Video

Její muž se choval velmi divně, pak se žena rozhodla nainstalovat skryté kamery. Potom co zhlédnula záznam si sbalila věci a odešla z domuŽena (řekněme Marina) nainstalovala do domu skrytou kameru, aby sledovala svého manžela. Udělala takové rozhodnutí z nějakého důvodu, protože to, co se kolem ní dělo, ji začalo pronásledovat. Je však nepravděpodobné, že by Marina na tento rekord někdy zapomněla. Dokázala si představit něco jiného než to. Bez váhání se Marina na chvíli sbalila a odešla z domu. Co se stalo s jejím manželem?

Zpočátku chování manžela nevyvolávalo žádné otázky, pracoval, trávil volný čas s Marinou, někdy uvolněně s přáteli. Ale postupně se začal měnit, ne k lepšímu. Žena nevěnovala pozornost zvláštnostem svého chování, myslela si, že její manžel je unavený z práce a prožívá stres. Marina věřila, že to brzy projde.

Uplynulo několik měsíců a podivnost v chování jejího manžela se jen prohloubila. Marina se začala vážně starat. Je těžké popsat všechny činy Andrey (Marina manžela): časté křečové dýchání, neustálé mumlání, soustředění pohledu na jeden bod po dobu několika hodin. V takových chvílích vypadal Andrej šíleně.

Marina podezírala svého manžela z užívání alkoholu nebo drog, ale pach alkoholu z něj nevycházel. Zřejmě byl vždy střízlivý. Marina zpanikařila, nevěděla, co dělat, jak zjistit příčiny tohoto chování. Rozhodnutí přišlo náhodou, v jednom z televizních programů uviděla reportáž natočenou skrytou kamerou. Marina se rozhodla nainstalovat kameru do domu.

Děsivé odhalení

Marina tedy koupila skrytou kameru a nainstalovala ji do bytu. Všechno, co se stalo, bylo zaznamenáno několik dní a žena se dlouho neodvážila sledovat video. Po dlouhou dobu pochybovala, že dělá správnou věc. Ale jak se Andreaino chování zhoršovalo a zhoršovalo, žena se rozhodla sledovat video.

Viděla šok. Ukázalo se, že během její nepřítomnosti provedl její manžel v domě několik nepochopitelných rituálů. Nakreslil podivné hieroglyfy na sporák a na stůl, spálil klacky v domě, chodil s trávou v rukou a všude s ní třásl. Vrhal kouzla a vypadal šíleně.

Marina věřila v posedlost lidí, ale nikdy ji nepotkala. Byla si jistá, že Andrej měl krizi středního věku, trpěl nervovými poruchami, ale toto chování se stejně nepovažovalo za normu. Pokusila se mluvit se svým manželem, aby zjistila, co se s ním děje, ale v reakci zaslechla rozzlobené výrazy. Andrei řekla, že je s ním všechno v pořádku, a sama Marina potřebovala pomoc psychiatra. Pak se manželka rozhodla vyhledat pomoc u svých příbuzných.

Potřebovat pomoc

Marina mluvila s příbuznými jejího manžela, řekla jim o Andreyho dovádění a chování, řekla, že potřebuje odbornou pomoc. Příbuzní však jen pokrčili rameny a řekli, že to časem projde.

Marina dlouho pochybovala a poté se rozhodla opustit svého manžela. Bála se, že s ním bude ve stejném domě, protože v normálním stavu si nepamatoval své zvláštnosti v chování, křičel, že jeho žena vymýšlí všechno. S touto osobou už nebylo možné žít. Marina se nastěhovala k rodičům a Andrej se jí nepokusil nic vysvětlit a zastavit ji.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Video

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota domnívala, že je další ženou, která touží po kariéře, ale neumí zpívat. Netušili, jak moc se mýlili!

Julia Chupira zpívala slavnou píseň Whitney Houstonové I Will Always Love You. Její hlas nejprve překvapil a pak všechny nadchl! Něco nám říká, že si Julie všimli lidé v hudebním průmyslu a dělá z ní hvězdu. Má neuvěřitelný talent!

Líbí se vám její hlas? Sdílejte!

Pokračovat ve čtení

Děti

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým světem.

Není jasné, o čem mluví, ale je jisté, že video zaručeně zlepší náladu každého.

Sdílejte toto video se svými přáteli na Facebooku.

Pokračovat ve čtení

Video

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost – byly zničené, bez života a barva už nezakrývala šedou barvu jako předtím. O několik let později se rozhodla vyhledat pomoc odborníka Christophera Hawkinse. Změnil ji k nepoznání!

Kerry chtěla podstoupit radikální změnu …

Všechno bylo okamžitě jasné kadeřníkovi! Nejen, že si podstatně ostříhal vlasy, ale také odhalil něco, co se Kerry celé ty roky snažil skrýt …

Šedým vlasům se už nedalo vyhnout. Velmi se jí to hodí! Podívejte se na celou transformaci:

Sníte někdo z vašich přátel o radikální změně účesu? Sdílet tento článek!

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video12 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti12 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video12 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti12 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor12 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video12 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti12 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video12 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti12 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy12 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené