívala, že je další ženou, která touží po kariéře, ale neumí zpívat. Netušili, jak moc se mýlili!

Julia Chupira zpívala slavnou píseň Whitney Houstonové I Will Always Love You. Její hlas nejprve překvapil a pak všechny nadchl! Něco nám říká, že si Julie všimli lidé v hudebním průmyslu a dělá z ní hvězdu. Má neuvěřitelný talent!

Líbí se vám její hlas? Sdílejte!

Pokračovat ve čtení

Video

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost – byly zničené, bez života a barva už nezakrývala šedou barvu jako předtím. O několik let později se rozhodla vyhledat pomoc odborníka Christophera Hawkinse. Změnil ji k nepoznání!

Kerry chtěla podstoupit radikální změnu …

Všechno bylo okamžitě jasné kadeřníkovi! Nejen, že si podstatně ostříhal vlasy, ale také odhalil něco, co se Kerry celé ty roky snažil skrýt …

Šedým vlasům se už nedalo vyhnout. Velmi se jí to hodí! Podívejte se na celou transformaci:

Sníte někdo z vašich přátel o radikální změně účesu? Sdílet tento článek!

Pokračovat ve čtení

Humor

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl přesvědčit svého pána, aby usnul.

Při pohledu na reakci psa, který chce bojovat alespoň hodinu spánku, nebudete schopni zadržet smích!

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video6 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti6 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video6 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti6 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor6 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video6 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti6 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video6 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti6 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy6 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené