Zajímavosti

Můžete prodloužit život svých rodičů tím, že děláte těchto 7 věcí. moje maminka má již 89 letKdyž jsme malí, naši rodiče dělají se snaží udělat vše pro to, abychom byli šťastní. Nové hračky, výlety, a potom dobré vzdělání a praktické rady v těžké situaci – to vše nám dali proto, abychom měli radost a mohli žít dobrým životem.

V dětství to není velmi ceněné, protože děti ještě mnohým věcem nerozumí. No jednou přijde chvíle, kdy pochopíte, jak mnoho pro vás vaši příbuzní udělali a chcete se jim poděkovat, udělat jejich šťastnými. Dnes vám prozradíme, jak to lze udělat. Těchto 7 věcí prodlužuje a zlepšuje život rodičů!

šťastní rodiče

Moderní studie dokazují, že životní podmínky a rozvoj medicíny přispívají ke zvyšování průměrné délky života. V některých zemích se tento věk pohybuje na 80-tce. Důležité však není jen to, kolik člověk žije, ale i jaký druh života má.

Vědci na kalifornské univerzitě v Los Angeles dospěli k neuspokojivému závěru: asi 40% starších lidí se cítí osamoceně. Jen málo v takovém stavu se může cítit zcela šťastně. Pozitivní emoce a pocit štěstí prodlužují život. A to je přesně to, co můžeme našim rodičům “darovat”.

častěji návštěvy

Je jasné, že každý má svůj vlastní život, ve kterém někdy není čas na odpočinek. Musíte si však najít čas na návštěvu rodičů. Dělejte to tak často, jak jen můžete. Věřte že rodičům svou návštěvou uděláte velkou radost, i kdyby to mělo trvat jen 30 minut.

Naučte rodiče používat technologie

Dejte jim mobilní telefon nebo notebook a naučte je používat internet. Za prvé, je to další způsob komunikace s vámi. Zadruhé na webu mohou rodiče najít zájmové fóra, setkat nové lidi nebo najít starých spolužáků. Věřte, že to bude dobrý lék na nudu.

Požádejte o přípravu večeře

Jednoduše se pozvěte na návštěvu a požádejte mámu, aby udělala vaše oblíbené jídlo. Připomeňte jí, jak chutně vaří, uděláte ji šťastnější. Vaření a čekání na vás s večeři ji udělá šťastnější. To vše jsou velmi příjemné činnosti, díky kterým se bude opět cítit nutná.

Pozvěte je do kina

Nebo do divadla nebo na koncert – vše, co si vaše srdce přeje. Důležité je, abyste spolu trávili čas. Ukažte rodičům něco z vašich koníčků, určitě to ocení.

Přiveďte k nim vnoučata

I když s vašimi dětmi vycházíte skvěle, z času na čas jejich nechávejte u dědečka a babičky. Všichni z toho budou mít radost. Kromě toho se prokázalo, že komunikace s vnoučaty chrání starších lidí před časným vývojem Alzheimerovy choroby.

Pomozte rodičům najít si svůj koníček

Mnozí samozřejmě mají své oblíbené aktivity, ale existují i ​​ti, kteří s tím potřebují pomoci. Zapište rodičů do čtenářského klubu, jděte s nimi hrát šachy do parku. Vymyslete něco, o co se budou zajímat. Je důležité, aby tato činnost zahrnovala komunikaci s lidmi.

Nechte je komunikovat s ostatními, vytvoří si tak si tak nové přátele, s nimiž zažijí radostné chvíle. Sociální aktivita jim pomáhá zůstat ve formě.

Vyberte se do přírody

Společné výlety do přírody jsou jedním z nejlepších způsobů, jak trávit čas společně. Čerstvý vzduch a ticho země dělají zázraky. Můžete jít klidně s rodiči na zahradu a pomoci jim sázet sazenice. Hlavní věcí je trávit čas společně, upřímně se promluvit a jednoduše si jen tak odpočinout.

Těchto 7 věcí je pouze příkladem projevu lásky k rodičům. Vy sami nejlépe víte, co vaši rodiče milují, jak s nimi komunikovat a jak je potěšit.

Hlavní věcí je nenechat rodičů samotě a nenechat jejich přemýšlet o stáří. Čím méně času jim zůstane na smutné myšlenky, tím lépe. Milujte a važte si svých rodičů, protože jen v jejich společnosti můžete zůstat tím malým bezstarostným a šťastným dítětem.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Video

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota domnívala, že je další ženou, která touží po kariéře, ale neumí zpívat. Netušili, jak moc se mýlili!

Julia Chupira zpívala slavnou píseň Whitney Houstonové I Will Always Love You. Její hlas nejprve překvapil a pak všechny nadchl! Něco nám říká, že si Julie všimli lidé v hudebním průmyslu a dělá z ní hvězdu. Má neuvěřitelný talent!

Líbí se vám její hlas? Sdílejte!

Pokračovat ve čtení

Video

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost – byly zničené, bez života a barva už nezakrývala šedou barvu jako předtím. O několik let později se rozhodla vyhledat pomoc odborníka Christophera Hawkinse. Změnil ji k nepoznání!

Kerry chtěla podstoupit radikální změnu …

Všechno bylo okamžitě jasné kadeřníkovi! Nejen, že si podstatně ostříhal vlasy, ale také odhalil něco, co se Kerry celé ty roky snažil skrýt …

Šedým vlasům se už nedalo vyhnout. Velmi se jí to hodí! Podívejte se na celou transformaci:

Sníte někdo z vašich přátel o radikální změně účesu? Sdílet tento článek!

Pokračovat ve čtení

Humor

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl přesvědčit svého pána, aby usnul.

Při pohledu na reakci psa, který chce bojovat alespoň hodinu spánku, nebudete schopni zadržet smích!

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video6 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti6 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video6 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti6 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor6 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video6 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti6 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video6 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti6 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy6 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené