Celebrity

Legendární český zpěvák bojuje o život: zradili ho srdce!Je to jen pár hodin, což z České republiky dorazili smutné zprávy o náhlé hospitalizací oblíbeného popového zpěváka. Informace pro média potvrdila jeho dcera, která nezadržala slzy, protože se o milovaného otce velmi bojí.

Jedna z největších osobností české hudební scény Dalibor Janda byla včera (19. ledna) v odpoledních hodinách náhle převezen do pražské fakultní nemocnice v Královských Vinohradech. Zdravotní stav 67-letého zpěváka je velmi vážný, přičemž nebojuje s onemocněním COVID-19.

Zprávu potvrdila Muzikantová dcera Jiřina Anna Jandová. ,, Tati leží ve vážném stavu v nemocnici. Žádné další podrobnosti zatím nebudeme komunikovat. Dnes čekáme na lékařské konzultace. Fanouškům děkujeme za myšlenky na Dalibora, ” uvedla s pláčem pro český portál blesk.cz , přičemž zpěvák nachází na koronární jednotce pro pacienty se kardiovaskulárními problémy.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Celebrity

Smutek zahalil filmový svět: Do nebe odchází britský herec, skonal klidně s rodinou

LONDÝN – Ve věku 80 let zemřel ve středu britský herec Ronald Pickup. Podle stanice BBC, která se odvolává na jeho agenta, herec “skonal klidně po dlouhé nemoci, obklopen svou rodinou”.

Rodák z anglického Chesteru před svým úspěchem na stříbrném plátně extenzivně účinkoval v divadle, televizi a rozhlase. Po absolvování studia na Leedské univerzitě a Královské akademii dramatických umění (RADA) působil v britském Národním divadle.

Zlom v jeho kariéře přišel v roce 1964 s úkolem v jedné z částí televizního seriálu Doctor Who. Následně se objevil v množství dalších seriálů jako The Dragon ‘s opponent (1973), Život Verdiho (1982), Wagner (1983), Fortunes of War (1987), Panství Downton (2015) nebo Koruna (2016).

Z celovečerních filmů, ve kterých se Ronald Pickup představil, jsou známé Šakal (1973), Nižinský (1980), Nikdy neříkej nikdy (1983), Eleni (1985), Mise (1986), Lolita (1997), Princ z Persie: Písky času (2010) či nejtemnější hodina (2017).

Pickup v roce 2012 pro tiskovou agenturu PA uvedl, že filmovou úlohou, kterou si obzvlášť cenil, bylo ztvárnění britského spisovatele George Orwella v televizním filmu Crystal Spirit: Orwell on Jura. Snímek vypráví příběh o tom, jak Orwell psal svůj uznávaný román 1984.

Pokračovat ve čtení

Celebrity

Proč se William s Kate nechtěl oženit dříve? Zde je smutný důvod!

William (36) s Kate (36) tvořili pár poměrně dlouho předtím, než se vzali. Proč neměli svatbu už dříve? Princ k tomu měl jasný důvod!

Na rozdíl od svých rodičů Charlese (70) a Diany († 36) a bratra Harryho, princ William čekal dost dlouho, než svou přítelkyni požádal o ruku.

S Kate se znali deset let, než si řekli své “ano”. Poznali se už na univerzitě, kdy měli 18 let.

Byli dobrými přáteli a dokonce spolu bydleli před tím, než se do sebe zamilovali. Když se dali konečně dohromady, mnozí doufali, že William požádá Kate o ruku. S tím ale dlouho otálel. Na královskou svatbu si museli všichni nějaký čas počkat.

Podle Mirroru cítil William z okolí opravdu velký tlak. V knize The Making of a Royal Romance autorka Katie Nicholl tvrdí, že Kate nepožádal o ruku tak brzy hlavně kvůli rodičům.

William by se prý nikdy neoženil dříve, než by cítil, že je opravdu připraven.

“Byl si vědom toho, že jeho otec byl do manželství s Dianou donucen, protože to pro něj byla dobrá volba,” tvrdí autorka. V době, kdy se ho média neustále ptali, kdy Kate požádá o ruku, řekl pro International Business Times:

“Podívejte se, mám teprve 22. Jsem ještě mladý na to, abych se ženil. Určitě se nechci oženit, dokud nebudu mít alespoň 28 nebo 30 ” zareagoval na otázku o své budoucnosti. Podle autorky knihy, Kate Nicholl, byl William vychován velmi dobře aby nedělal problémy hlavně v královské rodině a působil reprezentativní.

Pokračovat ve čtení

Bizardní

Když zjistíte, kolik dostane rodina za účast v relaci Výměna manželek, padne vám čelist!

Relace Záměna manželek stále láká pozornost mnoha fanoušků jako u nás, tak iv sousední České republice. Diváci v ní mají možnost prohlédnout si život dvou diametrálně odlišných rodin, v nichž si na jeden týden jejich maminy vymění své úkoly a povinnosti. Mezi účastníky tak nastává mnohdy situace plná hádek a neshod.

Napadlo vám však někdy, proč jsou mnohé rodiny ochotné do svého tepla domova přivést televizní štáb a své každodenní starosti sdílet s miliony dalších lidí? Odpověď je velmi jednoduchá, peníze.

Rodina, která se Výměny manželek zúčastní, získá v průměru 3 700 €, přičemž v České republice je odměna stanovena na 100 000 Kč! To už je slušná sumičku.

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Bizardní2 minutami před

Matka odhalila způsob, jak ušetřit tisíce korun: Měli byste na to žaludek?

Sympatická Stacey Cole pochází z amerického státu Utah, kde společně s manželem vychovává čtyři děti. Už od dětství byla vedena...

Stalo se29 minutami před

Vynikající zprávy ze zahraničí! Tato vakcína překonala i Pfizer: Počet nakažených rapidně klesl

Konečně dobré zprávy. Podle nové studie skotského úřadu počet lidí, kteří potřebovali čtyři týdny po očkování první dávkou vakcíny od...

Celebrity32 minutami před

Smutek zahalil filmový svět: Do nebe odchází britský herec, skonal klidně s rodinou

LONDÝN – Ve věku 80 let zemřel ve středu britský herec Ronald Pickup. Podle stanice BBC, která se odvolává na...

Stalo se37 minutami před

Hygienici varují před výrobky na čištění rukou: Obsahují olovo!

Úřad veřejného zdravotnictví upozorňuje Slováků na nebezpečné výrobky, které se právě během pandemie koronavirus spotřebovávají ve velkých množstvích . Je...

Nezařazené42 minutami před

Bagárová vypenila: Pokud děláte TOTO, zasloužíte si pořádnou výchovnou facku!

Monika Bagárová, jedna z nejkrásnějších žen domácího showbyznysu a hrdá maminka dcerky Rumia, působí za všech okolností příjemným dojmem. Při...

Zajímavosti45 minutami před

NOVÁ mutace koronavirus odhalena: Vědci zjistili, že je …!

Vědcům z univerzity v Mexiku se podařilo odhalit novou mutaci koronavirus, která se objevila ve více zemích světa. Profesor z...

Stalo se49 minutami před

Na COVID-19 umírá stále více mladých lidí: Odborník vysvětlil důvod!

Česko eviduje denně stovky nových nakažených i obětí onemocnění COVID-19 . Podle odborníků jsou nejvíce ohroženými skupinami právě senioři a...

Zajímavosti20 hodinami před

Rodiče nechali dítě se psem. Podívejte se, co našli, když se vrátili!

Skutečnost, že pes je nejlepší přítel člověka víme už od nepaměti. Tyto děti jen dokazují, že takové přátelství jsou opravdu...

Zajímavosti20 hodinami před

Klinická smrt mu odhalila tajemství života: Z tohoto vám přejde mráz po celém těle

Coby Kadima se pro zahraniční média rozhovořil o zážitku, který přežil v roce 1972. Měl jen patnáct let, a když...

Zajímavosti21 hodinami před

Jak ho má velkého? To zjistíte podle měsíce, ve kterém se narodil.

Líbí se vám nějaký muž a přemýšlíte o tom, jaké to s ním asi bude v posteli? Zážitek v posteli...

Oblíbené