Bizardní

Matka odhalila způsob, jak ušetřit tisíce korun: Měli byste na to žaludek?Sympatická Stacey Cole pochází z amerického státu Utah, kde společně s manželem vychovává čtyři děti. Už od dětství byla vedena k skromnosti a velké úctě k věcem, co se snaží naučit i svou početnou rodinu. Když ale zjistíte, jakým způsobem si tmavovláska dokáže ušetřit stovky dolarů měsíčně, možná zůstanete trochu v šoku.

Na první pohled zcela obyčejná žena, ale když ji poznáte blíž, můžete spatřit matku čtyř dětí, která našla způsob, jak milované rodince dopřát co nejvíce.

Stacey totiž tvrdí, že už od mala ji otec vedl k tomu, aby si vážila absolutně všechny věci, co později přetavila i do vlastní výchovy.

Tvrdí, že její rodina ví ušetřit měsíčně od 50 do 300 eur, které pak mohou použít například na zábavu. “Některé věci prodávám na garážových prodejích, některé přes internet. Některé věci, které nepoužijeme dokonce daruji, protože je může využít někdo jiný, “vysvětlila. ”

Hodně jsem toho už věnovala charitě a potravinovým bankám, věci rozdávám i přátelům a rodině, kteří občas mají i specifické požadavky na to, co jim mám pohlídat, “řekla Stacey. Jak k nim ale přijde?

Stacey Cole (33) z amerického Utahu se hrdí tím, že dokáže v popelnici najít cokoliv, co do domácnosti potřebuje. Podle informací portálu The Sun, věci jako mýdla nebo dětské hračky si pro sebe a své děti zajišťuje pomocí metody “dumpster diving”, v překladu ponořování se do popelnic.

Prozradila také, že téměř všechna jídla připravuje z ingrediencí získaných z košů. “Jsme velmi skromná rodina a nestydíme se za přebírání odpadu. Získáváme tak dobré a užitečné věci, “vysvětlila Stacey.

Moji rodiče byli experti ve využívání věcí, které už nikdo nechtěl, “dodala. Tento zvyk se Stacey vydržel až do dospělosti. Vyjádřila se, že nikdy nerozuměla lidské marnotratnosti, protože jídlo a cennosti jsou v podstatě peníze. Stacey trvá na tom, že její děti River (12), Molly (10), Thomas (8) a Wesley (6) milují vše, co během svých nočních zátahů na popelnice najde.

Čtyřnásobná mamina se vůbec netají tím, že se po nocích plíží kolem obchodních domů, aby po tmě prohledávala kontejnery při supermarketech. Brunetka této činnosti holduje již roky a údajně si umí díky přebírání vyhozených věcí odložit stranou přibližně 300 eur měsíčně.

Američanka prozradila, že téměř všechno jídlo připravované v jejich domácnosti pochází ze surovin ukořistěných v odpadkových koších. Lidé prý častokrát vyhazují ještě zabalené a nepoužité věci, které ona doma dokáže výborně zužitkovat.

Maminka ani její děti se za takto získané potraviny, hračky, elektroniku či oděv vůbec nestydí, přičemž se také snaží druhým pomáhat darováním nepotřebných předmětů. Tak co na to řeknete, dámy, dokázali byste žít jako Stacey Cole?Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bizardní

ZEMĚDĚLEC nečekaně zemřel na kousnutí klíšťatem, ale to, co lékaři našli, je pak vyděsilo

Všechny druhy parazitů jsou nechutné, ale roztoči jsou z nich nejstrašnější. Neobcházejí ani lidi. Tito paraziti sající krev přenášejí nebezpečná onemocnění, jako je Lyme nemoc. Tím však hrůza kousnutí klíštětem nekončí. Jeden muž náhle zemřel na kousnutí klíštěte. Všichni byli ohromeni, protože věřili, že muž trpí lymskou boreliózou, kterou lze vyléčit antibiotiky. Bylo to však něco nevysvětlitelného: i lékaři byli zmatení.

Podívejte se, co se přesně stalo …

Po šesti měsících výzkumu dospělo Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí k definitivnímu závěru ohledně záhadné nemoci, která způsobila farmářovu smrt. Odborníci zjistili, že zemědělec zemřel na nemoc, která se na něj přenášela prostřednictvím klíštěte.

Co to bylo za klíště?

Toto klíště bylo infikováno neznámým virem. Vědci pojmenovali virus „Bourbon virus“ podle kraje, kde zemřelý farmář žil.

Odborníci z University of Kansas Medical uvedli následující …

Dr. Dana Hawkinson, odbornice na lékařské univerzitě v Kansasu, uvedla: „Tento gen je svým genomem podobný virům nalezeným v západní Evropě, Africe a Asii, ale žádný z těchto virů nebyl nikdy nalezen na západní polokouli . Takový případ jsme samozřejmě nikdy předtím nezažili. “

Příznaky viru

Dr. Dana řekla, že klíšťata nesou virus Bourbonů. Pokud tento virus vstoupí do lidského těla, může způsobit horečku, anorexii a bolesti svalů. Bohužel je tento nový virus odolný vůči jakémukoli antibiotiku. I kdyby farmář bral antibiotika na klíšťovou zimnici, nepomohlo by mu to.

Vždy berte kousnutí klíště vážně!

Zpravidla ignorujeme malé kousnutí a myslíme si, že se nic hrozného nestane. Ale po tomto příběhu o farmáři chci připomenout všem našim čtenářům, aby tyto kousnutí hmyzem vždy brali vážně. Kousnutí může často vážně poškodit vaše zdraví, nebo ještě hůř … může vás zabít!

Podívejte se na video.

Pokračovat ve čtení

Bizardní

Muž nosil na zádech přes 10 let tento pupínek. Když si ho nechal skalpelem proříznout, bude vám do breku..

Muž měl přes 10 let na zádech obrovský pupen, který se rozhodl odstranit. Ale když mu doktor začal rozřezávat pupen začalo něco co nikdo nečekal!

Pokračovat ve čtení

Bizardní

Zaměstnance zoologické zahrady byl přistižen při pohlavním styku s krokodýlem! Co se potom stalo vás dostane!

Sex s člověkem je běžný a příjemný zážitek. Ale když se zaměstnanec zoo snaží jednat v lásce s představitelem zvířecího světa, pak se všechny stereotypy rozpadnou.

Mluvčí španělské policie uvedl, že Jimmy Olsen (24) chtěl mít sex s mladým aligátorem, když se zezadu plazil obrovský zástupce stejného druhu.

Obrovský krokodýl toho spolknul a stáhl ho pod vodu. Oběť zemřela v 6:00 a hodinu po incidentu byly nalezeny řezané zbytky těla.

Jedná se o 24letého Jimmyho Olsena, který se pokusil o sex s aligátorem.

Bezpečnostní záběry ukazují, že Jimmy se stal velmi zranitelným, “říká kapitán White.” Sundal si kalhoty, ležel na jednom z krokodýlů, a to byl zády k většímu jednotlivci. “Ten chlap neměl šanci Kamera jasně ukazuje, jak aligátor vypouští vodu. S největší pravděpodobností Jimmy zemřel 30 sekund po útoku. “

Navzdory skutečnosti, že Jimmy je prvním pracovníkem zoo, který zemřel při pohlavním styku se zvířetem, není prvním, kdo se do takového incidentu zapojil.

Lidé, proč?

V roce 2002 byli zatčeni tři pracovníci zoo Columbus. Ukázalo se, že v mimopracovní době umožňovali každému kopulovat s různými představiteli zvířecího světa.

Neuvěřitelné, že?

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Zajímavosti7 hodinami před

chlapec, který předpověděl koronavirovou katastrofu, předpověděl novou hrozbu, která se řítí na nás!

Abigya Anand, mladá astroložgka z Indie, která předpověděla pandemii koronavirů pro svět v létě roku 2019, hovořila o nové globální...

Zajímavosti12 hodinami před

6 divných věcí, které ženy dělají v koupelně, ale nikdy si to nikomu nepřiznají

Obecně se uznává, že pouze muži se v tomto duchu vyznačují nepořádkem atd., Ale žena by měla být vždy upravená...

Zajímavosti13 hodinami před

5 typů neobvyklého pohlavního styku, který vašemu protějšku zajistí 100% orgasmus!

Studovali jsme různé typy sexu, které mohou poskytnout živé emoce a vzrušující intimní zážitek. V našem výběru najdete jak moderní...

Horoskopy13 hodinami před

3 znamení zvěrokruhu, které byste neměli nikdy pustit do svého života

Proč někteří lidé spěchají, aby vám pomohli, když je to potřeba, zatímco jiní se vždy sladce usmívají, ale když jsou...

Bizardní13 hodinami před

ZEMĚDĚLEC nečekaně zemřel na kousnutí klíšťatem, ale to, co lékaři našli, je pak vyděsilo

Všechny druhy parazitů jsou nechutné, ale roztoči jsou z nich nejstrašnější. Neobcházejí ani lidi. Tito paraziti sající krev přenášejí nebezpečná...

Zajímavosti14 hodinami před

Zjistěte svůj osud podle roku narození. Tabulka je na 110% přesná!

Buddhisté věří, že duše se může narodit 9krát. To znamená, že tolikrát se na Zemi objevuje v lidské podobě. Charakteristikou...

Zajímavosti14 hodinami před

Lékař, který provedl přes 1200 potratů a teď celému světu ukazuje, jak k tomu dochází zevnitř.

Dr. Levantino ve svém životě provedl více než 1200 potratů. Ve spolupráci s novinářkou Leelou Rose vytvořil speciální web, kde...

Zajímavosti1 dnem před

38 let, měli ženy schovanou tuto fotografii jako poklad. Důvod proč to udělali je děsivý!

Amanda Scarpinati je krásná mladá žena z New Yorku, která miluje život a své nespočetné přátele. Ale díky plastické chirurgii...

Bizardní1 dnem před

Muž nosil na zádech přes 10 let tento pupínek. Když si ho nechal skalpelem proříznout, bude vám do breku..

Muž měl přes 10 let na zádech obrovský pupen, který se rozhodl odstranit. Ale když mu doktor začal rozřezávat pupen...

Zajímavosti1 dnem před

Toto miminko po 20 měsících nepoznáte. To je opravdový zázrak!

Úzkostlivé očekávání je pocit, který tvrdohlavo doprovází těhotenství. Tolik problémů, testů a po 40 týdnech – vzrušující setkání s dítětem....

Oblíbené