Zdraví

Nečekaný objev! Vědci tvrdí, že lidé s krevní skupinou RH- jsou mimozemšťani- jsou to jasnovidci, mají nižší teplotu a kosti navíc!Vědci mají teorii, která by mohla vést k tvorbě negativních krevních skupin. Zatím se jedná pouze o teorie, které nejsou obecně přijímány, a vědecká komunita stále ponechává tyto otázky otevřené a čeká na odpověď.

Negativní a pozitivní krevní skupiny prostě nejsou kompatibilní. Údajně máme všichni společného předka, ale 15 procent lidí není do tohoto rámce zahrnuto.

Je možné, že + a – jsou důkazy o dvou různých typech civilizace nebo genetické modifikace?

Existuje několik teorií souvisejících s krevními skupinami. Některé teorie tvrdí, že neandertálci měli krevní skupinu RH – (negativní).

Vědci tvrdí, že nejstarší krevní skupina je 0. Asi před 35 000 lety se objevila krevní skupina 0 a před 20 000 lety se jako poslední objevila krevní skupina A před 10 000 lety, krevní skupina B a krevní skupina AB. Mnoho lidí je znepokojeno tajemstvím krevních skupin.

Skutečné tajemství spočívá ve skutečnosti, že ani věda nezná odpověď na otázku, z čeho vyplývají negativní krevní skupiny.

Lidé s negativními krevními skupinami chtějí vědět více o tom, jak Rh vznikl, a lidé s pozitivními krevními skupinami se také zajímají o tyto rozdíly.

Při vyplňování pracovních formulářů v Japonsku najdete také otázku týkající se vaší krevní skupiny. V některých zemích existoval zákon, který vyžadoval testování lidí před svatbou kvůli jejich krevní skupině.

Toto tajemství může být pro mnoho párů v mnoha ohledech překážkou.

Někteří lidé si neumí představit sebe sama s partnerem jiné národnosti a někteří by nemohli být s někým jiného náboženství. Ale už jste někdy slyšeli o rozchodu párů kvůli nekompatibilitě krevních skupin? I když to zní absurdně, může být tento problém vážnější, než se zdá.

Pokud předpokládáme, že žena má Rh -, musíme si uvědomit, že je v ní přirozený ochranný mechanismus, který by zničil všechny krevní buňky Rh + v lidském plodu. Nyní mluvíme o problému, který není imaginární, jako jsou imaginární rozdíly, jako je národnost nebo náboženství. Tentokrát máme ve dvojici skutečnou fyzickou nekompatibilitu. Co si o tom myslíš? Mohly by rozdíly v krevních skupinách být důvodem, aby si lidé nevybrali partnera s jinou krevní skupinou?

Jak se lidé s Rh negativními krevními skupinami liší od ostatních?

Lidé s Rh negativní krevní skupinou jsou jedineční. Proto je divné, že osoba s negativním typem 0 je považována za „univerzálního dárce“. To znamená, že jeho krev může být darována komukoli, bez ohledu na krevní skupinu pacienta, bez hrozby špatné reakce.

Vědci provádějí testy k určení rozdílů mezi Rh-negativními a Rh-pozitivními lidmi. S Rh – jsou spojeny některé zajímavé a neobvyklé schopnosti. Negativní krevní skupina je spojena se zvýšenými duševními schopnostmi a vyšším IQ, ale na druhé straně mají tito lidé méně fyzicky vyvinuté tělo. Modré nebo zelené oči a červené nebo blond vlasy jsou často charakteristické pro lidi s touto krevní skupinou.

Lidé s Rh-negativními krevními skupinami jsou často spiritističtí, mají nižší tělesnou teplotu, zvýšenou citlivost na teplo a sluneční světlo a nemohou získat transfuzi krve od Rh-pozitivního dárce.

Někteří dokonce mají přebytečné obratle nebo žebra.

Rh negativní krevní skupina nenásleduje původní vývojový vývoj. Je to, jako by někdo udělal další zásah.

Lidé s negativní krevní skupinou nemají společného evolučního předka s lidmi s pozitivní krevní skupinou.

Rh negativní krevní skupina nemůže být klonována, druhá ano.

V přírodě nenajdeme Rh negativní krevní skupinu nikde jinde, pouze u lidí.

Krevní skupina 0 (-) negativní je univerzálním dárcem a je to čistá krev bez antigenů.

Vlastnosti lidí s negativní krevní skupinou:

Asi 14 až 15 procent lidí na světě má negativní krevní skupinu.

Nejvyšší procento z nich žije mezi bílými v Evropě a nejméně v Asii, Africe, mezi Afroameričany a domorodými Američany v Americe.

Krevní skupina 0 negativní je univerzálním dárcem. Může darovat krev komukoli, takže je nejvyhledávanější skupinou.

  • Někteří lidé s Rh negativní krevní skupinou mají přebytečné obratle.
  • Tělesná teplota u lidí s Rh negativní krevní skupinou je nižší než průměrná teplota.
  • Lidé s Rh negativní krevní skupinou mají také nižší krevní tlak než průměrný krevní tlak.
  • Tito lidé mají lepší mentální a analytické dovednosti.
  • Jejich smysly jsou lepší.
  • Mají také úzká žebra.

Lidé s krevní skupinou Rh pozitivní mají zvýšené negativní elektromagnetické záření kolem těla.

Tajemství hemolytické choroby

Hemolytická nemoc nastává, když partnery jsou žena s Rh – a muž s Rh +. Pokud matka nedostane injekci s protilátkou a její dítě je Rh +, její tělo vytvoří ochranný mechanismus, který bude chtít zabít plod.

Pokud první těhotenství uspěje bez injekce protilátek, druhé téměř jistě selže, protože během druhé těhotenství bude ochranný mechanismus u ženy silnější a téměř jistě zabije plod a potratí.

Něco takového se neděje nikde jinde v přírodě. Matky s pozitivní krevní skupinou neodmítají plod, pokud je dítě Rh negativní nebo Rh pozitivní. Jen si představte, kolik potratů by bylo, kdyby lidé nevěděli o krevních skupinách. A děsivé je, že mnozí z nás stále nevědí.

Modrá krev

Stále více slyšíme o členech královských rodin, kteří se berou s příbuznými. Ačkoli se to považuje za incest, stále se to děje, protože mají důvod nemíchat faktor Rh. Všechny mají Rh negativní a nechtějí se mísit se zbývajícími 85% lidí, kteří mají Rh pozitivní krevní skupinu.

Manželství se sjednává dohodou. Příkladem takového manželství je manželství prince Filipa a královny Alžběty II. Princ Philip je její druhý bratranec.

Význam krevní skupiny pro ně spočívá také ve skutečnosti, že všechny královské rodiny na světě jsou spřízněné. Fáze „modré krve“ je oprávněná, protože při oxidaci Rh negativní krevní skupiny zmodrá.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zdraví

Pozor! Ženská Intimní místa: 5 neuvěřitelných faktů o ochlupení

1. Ochlupení na ohanbí bylo sběratelské
Mnohem dříve, než jste měli se svým mužem výběr sexy selfie, byli lidé nuceni vyrábět alternativní suvenýry. Například ve viktoriánské Anglii si milenci vyměňovali pramínky vlasů (uhodli jste, ne z hlavy). Tyto vlasy byly obvykle uloženy v krásných krabicích, ale někteří muži se tam nezastavili a schovali si je do klobouků. Nebudete věřit proč. Jako talismany, které zvyšují jejich mužskou sílu!

2. Z ochlupení se vyrábí paruky

V roce 1600 bylo mnoho prostitutek nuceno oholit si ochlupení z důvodu prevalence stydkých vší. Bez vlasů v oblasti bikin to však nebylo možné, pak to bylo z nějakého důvodu považováno za sexy a ženy je potřebovaly vyměnit. Stydké paruky se obvykle vyráběly z kožešin, látek nebo dokonce z bobří kůže. Je těžké si to představit, ale ukázalo se, že při natáčení se stále používá takový neobvyklý detail.

3. Stydké vlasy absorbují pachy

Existuje mnoho teorií, proč máme ochlupení, a jednou z nich je, že je potřeba absorbovat pachy. Zejména mohou absorbovat feromony a zajistit, aby vaše intimní oblast voněla pro potenciální partnery co nejatraktivněji.

4. K dispozici je stupnice pro měření intimních účesů

Ve skutečnosti existuje oficiální nástroj pro měření ochlupení. Tannerova stupnice, vyvinutá v roce 1969, popisuje pubertu adolescentů sledováním změn v primárních a sekundárních pohlavních charakteristikách, zejména ochlupení na ohanbí. V závislosti na typu a oblasti šíření vlasů má stupnice pět stupňů.

5. Začnou vypadávat s věkem.

Ve stáří je, upřímně řečeno, velmi málo pozitiv, ale jedním z nich je, že s věkem se vaše ochlupení zmenšuje a může dokonce úplně vypadnout. Je to způsobeno různými hormonálními změnami, ke kterým dochází ve stáří a dochází k nim asi u třetiny žen.

Pokračovat ve čtení

Stalo se

Maminka varuje ostatní rodiče poté, co najde svou dceru pokrytou drobnými klíšťaty

Klíšťata jsou v letních měsících nekontrolovatelná. Jak teploty stoupají, začínají se rojit, dávají o sobě vědět a hledají lidi a zvířata kousat.

Je obzvláště důležité, aby si rodiče byli vědomi klíšťat a nebezpečí, která představují.

Klíšťata mohou být pro děti potenciálně velmi nebezpečná, zejména proto, že tito mladí mají tendenci bloudit a ocitnout se na místech, která klíšťata obývají.

Než tedy své děti necháte běhat venku letos v létě, přečtěte si tento příběh sdílený na Facebooku jako varování od matky z Ohia.

Beka Setzer se vydala na stránku sociálních médií, aby vyprávěla příběh o tom, co se její dceři loni stalo.

Emmalee, které byly v té době jen tři roky, si vzrušeně hrála s postřikovačem před jejím domem a měla výbuch.

Když se vrátila ke svému obvyklému odpolednímu spánku, Setzer se začal dívce převlékat.

Tehdy si všimla, že po jejích zádech a těle bylo roztroušeno několik zvláštních malých černých teček, které vypadaly téměř jako špína.

Setzer si myslel, že je to jen špína, a jednoho z nich setřel, ale uvědomil si, že neodcházejí správně.

Podívala se blíže a zděšeně zjistila, že tečky vypadaly jako malé malé brouky, které se držely Emmalee na kůži.

Tehdy si uvědomila, že jsou to klíšťata – a bylo jich po celém těle více než 150.

Dalších 90 minut strávilo pomalu vybírání a odstraňování všech těchto teček z kůže její dcery.

Setzer jednal rychle. Poté, co odstranila všechna dětská klíšťata, vložila Emmalee do vany a poté ještě několikrát provedla další vany, než jí dala Benadryl.

Poté se přesunula, aby umývala veškeré ložní prádlo, které Emmalee používala, aby zajistila, že budou pryč.

Stručně řečeno, podnikla všechny nejlepší kroky potřebné k udržení své dcery v bezpečí a fungovalo to – Emmalee byla v pořádku.

Ale protože letos viděla více klíšťat, usoudila, že sdílení těchto informací na Facebooku může potenciálně pomoci dalším rodinám a zvýšit povědomí o nebezpečích klíšťat v této sezóně.

Podle Centra pro kontrolu nemocí se klíšťata aktivizují během měsíců dubna až září.

Abyste se vyhnuli kousnutí klíšťaty, měli byste se vy a vaše děti vyhýbat huňatým oblastem nebo zalesněným oblastem, zejména těm, kde je hojný podestýlka a vysoká tráva.

To samozřejmě neznamená, že musíte své turistické výlety zrušit – stačí říct po značených stezkách a neodchylovat se příliš daleko od jejich velikosti.

Měli byste také použít repelent proti hmyzu na pokožku a oblečení sebe a své rodiny.

Nejlepší druhy pro nejlepší bezpečnost klíšťat jsou ty, které mají o 20% více Picaridinu, DEET nebo IR3535.

Při nasazování těchto repelentů se vyhněte očím, ústům a rukám svých dětí.

Pokud potřebujete odstranit všechna klíšťata, která se zachytila ​​na vašem dítěti, vezměte pinzetu a pomocí ní uchopte tělo klíštěte co nejblíže pokožce.

Buďte trpěliví, když neustále vyvíjíte tlak a táhnete nahoru, aniž byste je trhali nebo kroutili, abyste je oddělili. Poté byste měli klíště nakapat do alkoholu a kousnutí očistit vodou a mýdlem.

Všimněte si, že i menší, nezralá klíšťata mohou být nebezpečná – zejména proto, že mají vyšší riziko přenosu lymské boreliózy.

Buďte v létě v bezpečí a buďte ve střehu!

Zdroj: elayhero.com

Pokračovat ve čtení

Zajímavosti

Existuje zázračný alkohol, který vám pomůže za několik dní zhubnout. Víte, který to je ?

Každý, i ten největší abstinent, se výjimečně oddává malé sklenici nebo kapce alkoholu, alespoň při přípitku při zvláštních příležitostech. Existuje však alkoholický nápoj, který vám nijak neublíží, naopak vám pomůže zhubnout a hlavně vám zaručeně odbourá cholesterol v krvi.

Pokud jste milovníky dobrého suchého červeného vína, blahopřeji vám k vaší volbě. Řada vědeckých studií prokázala, že červené víno má pozitivní vliv na funkci srdce, snižuje oxidační stres a dokonce reguluje hladinu cukru v krvi.

Kolik vína si můžeme bez výčitek dopřát?

Nic by se nemělo přehánět, dokonce ani pití vína. Hana Mojžíšová, odbornice na zdravý životní styl, uvádí, že se obecně doporučuje denní dávka 20 gramů alkoholu pro muže a 10 gramů pro ženy. To znamená, že jedna sklenice pro ženy a dvě sklenice pro muže.

Nápoj plný zdravých látek

Nejlepší volbou je červené víno, pokud si chcete večer dopřát trochu alkoholu. „I malé množství této tekutiny dodá tělu silné antioxidanty, které tělo uzdraví na buněčné úrovni,“ říká výživový poradce Martin Škába. Antioxidanty jsou látky, které chrání vaše buňky před poškozením volnými radikály. To snižuje oxidační stres, který je hlavní příčinou aterosklerózy a všech kardiovaskulárních onemocnění.

Zapomeňte na vysoký cholesterol

Drtivá většina lidí trpí vysokým cholesterolem. Pouze jedna nebo dvě sklenice červeného vína pomáhají snižovat hladinu škodlivého LDL cholesterolu a zároveň zvyšují produkci prospěšného HDL cholesterolu v těle. Vědci se domnívají, že za všechno může cenný antioxidant zvaný resveratrol, který je na toto víno bohatý. Resveratrol je samozřejmě obsažen také v bílých hroznech, ale ve velmi malém množství, proto je červené víno tak zdravé a prospěšné pro tělo.

Zhubnout a dopřát si drink?

Podle nedávné studie Purdue University v Indianě bylo prokázáno, že pikeatanol blokuje schopnost mladých tukových buněk vyvíjet se a růst. Martin Škába vysvětluje, že tato látka je účinná v boji proti přibývání na váze.

No, není to úžasné? Od nynějška si doma bez výčitek dejte sklenku dobrého červeného vína a budete zdraví a také štíhlejší.

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Příběhy11 hodinami před

Věděli, že v jejich domě je ukrytý poklad. Nemysleli si však, že něco takového najdou.

Rodina z Massachusetts, USA, opakovaně kontrolovala jejich domov kvůli pokladu. Po celá desetiletí existovaly legendy, že někde v majetku bylo...

Zajímavosti11 hodinami před

Jen málo lidí ví o existenci tohoto tlačítka v troubě. Je to užitečnější, než si myslíte!

Není pochyb o tom, že některé z našich domácích prací nás mohou uvést z rovnováhy. Jedním z nich je čištění...

Video11 hodinami před

Odzbrojit porotu jí trvalo jen 3 sekundy. Výkon této malé holčičky šokoval celý svět!

Není pochyb o tom, že skutečný talent se stane jednou z milionu! Po několika představeních je těžké se vzpamatovat, protože...

Děti12 hodinami před

Žena měla porodit sedm dětí. Doktor udělal chybu. Kolik měla dětí?

25letá Malijka, která otěhotněla s několika matkami, může mluvit o zázraku narození. Případ Halima Cisse fascinoval celé Mali a přitahoval...

Zdraví1 dnem před

Pozor! Ženská Intimní místa: 5 neuvěřitelných faktů o ochlupení

1. Ochlupení na ohanbí bylo sběratelské Mnohem dříve, než jste měli se svým mužem výběr sexy selfie, byli lidé nuceni...

Příběhy1 dnem před

Od dětství snila o tom, že se stane živou Barbie. Již ve 13 letech podstoupila první plastickou operaci.

Stephanie Mülik žijící ve Švédsku, která vypadala jako panenka Barbie, provedla svou první plastickou operaci ve věku 13 let. Je...

Rodina1 dnem před

Jak krmit a koupat paterčata? Toto je den v životě matky, která se s tím každý den potýká sama.

Většina rodičů je unavená z výchovy jednoho nebo dvou dětí. Matky, které se o tyto tři starají, vyvíjejí hrdinské úsilí....

Příběhy1 dnem před

I když nemá nohy, považuje své tělo za dokonalé. Její profil na seznamce láme rekordy.

Odvaze této ženy lze závidět. Mandy Horvath v roce 2014 utrpěla strašnou nehodu, v důsledku čehož byla dívka ponechána bez...

Zajímavosti1 dnem před

Lékař otevřel ústa dítěte a okamžitě zavolal policii. Nemůžu uvěřit tomu, co mu jeho rodiče udělali.

Rodiče přivedli kojence do nemocnice. Lékaři, když viděli, co se stalo, tomu nemohli uvěřit. Dítě bylo v tragickém stavu, na...

Zajímavosti1 dnem před

Ve věku 6 let onemocněl a 68 let žije zavřený v stroji, o kterém téměř nikdo neví

20. století je velkým technologickým skokem, zejména v medicíně. Jedním z takových vynálezů byl stroj, který zachránil životy lidí. Na...

Oblíbené