Stalo se

Manželé si po 9 letech otevřeli svatební dar, který měli otevřít, když se poprvé pohádajíTo, že novomanželům všichni darují různé druhy dárků, není nic neobvyklého. Někdo si vybere něco užitečné, jiný sentimentální – každý podle svého vkusu. Ale příběh o Katie a Brandon Gann je něco zvláštního. I přesto, že jsou již 9 let manželi, stále neotevřely svůj poslední svatební dar.

Dar pocházel od nevěstiny Alison. K bílé krabičce byla přilepena obálka s nápisem: “Otevřete, až když se poprvé pohádáte.” Rozhodli se splnit toto přání a nechali ji v šatníku na poličce.

Samozřejmě, během těchto 9 let se u nich vyskytly hádky a neshody, stejně jako u všech normálních párů, ale krabičku se rozhodli neotevřít z úplně jiného důvodu. Toto řekla Kathy:

“Je zřejmé, že během našich 9 let jsme zažili mnoho sporů a bouchnutí dveřmi. Také se vyskytly případy, kdy jsme se oba chtěli rozvést … no krabici jsme nikdy neotevřeli.

Upřímně si myslím, že jsme nechtěli otevřít krabici, protože by to symbolizovalo naše selhání. Pro nás to znamená, že něco v našem manželství nefunguje – a my jsme oba příliš tvrdohlaví na to, abychom s tím souhlasili. Takže jsme to přehodnotili. Je čas otevřít krabičku? Co když to není naše nejhorší hádka? Co uděláme, když to bude ještě horší a my už tu krabičku nebudeme mít? “

Jak by řekl můj strýc Bill: “Nic nemůže být tak špatné, že by to nemohlo být horší.”

Pak se vše změnilo. Katie a Brandon dali své dvě děti do postele a vychutnali si pohár vína. Jejich rozhovor se začal o blížící se svatbě, na kterou byli pozváni. Vesele se bavili o tom, jaký dar dají mladému páru. Tehdy si Kathy vzpomněla, jaký dar v ní zanechal nesmazatelný dojem.

Krabička stála ve skříni devět let a přežila tři stahování. Pár ji neotevřel v obavě, že v budoucnu bude existovat případ, kdy to bude ještě více potřebovat. V ten večer, kdy mluvili o nadcházející svatbě své přátele, se rozhodli, že nastal čas otevřít krabičku.

Uvnitř byly dva dopisy – jeden adresovaný Brandon, druhý Katie, a také nějaké peníze. “Zajděte si na pizzu, krevety nebo něco, co máte oba rádi,” psalo se na Katienom lístečku, zatímco Brandon přečetl: “Jdi koupit květiny a láhev vína.”

K dispozici byla také křišťálová váza na květiny, dvě křišťálové sklenice, ručník, pěna do koupele a voňavé tělové mléko. Kathy však nebyla ani tak ohromená danými věcmi, jako samotným listem.

“Celý ten čas jsme předpokládali, že tato krabice obsahuje klíč k záchraně manželství – co jsme my, mladší generace, nevěděli,” vysvětluje Katie. “Koneckonců, moje teta a strýc byli manžely téměř půl století. A my jsme si mysleli, že krabička zachrání i nás. “

Ve skutečnosti však tato krabička naučila pár trpělivosti, soucitu a kompromisu. Vždyť se na ni mohli obrátit hned po první hádce, no neudělali to. Zjistili, že jejich manželství je dostatečně silné na to, aby se oba partneři rozhodli pro rozvod.

A co byste vložili do takové krabice vy?Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Politika

Březen ve znamení zkázy. Roman Prymula zděšeně promluvil o britské mutaci koronaviru V České Republiky

Hlavní zdravotní ústav na začátku týdne potvrdil výskyt Britské mutace koronaviru na Českém území například v Praze. Odborníci v tuhle chvíli varují, že Evropu čekají ještě mnohem těžší chvíle. Mutace se šíří velmi rychle potvrdil to Roman Prymula.

V polovině prosince byla v Anglii hlášena takzvaná britská mutace nového typu koronaviru. Nakažlivější varianta infekce byla dosud prokázána například v Německu, na Slovensku a v Maďarsku;

“Mutace se šíří velmi rychle. Jak bylo zjištěno ve Velké Británii v září, do listopadu se rozšířilo na jednu třetinu všech případů a do poloviny prosince na dvě třetiny všech případů v zemi. Dochází k agresivní mutaci.”

Ministerstvo zdravotnictví nyní rozhoduje, zda a jak k situaci přistoupit. Doporučuje se používat respirátory FFP2.

Index protiepidemického rizika PES v současné době klesl o čtyři body na 69 bodů. Je to způsobeno zlepšením 14 denního průměru koronavirových infekcí u starších osob. Opět se však reprodukční číslo mírně zvýšilo, což naznačuje, kolik lidí v průměru infikuje jednoho, který měl pozitivní test.

Pokračovat ve čtení

Stalo se

McDonalds si začal fotit zákazníky při objednávce i jejich spz. Pracovnice prozradila proč

Velmi oblíbené rychlé občerstvení McDonalds si pomocí kamary fotografuje a točí své zákazníky v drive-trhu i s jejich spz. Toto ale není v rozporu se zákonem GDPR. Firma to dělá hlavně kvůli tomu, aby zaměstnanci nepopletli objednávky.

To, že tato známá firma má takové praktiky upozornila zaměstnankyně anglické pobočky. Tato informace se velmi rychle začala šířit po internetu s velkou kritikou.

Tohle nikdo nečekal !

Většina poboček s rychlým občerstvením využívají stejné způsoby po celém světě. ” V zájmu zajištění přesného a efektivního nákupního procesu využíváme na našich drivech technologii, která je jednotlivým objednávkám přiřazuje fotografii zákazníka a automobilu, která je zaslaná výhradně a pouze na monitor pracovníka, který přijímá platbu a zároveň na monitor pracovníka, který vydává jídlo.” Potvrdila ředitelka pro McDonalds.

Ta ujišťuje zákazníky, že tyto fotky se nikde neukládají, nikam se ani neposílají a po proběhnutí zaplacení objednávky se automaticky smažou ze systému.

Zákazníci v tranzitu by si ale měli pamatovat, že když čekají v autě na svou objednávku a dívají se do zrcadla nebo například strkají nos, nemusí mít tolik soukromí, jak by se na první pohled mohlo zdát.

Pokračovat ve čtení

Politika

O víkendu budou restaurace otevřeny, čekají co nejvíce hostů. Jak je možné, že tak rychle otevřou ?

Většina lidí už plné zuby dlouho trvajících opatření a tak se rozhodli revoltovat a neuposlechnout nařízení vlády. Nařízená opatření likvidují podniky a celou ekonomiku a do boje proti vládě se pustili hlavně provozovatelé barů a restaurací. ” V sobotu se v Česku chystá otevřít přes 500 hospod” Přiznal David Biksadský z organizace Chcípl PES.

Iniciativa pro zachování ekonomiky a provozu podniků ” Chcípl PES chystá na tuto sobotu večer akci, která udělá radost spoustu lidem, při které dojde k otevření přes 500 restaurací, i když je to proti vládním nařízení. Mluvčí organizace několikrát zopakoval svůj názor, že vládní nařízení v boji s koronavirem nefungují, pouze dochází k likvidaci provozovatelů podniků. Otevření restaurací a barů v tuhle chvíli podpořilo přes tisíc podniků. Organizace chcípl pes se netají ambicemi v politice.

“Některé podniky již byly otevřeny, jiné tak učiní o víkendu. Otevíráme postupně od 9. prosince. Mnoho podnikatelů to odložilo, aby si mohli koupit zásoby nebo nebyli sami. Protože policejní kontroly probíhají pravidelně, zejména když podniky se objeví na naší mapě. víme asi 300 společností, které jsou otevřené, dalších 200 společností by mělo otevřít v sobotu, ale rád bych vám připomněl, že ne všechny společnosti, které jsou otevřené, jsou sloučeny, protože některá okna naší iniciativy jsou ztlumená, ale přijímat jejich hosty “Mluvčí iniciativy David Biksadsky uvedl, že připouští, že hnutí má politické ambice.

„Nehovoříme jen o„ hovadinách “. Jsou mezi námi lidé, kteří chtějí jít do politiky. Mnoho lidí nám říká, že v minulosti volili různé strany, například hnutí Andreje Babiša, a teď nám říkají, že tyto strany ztratily důvěru. Nebudeme mít čas pro letošní volby, ale myslím si, že za dva roky můžeme kandidovat v komunálních volbách, “dodal David Biksadský.

Skupina, která je tak otevřeně proti zákonům a předpisům, představuje pro vládu problém. Stát, který není schopen prosadit svá vlastní pravidla, má obrovský problém. Bezpečnostní expert Andor Sandor varuje vládu před ostrými kroky, které by mohly vést k destabilizaci společnosti, ale zároveň se domnívá, že vláda musí jednat.

„Už několik měsíců tvrdím, že pokud bude vládní politika nepochopitelná, chaotická, nereálná a povede k určité části společnosti a ekonomiky, lidé se začnou bránit. Vláda bude i nadále zastrašovat, ale nenabízí nic, co by uspokojilo lidi, ne spokojeni s vývojem v zemi.

“Majitelům restaurací se daří s peticemi a politickými hnutími dobře, ale je to otevřená vzpoura proti vládě. Pokud vláda bude reagovat špatně, může z toho být velký problém. Všechno se změnilo v systém uzamčení, ale co když očkování nebude ne? “ To nefunguje? Budou to problémy, které lidé považují za zásadní. Reakce na otevření restaurací a další povstání může být pro vládu skutečnou výzvou. Vláda nedělá nic a povzbuzuje ostatní. Pokud přijmou zásadní opatření, může to společnost ještě více destabilizovat, “zdůraznil bezpečnostní expert a připomněl, že vláda promarnila čas a zbytky autority.

„Prostě jsme si toho všimli. Neurobí jediné rozhodnutí o tom, co se stane, aby to hned neopravili. Za deset měsíců se to nenaučili. Co jsme mohli tolerovat v dubnu, nemůžeme tolerovat na konci ledna. Krize a zákonodárci považovali stav nouze za krátkodobou záležitost, ale my jsme byli několik měsíců ve stavu nouze a začali jsme se převracet a dělat to, co zákon výslovně nezakazoval. “Ale je to tak už je pravda, že děláme jen to, co vláda dovolí. Lidé vnímají, že útok na osobní svobody je brutální, “dodal Andor Sandor s tím, že vládě nezávidí, protože ve vládu ztrácí důvěru.

Zdroj: www.zivotvcesku.cz

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Politika4 minutami před

Březen ve znamení zkázy. Roman Prymula zděšeně promluvil o britské mutaci koronaviru V České Republiky

Hlavní zdravotní ústav na začátku týdne potvrdil výskyt Britské mutace koronaviru na Českém území například v Praze. Odborníci v tuhle...

Stalo se24 minutami před

McDonalds si začal fotit zákazníky při objednávce i jejich spz. Pracovnice prozradila proč

Velmi oblíbené rychlé občerstvení McDonalds si pomocí kamary fotografuje a točí své zákazníky v drive-trhu i s jejich spz. Toto...

Zdraví2 hodinami před

Toto je jediný osvědčený domácí recept, který zabírá na ustupující dásně. Takto si pomůžete …

Jak bylo zmíněno, hlavním pomocníkem je kombinace šalvěje a také hřebíčku. K tomu ale přidejte i kousek česneku a dále...

Zajímavosti2 hodinami před

Vnučka vzala svou babičku, kterou všichni považovali za ošklivé káčátko, do salonu krásy. Když odtud vyšla, nikdo ji nemohl poznat, dokonce ani sousedé!

62 letá Mary Johnsenová byla přesvědčena, že již ztratila všechny půvaby, jimiž kdysi okouzlovala své okolí i opačné pohlaví. Stále...

Humor2 hodinami před

VTIP DNE: Starý pár usíná v posteli a babička řekne …

Starý pár usíná v posteli a babička řekne: “Dědeček, pamatuješ se jako si mě kdysi když jsme usínali chytil za...

Zdraví3 hodinami před

První 4 příznaky rakoviny, které lidé nejčastěji ignorují: TOTO nikdy neberte na lehkou váhu!

Vzhledem k tomu, že včasné odhalení je často klíčem k lepší prognóze, je nezbytné, abyste tyto první varovné příznaky rakoviny...

Politika3 hodinami před

O víkendu budou restaurace otevřeny, čekají co nejvíce hostů. Jak je možné, že tak rychle otevřou ?

Většina lidí už plné zuby dlouho trvajících opatření a tak se rozhodli revoltovat a neuposlechnout nařízení vlády. Nařízená opatření likvidují...

Zdraví3 hodinami před

Mocnější než chemoterapie: Bylinka na rakovinu, která vám roste přímo pod nosem …

Jedná se o jednu z nejrozšířenějších květinek, jaká zřejmě existuje. Roste doslova všude, jsou její plné louky i trávníky na...

Zdraví3 hodinami před

7 příznaků toho, že můžete mít v těle tasemnici. Toto by měl znát každý!

V první řadě je třeba zdůraznit, že při rozšíření výskytu tasemnice hrají hygienické poměry jen nepatrnou roli. Je důležité to...

Zajímavosti23 hodinami před

Když babička uviděla, co má vnučka na sobě, dohnalo ji to k slzám!

Toto je opravdu moment k nezaplacení … Podívejte se, jak reagovala babička na svou vnučku, která šla k promoci na...

Oblíbené