Zdraví

Mladá lékařka objevila způsob, jak zničit rakovinu bez operace, chemoterapie či ozařováníStejně jako mnozí z nás, i Dr. Hadiyah Green má velmi osobní zkušenost s rakovinou. Poté, co ztratila ne jednoho, ale až dvou své blízké kvůli rakovině, se rozhodla udělat vše proto, aby ji jednou provždy porazila.

Namísto snahy o vydělání peněz nebo získání vlastního povědomí Dr. Hadiyah Green využívá své vzdělání a jedinečný soubor dovedností k tomu, aby sama našla lék.

Nakonec se jí to podařilo. Zjistila, jak zničit rakovinu bez toxických vedlejších účinků a to pomocí laseru. Toto je její příběh.

Příběh doktorky Hadiyah Green

Hadiyah vychovala teta Ora Smith a strýc, generál Lee Smith v St. Louis, americkém státě Missouri.

Byla vždy vynikající studentkou, rozhodla se proto pokračovat ve studiu fyziky na Alabamské univerzitě. Stala se tak první ve své rodině, která úspěšně absolvovala vysokou školu.

Krátce po promocích její teta oznámila, že její diagnostikovali rakovinu a toto tajemství v sobě držela celých 8 let.

Ora odmítla léčbu a řekla, že raději by zemřela, jak by měla absolvovat chemoterapii nebo ozařování.

“Byla to pro mě těžká zpráva,” řekla Dr. Green, “nejdříve jsem jí nerozuměla.”

Její teta zemřela o tři měsíce později. Krátce poté její strýci diagnostikovali rakovinu jícnu, ale ten, na rozdíl od jejího tety, podstoupil chemickou léčbu.

Lékaři mu dávali 3 měsíce života. Dr. Green se rozhodla léčit ho sama.

Strýc žil ještě 10 let. Bohužel, chemoterapie a ozařování se ukázaly takové strašné jako Ora předpověděla. Konvenční léčba ho úplně znetvorila.

“Muž, který mě vychoval, už nebyl tak jistý. Jednoduše to nebyl tentýž člověk. “, Řekla Dr. Green.

V mysli Dr. Green skrsla otázka, proč léčba musí ovlivnit celé tělo, když její strýc měl rakovinu jen v jedné části těla?

Od tohoto okamžiku zasvětila svůj život hledání léčby, která nemá takové strašné vedlejší účinky.

Dr. Green objevila lasery

Dr. Green začala během svého doktorského studia hodně číst o laserové technologii. To byl moment, kdy ji osvítilo – co kdyby použila lasery přímo na rakovinné buňky?

Strávila další tři roky ve své laboratoři, kde rozvíjela laserovou technologii.

Laserové paprsky byly schopny ničit rakovinové buňky bez poškození zdravých buněk nebo jakýchkoli jiných buněk v těle, které je obklopují.

Nedávno, v mladém věku než 35 letá, Dr. Green dosáhla velký úspěch. Dokázala úplně zničit rakovinu u myší bez poškození zbytku těla. Stala se tak prvním člověkem, který úspěšně vyléčil rakovinu pomocí laseru.

Rozdíl mezi laserem a ozařováním

Co je ozařování?

Jde o rentgenové záření, které využívá cílené, vysoce energetické částice nebo vlny (rentgenové paprsky, gama paprsky, elektronové paprsky a protony) na poškození nebo ničení rakovinových buněk.

Na rozdíl od chemoterapie, ozařování se obvykle používá lokálně, což znamená, že neovlivňuje celé tělo, v závislosti na typu rakoviny a způsobu jejího podávání.

Nevýhodou ozařování je, že může být velmi škodlivé pro tělo.

Existují celoživotní limity ozařování na každou část vašeho těla. Proto, pokud jste ho již dříve absolvovali, nemusíte být již vhodný pro opětovné ozařování.

Vedlejší účinky ozařování

Jak již bylo zmíněno výše, ozařování může být velmi škodlivé pro vaše tělo a může vás dokonce vystavit riziku vzniku jiných druhů rakoviny kvůli poškození buněk.

Mezi další příznaky ozařování patří:

extrémní únava
kožní problémy
ztráta vlasů
nízký počet krvinek (anémie)
problémy s jídlem

Všechny tyto nežádoucí účinky mohou být bolestivé a pacienti trpí fyzicky, duševně i emocionální.

Co je laserová léčba

LASER, který je anglickým akronymem pro zesílení světla stimulovanou emisí záření, se používá k léčbě nežádoucích účinků jiných způsobů léčby rakoviny, jakož i rakoviny samotné.

Dělá to následovně:

Snižuje nebo ničí nádor pomocí tepla.
Aktivuje chemikálii, zvanou fotosensitizér, který zabíjí jen rakovinné buňky.

3 typy laserů k léčbě rakoviny

Laser CO2

Tento laser poraní nebo vypaří tkáň. Vzniká při něm jen malé krvácení a velmi malé poškození okolních nebo hlubokých tkání.

Používá se především na prekarcinómy a ty karcinomy, které jsou zatím v počátečních stádiích.

Argonový laser

Tento laser působí podobně jako laser CO2, ale do tkáně proniká jen do malé vzdálenosti.

Používá se k léčbě kožních onemocnění, některých očních nádorů a příležitostně k odstranění polypů z tlustého střeva dříve, než se vyvine rakovina.

Může se používat s léky citlivými na světlo, které zabíjejí rakovinné buňky.

Nd: YAG laser

Neodym: yttrium-hliníkový-granátový laser proniká hlouběji do tkání než jiné lasery. Může rychle vytvořit krevní sraženinu a účinně se dostane do těžko dostupných míst, jako jícen nebo tlusté střevo.

Tento laser je možné aplikovat prostřednictvím drobných optických vláken, které mohou být ohnuté. Proniká do nádoru a vyhřívá ho, aby zničil rakovinné buňky.

Omezení léčby laserem

V současnosti je jen málo lékařů a praktických lékařů, kteří jsou školeni na používání laserů. Laserové zařízení je drahé a objemné, přestože byly provedeny kroky k jeho zdokonalení.

Pro všechny pacienty v nemocničním pokoji platí mimořádně přísná bezpečnostní opatření, protože světlo z laseru může být velmi škodlivé pro nechráněné oči.

A co je nejdůležitější, účinky laserové léčby nemusí trvat dlouho, proto je jejich nutné zopakovat aby se dosáhlo úplné vyléčení.

Vedlejší účinky laserové léčby

Jedinými zpozorování vedlejšími účinky této léčby jsou potenciální bolest v místě léčby a vysoká teplota několik dní po léčbě.

Nadace pro výzkum rakoviny Ora Lee Smith

Dr. Green v této nadaci nepracuje jen pro peníze. Přeje si, aby její léčba byla cenově dostupná pro všechny lidi bez ohledu na jejich společenské postavení nebo příjem.

Z tohoto důvodu léčbu poskytuje bez nároku na honorář. To je v prudkém rozporu s tím, jak funguje farmaceutický a medicínský průmysl.

Dr. Green založila výzkumné centrum pojmenované po její tetě a strýci, ve kterém se zaměřuje na nalezení léku proti rakovině, konkrétně na její výzkum v laserové léčbě.

Tato nadace získala grant ve výši 1,1 milionů dolarů na podporu její patentovaného výzkumu. Pokud byste i vy chtěli podpořit tuto organizaci a bojovat tak proti rakovině, můžete navštívit webovou stránku této nadace zde a zjistit si, jak můžete pomoci.

Závěr

Dr. Hadiyah Green je inspirací nejen pro ženy, dívky ale pro každého, koho postihla rakovina.

Pomozte nám šířit poselství této neuvěřitelné mladé ženy a informace o jejím novém inovativním způsobu léčby rakoviny. Spolu můžeme vyhrát boj proti rakovině!

ZDROJ: vylectese.czPokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zajímavosti

Po dobu 8 měsíců tato 18letá dívka jedla jen 3 jablka denně. Takto vypadala o rok později později.

Ekologie života: Toho večera se maminka rozhodla vzít svou dceru nakupovat, aby si odpočinula. Pak nemohla ani tušit, že právě v tu chvíli se život Victoire promění ve skutečnou noční můru …

Victoire Mason Doxer z Francie, 18 let. Dívka tvrdě studuje, dokončuje bakalářský titul. Toho večera se moje matka rozhodla vzít svou dceru nakupovat, aby si odpočinula. Pak nemohla ani tušit, že právě v tu chvíli se život Victoire promění ve skutečnou noční můru.

Krásná dívka v nákupním centru si všimla prestižní modelingové agentury. Victoire vždy snila o tom, že se bude podílet na politice, ale šance, o které sní jakákoli dívka v jejích dospívajících letech, nemohla selhat a přilákat mladého studenta.

Victoire již brzy udělala první kroky v kariéře modelky. Od toho dne se její život začal měnit v peklo.

Dívka se cítila prostě ztracená v divoké džungli modelingového průmyslu, kde vládla nezdravá hubenost.

“Nikdo mi to neřekl: musíš zhubnout.” Řekli mi: v září máme týden módy, velikost oblečení 32-34 – musíte se do toho vejít. “

Za dva měsíce musel student zhubnout asi deset kilogramů. Strava? Tři jablka denně. Soda – cítíte se plní. Jezte plátek kuřete nebo ryby jednou týdně.

Strategie modelování fungovala! Victoire s výškou 1,78 vážil 47 kg a svítil na přehlídkových molech v Paříži, Miláně a New Yorku.

Dívka pracovala s tak slavnými značkami jako Alexander McQueen a Miu Miu, postupně se stala velmi populární a vstoupila do dvaceti nejlepších modelů.

Ale za tím vším byla krutá pravda. Victoire trpěla„Zdálo se, že nemám žádný puls, ztrácel jsem vlasy a menstruace se zastavila.“

Dívka s hrůzou vzpomíná, jak pravidelně omdlela po módních přehlídkách.

Nejhorší je, že všechny fotografie modelů jsou zpracovávány ve Photoshopu:

“Vždy mi dávali tváře, lícní kosti,” říká Victoire. – Modelky, které pro ně stále pracují, řeknou, že lžu – chtějí se věnovat kariéře, takže nic neříkají. Aby se vyhnuli podezření z tisku, jedí před novináři hamburgery a poté, když jsou vypnuty kamery, utíkají na toaletu, kde zvracejí. “ anorexii:

Jako dospělá si Victoire uvědomila, že se už jako osoba ztratila. Stala se velmi osamělou. Dívka upadla do hluboké deprese a viděla z ní jen jednu cestu. Po 8 měsících modelování se pokusila o sebevraždu.

“Nikdo to nechápal.” Všichni říkali „ano, váš život je snem každého!“ Ale nikdy jsem nebyl tak nešťastný, “říká Victoire.

Nakonec se dívka rozhodla porušit smlouvu a ukončit kariéru modelky.

Nedávno 23letá Francouzka napsala knihu s názvem Always Not Thin Enough. Model’s Diary “, ve kterém pravdivě popsala všechno: krutou stravu, hrozné parametry, designéry, pro které je žena jen předmětem sexuálního hladu. “Karl Lagerfeld říká: Obleky Chanel nejsou vhodné pro ženy s prsy.” Ale žena by měla mít od přírody prsa! Proč prostě nešijí to, co se hodí ženám! “

Příběh Victoire dokonce inspiroval vládu k přijetí zákona zakazujícího příliš přísné parametry modelu.

„Uteč, pokud někdo říká, že potřebuješ zhubnout!“ – rada, kterou by zkušená modelka ráda poskytla všem mladým dívkám, které sní o molu.

Nyní se Victoire vrací do formy, nosí velikost 38 a začíná divadelní kariéru. Je jen jednou z mála modelek, které se odvážily říci lidem celou pravdu ukrytou v zákulisí modelingového průmyslu.

Pokračovat ve čtení

Zajímavosti

Nejúčinnější domácí repelent na komáry a klíšťata. Stačí dvě věci a jste chráněni na dlouhou dobu

Léto je nejkrásnějším obdobím v roce, ale dlouhé teplé letní odpoledne nám vědí znepříjemnit komáři a klíšťata. Pokud se během horkých dnů rádi vyberete do lesa – trochu se zchladit, ale po příchodu domů zjistíte, že jste si s sebou přinesli kleště, určitě vám to pokazí celý den.

Vpich klíštěte může být opravdu nebezpečný a může způsobit opravdu vážné zdravotní problémy. Právě to je jedním z důvodů, proč jsme si pro vás připravili Účinný recept na domácí repelent, který funguje proti klíšťatům a komárům.

Hlavními ingredienciemi do tohoto domácího repelentu jsou:

150 ml Alpy,
20 hřebíčku.

Alpu si jako první přelijeme do nádoby, která je uzavřena rozprašovačem. Do tekutiny přidám hřebíček a tuto směs nechám louhovat pár dní. Během louhování ji mějte odloženou v chladničce. Po pár dnech změní alpa barvu na hnědou a tak tento Repent není vhodné při používání stříkat přímo na oblečení. Když bude alpa sépiových barvy, repelent můžete začít používat. Hřebíček tam klidně nechte, aby byl repelent co nejúčinnější.

Kromě toho, že tento sprej můžete využívat jako repelent, pokud jej držíte v lednici, v horkých letních dnech vám poslouží i jako příjemný osvěžující sprej.

Pokračovat ve čtení

Zdraví

Nemoc několikanásobně rychlejší než rakovina nemoc, která dokáže zničit celé tělo! Příznaky se mohou objevit až 5 let před diagnózou!

Každý ví, že každý, kdo má rakovinu, má vysokou šanci, že nebude žít měsíce nebo roky. Existuje však další nemoc, která vyžaduje více obětí než rakovina a jejíž příznaky se objevují 5 let před jejím výskytem, ​​což osobu varuje před nebezpečím.

Toto onemocnění není nic jiného než idiopatická plicní fibróza, která, i když je vzácná, je stále častější a postihuje hlavně muže.

Toto onemocnění je způsobeno zánětem způsobeným látkou, která se vyvíjí v plicní tkáni, přesně mezi vzduchovými vaky a kapilárami. To má za následek akumulaci pojivové tkáně a menší a menší plochu dýchacího povrchu v plicích.

Je registrována jako velmi závažné onemocnění, protože je nevyléčitelná a konkrétní příčina není známa, existuje pouze podezření, že mohou existovat určité nebezpečné účinky na životní prostředí.

1. Obtížné dýchání

Jedná se o jeden z nejznámějších příznaků onemocnění, který se může vyvinout při sportu, fyzické práci, ale také když člověk jen leží nebo sedí.

2. Silný kašel

Těžký suchý kašel, který trvá déle než 8 týdnů, může být známkou plicní fibrózy, zvláště pokud kašel vykazuje dokonce silnou bolest na hrudi a bolest svalů.

3. Únava

Protože plíce nemohou správně fungovat, tělo nedostává dostatek kyslíku, takže se vyvíjí únava, stres se stává stresujícím a noci jsou plné rotace a nespavosti.

4. Hubnutí

Protože tělo pacienta vynakládá více energie na trávení, v průběhu času ztrácí váhu.

5. Hippokratovy nehty

Hřebíky tohoto tvaru jasně naznačují některá onemocnění dýchacích cest, když plíce nejsou schopny správně fungovat, což má za následek nedostatek kyslíku v končetinách.

6. Bolesti svalů a kloubů

To je často způsobeno silným kašlem v důsledku plicní fibrózy. Mnoho pacientů uvedlo podobné stížnosti.

7. Otok

Pokud dojde k potížím s dýchacím systémem, je ovlivněna také cirkulace a mohou se objevit edematózní problémy. I v tomto případě musíte rychle navštívit lékaře.

Zdroj: filantropikum.com

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video8 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti8 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video8 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti8 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor8 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video8 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti8 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video8 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti8 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy8 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené