Zajímavosti

MUDr. Ján Miklánek: Pití kávy s mlékem napomáhá vzniku rakoviny!MUDr. Jan Miklánek: NEPIJTE TÚ KÁVU S MLÉKEM !!!

Nesměl jsem o tom psát, protože by to vzbudilo paniku mezi českým i Slovenské lidem! Betalactoglobulin – nacházející se v kravském mléce – se s kofeinem navazuje na sloučeninu, která dráždí sliznici tlustého střeva a napomáhá k vzniku – RAKOVINY v této lokalitě !!! Proto jsme na světě jedni z nejvíce postižených rakovinu tlustého střeva a konečníku.

Zase jsem měl pravdu !!! Říkám to již 15 let a říkám stále: NEPIJTE TÚ KÁVU S MLÉKEM!

Pošlete – řekněte to tedy všem známým, na kterých vám záleží! Silně varující lékařské a biologické vysvětlení PROČ!

Kombinace černé kávy a tuku z mléka, smetany, atd. totiž na celé naše tělo nepůsobí ani trochu příznivě !!! Působí totiž velmi špatně na dvanáctník – (čili duodenum), který pak v křečích stáhne své hladké svalstvo a následně začne vyřazovat z provozu slinivku břišní. Dále pak zablokuje i celý žlučník.

Žlučník je vlastně zásobní skladiště žluči v našem organismu. Žluč se má samočinně do trávicí soustavy uvolňovat pokaždé, když sníme cokoli mastné, aby přijatý tuk byl pro správné následné strávení předem dostatečně emulgovaný. Pokud nám ale žlučník z jakéhokoliv důvodu řádně nefunguje, máme zaděláno na mnohé další zdravotní problémy označované dnes za běžné civilizační choroby.

Snad největším problémem je nulová osvěta, že se toto opravdu varující vědecké poznání zpravidla dozvídáme, až když už máme 70 let a v průběhu předešlých padesáti let jsme oblíbenou kávu tak rádi popíjeli právě s mlékem či smetanou, protože jen tak nám to chutnalo a obchody jsou toho doslova plné.

Křeče a bolesti se po čase objevují i ​​v oblasti bederní páteře, kdy chronický nedostatek žluči ve střevech způsobuje až bolestivou zácpu. Žluč, která se nedostane do dvanáctníku, se usazuje s výraznou bolestí právě při vyústění žlučníku a tam se nejdříve tvoří žlučový písek.

Samozřejmě se později mohou vytvářet opravdu velké a životu nebezpečné žlučové kameny, které nakonec žlučník úplně ucpou. Z čínské medicíny se dozvídáme, že Meridiánová spojnice nemocného žlučníku prochází všemi velkými klouby našeho organismu (kyčle, ramena, kolena) a způsobuje jejich silné bolesti, až chronickou nehybnost. Chybějící slinivkových šťávy způsobují ve střevech velmi silné nadýmání – (meteorismus). Aktivován žaludeční šťávy vracející se žlučí pak silně poškozují už i samotný slinivku a právě tak potom vzniká stále se rozmáhající cukrovka – (diabetes mellitus). Co je ve své podstatě jen velmi málo nebo zcela nefunkční pankreas, protože se v něm následkem prodělaných poleptání žaludeční kyselinou a následných zánětů již netvoří v patřičném množství, nebo vůbec, velmi důležitý hormon – inzulín.

Káva navíc obsahuje velké množství agresivní kyseliny šťavelové. Když ledviny tuto látku nestačí dostatečně rychle vylučovat prostřednictvím moči, pak se snadno vytvoří z přítomných krystalků kyseliny šťavelové nejdříve močový písek. Později se ale vytvářejí také obrovské, vysoce bolestivé a zároveň i rizikové močové kameny.

Pokud je totiž v našem organismu neustále přítomny příliš velké množství kyseliny šťavelové, přes tlusté střevo se následně vstřebává zpět do těla a usazuje se i do kloubů a svalů. Dochází tak k silným bolestem (vnímaných hlavně v noci) jako v oblasti páteře, tak v oblasti velkých kloubů. Tímto způsobem vzniká i velmi podobné, vysoce bolestivé a pohyb omezující onemocnění, jako je dna !!! Pokud tedy alespoň trochu myslíte na své pozdější zdraví, popíjejte svou oblíbenou kávičku zásadně bez mléka či smetany a jen v malém množství! S ní, nebo hned po ní si už zásadně nikdy nedopřávejte šlehačku, či dokonce nějaké vysoce kalorické, tedy zejména silně omaštěné zákusky či koláčky …

Nenabízet ANI SVÝM PŘÁTELŮM, kamarádem a ANI příbuzní.

AUTOR ČLÁNKU: Primář MUDr. Jan Miklánek, Praha
7 let praxe jako primář v rehabilitačním ústavu Kladruby, dvouletá spolupráce s MUDR Josefem Jonášem v Týnská uličce v Praze a nadšenec pro alternativní diagnostické a terapeutické metody. Světoznámý lékař i léčitel, od roku 1998 prezident akupunkturní společnosti a od roku 2000 prezident společnosti SALOCO. 40 let praktických zkušeností s alternativní diagnostickou a léčebnou holistickou medicínou. http://studioprozdravi.webnode.czPokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Video

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota domnívala, že je další ženou, která touží po kariéře, ale neumí zpívat. Netušili, jak moc se mýlili!

Julia Chupira zpívala slavnou píseň Whitney Houstonové I Will Always Love You. Její hlas nejprve překvapil a pak všechny nadchl! Něco nám říká, že si Julie všimli lidé v hudebním průmyslu a dělá z ní hvězdu. Má neuvěřitelný talent!

Líbí se vám její hlas? Sdílejte!

Pokračovat ve čtení

Video

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost – byly zničené, bez života a barva už nezakrývala šedou barvu jako předtím. O několik let později se rozhodla vyhledat pomoc odborníka Christophera Hawkinse. Změnil ji k nepoznání!

Kerry chtěla podstoupit radikální změnu …

Všechno bylo okamžitě jasné kadeřníkovi! Nejen, že si podstatně ostříhal vlasy, ale také odhalil něco, co se Kerry celé ty roky snažil skrýt …

Šedým vlasům se už nedalo vyhnout. Velmi se jí to hodí! Podívejte se na celou transformaci:

Sníte někdo z vašich přátel o radikální změně účesu? Sdílet tento článek!

Pokračovat ve čtení

Humor

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl přesvědčit svého pána, aby usnul.

Při pohledu na reakci psa, který chce bojovat alespoň hodinu spánku, nebudete schopni zadržet smích!

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video4 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti4 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video4 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti4 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor4 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video4 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti4 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video4 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti4 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy4 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené