Bizardní

Matka odhalila způsob, jak ušetřit tisíce korun: Měli byste na to žaludek?Sympatická Stacey Cole pochází z amerického státu Utah, kde společně s manželem vychovává čtyři děti. Už od dětství byla vedena k skromnosti a velké úctě k věcem, co se snaží naučit i svou početnou rodinu. Když ale zjistíte, jakým způsobem si tmavovláska dokáže ušetřit stovky dolarů měsíčně, možná zůstanete trochu v šoku.

Na první pohled zcela obyčejná žena, ale když ji poznáte blíž, můžete spatřit matku čtyř dětí, která našla způsob, jak milované rodince dopřát co nejvíce.

Stacey totiž tvrdí, že už od mala ji otec vedl k tomu, aby si vážila absolutně všechny věci, co později přetavila i do vlastní výchovy.

Tvrdí, že její rodina ví ušetřit měsíčně od 50 do 300 eur, které pak mohou použít například na zábavu. “Některé věci prodávám na garážových prodejích, některé přes internet. Některé věci, které nepoužijeme dokonce daruji, protože je může využít někdo jiný, “vysvětlila. ”

Hodně jsem toho už věnovala charitě a potravinovým bankám, věci rozdávám i přátelům a rodině, kteří občas mají i specifické požadavky na to, co jim mám pohlídat, “řekla Stacey. Jak k nim ale přijde?

Stacey Cole (33) z amerického Utahu se hrdí tím, že dokáže v popelnici najít cokoliv, co do domácnosti potřebuje. Podle informací portálu The Sun, věci jako mýdla nebo dětské hračky si pro sebe a své děti zajišťuje pomocí metody “dumpster diving”, v překladu ponořování se do popelnic.

Prozradila také, že téměř všechna jídla připravuje z ingrediencí získaných z košů. “Jsme velmi skromná rodina a nestydíme se za přebírání odpadu. Získáváme tak dobré a užitečné věci, “vysvětlila Stacey.

Moji rodiče byli experti ve využívání věcí, které už nikdo nechtěl, “dodala. Tento zvyk se Stacey vydržel až do dospělosti. Vyjádřila se, že nikdy nerozuměla lidské marnotratnosti, protože jídlo a cennosti jsou v podstatě peníze. Stacey trvá na tom, že její děti River (12), Molly (10), Thomas (8) a Wesley (6) milují vše, co během svých nočních zátahů na popelnice najde.

Čtyřnásobná mamina se vůbec netají tím, že se po nocích plíží kolem obchodních domů, aby po tmě prohledávala kontejnery při supermarketech. Brunetka této činnosti holduje již roky a údajně si umí díky přebírání vyhozených věcí odložit stranou přibližně 300 eur měsíčně.

Američanka prozradila, že téměř všechno jídlo připravované v jejich domácnosti pochází ze surovin ukořistěných v odpadkových koších. Lidé prý častokrát vyhazují ještě zabalené a nepoužité věci, které ona doma dokáže výborně zužitkovat.

Maminka ani její děti se za takto získané potraviny, hračky, elektroniku či oděv vůbec nestydí, přičemž se také snaží druhým pomáhat darováním nepotřebných předmětů. Tak co na to řeknete, dámy, dokázali byste žít jako Stacey Cole?Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bizardní

Chlapec usínal každý den s tímto obrovským hadem. Podívejte se co se přihodilo po 11 letech!

Tento 11letý chlapec má domácího mazlíčka, ale nikoli typického psa nebo kočku.

Chomran je obrovský 5metrový krajta vážící 113 kg, který měl Sambath od svých 3 měsíců. V té době byl had také dítě dlouhé asi 30 centimetrů. Jeho rodiče hodili hada do zahrady, ale vždy se vrátil domů, aby byl blízko chlapce.

Nakonec se rozhodli ponechat krajta jako domácího mazlíčka. Had a chlapec si během těchto 11 let navzájem vytvořili úžasné pouto. Chlapec se líbá, koupe a hraje si s hadem. Tráví s ním každou volnou chvíli.

Podívejte se na tento úžasný film a na to, jak blízko jsou k sobě!

Pokračovat ve čtení

Bizardní

Otec přímo na ulici pronásledoval pedofila, který obtěžoval jeho dceru. To co se poté stalo nikdo nedokázal pochopit!

Strašidelný příběh.

Rezonanční incident se odehrál na trhu v Demetevleru, říká Hurriyet. Čtrnáctiletá dívka šla se svým otcem na trh. Když si šel po cigarety, začal dívku obtěžovat cizinec.

Pokusil se jí třikrát dotknout, což bylo zaznamenáno kamerami. Vyděšená dívka vběhla do obchodu, kde řekla otci o situaci.

Otec, lékař, vedle sebe vztekem, vyběhl z obchodu, vytáhl nůž a dvakrát bodl pachatele. Rány – náhodně nebo úmyslně – dopadly na oblast rozkroku

Krvácející pedofil byl sebrán sanitkou.

Ukázalo se, že muž je ženatý a má dvě děti. Bodnutí z něj vlastně udělalo kastru.

Než dorazila sanitka, manželka oběti běžela na trh. Byla vyděšená a hlasitě naříkala.

Na místě incidentu se svědkům podařilo natáčet.

Otec dívky byl zadržen policií, probíhá řízení. Po ošetření bude oběť ve vazbě.

Myslíte si, že trest odpovídá zločinu?

Pokračovat ve čtení

Bizardní

Muž vyfotografoval tragickou nehodu. Když se však lépe podíváte na obrázek, tak vás zamrazí!

Čas od času se stane, že někdo vyfotí vcelku obyčejnou fotku, který však při bližším prozkoumání vůbec obyčejný není. To je právě případ i této fotografie.

Tragická dopravní nehoda přinesla něco, čemu nikdo nechce uvěřit. Saul z Kentucky právě pracoval, rozvážel výrobky ve svém nákladním autě, když se stal svědkem nehody na dálnici. Jednalo se o srážku automobilu s motocyklem.

Srážka automobilu a motocyklu bývá často fatální

Při zraněném motocyklistovi již byly záchranné jednotky a snažili se mu pomoci. Saul věděl, že tam nemůže být užitečný, a proto se rozhodl alespoň informovat dopravní služby na internetu, a tak zhotovil fotografii z nehody.

Aniž se na fotografii podíval, okamžitě ji poslal na facebook ao pár hodin ho překvapilo hromadné sdílení fotografie. Když se na ni blíže podíval, nemohl uvěřit vlastním očím!

Chvíli poté, co fotografii poslal na facebook se dozvěděl, že motocyklista podlehl svým zraněním a zemřel. V té chvíli pochopil, co že je to na fotce zachyceny. Ve vzduchu se totiž vznášelo něco, co vypadalo jako duch člověka. Podívejte se sami!

Skutečně to vypadá jako postava člověka

Fotografie byla sdílená tolikrát, že se dostala ik rodině mrtvého motocyklistu. Dcera zesnulého se vyjádřila k fotografii takto: “Můj otec byl výborný člověk, všem nám bude chybět. O této fotografii si můžete myslet co chcete, ale pro nás je to jasné. Víme, že náš otec je už v nebi ”

Tak co myslíte? Může to být duch zesnulého motocyklisty nebo se jedná jen o nějaký kouř, který se shodou okolností podobá siluetě člověka? Vaše názory nám můžete psát do komentářů.

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video3 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti3 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video3 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti3 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor3 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video3 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti3 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video3 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti3 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy3 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené