Stalo se

Muž šel do nemocnice, aby pomohl přivést na svět své děti. Namísto toho se v nemocnici dozvěděl zdrcující zprávu!Jeden z nejkrásnějších momentů v životě je narození dítěte. Tento příběh ale ale úplně jiný konec!
Ať už jste otcem nebo matkou, moment, kdy se na svět dostane váš milovaný potomek, všechno změní.

Jednomu muži ale tento okamžik zruinoval zcela všechno. Po příchodu do nemocnice zjistil něco úplně šíleného.

V září 2013 mu jeho přítelkyně oznámila radostnou zprávu. Možná až příliš radostnou. Podle lékařů totiž čekali 5 dětí! S 5 dětmi na cestě – což je samozřejmě velice vzácné – Servat věděl, že bude potřebovat finanční pomoc, pokud jim chtěl poskytnout nejlepší možný start do života.

Založil tedy facebookovou stránku, kde vybíral různé dary a pomoc od lokálních obchodníků, charity a občanů. Komunita poskytla šťastnému páru množství oblečení a nábytku. Servat byl šťastný, ale největší štěstí pocítil, když ho přítelkyně požádala aby vybral jména pro všech 5 dětí.

Neuvěříte ale, co se dělo dál.

I přesto, že její břicho rostlo, všem bylo jasné, že ne až natolik aby v něm nosila paterčata. Seznámení s párem, který měl trojčata bylo první, co odhalilo jakési pochybnosti. “Dali jsme jí tipy jak to zvládat, kde získat finanční pomoc a sponzory na pleny.” Řekla Genevieve Laflamme pro CTV, předtím než uvedla jak si všimla v Barbařiném příběhu velké množství zádrhelů.

Nejvíce podivné se jí zdálo, když jí Bienvenue řekla týden před porodem, že jí lékaři oznámili, že čeká až 5 dětí. Je to něco, co by se rozhodně dozvěděla dříve.

Teprve teď si Servat zpětně uvědomil, že chování jeho přítelkyně bylo opravdu zvláštní. Matoucí byl počet dětí, které očekávali. Nejprve Bienvenue čekala jen jedno dítě, po několika týdnech se to změnilo na dvojčata, potom trojčata a následně čtyřčata, dokud se nedostala na počet 5 dětí.

Jak to tedy ve skutečnosti bylo?

Ano, celé toto těhotenství bylo Barbarou vymyšlené. Ti co je znali začali být velmi podezřívaví. Servat si toho ale nevšímal. Slepě se připravoval na příchod jeho dětí na svět a s Bienvenue působily šťastně. I jeho rodiče byli velmi natěšení. “Oni se svých vnoučat nemohli dočkat.” Řekl vážně Servat poté, co zjistil pravdu.

Jeden den v březnu Servat spěchal se svou přítelkyni do nemocnice věříc, že jde rodit své dítě. Namísto toho mu lékaři řekli zcela šokující informaci. Bienvenue totiž nebyla ve skutečnosti nikdy těhotná. “Lékaři mi řekli, že šlo o fantomové těhotenství nebo pseudotěhotenství.”

Ještě horší bylo zjištění od jejího bývalého přítele, který tvrdil, že to nebylo poprvé kdy předstírala těhotenství. Její blízcí řekli: “Nebylo to poprvé ale nikdy jsme si nemysleli, že by to mohla udělat i opakovaně. Přerušila s námi kontakty. Nechtěla abychom o její hře věděli”.

Kromě toho tato žena dokonce kdysi předstírala, že má leukémii. Po zjištění, co opět udělala, byla umístěna na psychiatrii. Paul musí posbírat kousky svého zlomeného srdce a začít znovu žít.

Tohle zjištění Paula samozřejmě zlomilo

Po této devastující zprávě se Servat rozhodl sdělit všem dobrým lidem, kteří jim poskytli dary nebo jinou pomoc, že ​​všechno jim bude vráceno. Věříme, že se dokáže dostat z této traumatické zkušenosti, a že Bienvenue dostane potřebnou lékařskou pomoc.

A co si o tom myslíte vy? Napište nám to do komentářůPokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Stalo se

Lékaři nedokázali pochopit co vidí. Žena porodila neobvyklého novorozence

Jedna Američanka se rozhodla na TikToku sdílet něco opravdu zvláštního. Uživatelé internetu si v úžasu mnuli oči. Je těžké tomu uvěřit!

Dítě ženy se narodilo mnohem větší než průměrný novorozenec. V síti se objevila nahrávka, která se v tuto chvíli stala skutečným hitem. Musíte to prostě vidět!

Úžasné novorozené dítě

Narození ženy bylo opravdu neobvyklé. Lékaři byli šokováni. Nikdo něco takového nečekal. Americká žena porodila dítě o hmotnosti až 6,6 kg a délce 60 cm. Ihned po narození byl novorozenec poslán na JIP a strávil tam 11 dní. V nemocnici nebyly žádné šaty správné velikosti.

Uživatelé internetu byli tímto příběhem okamžitě potěšeni.

Video, které se objevilo na TikToku, bylo zhlédnuto více než 30 milionůkrát. Autor, který takovou odpověď viděl, se rozhodl zveřejnit další video.

Ukázalo se, že úžasný novorozenec je nyní pětiletý chlapec a váží 14 kg. Můj syn je zdravý a může být tvrdohlavý. Má rád baseball, americký fotbal a monster trucky.

Mnoho uživatelů TikToku začalo vtipkovat, že se chlapec narodil dospělému muži.

@shans1588

Our 14 1b .6oz baby boy. J is a healthy, stubborn and STRONG 5 year old who loves baseball, football and Monster Trucks. #fyp #bigbaby

♬ Proud of You – Five Times August

Pokračovat ve čtení

Stalo se

Děsivé zprávy. Svět nemůže dovolit, aby se stalo toto!

Světová zdravotnická organizace se rozhodla upozornit na vážný problém, na kterém v současné době pracujeme. Jmenovitě existuje nerovnováha v distribuci vakcín mezi bohatými a chudými zeměmi. To by rozhodně nemělo být.

Tedros Adhanom je šokován, že to svět umožnil.

Nespravedlivá distribuce vakcín

Pandemie koronaviru pokračuje. Téměř každý den slyšíme o alarmujícím počtu infekcí a obětí. Vakcíny nám mají pomoci, ale ukázalo se, že ne každý dostane rovnoměrně.

„V DISTRIBUCI SVĚTOVÝCH VAKCÍN JSOU Šokující nevyváženosti.“ JEDEN ČTYŘI LIDÉ OČKOVALI CAVID-19 V ZEMÍCH S VYSOKÝM PŘÍJEMEM. JE TO JEDEN Z VÍCE NEŽ 500 LIDÍ V ZEMÍCH S NÍZKÝMI PŘÍJMY, “řekl WHO generální ředitel THOROS ADHANOM V PÁTEČNÍ KONFERENCI.

KDO je lídrem programu Covax. Jeho cílem je zásobit nejchudší země dostatkem vakcín. Doposud bylo do přibližně 100 zemí distribuováno až 38 milionů dávek. Plánují se však více než dvě miliardy.

„NADĚJÍME, ABY SEM TO V DUBNU A KVĚTNU PŘEKRYTÍ,“ říká TEDROS.

Již na začátku roku 2021 Tedros uvedl, že svět směřuje k „katastrofickému morálnímu selhání“ kvůli nespravedlivé distribuci vakcín proti koronavirům. Hromadění mezi bohatými národy nevyhnutelně prodlužuje pandemii.

Pokračovat ve čtení

Stalo se

Zmražené tělo ženy s otevřenýma očima našla policie po 30 letech ve 30 stupních pod nulou. Najednou lékaři zjistili něco zvláštního

20. prosince 1980 vyletělo auto 19leté minnesotské rezidentky Jean Hilliardové ze silnice, když se vrátila domů od přítele.

Naštěstí nebyla vážně zraněna, uvedl The New York Times, ale venku byl ten den -30 ° C. Jin věděla, že kdyby ji někdo brzy nenašel, pravděpodobně by zmrzla. Po chvíli přemýšlení se rozhodla jít do nedalekého domu svého přítele.

Dům jejího přítele byl však dále, než si myslela, asi 3,5 kilometru od místa nehody. Vyčerpaný a ledový Jin sáhl jen pár stop před sebe, spadl do sněhu a ztratil vědomí. To se stalo 6 hodin předtím, než kamarádka našla její tvář ve sněhu.

Bylo 7 hodin ráno, když Wally Nelson šla do práce a našla ji zmrzlou ve sněhu.

Welley věděla, že Jean naléhavě potřebuje pomoc, ale protože její tělo bylo úplně zmrzlé, její přítel vložil Jeanovo tělo šikmo do auta. Jakmile byla Jean v autě, Welley spěchal do nemocnice.

Lékaři udělali maximum, ale byli skeptičtí, že Jean může být zachráněna.

Její kůže byla tak zmrzlá, že jí sestry nemohly dát nitroděložní linku a změřit její teplotu.

„Tělo bylo chladné a tvrdé, jako kus masa odebraného z hlubokého mrazu,“ říká doktor George Sather.

Jediné, co mohli udělat, bylo zabalit ji do elektrické deky a počkat.

Poté, co se tělo roztavilo za 2-3 hodiny, lékaři uslyšeli něco neočekávaného – tlukot srdce.

Jean začala pomalu, ale jistě dýchat, vykazovala známky života, ačkoli se nadechla jen několikrát za minutu.

Jin zázrakem vykazoval každou další hodinu další známky života.

Před uzdravením byla dlouhá cesta, ale Jin mířila správným směrem.

Plné zotavení
Jean měl tak silné omrzliny, že lékaři věřili, že bude muset amputovat obě nohy.

Jean strávila šest dní na jednotce intenzivní péče a poté byla převezena na hlavní oddělení. Po 49 dnech se konečně mohla vrátit domů. Až na pár jizev jí omrzliny úplně zmizely a nemusela si amputovat nohy ani prsty na nohou.

Jeanino úplné uzdravení bude trvat dlouho, ale její rychlé uzdravení je stále zázrak!

Každý má svůj vlastní termín. Sdílejte tento příběh, pokud také věříte v osud!

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Zajímavosti14 hodinami před

chlapec, který předpověděl koronavirovou katastrofu, předpověděl novou hrozbu, která se řítí na nás!

Abigya Anand, mladá astroložgka z Indie, která předpověděla pandemii koronavirů pro svět v létě roku 2019, hovořila o nové globální...

Zajímavosti20 hodinami před

6 divných věcí, které ženy dělají v koupelně, ale nikdy si to nikomu nepřiznají

Obecně se uznává, že pouze muži se v tomto duchu vyznačují nepořádkem atd., Ale žena by měla být vždy upravená...

Zajímavosti20 hodinami před

5 typů neobvyklého pohlavního styku, který vašemu protějšku zajistí 100% orgasmus!

Studovali jsme různé typy sexu, které mohou poskytnout živé emoce a vzrušující intimní zážitek. V našem výběru najdete jak moderní...

Horoskopy20 hodinami před

3 znamení zvěrokruhu, které byste neměli nikdy pustit do svého života

Proč někteří lidé spěchají, aby vám pomohli, když je to potřeba, zatímco jiní se vždy sladce usmívají, ale když jsou...

Bizardní20 hodinami před

ZEMĚDĚLEC nečekaně zemřel na kousnutí klíšťatem, ale to, co lékaři našli, je pak vyděsilo

Všechny druhy parazitů jsou nechutné, ale roztoči jsou z nich nejstrašnější. Neobcházejí ani lidi. Tito paraziti sající krev přenášejí nebezpečná...

Zajímavosti21 hodinami před

Zjistěte svůj osud podle roku narození. Tabulka je na 110% přesná!

Buddhisté věří, že duše se může narodit 9krát. To znamená, že tolikrát se na Zemi objevuje v lidské podobě. Charakteristikou...

Zajímavosti21 hodinami před

Lékař, který provedl přes 1200 potratů a teď celému světu ukazuje, jak k tomu dochází zevnitř.

Dr. Levantino ve svém životě provedl více než 1200 potratů. Ve spolupráci s novinářkou Leelou Rose vytvořil speciální web, kde...

Zajímavosti2 dny před

38 let, měli ženy schovanou tuto fotografii jako poklad. Důvod proč to udělali je děsivý!

Amanda Scarpinati je krásná mladá žena z New Yorku, která miluje život a své nespočetné přátele. Ale díky plastické chirurgii...

Bizardní2 dny před

Muž nosil na zádech přes 10 let tento pupínek. Když si ho nechal skalpelem proříznout, bude vám do breku..

Muž měl přes 10 let na zádech obrovský pupen, který se rozhodl odstranit. Ale když mu doktor začal rozřezávat pupen...

Zajímavosti2 dny před

Toto miminko po 20 měsících nepoznáte. To je opravdový zázrak!

Úzkostlivé očekávání je pocit, který tvrdohlavo doprovází těhotenství. Tolik problémů, testů a po 40 týdnech – vzrušující setkání s dítětem....

Oblíbené