Video

Její muž se choval velmi divně, pak se žena rozhodla nainstalovat skryté kamery. Potom co zhlédnula záznam si sbalila věci a odešla z domuŽena (řekněme Marina) nainstalovala do domu skrytou kameru, aby sledovala svého manžela. Udělala takové rozhodnutí z nějakého důvodu, protože to, co se kolem ní dělo, ji začalo pronásledovat. Je však nepravděpodobné, že by Marina na tento rekord někdy zapomněla. Dokázala si představit něco jiného než to. Bez váhání se Marina na chvíli sbalila a odešla z domu. Co se stalo s jejím manželem?

Zpočátku chování manžela nevyvolávalo žádné otázky, pracoval, trávil volný čas s Marinou, někdy uvolněně s přáteli. Ale postupně se začal měnit, ne k lepšímu. Žena nevěnovala pozornost zvláštnostem svého chování, myslela si, že její manžel je unavený z práce a prožívá stres. Marina věřila, že to brzy projde.

Uplynulo několik měsíců a podivnost v chování jejího manžela se jen prohloubila. Marina se začala vážně starat. Je těžké popsat všechny činy Andrey (Marina manžela): časté křečové dýchání, neustálé mumlání, soustředění pohledu na jeden bod po dobu několika hodin. V takových chvílích vypadal Andrej šíleně.

Marina podezírala svého manžela z užívání alkoholu nebo drog, ale pach alkoholu z něj nevycházel. Zřejmě byl vždy střízlivý. Marina zpanikařila, nevěděla, co dělat, jak zjistit příčiny tohoto chování. Rozhodnutí přišlo náhodou, v jednom z televizních programů uviděla reportáž natočenou skrytou kamerou. Marina se rozhodla nainstalovat kameru do domu.

Děsivé odhalení

Marina tedy koupila skrytou kameru a nainstalovala ji do bytu. Všechno, co se stalo, bylo zaznamenáno několik dní a žena se dlouho neodvážila sledovat video. Po dlouhou dobu pochybovala, že dělá správnou věc. Ale jak se Andreaino chování zhoršovalo a zhoršovalo, žena se rozhodla sledovat video.

Viděla šok. Ukázalo se, že během její nepřítomnosti provedl její manžel v domě několik nepochopitelných rituálů. Nakreslil podivné hieroglyfy na sporák a na stůl, spálil klacky v domě, chodil s trávou v rukou a všude s ní třásl. Vrhal kouzla a vypadal šíleně.

Marina věřila v posedlost lidí, ale nikdy ji nepotkala. Byla si jistá, že Andrej měl krizi středního věku, trpěl nervovými poruchami, ale toto chování se stejně nepovažovalo za normu. Pokusila se mluvit se svým manželem, aby zjistila, co se s ním děje, ale v reakci zaslechla rozzlobené výrazy. Andrei řekla, že je s ním všechno v pořádku, a sama Marina potřebovala pomoc psychiatra. Pak se manželka rozhodla vyhledat pomoc u svých příbuzných.

Potřebovat pomoc

Marina mluvila s příbuznými jejího manžela, řekla jim o Andreyho dovádění a chování, řekla, že potřebuje odbornou pomoc. Příbuzní však jen pokrčili rameny a řekli, že to časem projde.

Marina dlouho pochybovala a poté se rozhodla opustit svého manžela. Bála se, že s ním bude ve stejném domě, protože v normálním stavu si nepamatoval své zvláštnosti v chování, křičel, že jeho žena vymýšlí všechno. S touto osobou už nebylo možné žít. Marina se nastěhovala k rodičům a Andrej se jí nepokusil nic vysvětlit a zastavit ji.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Video

Odzbrojit porotu jí trvalo jen 3 sekundy. Výkon této malé holčičky šokoval celý svět!

Není pochyb o tom, že skutečný talent se stane jednou z milionu! Po několika představeních je těžké se vzpamatovat, protože jsou dech beroucí a vedou nás do jiné reality. V tomto případě to tak bylo.

Jedna z účastnic The Voice Kids ukázala, co umí! Klouboky dolů! Záznam show se v tuto chvíli stal skutečným hitem webu. Také zůstane v naší paměti po dlouhou dobu.

Úžasný výkon

Každý z nás určitě zažil v životě chvíle, kdy jsme chtěli zastavit čas. Pro mnoho lidí byl takovým okamžikem představení malé Sofie, která se objevila na The Voice Kids v německé verzi.

Trvalo jen tři sekundy, než se dívka zamilovala do jednoho z trenérů v jejím hlase, který okamžitě stiskl tlačítko. Její hlas způsobil, že se mnohým zachvělo po zádech a v očích jí vytryskly slzy dojetí.

Sofie zpívala klasický nejslavnější kousek Edith Piaf „Non, Je Ne Regrette Rien“. Jeho výkon je určitě špičkový.

Podívejte se na video z níže uvedené show!

Skvělé, že? Nezapomeňte sdílet se svými blízkými!

Pokračovat ve čtení

Video

Ženu přistihli, jak chtěla na ulici vyhodit 4 psi. Až uvidíte jak reagovala, přijde vám špatně!

Už jste si někdy na chvilku sedli, zamysleli se a přemýšleli nad tím, jak je lidstvo vlastně skvělé a jak jsou lidé dobří a milí? My také ne a má to jeden jediný důvod – milého a dobrého člověka téměř nenajdete.

Náš svět je plný zla a někteří lidé, kteří na této planetě žijí, jsou doslova monstra. Denně se v médiích a na internetu setkáváme s lidmi, kteří snad nemají žádné srdce a ostatním jen ubližují. Bohužel, i dnešní článek bude pojednávat o člověku, který v sobě nemá špetku soucitu.

Mnohem horší je skutečnost, že se bavíme o ženě – o něžném pohlaví. Video, na které se společně podíváme, bylo natočeno v San Antoniu v americkém státě Texas. Natočila ho žena, která se stala zcela náhodou svědkyní něčeho úplně strašného.

“Seděla jsem v autě a najednou kolem mě prošlo auto, ve kterém byla žena se čtyřmi psy. Nevěnovala jsem jí velkou pozornost až do chvíle, kdy psi začala doslova vyhazovat z auta. Nečekala jsem a okamžitě jsem začala natáčet. Došlo mi, že se žena chce psů zbavit. Šla jsem tedy za ní, abych jí oznámila, že se nedaleko nachází útulek, do kterého své psy může dát zdarma. Také jsem ji řekla, že za vyhození psa na ulici může dostat pokutu ve výši 500 dolarů. Ani na jednu z věcí nereagovala, psy nechala venku a autem rychle odešla. ”

Pokračovat ve čtení

Bizardní

Na hlavě jí vyrostl velký pupínek po 20 letech se rozhodla to řešit. Lékaře nenapadlo nic jiného než to udělat TOTO.

Toto je okamžik kdy se vám zvedne žaludku, žena měla na hlavě cystu velikosti vajíčka po dobu 20 let.

Nejmenovaná žena byla hostem americké lékařské televizní show The Doctors a nechala zdravotníky stlačit cystu před živým publikem.

Řekla, že se cítila nejistě kvůli velkému růžovému otoku, který jí vytékal z vlasů.

Pupínek, kterou láskyplně pojmenovala Arthur, se vytvořila, když onemocněla před více než 20 lety.

Dr. Sandra Lee – která o sobě říká, že je „Dr. Pimple Popper“ – provedla proceduru, která zahrnovala použití ostrého nástroje k propíchnutí povrchu cysty, než obsah vytlačila.

Když to udělala, potvrdila, že cysta není životu nebezpečná, a uvedla, že tekutým obsahem je hlavně kůže.

Dr. Lee se natolik věnuje umění mačkání podivných kožních výrůstků, že jí věnuje celý kanál YouTube .

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Příběhy10 hodinami před

Věděli, že v jejich domě je ukrytý poklad. Nemysleli si však, že něco takového najdou.

Rodina z Massachusetts, USA, opakovaně kontrolovala jejich domov kvůli pokladu. Po celá desetiletí existovaly legendy, že někde v majetku bylo...

Zajímavosti11 hodinami před

Jen málo lidí ví o existenci tohoto tlačítka v troubě. Je to užitečnější, než si myslíte!

Není pochyb o tom, že některé z našich domácích prací nás mohou uvést z rovnováhy. Jedním z nich je čištění...

Video11 hodinami před

Odzbrojit porotu jí trvalo jen 3 sekundy. Výkon této malé holčičky šokoval celý svět!

Není pochyb o tom, že skutečný talent se stane jednou z milionu! Po několika představeních je těžké se vzpamatovat, protože...

Děti12 hodinami před

Žena měla porodit sedm dětí. Doktor udělal chybu. Kolik měla dětí?

25letá Malijka, která otěhotněla s několika matkami, může mluvit o zázraku narození. Případ Halima Cisse fascinoval celé Mali a přitahoval...

Zdraví1 dnem před

Pozor! Ženská Intimní místa: 5 neuvěřitelných faktů o ochlupení

1. Ochlupení na ohanbí bylo sběratelské Mnohem dříve, než jste měli se svým mužem výběr sexy selfie, byli lidé nuceni...

Příběhy1 dnem před

Od dětství snila o tom, že se stane živou Barbie. Již ve 13 letech podstoupila první plastickou operaci.

Stephanie Mülik žijící ve Švédsku, která vypadala jako panenka Barbie, provedla svou první plastickou operaci ve věku 13 let. Je...

Rodina1 dnem před

Jak krmit a koupat paterčata? Toto je den v životě matky, která se s tím každý den potýká sama.

Většina rodičů je unavená z výchovy jednoho nebo dvou dětí. Matky, které se o tyto tři starají, vyvíjejí hrdinské úsilí....

Příběhy1 dnem před

I když nemá nohy, považuje své tělo za dokonalé. Její profil na seznamce láme rekordy.

Odvaze této ženy lze závidět. Mandy Horvath v roce 2014 utrpěla strašnou nehodu, v důsledku čehož byla dívka ponechána bez...

Zajímavosti1 dnem před

Lékař otevřel ústa dítěte a okamžitě zavolal policii. Nemůžu uvěřit tomu, co mu jeho rodiče udělali.

Rodiče přivedli kojence do nemocnice. Lékaři, když viděli, co se stalo, tomu nemohli uvěřit. Dítě bylo v tragickém stavu, na...

Zajímavosti1 dnem před

Ve věku 6 let onemocněl a 68 let žije zavřený v stroji, o kterém téměř nikdo neví

20. století je velkým technologickým skokem, zejména v medicíně. Jedním z takových vynálezů byl stroj, který zachránil životy lidí. Na...

Oblíbené