Bizardní

Když zjistíte, kolik dostane rodina za účast v relaci Výměna manželek, padne vám čelist!Relace Záměna manželek stále láká pozornost mnoha fanoušků jako u nás, tak iv sousední České republice. Diváci v ní mají možnost prohlédnout si život dvou diametrálně odlišných rodin, v nichž si na jeden týden jejich maminy vymění své úkoly a povinnosti. Mezi účastníky tak nastává mnohdy situace plná hádek a neshod.

Napadlo vám však někdy, proč jsou mnohé rodiny ochotné do svého tepla domova přivést televizní štáb a své každodenní starosti sdílet s miliony dalších lidí? Odpověď je velmi jednoduchá, peníze.

Rodina, která se Výměny manželek zúčastní, získá v průměru 3 700 €, přičemž v České republice je odměna stanovena na 100 000 Kč! To už je slušná sumičku.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bizardní

BESTIE v lidské podobě: Agata spálila miminko a šla si užívat párty …

21-letá Agata dopustila případu, který nemá s mateřskou láskou absolutně nic společného. Po tom, jak přivedla na svět svou dcerku, ji krutě spálila, přičemž vzápětí si už užívala, jakoby se nic nestalo.

Před soudem nyní přelévá moře slz. V ten strašný den si však Agata F. (21) ani neutrela nos … Hned po porodu tato studentka práva spálila svou novorozenou dceru v pícce. V téže místnosti měla pak sex se svým přítelem a později se šla bavit na svatbu!

Hrozivé detaily její zločinu vyšly najevo během soudního procesu, který se právě v těchto dnech završuje v Lublinu.

Svědci vypověděli v pátek

Polském aktuálně otřásá případ mladé ženy, která po porodu bezcitně uložila svou malinkou dcerku do pece, kde po ní zbyly jen spálené úlomky bezbranného tělíčka. Ty, když našli Agatini rodiče, okamžitě kontaktovali policii. Muži zákona se vyjádřili, že po odhrnutého popela viděli mezi odpadky část ohořelý nožičky a ručičky.

To, že studentka práva čeká miminko, nevěděli ani její nejbližší. Přestože si všimli, že Agata viditelně přibrala, ona sama těhotenství zapírala. V době, kdy mělo přijít k porodu, se prý zavřela do pokoje as nikým nemluvila – z domu vyšla až po tom, jak dítě spálila, a to u příležitosti svatby jejích přátel.

Na veselici už přišla “maminka” bez velkého bříška a ve společnosti přítele, se kterým si prý ještě předtím stihla užít radovánky. Právě po jejím odchodu tak rodiče ihned všechno prohledali, přičemž při pohledu do pícky zažili šok.

Pokračovat ve čtení

Bizardní

Žena je panna a nikdy neměla styk: Přesto otěhotněla a porodila holčičku!

Obyvatelka indického města Ahmednagar, stát Maháráštra, která nikdy neměla intimní styk kvůli vzácné nemoci, porodila dítě. Uvádí to Daily Mail.

Revatio Bordawekarová tvrdí, že se o svém problému dozvěděla ve věku 22 let, když poprvé použila tampon. Nepodařilo se jí ho zasunout kvůli třesoucím se rukám a zúženému vaginálnímu otvoru. Nikomu o tom neřekla, ani lékaři.

Později Bordawekarová našla na internetu popis svých příznaků a dospěla k závěru, že má vaginismus – patologický stav, při kterém mimovolní kontrakce svalů zabraňují jakémukoliv vaginálnímu průniku.

V roce 2013 se Bordawekarová seznámila pomocí internetu se svým budoucím manželem. O rok se vzali. Teprve potom žena řekla svému vyvolenému, že nemůže mít intimní styk kvůli nemoci.

Dvojice zkoušela různé metody řešení problému, poslední pokus udělali začátkem roku 2018, ale vše bylo marné. Nakonec se manželé rozhodli pořídit si dítě pomocí umělého oplodnění (in vitro fertilizace).

Nehledě na nemoc Bordawekarová odmítla císařský řez. V únoru se jí narodila dcera. Žena si všimla, že během porodu vaginismus zeslábl, a doufá, že nyní už bude moci mít intimní styk.

V roce 2018 se objevila zpráva, že se učitelka základní školy z amerického státu Florida dokázala vyléčit z těžké formy vaginizmu, který jí 15 let bránil mít pohlavní styk. Pomohli jí cvičení, které jí doporučil lékař.

Pokračovat ve čtení

Bizardní

Žena měla pocit, že vychovává cizí dítě. Teprve po 30 letech, se dozvěděla hrozivou pravdu!

Ještě během pobytu v nemocnici měla Zoe Tuganova podezření, že její dcera byla omylem vyměněny za jiné narozené děvčátko. Nejdříve kojila děťátko s blond vlasy a pak s černými. Všechny její podezření byly vyvráceny tím, že trpí poporodní traumatem a lékaři tomu nevěnovali příliš velkou pozornost.

Toto vše se odehrálo v roce 1987. Později se ukázalo, že Zoe viděla své dítě po porodu jen jedinkrát. V nedalekém sousedství byla žena jménem Elvíra, které se také narodila dcera po císařském porodu. Zoe hned napadlo, že si jejich děti musely vyměnit, protože i jejich příjmení byly téměř totožné – Tuganova a Tuligenova.

“Požádala jsem Elviria, aby mi ukázala dcerku, když jí ji přinesou. Slíbila mi, že mi zavolá, ale nestalo se tak. Křičela jsem vzteky, ale bylo mi řečeno, že trpím poporodní depresí a hrozili mi psychiatrickým vyšetřením. Na něco takového jsem ani neměla čas, protože jsem pracovala na železnici a musela jsem ustoupit … “- říká Zoe.

Zoe s manželem nazvali jejich dcerku Katya. Starali se o ni s láskou i navzdory všem sousedským narážkám, že to dítě ne jejího manžela. Později katy diagnostikovali srdeční vadu, ale podařilo se jí vystudovat, pracovat na železnici a vychovávat 8-letého syna.

Co se týče děvčátka (Lucia) ze sousedství, mělo těžký život. Její otec pila pak šel do vězení za vraždu souseda. Její matka pracovala jako mlékárna, ale neustala ten nápor a začala pít. Když měla Lucia 13 let, umístili ji do sirotčince spolu s jejími dvěma sourozenci. Několikrát se pokusila spáchat sebevraždu.

Dnes žije Lucia spolu s manželem a třemi dětmi. Všichni jsou nezaměstnaní a žijí jen z invalidního důchodu jedné z Luciiných dcer.

Pravda byla odhalena poté, kdy Zoe řekla o svých podezřeních již dospělé katy. DNA testy ukázaly, že nejsou příbuzné. Lucii se jí podařilo nalézt pomocí sociálních sítí.

Chce své biologické dceři pomoci, ale ani ona nemá velké možností co se týče financí. Rozhodla se zažalovat nemocnici. Kdyby se jí podařilo získat alespoň nějaké finanční odškodnění, věnovala by ho své dceři.

Nyní se v této rodině oslavují narozeniny obou dcer. Je však těžké představit si ten pocit, který musela Zoe prožívat, když se jí nepodařilo zabránit závažné chybě a její názor pro lékaře neznamenal nic.

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Bizardní40 minutami před

BESTIE v lidské podobě: Agata spálila miminko a šla si užívat párty …

21-letá Agata dopustila případu, který nemá s mateřskou láskou absolutně nic společného. Po tom, jak přivedla na svět svou dcerku,...

Zdraví52 minutami před

10 příznaků rakoviny, které lidé nejčastěji ignorují. Čím dříve se o rakovině dozvíte, tím je větší šance na uzdravení.

Lidé, kteří už měli rakovinu v rodině, by si měli dávat ještě větší pozor. Doporučujeme se poradit s lékařem nebo...

Zajímavosti1 hodinou před

Na muže neustále volají policii: Důvodem je tvář jeho manželky! Podívejte se proč!

Manželé Tori a Eddie Smith jsou již zvyklí na Zírání a nepříjemné komentáře od lidí. Ale pár z Baltimoru neočekával,...

Nezařazené1 hodinou před

Před příchodem rakoviny vás bude tělo varovat! TENTO signál nikdy neignorujte.

Věděli jste, že první příznaky vážných chorob a především rakoviny, se mohou objevit i na dlaních? Určitě byste se změnami...

Stalo se1 hodinou před

Dojemný příběh, který trhá srdce! Po narození dětí jim lékař oznámil zdrcující zprávu …

Manželé se spolu s dalšími jejich dětmi na dvojčata neskutečně těšili. Osud jim však takovou dokonalou radost nedopřál … Angličanka...

Zajímavosti2 hodinami před

Vitamin, který je nutné doplňovat! Má silné protizánětlivé účinky, léčí rakovinu, cukrovku, ekzémy, akné a mnoho jiných nemocí.

Statistiky ukazují, že téměř 75% populace trpí nedostatkem tohoto vitamínu. Tento vitamín je velmi důležitý a prospěšný pro lidský organismus....

Zajímavosti2 hodinami před

Tento trik by měl znát každý kdo pravidelně peří! Do pračky před praním dala kapesník. Když prádlo vytáhla, bylo …

Kdo doma pravidelně peří, ten ví že to není až tak jednoduchá činnost. Ano, hlavní práci sice udělá pračka, ale...

Zajímavosti2 hodinami před

Už od dětství neznám, co je to nemoc! Babička mě naučila tento recept na posílení imunity.

Nyní nesmíme podcenit chladnější večery. V kombinaci s oslabenou imunitou si můžeme koledovat o pořádně nachlazení, které nepotěší nikoho z...

Zajímavosti8 hodinami před

Zdravotní sestra radí: Když vám začne téct krev z nosu, okamžitě proveďte TOTO!

Úvodem je třeba poznamenat, že většinou krvácení z nosu není nebezpečné. Někdy stačí změna teploty, (např. Změna prostředí) kdy drobné...

Stalo se8 hodinami před

Tato žena chce jít ve 4. měsíci těhotenství na potrat, aby byla slavná! Z jejích slov se vám bude chtít zvracet …

Že se do reality show hlásí lidé, kteří by spíše svým chováním patřily do kategorie bezobratlých nebo prvoků, je všeobecně...

Oblíbené