Zajímavosti

Mikrobiolog vyvrátil nesmyslné mýty o vakcíně během několika minutV momentě, kdy se první vakcíny proti Covid-19 rozšíří po celém světě, bude jednou z klíčových výzev zejména vyvrácení propagandy proti vakcínám, která se šíří zejména na sociálních sítích. Mnoho odborníků se obává zejména toho, že mýty rozšiřované konspiračními teoretiky mohou přesvědčit zejména zranitelné osoby.

Očkování co největšího počtu lidí a v co nejkratší době je co jednou více nezbytné. Vědci se proto snaží vyvrátit všechny nesmyslné lži o vakcíně.

Společnost Technology Networks začala bojovat proti dezinformační kampaním tím, že motivovala mikrobiologa vyvrátit nejčastěji mýty o vakcíně. Dr. Erik Yager , docent mikrobiologie v Centru pro biofarmaceutické vzdělávání a odbornou přípravu, v otázkách a odpovědích na webu vysvětlil realitu očkovacího procesu a proč byste neměli věřit lidem, kteří vám říkají, že vakcína je nebezpečnější než samotný virus.

Zejména vakcíny Pfizer / BioNTech a Moderna byly předmětem několika konspiračních teorií, částečně proto, že používají nový typ technologie vakcín s názvem “mRNA” , který se vyvíjí adaptací části genetického kódu Covid-19. Popírači vakcín tvrdili, že tento způsob by mohl přepsat naši vlastní DNA. Jak však vysvětluje Dr. Yager :

“Tento typ vakcíny nemůže začlenit do našeho genomu.” Dr. Yager také lidi ujistil, že vakcíny nejsou toxické pro lidské tělo. Někteří lidé tvrdí, že vakcíny obsahují vysoké množství nebezpečných látek, jako je rtuť a formaldehyd, ale doktor Yager vysvětluje, že většina z těchto látek tam je v mizivém množství nebo byla odstraněna při vývoji.

Doktor také popřel lež, která podněcuje lidi aby si vytvořili kolektivní imunitu. Toto je teorie, kterou zkoumali některé země jako například Švédsko ještě v začátcích pandemie. Od této teorie se však z velké míry upustilo kvůli vysoké úmrtnosti.

Dr. Yager také zdůraznil, že ačkoliv byla vakcína vyvinuta rychleji než kterákoli vakcína v minulosti, byla stejně důkladně testována. Tisícům dobrovolníků byly v klinických studiích podáno dávky vakcíny, což umožnilo shromáždit údaje potřebné k prokázání toho, že vakcíny jsou bezpečné a účinné.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Video

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota domnívala, že je další ženou, která touží po kariéře, ale neumí zpívat. Netušili, jak moc se mýlili!

Julia Chupira zpívala slavnou píseň Whitney Houstonové I Will Always Love You. Její hlas nejprve překvapil a pak všechny nadchl! Něco nám říká, že si Julie všimli lidé v hudebním průmyslu a dělá z ní hvězdu. Má neuvěřitelný talent!

Líbí se vám její hlas? Sdílejte!

Pokračovat ve čtení

Video

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost – byly zničené, bez života a barva už nezakrývala šedou barvu jako předtím. O několik let později se rozhodla vyhledat pomoc odborníka Christophera Hawkinse. Změnil ji k nepoznání!

Kerry chtěla podstoupit radikální změnu …

Všechno bylo okamžitě jasné kadeřníkovi! Nejen, že si podstatně ostříhal vlasy, ale také odhalil něco, co se Kerry celé ty roky snažil skrýt …

Šedým vlasům se už nedalo vyhnout. Velmi se jí to hodí! Podívejte se na celou transformaci:

Sníte někdo z vašich přátel o radikální změně účesu? Sdílet tento článek!

Pokračovat ve čtení

Humor

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl přesvědčit svého pána, aby usnul.

Při pohledu na reakci psa, který chce bojovat alespoň hodinu spánku, nebudete schopni zadržet smích!

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video3 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti3 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video3 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti3 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor3 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video3 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti3 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video3 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti3 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy3 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené