Zajímavosti

Narodil se 3 měsíce před plánovaným termínem. O 11 let později jeho matka řekla pravdu, která otřásla internetem!Když se spolužáci začali vysmívat mému dítěti, rozhodla jsem se nejen pomoci svému synovi, ale také šířit informace o školní šikaně.

Žádné matce by se nelíbilo, že její dítě je šikanované vrstevníky. Mary Ann Parisi je adoptivní matkou 11-letého chlapce. Když se spolužáci začali vysmívat mému dítěti, rozhodla jsem se nejen pomoci svému synovi, ale také šířit informace o školní šikaně. Cílem je snížit šikana ve světě na nulu!

Ve svém příspěvku na Facebooku popsala okolnosti, které ovlivnily vývoj jejího syna Michaela. Mary Ann požádala čtenáře, aby šířily její poselství tak, aby dospělí učili své děti důležitosti projevu a soucitu s city ostatních dětí.

Zde je její úplný list:

“Předem se omlouvám, pokud je můj dopis, moc dlouhý.” V životě jakéhokoliv dospělého jsou děti přítomny tak či onak. Žádám vás, abyste svým dětem (synovcem, dětem přátel atd.) Vyprávěli příběh mého syna. Možná, když se dozvědí o jeho dětství, změní to něco v jejich hlavě. I ty nejlepší děti zažívají chvíle slabosti a nejistoty.

Díky znalostem rosteme a rozvíjíme se. Michael se narodil v 26 týdnu. To znamená 3 měsíce před plánovaným termínem. Já nejsem jeho biologická matka. Ale v každém případě jsem jeho matka. První tři měsíce svého života bojoval o existenci. Četné transfuze krve, vyšetření atd. Po 3 měsících to jeho matka nevydržela a opustila ho.

Na cestě bylo mnoho dalších testů. Michael poprvé promluvil, až když mu byly 3 roky. Také začal chodit velmi pozdě. První zuby se objevily až po 1. narozeninách. Po tom všem co zažil i tehdy věděl milovat. Až dosud dokáže jeho úsměv osvětlit všechno kolem. Není jediného člověka, kterého by nemiloval. Zachází dobře i s těmi, kteří ho urážejí. Vše odpouští a na všechno zapomíná.

Nikdy nikoho neodsuzuje. Snažím se být jako on, ale nejsem v tom moc dobrá. Dnes jste mu říkali “příšera”, včera jste se smáli jeho způsobu stravování. Věděli jste, že má malou kontrolu nad vstupem jídla do úst kvůli fyzickým predispozicím?

Nebo ho často šikanují kvůli špatné koordinaci rukou nebo problémům se zrakem. Zubní strojek je jedním z mnoha kroků, který mu nutně pomůže vyrovnat dolní čelist. Proto již nebude rozlévat jídlo ani žvýkat “nějak divně” a už se mu nebudete vysmívat, že mu budete říkat hloupý blázen, blázen, nositel strojku nebo bobr s velkým zubem.

Říkat mu “sedni a drž hubu” není možné. Nemusíte Michaela milovat, ale musíte si ho vážit. Je to bojovník a já jsem vám řekla jen malou část jeho života. Sdílejte to s ostatními. Respektujte své okolí. Nevíš, čím prošli. ”

Příspěvek Mary Ann silně rezonoval mezi čtenáři. Michaelův příběh nás učí být tolerantní a rozumět charakteristikám ostatních. Nikdo neví, jakým potížím budeme čelit zítra nebo pozítří.

Buďme soucitní k lidem kolem nás!

Sdílejte tento článek, ať ho vidí co nejvíce lidí!Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Video

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota domnívala, že je další ženou, která touží po kariéře, ale neumí zpívat. Netušili, jak moc se mýlili!

Julia Chupira zpívala slavnou píseň Whitney Houstonové I Will Always Love You. Její hlas nejprve překvapil a pak všechny nadchl! Něco nám říká, že si Julie všimli lidé v hudebním průmyslu a dělá z ní hvězdu. Má neuvěřitelný talent!

Líbí se vám její hlas? Sdílejte!

Pokračovat ve čtení

Video

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost – byly zničené, bez života a barva už nezakrývala šedou barvu jako předtím. O několik let později se rozhodla vyhledat pomoc odborníka Christophera Hawkinse. Změnil ji k nepoznání!

Kerry chtěla podstoupit radikální změnu …

Všechno bylo okamžitě jasné kadeřníkovi! Nejen, že si podstatně ostříhal vlasy, ale také odhalil něco, co se Kerry celé ty roky snažil skrýt …

Šedým vlasům se už nedalo vyhnout. Velmi se jí to hodí! Podívejte se na celou transformaci:

Sníte někdo z vašich přátel o radikální změně účesu? Sdílet tento článek!

Pokračovat ve čtení

Humor

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl přesvědčit svého pána, aby usnul.

Při pohledu na reakci psa, který chce bojovat alespoň hodinu spánku, nebudete schopni zadržet smích!

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video12 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti12 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video12 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti12 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor12 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video12 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti12 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video12 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti12 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy12 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené