Zdraví

Nečekaný objev! Vědci tvrdí, že lidé s krevní skupinou RH- jsou mimozemšťani- jsou to jasnovidci, mají nižší teplotu a kosti navíc!Vědci mají teorii, která by mohla vést k tvorbě negativních krevních skupin. Zatím se jedná pouze o teorie, které nejsou obecně přijímány, a vědecká komunita stále ponechává tyto otázky otevřené a čeká na odpověď.

Negativní a pozitivní krevní skupiny prostě nejsou kompatibilní. Údajně máme všichni společného předka, ale 15 procent lidí není do tohoto rámce zahrnuto.

Je možné, že + a – jsou důkazy o dvou různých typech civilizace nebo genetické modifikace?

Existuje několik teorií souvisejících s krevními skupinami. Některé teorie tvrdí, že neandertálci měli krevní skupinu RH – (negativní).

Vědci tvrdí, že nejstarší krevní skupina je 0. Asi před 35 000 lety se objevila krevní skupina 0 a před 20 000 lety se jako poslední objevila krevní skupina A před 10 000 lety, krevní skupina B a krevní skupina AB. Mnoho lidí je znepokojeno tajemstvím krevních skupin.

Skutečné tajemství spočívá ve skutečnosti, že ani věda nezná odpověď na otázku, z čeho vyplývají negativní krevní skupiny.

Lidé s negativními krevními skupinami chtějí vědět více o tom, jak Rh vznikl, a lidé s pozitivními krevními skupinami se také zajímají o tyto rozdíly.

Při vyplňování pracovních formulářů v Japonsku najdete také otázku týkající se vaší krevní skupiny. V některých zemích existoval zákon, který vyžadoval testování lidí před svatbou kvůli jejich krevní skupině.

Toto tajemství může být pro mnoho párů v mnoha ohledech překážkou.

Někteří lidé si neumí představit sebe sama s partnerem jiné národnosti a někteří by nemohli být s někým jiného náboženství. Ale už jste někdy slyšeli o rozchodu párů kvůli nekompatibilitě krevních skupin? I když to zní absurdně, může být tento problém vážnější, než se zdá.

Pokud předpokládáme, že žena má Rh -, musíme si uvědomit, že je v ní přirozený ochranný mechanismus, který by zničil všechny krevní buňky Rh + v lidském plodu. Nyní mluvíme o problému, který není imaginární, jako jsou imaginární rozdíly, jako je národnost nebo náboženství. Tentokrát máme ve dvojici skutečnou fyzickou nekompatibilitu. Co si o tom myslíš? Mohly by rozdíly v krevních skupinách být důvodem, aby si lidé nevybrali partnera s jinou krevní skupinou?

Jak se lidé s Rh negativními krevními skupinami liší od ostatních?

Lidé s Rh negativní krevní skupinou jsou jedineční. Proto je divné, že osoba s negativním typem 0 je považována za „univerzálního dárce“. To znamená, že jeho krev může být darována komukoli, bez ohledu na krevní skupinu pacienta, bez hrozby špatné reakce.

Vědci provádějí testy k určení rozdílů mezi Rh-negativními a Rh-pozitivními lidmi. S Rh – jsou spojeny některé zajímavé a neobvyklé schopnosti. Negativní krevní skupina je spojena se zvýšenými duševními schopnostmi a vyšším IQ, ale na druhé straně mají tito lidé méně fyzicky vyvinuté tělo. Modré nebo zelené oči a červené nebo blond vlasy jsou často charakteristické pro lidi s touto krevní skupinou.

Lidé s Rh-negativními krevními skupinami jsou často spiritističtí, mají nižší tělesnou teplotu, zvýšenou citlivost na teplo a sluneční světlo a nemohou získat transfuzi krve od Rh-pozitivního dárce.

Někteří dokonce mají přebytečné obratle nebo žebra.

Rh negativní krevní skupina nenásleduje původní vývojový vývoj. Je to, jako by někdo udělal další zásah.

Lidé s negativní krevní skupinou nemají společného evolučního předka s lidmi s pozitivní krevní skupinou.

Rh negativní krevní skupina nemůže být klonována, druhá ano.

V přírodě nenajdeme Rh negativní krevní skupinu nikde jinde, pouze u lidí.

Krevní skupina 0 (-) negativní je univerzálním dárcem a je to čistá krev bez antigenů.

Vlastnosti lidí s negativní krevní skupinou:

Asi 14 až 15 procent lidí na světě má negativní krevní skupinu.

Nejvyšší procento z nich žije mezi bílými v Evropě a nejméně v Asii, Africe, mezi Afroameričany a domorodými Američany v Americe.

Krevní skupina 0 negativní je univerzálním dárcem. Může darovat krev komukoli, takže je nejvyhledávanější skupinou.

  • Někteří lidé s Rh negativní krevní skupinou mají přebytečné obratle.
  • Tělesná teplota u lidí s Rh negativní krevní skupinou je nižší než průměrná teplota.
  • Lidé s Rh negativní krevní skupinou mají také nižší krevní tlak než průměrný krevní tlak.
  • Tito lidé mají lepší mentální a analytické dovednosti.
  • Jejich smysly jsou lepší.
  • Mají také úzká žebra.

Lidé s krevní skupinou Rh pozitivní mají zvýšené negativní elektromagnetické záření kolem těla.

Tajemství hemolytické choroby

Hemolytická nemoc nastává, když partnery jsou žena s Rh – a muž s Rh +. Pokud matka nedostane injekci s protilátkou a její dítě je Rh +, její tělo vytvoří ochranný mechanismus, který bude chtít zabít plod.

Pokud první těhotenství uspěje bez injekce protilátek, druhé téměř jistě selže, protože během druhé těhotenství bude ochranný mechanismus u ženy silnější a téměř jistě zabije plod a potratí.

Něco takového se neděje nikde jinde v přírodě. Matky s pozitivní krevní skupinou neodmítají plod, pokud je dítě Rh negativní nebo Rh pozitivní. Jen si představte, kolik potratů by bylo, kdyby lidé nevěděli o krevních skupinách. A děsivé je, že mnozí z nás stále nevědí.

Modrá krev

Stále více slyšíme o členech královských rodin, kteří se berou s příbuznými. Ačkoli se to považuje za incest, stále se to děje, protože mají důvod nemíchat faktor Rh. Všechny mají Rh negativní a nechtějí se mísit se zbývajícími 85% lidí, kteří mají Rh pozitivní krevní skupinu.

Manželství se sjednává dohodou. Příkladem takového manželství je manželství prince Filipa a královny Alžběty II. Princ Philip je její druhý bratranec.

Význam krevní skupiny pro ně spočívá také ve skutečnosti, že všechny královské rodiny na světě jsou spřízněné. Fáze „modré krve“ je oprávněná, protože při oxidaci Rh negativní krevní skupiny zmodrá.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zajímavosti

Po dobu 8 měsíců tato 18letá dívka jedla jen 3 jablka denně. Takto vypadala o rok později později.

Ekologie života: Toho večera se maminka rozhodla vzít svou dceru nakupovat, aby si odpočinula. Pak nemohla ani tušit, že právě v tu chvíli se život Victoire promění ve skutečnou noční můru …

Victoire Mason Doxer z Francie, 18 let. Dívka tvrdě studuje, dokončuje bakalářský titul. Toho večera se moje matka rozhodla vzít svou dceru nakupovat, aby si odpočinula. Pak nemohla ani tušit, že právě v tu chvíli se život Victoire promění ve skutečnou noční můru.

Krásná dívka v nákupním centru si všimla prestižní modelingové agentury. Victoire vždy snila o tom, že se bude podílet na politice, ale šance, o které sní jakákoli dívka v jejích dospívajících letech, nemohla selhat a přilákat mladého studenta.

Victoire již brzy udělala první kroky v kariéře modelky. Od toho dne se její život začal měnit v peklo.

Dívka se cítila prostě ztracená v divoké džungli modelingového průmyslu, kde vládla nezdravá hubenost.

“Nikdo mi to neřekl: musíš zhubnout.” Řekli mi: v září máme týden módy, velikost oblečení 32-34 – musíte se do toho vejít. “

Za dva měsíce musel student zhubnout asi deset kilogramů. Strava? Tři jablka denně. Soda – cítíte se plní. Jezte plátek kuřete nebo ryby jednou týdně.

Strategie modelování fungovala! Victoire s výškou 1,78 vážil 47 kg a svítil na přehlídkových molech v Paříži, Miláně a New Yorku.

Dívka pracovala s tak slavnými značkami jako Alexander McQueen a Miu Miu, postupně se stala velmi populární a vstoupila do dvaceti nejlepších modelů.

Ale za tím vším byla krutá pravda. Victoire trpěla„Zdálo se, že nemám žádný puls, ztrácel jsem vlasy a menstruace se zastavila.“

Dívka s hrůzou vzpomíná, jak pravidelně omdlela po módních přehlídkách.

Nejhorší je, že všechny fotografie modelů jsou zpracovávány ve Photoshopu:

“Vždy mi dávali tváře, lícní kosti,” říká Victoire. – Modelky, které pro ně stále pracují, řeknou, že lžu – chtějí se věnovat kariéře, takže nic neříkají. Aby se vyhnuli podezření z tisku, jedí před novináři hamburgery a poté, když jsou vypnuty kamery, utíkají na toaletu, kde zvracejí. “ anorexii:

Jako dospělá si Victoire uvědomila, že se už jako osoba ztratila. Stala se velmi osamělou. Dívka upadla do hluboké deprese a viděla z ní jen jednu cestu. Po 8 měsících modelování se pokusila o sebevraždu.

“Nikdo to nechápal.” Všichni říkali „ano, váš život je snem každého!“ Ale nikdy jsem nebyl tak nešťastný, “říká Victoire.

Nakonec se dívka rozhodla porušit smlouvu a ukončit kariéru modelky.

Nedávno 23letá Francouzka napsala knihu s názvem Always Not Thin Enough. Model’s Diary “, ve kterém pravdivě popsala všechno: krutou stravu, hrozné parametry, designéry, pro které je žena jen předmětem sexuálního hladu. “Karl Lagerfeld říká: Obleky Chanel nejsou vhodné pro ženy s prsy.” Ale žena by měla mít od přírody prsa! Proč prostě nešijí to, co se hodí ženám! “

Příběh Victoire dokonce inspiroval vládu k přijetí zákona zakazujícího příliš přísné parametry modelu.

„Uteč, pokud někdo říká, že potřebuješ zhubnout!“ – rada, kterou by zkušená modelka ráda poskytla všem mladým dívkám, které sní o molu.

Nyní se Victoire vrací do formy, nosí velikost 38 a začíná divadelní kariéru. Je jen jednou z mála modelek, které se odvážily říci lidem celou pravdu ukrytou v zákulisí modelingového průmyslu.

Pokračovat ve čtení

Zajímavosti

Nejúčinnější domácí repelent na komáry a klíšťata. Stačí dvě věci a jste chráněni na dlouhou dobu

Léto je nejkrásnějším obdobím v roce, ale dlouhé teplé letní odpoledne nám vědí znepříjemnit komáři a klíšťata. Pokud se během horkých dnů rádi vyberete do lesa – trochu se zchladit, ale po příchodu domů zjistíte, že jste si s sebou přinesli kleště, určitě vám to pokazí celý den.

Vpich klíštěte může být opravdu nebezpečný a může způsobit opravdu vážné zdravotní problémy. Právě to je jedním z důvodů, proč jsme si pro vás připravili Účinný recept na domácí repelent, který funguje proti klíšťatům a komárům.

Hlavními ingredienciemi do tohoto domácího repelentu jsou:

150 ml Alpy,
20 hřebíčku.

Alpu si jako první přelijeme do nádoby, která je uzavřena rozprašovačem. Do tekutiny přidám hřebíček a tuto směs nechám louhovat pár dní. Během louhování ji mějte odloženou v chladničce. Po pár dnech změní alpa barvu na hnědou a tak tento Repent není vhodné při používání stříkat přímo na oblečení. Když bude alpa sépiových barvy, repelent můžete začít používat. Hřebíček tam klidně nechte, aby byl repelent co nejúčinnější.

Kromě toho, že tento sprej můžete využívat jako repelent, pokud jej držíte v lednici, v horkých letních dnech vám poslouží i jako příjemný osvěžující sprej.

Pokračovat ve čtení

Zdraví

Nemoc několikanásobně rychlejší než rakovina nemoc, která dokáže zničit celé tělo! Příznaky se mohou objevit až 5 let před diagnózou!

Každý ví, že každý, kdo má rakovinu, má vysokou šanci, že nebude žít měsíce nebo roky. Existuje však další nemoc, která vyžaduje více obětí než rakovina a jejíž příznaky se objevují 5 let před jejím výskytem, ​​což osobu varuje před nebezpečím.

Toto onemocnění není nic jiného než idiopatická plicní fibróza, která, i když je vzácná, je stále častější a postihuje hlavně muže.

Toto onemocnění je způsobeno zánětem způsobeným látkou, která se vyvíjí v plicní tkáni, přesně mezi vzduchovými vaky a kapilárami. To má za následek akumulaci pojivové tkáně a menší a menší plochu dýchacího povrchu v plicích.

Je registrována jako velmi závažné onemocnění, protože je nevyléčitelná a konkrétní příčina není známa, existuje pouze podezření, že mohou existovat určité nebezpečné účinky na životní prostředí.

1. Obtížné dýchání

Jedná se o jeden z nejznámějších příznaků onemocnění, který se může vyvinout při sportu, fyzické práci, ale také když člověk jen leží nebo sedí.

2. Silný kašel

Těžký suchý kašel, který trvá déle než 8 týdnů, může být známkou plicní fibrózy, zvláště pokud kašel vykazuje dokonce silnou bolest na hrudi a bolest svalů.

3. Únava

Protože plíce nemohou správně fungovat, tělo nedostává dostatek kyslíku, takže se vyvíjí únava, stres se stává stresujícím a noci jsou plné rotace a nespavosti.

4. Hubnutí

Protože tělo pacienta vynakládá více energie na trávení, v průběhu času ztrácí váhu.

5. Hippokratovy nehty

Hřebíky tohoto tvaru jasně naznačují některá onemocnění dýchacích cest, když plíce nejsou schopny správně fungovat, což má za následek nedostatek kyslíku v končetinách.

6. Bolesti svalů a kloubů

To je často způsobeno silným kašlem v důsledku plicní fibrózy. Mnoho pacientů uvedlo podobné stížnosti.

7. Otok

Pokud dojde k potížím s dýchacím systémem, je ovlivněna také cirkulace a mohou se objevit edematózní problémy. I v tomto případě musíte rychle navštívit lékaře.

Zdroj: filantropikum.com

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video12 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti12 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video12 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti12 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor12 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video12 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti12 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video12 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti12 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy12 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené