Zajímavosti

Na ruce nosím červenou šňůrku už několik let. Zde je důvod, proč to dělámČervenou nitku můžete v současnosti vidět na rukou mnoha běžných, ale i známých lidí. Někteří ji nosí proti urieknutiu, jiní kvůli bohatství a další si myslí, že se to hodí k jejich módním kouskům.

V případě, že jste si ji pořídili i vy, možná se ptáte, jak si jí máte obvázat ruku. Jak správně provádět rituál s červenou nití a proč si ji všichni vážou se 7 uzlíky? Proč ne tři nebo deset?

Jak si správně uvazovat červenou šňůrku

Kabala, jak učení o božském zjevení, zapečetěné v posvátných židovských knihách, věnuje velkou pozornost numerologii. Koneckonců, symboly ve formě čísel používaných v těchto poselstvích nesou klíč k tajným znalostem, které pomáhají lidem ve všech sférách života.

Podle kabaly je číslo 7 symbolem inspirace a transformace. Toto číslo také symbolizuje jeden z kanálů, přes který Stvořitel vede svět, tzv. Silový kanál (věčnost).

Z toho se ukazuje, že legendární červená nit se sedmi uzly vytváří spojení se svým duchovním světem, který představuje pevný štít v cestě všech špatných, nečistých myšlenek a černé závisti, které mohou člověku ublížit.

Je velmi nutné uvědomit si to, protože mnoho lidí, pod vlivem všech možných znamení, si začíná během rituálu vázání tkaničky dávat 7 přání nebo si nad každým uzlem něco slíbí.

I toto jsou věci, které nejen že tento rituál narušují, ale také snižují ochranu červené tkaničky, čímž se stává její majitel mnohem zranitelnějším. Každý amulet se musí brát vážně.

Množství červených nitek se v současnosti prodává iv obchodech s doplňky či klenotnictvích. Kabbalisti však říkají, že byste neměli doplňovat své nitky o různé korálky a přívěsky s amulety z jiných kultur. Vy sami si musíte vybrat v co věříte a následovat to. A samozřejmě nezapomeňte svůj vnitřní svět naplňovat dobrém.

 

V čem je důležitá červená šňůrka ?

Červená nit musí být vázána na levou ruku. Nejlepší bude, když vám s tím pomůže blízká osoba . Když je nitka přivázána na zápěstí, doporučuje se, abyste si přečetl modlitbu, která posílí ochranné vlastnosti nitě: “Jak jsou ryby na zemi pokryté vodou a špatné oko nad nimi nemá moc, tak zlé oko nemá moc nad Josefova potomky. Oko, které se nedívá na něco, co mu nepatří, nepodléhá špatnému oku. ”

Řekněte nám v komentářích, pokud používáte amulety na ochranu vašich energií. nezapomeňte sdílet tento článek se svými přáteli na Facebooku!Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Video

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota domnívala, že je další ženou, která touží po kariéře, ale neumí zpívat. Netušili, jak moc se mýlili!

Julia Chupira zpívala slavnou píseň Whitney Houstonové I Will Always Love You. Její hlas nejprve překvapil a pak všechny nadchl! Něco nám říká, že si Julie všimli lidé v hudebním průmyslu a dělá z ní hvězdu. Má neuvěřitelný talent!

Líbí se vám její hlas? Sdílejte!

Pokračovat ve čtení

Video

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost – byly zničené, bez života a barva už nezakrývala šedou barvu jako předtím. O několik let později se rozhodla vyhledat pomoc odborníka Christophera Hawkinse. Změnil ji k nepoznání!

Kerry chtěla podstoupit radikální změnu …

Všechno bylo okamžitě jasné kadeřníkovi! Nejen, že si podstatně ostříhal vlasy, ale také odhalil něco, co se Kerry celé ty roky snažil skrýt …

Šedým vlasům se už nedalo vyhnout. Velmi se jí to hodí! Podívejte se na celou transformaci:

Sníte někdo z vašich přátel o radikální změně účesu? Sdílet tento článek!

Pokračovat ve čtení

Humor

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl přesvědčit svého pána, aby usnul.

Při pohledu na reakci psa, který chce bojovat alespoň hodinu spánku, nebudete schopni zadržet smích!

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video6 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti6 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video6 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti6 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor6 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video6 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti6 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video6 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti6 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy6 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené