Zajímavosti

Játra jsou příčinou, toho proč nabíráte kila a nemůžete zhubnout: Nejsilnější směs na očistu jater za 7 dní – síla a oproti lékům nestojí nic!Játra jsou jedním z nejdůležitějších orgánů v těle. Je zodpovědný za odstraňování toxinů a odpadu z krve a také hraje roli v procesu spalování tuku . Proto je důležité, aby byl zdravý a fungoval správně.

Nesprávná výživa, jakož i špatný životní styl (alkohol, málo spánku, léky, nedostatek pohybu) mohou správnou funkci jater výrazně omezit. Na játrech je úžasné to, že se dokáže regenerovat sama, ale proces regenerace jater je poměrně dlouhý a vyžaduje konzumaci zdravých potravin a zdravý životní styl .

Existuje však i přírodní prostředek, který vám může pomoci tento proces urychlit. Zdravá játra znamená zdravá pokožka, vlasy a celkově se budete cítit mnohem lépe. Tu změnu si však všimne i vaše okolí.

Starý recept na čištění a obnovu jater za 7 dní

Doporučuje se zejména po užívání silných léků, zhoršené funkci jater a dalších zdravotních problémech souvisejících právě s tímto životně důležitým orgánům. Ano, můžete si snadno zakoupit v obchodě nejrůznější doplňky výživy či čaje na obnovu jater – toto je však čistá síla přírody . Vše, co potřebujete jsou tyto 3 složky.

Nápoj pro lepší kondici vaší jater za 7 dní

potřebujeme:

  • 1/3 šálku rozinek
  • Šťávu z 1 citronu
  • 1 šálek nakrájené červené řepy
  • 2 šálky vody

postup:

Nalijte vodu do pánve a přiveďte ji do varu. Když voda sevře, přidejte řepu a rozinky. Vypněte plamen, jakmile směs sevře, zakryjte pokličkou a nechte louhovat 45-60 minut. Vložte ochlazenou směs do mixéru a přidejte čerstvou citrónovou šťávu.

Dobře promíchejte, dokud nebude směs hladká – můžeme scedit přes gázu. Váš přírodní super účinný nápoj je připraven. Doporučuje se pít 2 krát denně po 150 ml: jednou ráno na prázdný žaludek a podruhé před obědem. Tato kúra se doporučuje aplikovat pouze po dobu 7 až 10 dní, pak si udělejte přestávku na 2 týdny a podle potřeby opakujte.

Kdo nemá rád červenou řepu: Tento nápoj je z několika jednoduchých ingrediencí a nabízí mnohem více zdravotních výhod než jen čištění jater:

Jde to silný antioxidant, který posiluje imunitní systém, čistí krev a reguluje hladinu cholesterolu a cukru v krvi, stejně jako čistí pokožku.

Zde je postup, jak ho připravit doma.

složení:

  • 1 okurka
  • 2 citrony
  • hrst petržele
  • 200 ml. voda

Postup a užívání:

Jednoduše promíchejte ingredience v mixéru, dokud se nedosáhne homogenní směs, a potom pijte 1-2 sklenice tohoto nápoje denně. Opakujte tento postup celý měsíc, pak proveďte dvoutýdenní přestávku av případě potřeby opakujte.

Co ještě játrům pomáhá?

1 Játra i žlučník pročistí extra panenský olivový olej nebo éterický olej z oregána a skořice.

2 Polévkovou lžíci oleje s citronovou šťávou a se špetkou soli promílejte chvíli v ústech a spolkněte. Dělejte to třikrát denně hned po jídle.

3 Játrům pomůže i čaj ze pšenice – hrst povařte třičtvrtě hodiny v půllitru vody, dále špalda, zelená zelenina a čaj z bambusových lístků.

Nejezte

uzeniny, vepřové maso, skopové, husího, salámy, paštiky, konzervy

Nepijte

alkohol, kořeněné a cukrem slazené nápoje

Vynechejte

česnek, papriku, nakládanou zeleninu, kysané zelí

Jezte

telecí, jehněčí, kuřecí maso, ryby, kvalitní šunku, výrobky z drůbeže

Pijte

pramenité vody, zelený i černý čaj, zeleninové šťávy

zelenina

kedluben, petržel, celer, mrkev, špenát, dýni, kukuřici, brokolici, květák

Zázračná bylinka pro zdravou játra – Ostropestřec mariánský

V čem se skrývá její tajemství?

Výjimečným ho dělá zejména silymarin, která zabraňuje pronikání toxických látek do membrán buněk. Dokáže částečně napravit i následky špatné životosprávy, ať už jde o častou konzumaci alkoholu, nebo o obezitu. Vyplatí se užívat ho i preventivně.

Která část je léčivá?

Léčivé účinky se ukrývají v listech a kořen, ale i semenech a plodech. V lékárně ho najdete v podobě tobolek, čaje či oleje.

Vedlejší účinky zatím nebyly prokázány, proto je ostropestřec pro naše zdraví bezpečný. Neodprúča se ale kojícím či těhotným ženám, lidem s vysokým krevním tlakem či těm, kteří trpí závažnými srdečními chorobami.

Jak sklízet?

Abyste se dostali k léčivým semínkům, budete potřebovat rukavice. Bodlák totiž své plody pichlavě hlídá. Semena sbírejte v září-říjnu. Bílé chmýří opatrně vyjměte. Na jeho konci jsou semínka, které očistěte. Prázdné hlavičky pro jistotu ještě vytřeste. Semínka nechte proschnout na čistém papíře. Nezapomeňte semlít, nebo rozdrtit, jinak nebudou mít žádný účinek – to je velmi důležité.

Super léčivý čaj – obnovuje játra a celkové zdraví

Pokud máte to štěstí a pěstujete si ho doma nebo jste jej právě někde v přírodě objevili, jistě vás bude zajímat, jak se připravuje.

Je důležité, abyste s ním zacházeli opatrně. Proč? Je to zejména proto, že účinky, které má, se mohou eliminovat nesprávných zacházením. Ničí jejich nesprávná teplota přípravy či styk s kovem. Ideální teplota při přípravě by neměla přesáhnout 40 stupňů Celsia, jinak by se silymarin mohl snížit a účinky čaje vymizely.

léčivý olej

Rozdrcené semena zalijte kvalitním panenským olejem, například pupalkovým. Nechte týden stát v chladničce a do měsíce ho zkonzumujte. Každé ráno si dejte za lžičku.

tinktura

Rozdrcené semena můžete nechat vyluhovat v 6% -ním alkoholu jako tinkturu.

Vyzkoušejte 2-denní očištění jater!

Jakmile jste již začlenily tyto zdravé tipy do vašeho každodenního životního stylu, 2-denní očista jater jednou za půl roku je skvělá nejen pro zdraví, ale budete se po ní cítit fit a plní energie. Nezapomeňte konzultovat s lékařem nebo zdravotnickým pracovníkem změny ve stravě, abyste se ujistili, že očista těmito potravinami je pro vás to pravé.

snídaně:

Při prvním jídle během dne zkuste pít obyčejnou šťávu s ovocem, jako například řepnou šťávu se sušenými brusinkami nebo smoothie, nejlépe se špenátem.

oběd:

Na oběd si můžete vyzkoušet teplou obilnou kaši s ovocem nebo libové maso s listovou zeleninou. Případně si můžete dopřát oblíbené ovoce.

večeře:

Pro vaše poslední jídlo dne je nejlepší lehký salát s cottage sýrem nebo tvarohem. Namísto zálivky pokapejte citronem a trochou olivového oleje.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zajímavosti

Mladík poslal chudé školačce z filipín dárek: on sam ani netušíl, co se za 14 let stane

Tento příběh dojme srdce milionů lidí, protože je to jako v nejpravděpodobnějším seriálu se šťastným koncem.

Začalo to dárkem. S obyčejným vánočním dárkem.

Tyler našel krabici na boty, zabalil ji do papíru a vložil dárek, pohlednici a fotografii. Nevěděl, kdo dostane jeho krabici. Chlapec ji jednoduše vzal pryč a bezpečně na ni zapomněl. Jak můžete uhodnout, dárek dostal dívka na fotografii vlevo. Jmenuje se Joana Marchand a pochází z Filipín.

Je to už 11 let. Jednoho dne dostal Tyler oznámení na sociální síti – přátelé mu chtěli přidat dívku. Mladý muž žádost nejprve zamítl. Dívka však svůj požadavek zopakovala. Tyler se tehdy rozhodl, že tato dívka s ním jednou možná studovala, a tak žádost přijal.

Po chvíli dostal Tyler od dívky první zprávu. Napsala, že měla Tylerovu fotografii dítěte a dárek, který několik let pečlivě schovávala. Když mladík viděl fotografii, okamžitě pochopil, o co jde. Začal se s dívkou stýkat. Trvalo to tedy několik měsíců. Tyler a Joana si začali uvědomovat, že je spojuje skutečné a upřímné přátelství. V jednu chvíli Joana pozvala Tylera na návštěvu a ten, kdo sbíral věci, šel na Filipíny.

Když mladík viděl Joanu naživu, okamžitě si uvědomil, že je zamilovaný. Setkal se s dívčinými rodiči a přáteli, poté představil Joan svým příbuzným.

Stále komunikovali, telefonovali, ale vztah byl jiný. Při příštím příjezdu na Filipíny požádal dívku o ruku. Svatba se konala v roce 2014.

Tyler připouští, že si neumí představit, co by se stalo, kdyby se akce nezúčastnil, poslal tento dárek, odmítl nabídku od Joe a konečně by ji neviděl. Všechno by dopadlo jinak. Prostě by nepotkal lásku svého života. Tyler si je dnes jistý: když uděláte malý dobrý skutek, bude vám lépe. Dobré se vždy vrátí a to je pravda.

Pokračovat ve čtení

Zajímavosti

Víte, co se děje s ženským tělem po obejmutí? Po přečtení tohoto článku to budete dělat častěji

Spisovatel David Tumarison krásně popisuje, co se děje během intimního objetí …

,, Když muž tiše přichází zezadu a objímá svou ženu, uzavírá kruh. Jeho a její kruh. Je to kruh něhy, tepla a ochrany. Ženu umístí přímo do středu vášnivého kruhu.

Tímto neúmyslně poukazuje, že v tomto konkrétním okamžiku je právě ona středem vesmíru. Muž drží ženu ticho. Žena zůstává ticho. Cítí teplo, teplo které proudí z jeho teplých a klidných rukou. ”

,, Když muž objímá ženu, ona se cítí jako kdyby měla křídla a mohla létat. Tento kruh lásky je klidný a útulný. Tato tichá něha ji rozpustí jako kostky cukru v šálku čaje. Když je právě v centru jeho tlejícího kruhu? ”

,, Co cítí? Když je v této chvíli? ”

“Je ženou či dívkou? Cítí se milující či milovanou? Něžná pokrývka ticha překryla ženské ramena a zakryly její myšlenky před mužem …. nebo právě naopak, v tomto kruhu je všechno odkryté?

Koneckonců on ji jen drží, chrání ji od vnějšího světa, který je studený a osamělý. No v jeho náručí je teplo a pohodlně.

Tyto ruce jsou její ochranou a pohodlím. Právě toto je vše co žena nevědomky hledá, čeká a v co doufá … ”

Objímejte svou ženu častěji. Umístěte ji do středu kruhu. Važte si ji, ukažte jí jaká něžná a smyslná vaše láska může být. Jen po lásce ona touží tak jako i vy.

Pokračovat ve čtení

Zajímavosti

Hasiči varují – nikdy nepoužívejte tuto prodlužovačku! Pokud ji máte doma, okamžitě ji vyhoďte.

Některé prodlužovačky, ačkoli dokáží často každému v domácnosti pomoci, mohou způsobit více škody než užitku.

Například ta, kterou vám dnes ukážeme, je velmi nebezpečná a raději byste ji neměli používat.

Prodlužovačky jsou velmi praktické a dokážou pomoci v domácnosti téměř každému.
To však nemění nic na tom, že bychom měli vědět, jak je dobře používať.Inak může dojít k tragédii.

Hasiči nyní varují a tvrdí, že byste si měli dát pořádně pozor na to, co do prodlužovačky zapojujete. Klasická prodlužovačka na šest vstupů umí udělat více škody než užitku, pokud ji používáte špatně.

“Vasabladet” tvrdí, že prodlužovačka dokáže zajistit energii pro 57 laptopů, 4 kávovary, ale pouze 2 fény.

Z testu vyplynulo, že jen pět procent z 226 lamp a lampiček, kterými si Evropané běžně vybavují domovy či kanceláře, nevykazovalo žádné nedostatky. Testované lampy měly řadu technických nedostatků, jako je například špatné uzemnění. Často nenesly označení EC, které znamená, že výrobek splňuje evropské normy.

Prodlužovačky se v posledních letech staly běžnou součástí domácností v EU, a tak se autoři testu zaměřili i na ně. Zjistili, že 58 procent z 210 výrobků je natolik nebezpečných, že by měly být staženy z trhu. Ve výsledku testem prošla průměrně jen jedna prodlužovačka ze šesti. Nejčastějším nedostatkem byl špatný tvar a rozměry zásuvek a zástrček. Prodlužovačky byly rovněž často nekvalitní pokud jde o výdrž materiálu, ze kterého jsou vyrobeny.

Do testu prodlužovaček se zapojila Slovenská republika, Česká republika, Německo, Dánsko, Španělsko, Polsko a Švédsko.

“Doporučením je kupovat prověřené výrobky u známých výrobců,” vzkázala spotřebitelům mluvčí Evropské komise Helen Kearnsová.

Dávejte proto velký pozor na to, co připojíte dříve, než dojde k tragédii. Taková chyba vás může stát střechu nad hlavou.

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Zajímavosti2 týdny před

Mladík poslal chudé školačce z filipín dárek: on sam ani netušíl, co se za 14 let stane

Tento příběh dojme srdce milionů lidí, protože je to jako v nejpravděpodobnějším seriálu se šťastným koncem. Začalo to dárkem. S...

Celebrity2 týdny před

Poslední chvilky se budou konat v pražském Rudolfinu: Rozhodnutí, které nikdo nečekal vdovy Jiřího Menzela

Oscarový režisér Jiří Menzel zemřel 5. září a jeho vdova Olga již má plán pohřbu známého režiséra. Tímto rozhodnutím všechny...

Politika3 týdny před

Padl ROZSUDEK: Kočner a Zsuzsová jsou ve vraždě Kuciaka nevinní!

Na specializovaném trestním soudu v Pezinku (STS) se ve čtvrtek začalo líčení v kauze vraždy novináře Jana Kuciaka a jeho...

Zajímavosti4 týdny před

Víte, co se děje s ženským tělem po obejmutí? Po přečtení tohoto článku to budete dělat častěji

Spisovatel David Tumarison krásně popisuje, co se děje během intimního objetí … ,, Když muž tiše přichází zezadu a objímá...

Zajímavosti4 týdny před

Hasiči varují – nikdy nepoužívejte tuto prodlužovačku! Pokud ji máte doma, okamžitě ji vyhoďte.

Některé prodlužovačky, ačkoli dokáží často každému v domácnosti pomoci, mohou způsobit více škody než užitku. Například ta, kterou vám dnes...

Zajímavosti4 týdny před

Uvařte jablko s bobkovým listem a nepotřebujete léky z lékárny: Fantastická přírodní medicína pro celkové zdraví!

Jablko a bobkový list. Dvě suroviny, které se běžně používají v kuchyni a mnozí ani netuší, jakou mají spolu léčivou...

Zajímavosti4 týdny před

Velký objev: Tento repelent proti komárům obsahuje látky, které chrání před koronavirem!

Látka, kterou obsahuje tento repelent proti komárům ničí covid-19. Potvrdila to studie Armádní laboratoře v Británii, jejíž předběžné závěry ve...

Zajímavosti4 týdny před

Touto metodou se dá vyléčit jakákoliv rakovina do 3 minut. Vše, co potřebujete udělat, je toto

Tato výjimečná teorie byla poprvé prezentována Gregg Branden, americkým autorem známým svými teoriemi ohledně léčby rakoviny. Tvrdí, že existuje něco,...

Zajímavosti4 týdny před

Víte co skrývá tato kapsička? Plní jednu velmi důležitou funkci. Mnoho žen o tom nemá ani ponětí!

Používání tohoto spodního prádla se datuje do šestnáctého století, kdy jej však nosili jen prostitutky a dále staré a nemocné...

Video1 měsícem před

Video, které obletělo celý svět. Toto je ten nejlepší svatební tanec jaký jste kdy viděli!

Na své svatbě nemůžete netancovať- tak říká tradice. Navíc se jedná o irskou svatbu, která se neobejde bez irského tance....

Oblíbené