Zajímavosti

Každý ho máme doma. Levný lék na covid- 19 opravdu funguje. Lékaři ho ale nechtějí předepisovat, Oficiálně s ním kvůli zákulisním hrám politiku nemohou léčitKdyž před několika měsíci imunolog Jiří Beran představil více než zajímavé účinky Isoprinosinu na pacienty s Covid-19, vzbudil velký zájem, ale i podezření, zda šlo pouze o další z výkřiků, což se nakonec v praxi nepotvrdí . Beranova prohlášení byla pro mnohé příliš slibná, než aby o tom mohli pochybovat.

Imunolog si drogu otestoval sám poté, co se v první vlně nakazil koronavirem. Následně také doporučil jeho použití v několika domovech pro seniory, kteří byli zasaženi infekcí. Skvělé výsledky se projevily všude. Úmrtnost po předčasném podání drogy byla významně nižší než u starších osob, které nedosahovala.

Iniciativa politiků vyšuměla do ztracena

Snad nejlépe ze všeho je Isoprinosin běžně dostupný lék na trhu. Používá se po celá desetiletí, a proto je velmi levná. Ukázalo se však, že to bylo také jeho prokletí. Vyrábí ho desítky generických společností po celém světě, což jednoduše znamená, že na něm již není možné vydělat velké peníze. Nikdo nebude platit za nezbytnou klinickou studii k definitivnímu potvrzení přínosu léku pro pacienty s Covid-19.

Před nějakou dobou se zdálo, že by to mohlo v České republice uspět. Jiří Beran se dostal k premiérovi Andreji Babišovi, kterému představil celou problematiku. Babiš poté sestavil skupinu odborníků, jejíž součástí byl kromě Berana i epidemiolog Roman Prymula, přednosta kliniky infekčních nemocí v nemocnici Bulovka, Hana Roháčová, nebo přednosta klinické skupiny Covid na ministerstvu zdravotnictví, Vladimír Černý. “Měli jsme různé názory na virus, od remdesiviru po plaquenil. Isoprinosin je teď na stole a budeme si pospíšit,” uvedl předseda vlády v září.

Otázkou bylo, zda by Česká republika provedla klinickou studii účinnosti Isoprinosinu. Zdálo se, že je všechno na správné cestě, ale tolikrát se toto úsilí vytratilo. Podle dostupných informací nebyl Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL) pro postup nakloněn. Kromě toho se v profesionálním týmu objevily nepřátelství mezi jednotlivými členy nebo mezi Jiřím Beranem a zbývajícími zástupci. Vakcinologové měli podezření, že hájí zájmy společnosti Ewopharma, která v České republice vyrábí isoprinosin. Aries vystoupil na některých svých konferencích, kde přednášel o účincích této drogy. Totéž však učinili i při jiných příležitostech.

Tajný lék proti koronaviru se používá tajně

„SÚKL v současné době nemá žádné informace o žádném takovém klinickém hodnocení,“ uvedla Irena Storová, ředitelka Státního ústavu pro kontrolu léčiv, na otázku Lidovky.cz, proč její oddělení neschválilo použití Isoprinosinu u pacientů s Covid-19. Zároveň připustila, že si byla vědoma masivního užívání této drogy lékaři. Měli by však podávat Isoprinosin pouze pacientům s covid na vlastní riziko. Pokud se stane, že některý z nich na léčbu reaguje špatně, bude muset odpovědět.

To je jeden z důvodů, proč se lékaři a nemocnice, které užívají Isoprinosin v masovém měřítku, zdráhají k této činnosti přiznat. O této droze se tímto způsobem nemluví, i když je v současné době jednou z mála skutečně účinných zbraní proti koronaviru. V České republice je lék schválen pro léčbu oparu, zatímco například v Polsku nebo Maďarsku může být oficiálně používán k léčbě respiračních virových onemocnění, mezi něž patří i Covid-19.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zajímavosti

Když babička uviděla, co má vnučka na sobě, dohnalo ji to k slzám!

Toto je opravdu moment k nezaplacení …

Podívejte se, jak reagovala babička na svou vnučku, která šla k promoci na ukončení vysokoškolského vzdělání.

Vzala si totiž šaty, které jí babička věnovala, když byla ještě malá.

To, jak to její princezny slušelo, ji dohnalo v momentě k slzám.

Opravdu překrásné chvíle …

Pokračovat ve čtení

Zajímavosti

Co se stane s ženským tělem, když je týden bez pohlavního styku

Průměrný člověk měl ve svém životě sex 7 778krát. Ať už je to hodně nebo málo, faktem je, že jednoho dne studna vyschne i pro lidi s obrovským libidem. Ale i mladí lidé mohou přežít život bez sexu, ať už se rozhodnou dobrovolně, nebo jsou v současné době nezadaní a nechtějí svůj sexuální život řešit sexem na jednu noc. Zajímá vás, co se děje s vaším tělem, když je mimo sex?

1. Ztratíte sexuální apetit

Zdá se, že heslo platí pro lidské libido, použijte jej, jinak o něj přijdete. „Někteří lidé, kteří se na chvíli vzdají sexu, jsou najednou pomalejší, méně vitální a ztrácejí chuť na sex,“ uvedla sexuální terapeutka Sari Cooper.

Pak je tu druhá skupina lidí, kteří naopak během sexuální abstinence zvyšují svoji touhu po sexu.

2. Oslabené vaginální stěny

To platí zejména pro ženy, které jsou na pokraji menopauzy. „Ve stáří už není sex tak pravidelný, což vede k oslabení vaginálních stěn. A pokud jde o sex, je to často bolestivé,“ vysvětlil terapeut.

3. Ztráta vlhkosti

To platí i pro většinu starších žen. Po dlouhé přestávce od sexu může mít žena potíže při styku. Způsobuje nedostatek hormonů estrogen.

„Pokud si vezmete takový nikl 20 nebo 30, je jasné, že bude mít dostatek estrogenu, aby udržel tkáň zdravou, vláčnou a mazací, i když nebude mít sex. Ale pro takovou 60letou ženu,“ říká doktorka Lauren Streicherová.

Aby se zmírnily příznaky nedostatku sexu a stárnutí, lékař doporučuje následující: „Ztráta vlhkosti se zpomalí, pokud ji ženy pravidelně užívají. Pomohou také erotické knihy a videa. ”

4. Více bolesti během menstruace

Může se to zdát kontraproduktivní, ale sex během období skutečně zmírňuje menstruační křeče. “Děloha je o svalech a orgasmus způsobuje rychlejší vylučování krve, což zmírňuje menstruační křeče. Může také zvýšit sekreci endorfinu, což také pomáhá,” vysvětlil Dr. Strings.

Zdroj. Somzena

Pokračovat ve čtení

Zajímavosti

Muž obchodoval s padělanými vakcínami proti Covid-19. Policie ho zadržela!

Policie zjistila nelegální prodej vakcíny pro Covid-19. Jarosław K. obchodoval s vakcínami i s negativními výsledky testů na koronaviry.

Nezákonné podnikání je na vzestupu

Policie varuje před podvodníky, kteří se snaží prodávat „vakcíny“ a testy na Covid-19 online. Využívají naivity lidí, kteří se bojí koronaviru. Jedná se však o falešné výrobky bez prokázané účinnosti.

Marek Karczmarzyk z WSB University varuje před negativními dopady. Během programu v polském rozhlase „Four Seasons“ uvedl, že nákup těchto produktů je zakázán :

Může to být neškodná látka, například solný roztok, ale varuji vás před nákupem drog z neautorizovaných stránek. Pamatujte, že účast v obchodu s nelegálními drogami je zakázána a měli byste používat tzv certifikované lékárny a je velmi snadné je objevit.

Jarosław K. obchodoval s nelegálními vakcínami

Policisté se nedávno dozvěděli o Jarosławovi K., který prodával nelegální vakcíny online. Ten se z nízkých důvodů pokusil vydělat peníze na nevědomých spotřebitelích a nabízel falešné výrobky. Nabídl předplněné injekční stříkačky a negativní výsledky testu Covid-19.

V současné době policie analyzuje důkazy proti 26letému obyvateli Katovic. Podvodník byl vypátrán díky společnému úsilí několika oddělení. Jak čteme na hlavním webu policie:

Výše uvedená implementace je výsledkem spolupráce mezi odborníky na kyberkriminalitu KWP / KSP / KGP a vládním zplnomocněným zástupcem pro kybernetickou bezpečnost, zaměřenou na boj proti nelegálnímu obchodu s padělanými vakcínami COVID-19.

Policie varuje, že nákup takových produktů je nejen trestný zákonem, ale může být také nebezpečný pro vaše zdraví.

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Zajímavosti13 hodinami před

Když babička uviděla, co má vnučka na sobě, dohnalo ji to k slzám!

Toto je opravdu moment k nezaplacení … Podívejte se, jak reagovala babička na svou vnučku, která šla k promoci na...

Zdraví13 hodinami před

Toto prozradí tvar vaší stolice o vašem zdraví! Dokáže odhalit i závažné nemoci

Trávicí trakt obsahuje více bakteriálních buněk, jako zbytek našeho těla. V důsledku toho je důležité, aby naše střeva fungovaly dobře...

Zdraví14 hodinami před

Měsíc před mrtvicí vám tělo vyšle tyto varovné signály. Neignorujte je!

Experti se shodují na tom, že tělo vám pošle varovné příznaky – měsíc před mrtvicí. Znamená to, že byste měli...

Zdraví14 hodinami před

Méně známí PŘÍZNAK, který se může skrývat za koronavirusem: Měli byste o něm vědět!

Nejen vysoká teplota, neutuchající kašel, silná bolest hlavy. Stále více nemocných pacientů na COVID -19 hlásí, že ztratily čich, chuť...

Zajímavosti14 hodinami před

Co se stane s ženským tělem, když je týden bez pohlavního styku

Průměrný člověk měl ve svém životě sex 7 778krát. Ať už je to hodně nebo málo, faktem je, že jednoho...

Zdraví14 hodinami před

Onkologové bijí na poplach, aby lidi přestali jíst tyto potraviny: Extrémně rychle tvoří rakovinu

Rakovina se ukázala jako komplexní skupina nemocí s mnoha možnostmi. Rakovina je komplexní skupina onemocnění s mnoha možnými příčinami. Mezi...

Zajímavosti15 hodinami před

Muž obchodoval s padělanými vakcínami proti Covid-19. Policie ho zadržela!

Policie zjistila nelegální prodej vakcíny pro Covid-19. Jarosław K. obchodoval s vakcínami i s negativními výsledky testů na koronaviry. Nezákonné...

Zajímavosti16 hodinami před

Pozoruhodný účinek po druhé dávce vakcíny proti Covid-19. To byste měli vědět!

Svět upaluje, ale jiným tempem než bychom chtěli. Nepochybně existuje pouze jeden stát: to je Izrael, který očkuje 24 hodin...

Politika17 hodinami před

Očkování seniorů se zastaví, prohlásil hejtman. Lidé by měli vědět pravdu

V příštích třech týdnech dorazí do České republiky asi o třetinu méně dávek vakcín od společností Pfizer a BioNTech, než...

Zdraví18 hodinami před

Zregenerovat imunitní systém po chemoterapii dokáže jediná věc

Jde o terapuetický systém na kompletní obnovu, o kterém se začalo v současnosti hodně mluvit, ale vůbec to není nová...

Oblíbené