Zajímavosti

Lékař odmítl mlčet a šel s pravdou ven! Rakovina se dá léčit!Profesor Colin T. Campbell se nedávno ocitl na životní křižovatce. Byl nucen vybrat si mezi kariérou a odhalením nového vědeckého objevu, který by změnil svět k lepšímu

Vyhledala ho dokonce i CIA, která se vyptávala na jeho nové vědecké objevy. Mnozí kolegové ho varovali, aby pro svou bezpečnost raději nepokračoval v kontroverzním výzkumu.

I přesto, že se mu vyhrožovali propuštěním z práce, vybral si, že celému světu odhalí pravdu.

Co zjistil Dr. Campbell

Dr. Campbell je profesorem nutriční biochemie na Cornell univerzitě. Ve svém posledním výzkumu zjistil, že hlavním důvodem chronických onemocnění (včetně rakoviny) je konzumace živočišných výrobků, jako jsou maso, mléko a ryby.

Odhalil také souvislost mezi rakovinou prsu a mléčnou bílkovinou kaseinem.

Dr. Campbell nesouhlasí s mnoha populárními dietami a neztotožňuje se ani s názory několika slavných lékařů. S nejedním se dokonce rozhádal.

Jeho hlavním cílem je, aby každému člověku byla dostupná zdravotní péče, včetně lidí, kteří si nemohou dovolit koupit léky či podstoupit adekvátní léčbu.

Podle jeho názoru lékaři obvykle nejsou odborníky na výživu, protože během jejich medicínského studia na univerzitě se jim nedostává odborných přednášek v oblasti správného stravování.

Dr. Campbell strávil více než 50 let ve veřejně financovaných laboratořích (bez komerčního vlivu farmaceutických firem) a nyní chce sdílet své objevy s celým světem.

Jak tvrdí, jednoduché změny ve stravování mohou předejít srdečním onemocněním, snížit riziko rakoviny a dokonce rakovinu i vyléčit.

Jak živočišné bílkoviny ovlivňují rakovinu
Podle výzkumu Dr. Campbella, konzumace živočišných produktů aktivuje rakovinné buňky, zatímco omezení příjmu masa snižuje riziko vzniku tohoto onemocnění.

Jinak řečeno, strava s vysokým obsahem bílkovin podporuje růst rakovinných buněk a dodává kyslík volným radikálům, které jsou často příčinou vzniku rakoviny.

Výzkum Dr. Campbella silně poukazuje na to, že lék na rakovinu – ať tomu věříte nebo ne se ukrývá v rostlinách.

Dr. Cambell pochází z konzervativní rodiny. Vyrůstal na farmě, kde byl neustále poučován, že mléko má mnoho výživných látek, které jsou důležité pro zdraví.

Když začal svou akademickou kariéru, studoval vliv stravy bohaté na bielkovíiny u dětí na Filipínách. Byl velmi překvapen, když našel spojitost mezi živočišnými bílkovinami a rakovinou jater.

Co ho šokovalo ještě víc bylo, když zjistil, že jedna indická studie dospěla v podstatě ke stejnému závěru.

Šlo to totiž téměř proti všemu, co dosud věřil.

Knihy se zjištěními Dr. Cambella se staly bestsellery

V roce 2005 napsal Dr. Campbell knihu o výživě a epidemiologických studiích spolu se svým synem Thomasem.

I když očekával skromnou reakci od veřejnosti, jeho kniha sklidila velký úspěch. Prodaných bylo více než milion výtisků a přeložena byla do 25 různých jazyků.

V roce 2013 napsal další knižní bestseller, kde vzpomíná, že kasein je nejhorší rakovinotvorná látka. Jeho knihu s názvem Čínská studia se dá sehnat v některých internetových knihkupectvích.

Několik menší studie ukázaly, že rostlinná strava dokáže vyléčit nejen rakovinu, ale například i srdeční onemocnění.

Edward Giovannucci je jiný známý profesor na výživu a epidemiologii z Harvardovy univerzity, který souhlasí s vyjádřeními Dr. Campbella.

Je přesvědčen, že běžná strava je příčinou zdravotních problémů světové populace.

Tvrdí, že nejhorší na západní stravě není jen vysoká konzumace mléčných výrobků, ale i přejídání obecně. I přesto veřejnost stále upřednostňuje stravu bohatou na živočišné bílkoviny.

Ačkoli mléko může být zdravější naž taková slazená limonáda, studie naznačují, že nezlepšuje kvalitu kostí jak se to dodnes traduje, ale právě naopak. Mléko zvyšuje riziko vzniku osteoporózy v pozdějším věku.

Házení polen ze strany medicínské komunity
O publikaci Campbellovy kroniky byl velký zájem, ale kvůli vysokému tlaku ze strany farmaceutického průmyslu k ní nedošlo.

Dr. Campbell ve své knize psal o záškodnických snahách mnoha lidí z americké komunity zaměřující se na zdravou výživu, které byl sám členem.

V současnosti prezentuje svůj výzkum mezi lidmi v Severní Karolíně a New Yorku.

Nabízí bezplatné kurzy, kde mluví o tom, jak vláda ignoruje vědu, zatímco chválí korporativní výzkum a prosperuje z něj.

Závěr:

Globální ekonomika se rozšiřuje od rostlinné a živočišné výroby, zemědělství a agrochemických společností až po nemocnice, zdravotnická zařízení a farmaceutické společnosti.

Hlavní proud pokračuje v chválách a podpoře konzumace mléčných výrobků a masa. Tím podporuje farmaceutický průmysl v dosahování zisku, zatímco lidé trpí a Přivozují si vážné zdravotní problémy.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Video

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota domnívala, že je další ženou, která touží po kariéře, ale neumí zpívat. Netušili, jak moc se mýlili!

Julia Chupira zpívala slavnou píseň Whitney Houstonové I Will Always Love You. Její hlas nejprve překvapil a pak všechny nadchl! Něco nám říká, že si Julie všimli lidé v hudebním průmyslu a dělá z ní hvězdu. Má neuvěřitelný talent!

Líbí se vám její hlas? Sdílejte!

Pokračovat ve čtení

Video

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost – byly zničené, bez života a barva už nezakrývala šedou barvu jako předtím. O několik let později se rozhodla vyhledat pomoc odborníka Christophera Hawkinse. Změnil ji k nepoznání!

Kerry chtěla podstoupit radikální změnu …

Všechno bylo okamžitě jasné kadeřníkovi! Nejen, že si podstatně ostříhal vlasy, ale také odhalil něco, co se Kerry celé ty roky snažil skrýt …

Šedým vlasům se už nedalo vyhnout. Velmi se jí to hodí! Podívejte se na celou transformaci:

Sníte někdo z vašich přátel o radikální změně účesu? Sdílet tento článek!

Pokračovat ve čtení

Humor

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl přesvědčit svého pána, aby usnul.

Při pohledu na reakci psa, který chce bojovat alespoň hodinu spánku, nebudete schopni zadržet smích!

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video3 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti3 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video3 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti3 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor3 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video3 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti3 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video3 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti3 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy3 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené