Zajímavosti

Lékař odmítl mlčet a šel s pravdou ven! Rakovina se dá léčit!Profesor Colin T. Campbell se nedávno ocitl na životní křižovatce. Byl nucen vybrat si mezi kariérou a odhalením nového vědeckého objevu, který by změnil svět k lepšímu

Vyhledala ho dokonce i CIA, která se vyptávala na jeho nové vědecké objevy. Mnozí kolegové ho varovali, aby pro svou bezpečnost raději nepokračoval v kontroverzním výzkumu.

I přesto, že se mu vyhrožovali propuštěním z práce, vybral si, že celému světu odhalí pravdu.

Co zjistil Dr. Campbell

Dr. Campbell je profesorem nutriční biochemie na Cornell univerzitě. Ve svém posledním výzkumu zjistil, že hlavním důvodem chronických onemocnění (včetně rakoviny) je konzumace živočišných výrobků, jako jsou maso, mléko a ryby.

Odhalil také souvislost mezi rakovinou prsu a mléčnou bílkovinou kaseinem.

Dr. Campbell nesouhlasí s mnoha populárními dietami a neztotožňuje se ani s názory několika slavných lékařů. S nejedním se dokonce rozhádal.

Jeho hlavním cílem je, aby každému člověku byla dostupná zdravotní péče, včetně lidí, kteří si nemohou dovolit koupit léky či podstoupit adekvátní léčbu.

Podle jeho názoru lékaři obvykle nejsou odborníky na výživu, protože během jejich medicínského studia na univerzitě se jim nedostává odborných přednášek v oblasti správného stravování.

Dr. Campbell strávil více než 50 let ve veřejně financovaných laboratořích (bez komerčního vlivu farmaceutických firem) a nyní chce sdílet své objevy s celým světem.

Jak tvrdí, jednoduché změny ve stravování mohou předejít srdečním onemocněním, snížit riziko rakoviny a dokonce rakovinu i vyléčit.

Jak živočišné bílkoviny ovlivňují rakovinu
Podle výzkumu Dr. Campbella, konzumace živočišných produktů aktivuje rakovinné buňky, zatímco omezení příjmu masa snižuje riziko vzniku tohoto onemocnění.

Jinak řečeno, strava s vysokým obsahem bílkovin podporuje růst rakovinných buněk a dodává kyslík volným radikálům, které jsou často příčinou vzniku rakoviny.

Výzkum Dr. Campbella silně poukazuje na to, že lék na rakovinu – ať tomu věříte nebo ne se ukrývá v rostlinách.

Dr. Cambell pochází z konzervativní rodiny. Vyrůstal na farmě, kde byl neustále poučován, že mléko má mnoho výživných látek, které jsou důležité pro zdraví.

Když začal svou akademickou kariéru, studoval vliv stravy bohaté na bielkovíiny u dětí na Filipínách. Byl velmi překvapen, když našel spojitost mezi živočišnými bílkovinami a rakovinou jater.

Co ho šokovalo ještě víc bylo, když zjistil, že jedna indická studie dospěla v podstatě ke stejnému závěru.

Šlo to totiž téměř proti všemu, co dosud věřil.

Knihy se zjištěními Dr. Cambella se staly bestsellery

V roce 2005 napsal Dr. Campbell knihu o výživě a epidemiologických studiích spolu se svým synem Thomasem.

I když očekával skromnou reakci od veřejnosti, jeho kniha sklidila velký úspěch. Prodaných bylo více než milion výtisků a přeložena byla do 25 různých jazyků.

V roce 2013 napsal další knižní bestseller, kde vzpomíná, že kasein je nejhorší rakovinotvorná látka. Jeho knihu s názvem Čínská studia se dá sehnat v některých internetových knihkupectvích.

Několik menší studie ukázaly, že rostlinná strava dokáže vyléčit nejen rakovinu, ale například i srdeční onemocnění.

Edward Giovannucci je jiný známý profesor na výživu a epidemiologii z Harvardovy univerzity, který souhlasí s vyjádřeními Dr. Campbella.

Je přesvědčen, že běžná strava je příčinou zdravotních problémů světové populace.

Tvrdí, že nejhorší na západní stravě není jen vysoká konzumace mléčných výrobků, ale i přejídání obecně. I přesto veřejnost stále upřednostňuje stravu bohatou na živočišné bílkoviny.

Ačkoli mléko může být zdravější naž taková slazená limonáda, studie naznačují, že nezlepšuje kvalitu kostí jak se to dodnes traduje, ale právě naopak. Mléko zvyšuje riziko vzniku osteoporózy v pozdějším věku.

Házení polen ze strany medicínské komunity
O publikaci Campbellovy kroniky byl velký zájem, ale kvůli vysokému tlaku ze strany farmaceutického průmyslu k ní nedošlo.

Dr. Campbell ve své knize psal o záškodnických snahách mnoha lidí z americké komunity zaměřující se na zdravou výživu, které byl sám členem.

V současnosti prezentuje svůj výzkum mezi lidmi v Severní Karolíně a New Yorku.

Nabízí bezplatné kurzy, kde mluví o tom, jak vláda ignoruje vědu, zatímco chválí korporativní výzkum a prosperuje z něj.

Závěr:

Globální ekonomika se rozšiřuje od rostlinné a živočišné výroby, zemědělství a agrochemických společností až po nemocnice, zdravotnická zařízení a farmaceutické společnosti.

Hlavní proud pokračuje v chválách a podpoře konzumace mléčných výrobků a masa. Tím podporuje farmaceutický průmysl v dosahování zisku, zatímco lidé trpí a Přivozují si vážné zdravotní problémy.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zajímavosti

Odešel uprostřed výměny manželek a štáb neví kde je. Režisérka prozradila co bude s jeho honorářem

Několik natáčecích dnů ve výměně manželek zvládnou lidi s tvrdým jádrem. Ve středu večer diváci byli svědkem, jak to vypadá, když se tv show nepodaří dotočit se všema účastníkami.

Nejnovější díl výměny manželek se odvíjel v celkem klidném duchu, dokud to jeden z účastníků nezvládl a zmizel. Michal se uprostřed natáčení vypařil jak pára nad hrncem a neozval se ani režii. Bez jeho účasti se musela obejít i závěrečná část show, kdy se obě rodiny sejdou u jednoho stolu a řeknou své názory na těch několik dní.

Ve chvíli kdy se show nepodaří dotočit až dokonce tak se vyhodnocuje co k tomu účastníka vedla. Může jít o závažné zdravotní důvody nebo to prostě jen někdo psychicky nezvládne a “uteče”.

Vyhodnocuje se případ od případu. obecně to děláme tak, že honorář z natáčení krátíme” prozradila režisérka Jana Rezková. Její slova potvrdil i její hlavní koordinátor výměny manželek Vojta Boháček. Ten prozradil, že na takové případy je připravená smlouva. Normálně dáváme za natáčení 100 000 Kč pro rodinu.

Michal neutekl jen z natáčení ale i ze svého vztahu. Za mámu Miriam se postavily její děti a podpořili jí.

“Už roky tvrdím, že když jeden z partnerů odejde, může to být dobré pro toho druhého, že to může znamenat nový začátek. Klidný rozchod je lepší než nešťastný vztah,” dodala ředitelka reality show Jana Rezková.

Pokračovat ve čtení

Zajímavosti

Pouze 14-letý chlapec spáchal sebevraždu. Zanechal ale dopis, který chtějí jeho rodiče sdílet po celém internetu …

Daniel Joseph Fitzpatrick si vzal život jen krátce po svých 14. narozeninách. Našla ho jeho 17letá sestra Kristen, když 11. srpna oběsil na svém vlastním opasku.

I přesto, že byli jeho rodiče Maureen a Daniel st. zdrceni ztrátou svého syna, rozhodli se sdílet jeho srdceryvný příběh.

Daniel jim však nechal dopis na rozloučenou, kde jim vysvětlil, proč se rozhodl ukončit svůj tak mladý život.

Píše v něm, že ho jeho spolužáci a spíše kamarádi z 6. třídy ustavičně šikanovali a on to už dál nedokázal přijímat.

“… Anthony mě šikanoval ještě s Johnem, marcem, Josém i Jackem. Pořád dokola a dokola, Dokud jsem se s nimi nepopřel. Všichni po chvíli přestali, jenom Jack se naštval … a já skončil se zlomeným malíčkem, “napsal Daniel v dopise na rozloučenou. Jeho kamarádi ho šikanovali Kvůli jeho silné postavě. “Vzdal jsem to. Učitelé s tým Stejně nic neudělají. ”

“Chtěl jsem zveřejnit příběh mého syna, aby svět viděl, co musel zažívat,” řekl Daniel st., Otec chlapce. “Žádné dítě by si nikdy nemělo projít tím, čím si musel projít můj chlapec.”

“Vy je můžete držet za ruce, uspávat jejich každou noc po zbytek vašeho života. Já ale ne. Vaše malá monstra mi mého chlapce vzali, také mé ženě, jeho sestrám. Danny si toto nezasloužil, byl to citlivý a dobrý chlapec. Jen ho chci znovu slyšet říkat “Dobré ráno, tati” a abych mu aspoň ještě jednou mohl říct, že ho miluji, “vzkázal Daniel st. rodinám chlapců, kteří byli v listu uvedeni.

Rodina Fitzgerald proto doufá, že zveřejněním Dannyho příběhu upozorní na problematiku šikany a na její fatální následky. Proto nebuďte lhostejní a slepí k tomu, co se děje vašim dětem. Někdy se i hloupá dětská hra může zvrtnout v něco, co dokáže dětem opravdu ublížit. Děti umí být špatné i kruté a následky svých činů si málokdy uvědomují.

Pokračovat ve čtení

Zajímavosti

Domácí nutella bez cukru a 100% bez palmového oleje: Pokud se naučíte tento recept, už nikdy po ní nesáhnete v obchodě!

Celý svět obletěla zpráva o palmovém oleji. Nachází se v našich oblíbených sladkostech, v některých potravinách, a ano, iv Nutelle.

Pamatuji si, jak jsem jako dítě chodila tajně lžičkou na nutellu. Tato radost mi zůstala až do dospělosti. Máte to podobně jako já?

Tento skvělý recept si vás určitě získá, hlavně kvůli tomu, že si ji můžete připravit doma, a také proto, že neobsahuje palmový olej ani cukr.

1 hrnek lískových oříšků

1/2 hrnku kokosového mléka (najdete v drogerii nebo ve zdravé výživě, dokonce i v některých obchodních řetězcích)

4 lžíce stévie, popřípadě tedy třtinového cukru

1 lžíce kokosového oleje

1/2 hrnku kakaového prášku (buď syrové kakao, nebo holandské)

1 vanilkový lusk

Postup:

Nejdříve je třeba si rozehřát troubu na 180 ° C. Lískové oříšky dáme na plech na pečící papír a pečeme přibližně 8 až 10 minut. Když trochu vychladnou, nasypeme je do utěrky a promnout, abychom odstranili co největší množství slupek. Většinou mají nahořklou chuť, ale nebojte se, nemusíte být velmi precizní. Lískové oříšky dáme do mixéru a rozmixujeme najemno.

Do směsi postupně přidáváme ostatní ingredience a dále mixujeme. Pokud chceme trochu řidší konzistenci, přidáme více kokosového mléka. Pokud nevíte sehnat v obchodě kokosové mléko, postačí vám například i mandlové, rýžové či sójové.

Nutella nám vydrží v ledničce několik týdnů, ale pokud jste mlsouni jako já, neohřeje se u vás ani několik dní. Je skvělá do palačinek, na topinku, nebo jen tak na sobotní vánočku.

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Stalo se7 hodinami před

Obrovské neštěstí: Pod dětmi se prolomil led. Tři skončili v bezvědomí

Na vodní ploše v zámeckém parku v Žamberku došlo k velkému neštěstí. Pod trojicí dětí se tam prolomil led. Bylo...

Bizardní8 hodinami před

HOROR V LIDL: Zákaznice ze Slovenska našla v oblíbené potravině TOTO! Tímto chce varovat všechny zákazníky!

Noční můru všech žen a mnoha lidí přežila zákaznice Ivana, která si šla do jedné z prodejen Lidl v Martině...

Video8 hodinami před

Doktoři mu nařídili ihned opustit pokoj svého pána. Podívejte se na reakci jeho milovaného psa

„Pokud milovaný prochází dveřmi, možná pětkrát denně, měli bychom mít štěstí.“ Film s názvem „Denali“ je vyprávěn z pohledu psa....

Celebrity11 hodinami před

Svět v ŠOKU! Zemřela úspěšná a všemi milovaná herečka!

Svět obletěla opravdu šokující zpráva, která všem vyrazila dech. Herečka, která je zbožňovaná fanoušků po celém světě, je mrtvá. Celý...

Politika11 hodinami před

Jan Hamáček prozradil co nás očekává po tvrdém lockdownu za 3 týdny. Bude se přitvrzovat

Kvůli tomu co se děje několik měsíců za sebou a situace se každým dnem zhoršuje a nemocnice jsou totálně přetížené....

Stalo se11 hodinami před

Slovákovi došla trpělivost, napsal příspěvek, který by si měl přečíst každý: očkovalo nás už jako děti, nikdo to neřešil

Očkování její témů číslo jedna a je to nejúčinnější ochrana před infekčními chorobami, na které se v minulosti často umíralo....

Celebrity12 hodinami před

Skvělá zpráva pro všechny diváky ordinace v růžové zahradě: Konec se odkládá, serial bude pokračovat!

Diváky nedávno zarmoutila smutná zpráva, která přišla od tvůrců ordinace v růžové zahradě a jednalo se o to, že velmi...

Zdraví14 hodinami před

Nestojí ani 23 eur a pomůže zachránit životy lidem s koronavirus. Sehnat ho můžete kdekoliv

Lidé, kteří se léčí doma s nemocí Covid-19, jsou často ponecháni osudu napospas. Ke svému praktiky se jen tak nedostanou,...

Stalo se14 hodinami před

Kojící matku v restauraci požádali, aby se zahalila: Její reakce teď baví internet!

Od chvíle, kdy byl zveřejněn obrázek této ženy, kterou v restauraci požádali, aby se zahalila, když kojila, získal velké množství...

Zajímavosti14 hodinami před

Odešel uprostřed výměny manželek a štáb neví kde je. Režisérka prozradila co bude s jeho honorářem

Několik natáčecích dnů ve výměně manželek zvládnou lidi s tvrdým jádrem. Ve středu večer diváci byli svědkem, jak to vypadá,...

Oblíbené