Stalo se

Nejtěžší extrémní proměna: 255-kilový Juraj závislý na jídle všechno flákal!Juraj Kečkéš (43) z Prahy vážil na počátku až 255 kilo což představuje morbidní obezitu. Kromě mnoha zdravotních problémů spojených z nadváhou trpí Juraj psychickými problémy. Pramení to z toho, že byl odsouzen za usmrcení spolujezdce při autonehodě pod vlivem alkoholu. Závislost na alkoholu překonal za poslední rok s pomocí nové manželky no vyvinula se u něj jiná závislost – závislost na jídle. Už nejednou měl namále, když mu hrozila až zástava srdce.

Maroš Molnár si vybral Jiřího do proměn aby mu pomohl zhubnout a pomohl mu pomyslně utéct hrobníkovi z lopaty. Během Bootcamp na pomalejších trénincích kromě Maroše dozorovali i lékaři. Lékařka, která na Jiřího dohlížela tvrdí, že jeho životní styl je v podstatě systematická sebevražda. No při odchodu z Bootcamp vyjádřil Juraj obavy z toho, že své přejídání nebude mít pod kontrolou.

Jednoduše to vzdal

To nejhorší se tak stalo pravdou a mnohokrát se Maroš ani nutriční poradce s Jurajem spojit nemohli. Vyhýbal se komunikaci a později i přiznal, že jedl větší porce. Maroš mu tak doporučí pravidelné sezení u psycholožky, která přišla na zajímavé zjištění. I když Juraj o pomoc volá stále má v sobě pocit, že si ji nezaslouží co je úzce spjato s pocitem viny týkajícím se zmíněné autonehody. Jde to s ním opravdu dole vodou a nesplňuje jeden cíl za druhým.

Stále mě dveře otevřené

Po začátku koronakrízy se Juraj opět uchýlil a Marošovi se neozýval. Trenér to už nevydržel a šel Juraje osobně navštívit a nevěřil vlastním očím. Juraj to všechno jednoduše vzdal a dokonce přibral zpět 16 kilo. Maroš tak nechápe jak ho nemohl nakopnout fakt, že může v důsledku zdravotních problémů leckdy zemřít. Proto se rozhodl, že toto bude jeho poslední návštěva v roli trenéra. Avšak Jurajovi nechal dveře otevřené no pro změnu se musí rozhodnout sám a sám přijít poprosit Maroše o pomoc.

zdroj: extremnepremeny.markiza.sk / extremnepremeny.markiza.sk / extremnepremeny.markiza.sk / extremnepremeny.markiza.skPokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bizardní

Matka odhalila způsob, jak ušetřit tisíce korun: Měli byste na to žaludek?

Sympatická Stacey Cole pochází z amerického státu Utah, kde společně s manželem vychovává čtyři děti. Už od dětství byla vedena k skromnosti a velké úctě k věcem, co se snaží naučit i svou početnou rodinu. Když ale zjistíte, jakým způsobem si tmavovláska dokáže ušetřit stovky dolarů měsíčně, možná zůstanete trochu v šoku.

Na první pohled zcela obyčejná žena, ale když ji poznáte blíž, můžete spatřit matku čtyř dětí, která našla způsob, jak milované rodince dopřát co nejvíce.

Stacey totiž tvrdí, že už od mala ji otec vedl k tomu, aby si vážila absolutně všechny věci, co později přetavila i do vlastní výchovy.

Tvrdí, že její rodina ví ušetřit měsíčně od 50 do 300 eur, které pak mohou použít například na zábavu. “Některé věci prodávám na garážových prodejích, některé přes internet. Některé věci, které nepoužijeme dokonce daruji, protože je může využít někdo jiný, “vysvětlila. ”

Hodně jsem toho už věnovala charitě a potravinovým bankám, věci rozdávám i přátelům a rodině, kteří občas mají i specifické požadavky na to, co jim mám pohlídat, “řekla Stacey. Jak k nim ale přijde?

Stacey Cole (33) z amerického Utahu se hrdí tím, že dokáže v popelnici najít cokoliv, co do domácnosti potřebuje. Podle informací portálu The Sun, věci jako mýdla nebo dětské hračky si pro sebe a své děti zajišťuje pomocí metody “dumpster diving”, v překladu ponořování se do popelnic.

Prozradila také, že téměř všechna jídla připravuje z ingrediencí získaných z košů. “Jsme velmi skromná rodina a nestydíme se za přebírání odpadu. Získáváme tak dobré a užitečné věci, “vysvětlila Stacey.

Moji rodiče byli experti ve využívání věcí, které už nikdo nechtěl, “dodala. Tento zvyk se Stacey vydržel až do dospělosti. Vyjádřila se, že nikdy nerozuměla lidské marnotratnosti, protože jídlo a cennosti jsou v podstatě peníze. Stacey trvá na tom, že její děti River (12), Molly (10), Thomas (8) a Wesley (6) milují vše, co během svých nočních zátahů na popelnice najde.

Čtyřnásobná mamina se vůbec netají tím, že se po nocích plíží kolem obchodních domů, aby po tmě prohledávala kontejnery při supermarketech. Brunetka této činnosti holduje již roky a údajně si umí díky přebírání vyhozených věcí odložit stranou přibližně 300 eur měsíčně.

Američanka prozradila, že téměř všechno jídlo připravované v jejich domácnosti pochází ze surovin ukořistěných v odpadkových koších. Lidé prý častokrát vyhazují ještě zabalené a nepoužité věci, které ona doma dokáže výborně zužitkovat.

Maminka ani její děti se za takto získané potraviny, hračky, elektroniku či oděv vůbec nestydí, přičemž se také snaží druhým pomáhat darováním nepotřebných předmětů. Tak co na to řeknete, dámy, dokázali byste žít jako Stacey Cole?

Pokračovat ve čtení

Stalo se

Vynikající zprávy ze zahraničí! Tato vakcína překonala i Pfizer: Počet nakažených rapidně klesl

Konečně dobré zprávy. Podle nové studie skotského úřadu počet lidí, kteří potřebovali čtyři týdny po očkování první dávkou vakcíny od AstraZeneca hospitalizaci, klesl o 94 procent. Tato vakcína překonala i Pfizer. Všechny vakcíny jsou bezpečné.

Nová studie Edinburské univerzity a Skotského úřadu veřejného zdravotnictví ukazuje, že počet lidí, kteří potřebovali čtyři týdny po očkování první dávkou vakcíny od AstraZeneca hospitalizaci, klesl o 94 procent.

Překonala i Pfizer

Vakcína od společnosti AstraZeneca tak překonala i vakcínu od společnosti Pfizer, při níž byl po první dávce pokles hospitalizaci o 85%. “Jsou to vynikající zprávy, které potvrzují, že vakcína od AstraZeneca má horší reputaci jako reálné výsledky. Všechny vakcíny, které schválí Evropská léková agentura, jsou bezpečné a účinné,” uvedlo ministerstvo zdravotnictví na sociální síti Facebook.

Učitelé, učitelky a další pedagogičtí pracovníci se mohou registrovat na očkování prostřednictvím formuláře, který najdou na webu ministerstva školství . Je však pravdou, že při vakcíně od společnosti AstraZeneca eviduje Státní ústav pro kontrolu léčiv více hlášení o vedlejších účincích.

Hlášení o vedlejších účincích u jednotlivých vakcín:
Pfizer – 965 hlášení (365 182 apikovaných vakcín)
Moderna – 17 hlášení (20 947 aplikovaných vakcín)
AstraZeneca – 536 hlášení. (33 446 aplikovaných vakcín)

Nejčastěji hlášené příznaky jsou zvýšená teplota, bolest hlavy, pocit nemoci nebo bolest v místě vpichu, které po 1 – 2 dnech pominou. Tyto nežádoucí účinky jsou znakem toho, že vakcína funguje a netřeba se jich obávat.

Vakcíny jsou bezpečné

Každý lék zda vakcína má i své vedlejší (nežádoucí) účinky, které se nemusí projevit u každého. Vakcíny proti COVID-19 mají srovnatelné vedlejší účinky jako jiné registrované vakcíny. Úkolem těchto vakcín je vyvolat imunitní odpověď a připravit lidský organismus na obranu vůči infekci, kterou způsobuje koronavirus SARS-CoV-2. Průvodním projevem reakce imunitního systému mohou být vedlejší účinky, z nichž většina je očekávaná a přirozená, protože vyplývá z požadované odpovědi organismu na podání cizorodých látek.

“Z medicínského hlediska jsou pro nás znakem, že organismus na vakcínu zareagoval a spustil reakci imunitního systému,” uvedlo ministerstvo vnitra. Popis a frekvence výskytu vedlejších účinků jsou uvedeny v příbalovém letáku.

V souladu s ním se mohou po očkování COVID-19 Vaccine AstraZeneca vyskytnout vedlejší účinky v takové frekvenci:

Velmi časté (více než 1 z 10 osob): citlivost, bolest, teplo, svědění nebo podlitiny v místě vpichu, pocit vyčerpanosti (únava) nebo celkový pocit nemoci, zimnice nebo pocit zvýšené teploty, bolest hlavy, pocit nevolnosti (nauzea), bolest kloubů nebo svalů.

Časté (méně než 1 z 10 osob): otok nebo zarudnutí v místě vpichu, horečka (> 38 ° C), nevolnost (zvracení) nebo průjem.

Méně časté (méně než 1 ze 100 osob): ospalost nebo závrať, nechutenství, zvětšené lymfatické uzliny, nadměrné pocení, svědění kůže nebo vyrážka.

Takové nežádoucí účinky odezní do několika dnů a většinou nevyžadují návštěvu lékaře. Pro snížení teploty či na zmírnění bolesti lze užít některý z volně prodejných léků (např. S obsahem ibuprofenu, paracetamolu, kyseliny acetylsalicylové). Po očkování se doporučuje oddechový režim, vyhýbání se fyzické aktivitě a dostatečný příjem tekutin bez obsahu alkoholu. “Vedlejší účinky nejsou důvodem k tomu, abychom vakcínou přestali očkovat nebo aby se člověk nezaočkoval druhou dávkou. Hlášeny podezření na vedlejší účinky na Slovensku iv EU jsou v souladu s informacemi uvedenými v příbalovém letáku a nijak nezpochybňují bezpečnost vakcíny,” dodalo zdravotnictví.

Pokračovat ve čtení

Stalo se

Hygienici varují před výrobky na čištění rukou: Obsahují olovo!

Úřad veřejného zdravotnictví upozorňuje Slováků na nebezpečné výrobky, které se právě během pandemie koronavirus spotřebovávají ve velkých množstvích . Je však nutné zbystřit pozornost, přičemž vybrané produkty neprošly kontrolou, protože se v nich našel nebezpečný kov!

Hygienici varují spotřebitele před výrobky, které byly podrobeny kontrole s katastrofálními výsledky. V prvním případě jde o ,, Handreiniger Citrus Duft (BZV. Citrus Power) – výrobek na čištění rukou, značka: LINDA, čárový kód: EAN 4400086010034, země původu: Německo “.

výrobní dávky

Analýze se podrobili také výrobky v 3 až 10 litrových nádobách s barevnou etiketou a popisem ,, PURUS-krém na čištění rukou ” . V obou výrobcích prokázalo nadměrné množství olova, což je v rozporu s nařízeními Evropského parlamentu a Rady ES.

Nebezpečný kov má však vážný vliv na organismus, protože může způsobit psychické poruchy, rakovinu, neplodnost či agresivitu v chování. ,, Zvýšený obsah olova byl zjištěn v surovině kaolin. Z tohoto důvodu výrobce nařídil stažení výrobků z trhu i od spotřebitelů. Je možné, že uvedené výrobky se nacházejí také v České republice, ” uvedl hlavní hygienik v oficiálním stanovisku .

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Bizardní9 minutami před

Matka odhalila způsob, jak ušetřit tisíce korun: Měli byste na to žaludek?

Sympatická Stacey Cole pochází z amerického státu Utah, kde společně s manželem vychovává čtyři děti. Už od dětství byla vedena...

Stalo se36 minutami před

Vynikající zprávy ze zahraničí! Tato vakcína překonala i Pfizer: Počet nakažených rapidně klesl

Konečně dobré zprávy. Podle nové studie skotského úřadu počet lidí, kteří potřebovali čtyři týdny po očkování první dávkou vakcíny od...

Celebrity39 minutami před

Smutek zahalil filmový svět: Do nebe odchází britský herec, skonal klidně s rodinou

LONDÝN – Ve věku 80 let zemřel ve středu britský herec Ronald Pickup. Podle stanice BBC, která se odvolává na...

Stalo se44 minutami před

Hygienici varují před výrobky na čištění rukou: Obsahují olovo!

Úřad veřejného zdravotnictví upozorňuje Slováků na nebezpečné výrobky, které se právě během pandemie koronavirus spotřebovávají ve velkých množstvích . Je...

Nezařazené49 minutami před

Bagárová vypenila: Pokud děláte TOTO, zasloužíte si pořádnou výchovnou facku!

Monika Bagárová, jedna z nejkrásnějších žen domácího showbyznysu a hrdá maminka dcerky Rumia, působí za všech okolností příjemným dojmem. Při...

Zajímavosti53 minutami před

NOVÁ mutace koronavirus odhalena: Vědci zjistili, že je …!

Vědcům z univerzity v Mexiku se podařilo odhalit novou mutaci koronavirus, která se objevila ve více zemích světa. Profesor z...

Stalo se56 minutami před

Na COVID-19 umírá stále více mladých lidí: Odborník vysvětlil důvod!

Česko eviduje denně stovky nových nakažených i obětí onemocnění COVID-19 . Podle odborníků jsou nejvíce ohroženými skupinami právě senioři a...

Zajímavosti21 hodinami před

Rodiče nechali dítě se psem. Podívejte se, co našli, když se vrátili!

Skutečnost, že pes je nejlepší přítel člověka víme už od nepaměti. Tyto děti jen dokazují, že takové přátelství jsou opravdu...

Zajímavosti21 hodinami před

Klinická smrt mu odhalila tajemství života: Z tohoto vám přejde mráz po celém těle

Coby Kadima se pro zahraniční média rozhovořil o zážitku, který přežil v roce 1972. Měl jen patnáct let, a když...

Zajímavosti21 hodinami před

Jak ho má velkého? To zjistíte podle měsíce, ve kterém se narodil.

Líbí se vám nějaký muž a přemýšlíte o tom, jaké to s ním asi bude v posteli? Zážitek v posteli...

Oblíbené