Horoskopy

Intimní tajemství znamení zvěrokruhu. Jaké jsou ty vaše? Býk je tichý, a váhy dokážou celý den jenAstrologové nepřestávají tvrdit, že některým znamením zvěrokruhu je souzeno být spolu a druhé jsou úplné protipóly, neschopné vybudovat si silné a harmonické spojení.

Ale “tresk.cz” se domníváme, že správný přístup k tomu nebo jinému člověku pomůže zlepšit vztahy dokonce i na první pohled zcela neslučitelným představitelem různých znamení. Stačí když budete znát intimní tajemství znamení zvěrokruhu …

intimní tajemství

Beran

Ženy-Barany jsou nejoblíbenější stvoření. Pokud se již Beran zamiluje tak skutečně a silně. Taková žena vždy staví vztah na první místo, je připravena zasvětit mu celý svůj život a drahocenný čas. Mimochodem, tímto Beranem je snazší obejít se dlouhou dobu bez mužské společnosti.

Ale ne proto, že jsou příliš nesnesitelní, prostě Barany si umí užívat nezávislost a svobodu. Ženy-Barany potřebují jen to nejlepší. Raději nebudou s nikým, než s kýmkoli! Tato žena je věrná, vášnivá a spolehlivá společnice toho šťastlivce, kterému se podaří zkrotit její tvrdohlavou povahu.

Býk

Představitelky tohoto znamení jsou klidné, tiché a zpravidla téměř bez emocí. Jsou to příliš vážně osobnosti na to, aby zbytečně hysterčili. Býci vůbec nejsou žárliví a téměř nikdy Býka neuvidíte vyrobit skandál. Řeknete kompliment jiné ženě, když jste se ženou-Býkem? Ať se líbí!
Žena-Býk je vynikající společník do života. Vždy je připravena svému milovanému muži poskytnout spolehlivé rameno. A pokud pro rodinu nastane špatná finanční situace, tato žena je ochotna vzít ledajakou práci, a nebude obviňovat muže, že se nedokáže postarat o rodinu.

Blíženci

Vybudovat si vztah se ženou-Blíženci je nesmírně obtížné. Je téměř nemožné pochopit, s kým se skutečně setkáváte, i když spolu chodíte už déle než rok. Oni, stejně jako chameleóni, jsou schopny ukázat různé tváře, ale vždy zůstat zatraceně podmanivé a záhadné.

Jediná věc, která může zničit vás vztah se ženou-Blíženci je monotónnost, protože představitelky tohoto znamení jsou zvyklé si každý den rozšiřovat své obzory.

Rak

Žena-Rak je nejvášnivější, nejromantičtější a nejkomfortnější partnerka! Je připravena svého milovaného uškrtit vášnivými objetími, pokrýt ho horkými polibky a od rána do večera mu vyvářet jen samé dobroty. Hlavně, aby její muž byl šťastný. Na druhé straně si Raci vyžadují stejnou pozornost. Raci mají vždy tak málo milovaných, že někdy jejich posedlost může vyvolat až strach.

Žena-Rak nikdy nebude slepá vůči vašim problémům a nezdarem. Je připravena i hory obrátit naopak, jen aby v kritické situaci potěšila a podpořila svého partnera.

Lev

Skutečně charismatická žena-Lev potřebuje nekonečnou lásku a úctu. Ale nepokoušejte se ji kontrolovat! Levy od přírody nedokáží tolerovat externí kontrolu, ať byste byli jakkoli pečlivý.

Ale nejsou vinny za to, že tak velmi přitahují pozornost ze strany opačného pohlaví. Pokud trpíte pochybnostmi o sobě, tak pak nejste na správné cestě k Lvici. Měli byste se o tuto královnu starat pořádně …

Panna

Mnozí Pannám závidí jejich rozhodnost, když jsou připraveny v ledajaký moment vzdát se všeho, kvůli novému zajímavému koníčku. A vůbec jim nezáleží na komentářích druhých! Žena-Panna je zvyklá být sama k sobě upřímná. Veškerý svůj volný čas věnuje hledání štěstí, a když ho najde, plně se oddá lásce.

Ženy-Panny jsou dámy, které se dokáží bleskově rozhodovat, vyloučením tak všem pokusům o sebe-analýzu a pochybnosti. Představitelky tohoto znamení dokáží být zatraceně praktické v každodenním životě a božsky romantické ve všem ostatním.

Váhy

Žena-Váhy dokáže vyprávět celé hodiny. A dokonce i když se zdá, že už se nedá mluvit o ničem, ona si jistě najde něco co říct. Komunikace a podpora pro ně není nudná povinnost, ale zajímavá a důležitá činnost! Žena, která se narodila ve znamení Vah, je tvořena laskavostí, spravedlností, tvrdohlavostí a nerozhodností.
Žena-Váhy, která září doslova zevnitř, dokáže zdůraznit svou ženskost a přirozenou krásu. I tak to však nebrání tomu, aby si v kritické situaci vyhrnula rukávy as lehkostí prováděla i tu nejtěžší mužskou práci. Chytrá a krásná zároveň!

Štír

Nechat se omámit ženou-Štírem dokáže každý, ale ani zdaleka ne každému se podaří do hloubky pochopit její podstatu. Fascinující vzhled a podmaňující krása způsobují, že muži jsou k Štírem přitahováni jako komáři na světlo. Ale nemyslete si, že je dokážete obalamutit falešnými frázemi … Ženy-Štíři si hluboce cení vlastnosti, kterými je obdařila matka příroda, av životě tak kráčejí s hrdě zvednutou hlavou.

Většina Štírů jsou skutečné bohyně, všestranné ženy a upřímné přítelkyně! Ať už milují nebo nenávidí, vždy se toho jdou s plnou vervou. Pokud nejste schopen probudit ve Štíru ty nejhlubší pocity, nebuďte překvapen pokud si vás prostě nevšimne. Někdy mohou Štíři působit křehce a bezbranně, ale nenechte se oklamat – jejich skutečná přirozenost je připravena projevit se při prvním náznaku potřeby.

Střelec

Střelci – to jsou elegantní a sebevědomé ženy, které vždy vědí jak se správně prodat. V lásce jsou velmi romantičtí, pamatují si první setkání a schovávají všechny milostné dopisy. I tak však Střelci věří, že tajemství lásky jsou tajemství a drží si je pro sebe. Nikdo nikdy neví, co skutečně Střelec cítí.

Zamilovali jste se do Střelce? Máte štěstí! Žádná žena vás nebude líbat tak sladce jako ta, která se narodila v tomto znamení. A to všechno proto, že umí rozeznat rozdíl mezi banálním nadšením a pravou láskou.

Kozoroh

Kozorohové jsou zvyklí dostat to co chtějí a to za každou cenu. Pokud najednou potřebujete vyřešit obtížné otázky týkající se vaší kariéry, nejdříve běžte za radou k ženě-Kozorohu, ona bude určitě vědět co dělat. Jsou totiž zvyklé posouvat se vpřed a počítat své úspěchy. A pokud se skutečně pro něco zapálí, jsou schopny udělat vše, aby dosáhli co chtějí.

Tato žena od vás netouží slyšet slova lásky. Spíše si zapamatujte tuto frázi: “Miláčku, ty jsi ta nejinteligentnější a nejkompetentnější žena jakou jsem kdy potkal!” A věřte mi, že bude velmi šťastná … A pokud se vám poštěstilo si k ženě-Kozorohu vybudovat vztah, můžete si být jistý, že lepšího partnera nenajdete!

Vodnář

Ženy-Vodnáři jsou milé a oddané, ale zároveň si nejvíce na světě cení svou osobní svobodu. Nikdy neudělejte tu chybu, že jejich zavřete do vězení domácí rutiny, jinak jednoduše Schrade a vy budete zklamán. Vodnáři mohou působit jako frivolní dámy, ale jen osobě, která není schopna pochopit tajemství jejich hluboké duše.
Pokud potřebujete nejen vášeň, ale i lásku, tak potom je žena-Vodnář pro vás to pravé. Ona přesně ví, kdy její partner potřebujete klid a péči a kdy vášeň a slzy radosti.

Ryby

Ryby – to jsou ženy do morku kostí. Ocení, když jim muž dokáže poskytnout pocit jistoty. Milují, když pro ně otevřete dveře na autě, odsunete židli a zahrnujete jejich komplimenty. Však jsou to ženy! To co většina dám považuje za banalitu, jsou Ryby schopné ocenit dvojnásob.

Je úplně jedno jak moc tuto ženu-Ryby znáte, vždy vám dá příležitost vychutnat si s ní příjemný rozhovor. Vlastnosti Ryb z nich dělají úplně nejlepší manželky. Jen si pamatujte, že nemůžete zradit Ryby! To by vám nikdy neodpustili.

Tak a teď znáte intimní tajemství všech znamení zvěrokruhu! Měli jsme pravdu o těch vašich? Podařilo se hvězdám odhalit vaše nejskrytější tajemství? Určitě nám o tom řekněte v komentářích as horoskopem se nezapomeňte podělit s přáteli na sociálních sítích.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Horoskopy

6 náznaků, že vás chce váš anděl strážný před něčím varovat!

Jak poznat, že vám někdo ne z tohoto světa chce něco říct? Měli jste někdy pocit, že vás někdo pozoruje, i když jste s jistotou věděli, že široko daleko nikdo není?

Jak často dostáváte na otázky, které si v duchu kladete, odpověď, kterou byste si sami rozhodně nedaly? Tyto otázky by vám nejprve kladl psychoterapeut nebo psychiatr a mohou dokonce vyvolávat představu nějaké fobie nebo snad odchylky psychického stavu.

Existuje však přece jen jistý rozdíl mezi fobiemi a odchylkami a zprávami vašeho anděla strážce, vyšších sil, které nemůžeme materiální vnímat.

Člověk s psychickou odchylkou ji nikdy jako odchylku nevnímá. Pokud cítíte nějaký zásah jiného světa do toho svého, naslouchejte. Ti, kdo tam o vás mají péči, vám dají vědět, napoví vám a podpoří vás.

Podívejte se na přehled šesti náznaků, že vám chce něco říct někdo z jiné reality:

1. Máte velmi zřetelné sny, které si dobře pamatujete

Duchovní svět své poselství oznamuje často právě prostřednictvím snů. Pokud se blíží nějaká životní změna, může vám to být naznačeno v snu. Bude to scénář či symbol, který si rozhodně nebudete moci nevšimnout. Pokud se vám snil sen, nad kterým jásá celé vaše nitro, nebo naopak vám běhá mráz po zádech při obyčejné vzpomínce na něj, pak hledat výklad v nějakých snáře nemá vůbec smysl.

Když spíte, astrální svět je vám přístupný. Všechny vaše jistoty a pevné přesvědčení zůstávají v realitě, zatímco v jiných sférách jste více vnímaví. Záhrobní bytosti (vaši zesnulí předkové, náboženské symboly nebo lidé, kteří jsou vám velmi drazí ve svém pozemském ztělesnění) se vám budou zjevovat v obrazech, které si zapamatujete. Pokud si uvědomíte, že je to znamení shora, pak jediné, co musíte udělat, je zformulovat svůj záměr dozvědět se více.

2. Vašich pět smyslů posiluje

Svůj reálný svět vnímáte prostřednictvím čichu, hmatu, chuti, zraku a sluchu. Svět ireálny vám předá svůj signál takovým způsobem, že ihned pochopíte – taková vůně nebo zvuk se na daném místě nemohli vyskytovat. Například vůně konkrétního květu nebo trávy, voskové svíce nebo parfému nějakého konkrétního člověka. Může vám také zvonit v uších. Periferním zrakem můžete postřehnout nějaké postavy a jejich pohyb. Nelekejte se dále naslouchejte, buďte otevření, pozorujte a klaďte otázky.

3. Začíná selhávat elektronika a vypadává elektřina

Znamení shora nebo z paralelních světů mohou mít i tyto projevy. Jsme stvořeni z hmoty, ovšem elektřina, to jsou vlny, které mohou naše světy propojovat. Pokud vám nestartuje auto, i když zapalování je v pořádku, je možné, že váš silný anděl strážný vás právě v této chvíli nechce pustit na cestu. Poslouchejte pozorněji píseň, kterou hrají v rozhlase – asociativní vnímání vám pomůže se zorientovat – buď vám ukáže na toho, kdo se o vás stará nebo na příčinu zdržení. Lekat se netřeba. Navzdory hororem na podobné téma si pamatujte jedno: tělo se mohlo dávno rozpadnout na prach, ale energie spojující vás s někým, kdo vás z onoho světa chrání, je věčná.

4. Jste náhle naplnění nevysvětlitelným VEDENÍM

Pokud otázka, na kterou jste ani za nic nemohli najít odpověď, je náhle nad slunce jasnější, je to také znamení zásahu informačního toku z jiného světa. Někdo, kdo vás chrání, se postaral, aby vás poznání osvítilo, abyste pochopili, porozuměli a odhalili něco, co vám spíše nešlo do hlavy. Je to projev péče vašich duchovních ochránců a blízkých. Telepatie, neodbytné vnitřní přání něco udělat nebo intuice – říkejte tomu jak chcete, pokaždé, když v duchu prosíte o pomoc, je to právě tato síla, která vám napoví. Stačí poslouchat.

5. Mražení

Říká se, že když náhodně vyslovíme něco, co odpovídá skutečnosti, zvlášť když je to nějaká hrozná možnost nebo předpoklad, zamrazí nás, přejde nám mráz po zádech a zachvejeme se. Je to příznak, že vedle nás je svět éteru, připravený s námi komunikovat.

6. přistihla sami sebe přitom, že různé znamení vám vysloveně bijí do očí

Stane se, že na něco myslíte a náhodně se vám dostane přesné odpovědi nebo potvrzení, například v podobě písně nebo věty napsané na karoserii protijedoucího vozidla. Podobné shody v znameních vysílaných z onoho světa vás ujišťují, že jste na správné cestě. Buďte pozornější k vlastním pocitům, naslouchejte světu kolem sebe, buďte připraveni mluvit s éterem. Bude pak pro něj mnohem jednodušší k vám mluvit.

Pokračovat ve čtení

Horoskopy

Došlo k radikální změně horoskopu: Vaše znamení je zřejmě nesprávné!

Podle astrologie ovlivňuje chování určitých ,, nebeských “úkazů lidskou činnost a jednání, které se reprezentuje dvanácti základními typy osobností. Zdá se však, že po letech je všechno jinak a domněnky o znameních, s nimiž žijeme po celý život, jsou nesprávné.

Vědci z NASA se začali zabývat zvěrokruhem, který vytvořili Babyloňané před 2 500 lety. Od těch dob se však poloha souhvězdí výrazně posunula, v důsledku čehož mají být původní znamení určeny nesprávné.

Odborníkům se dokonce podařilo vypočítat nové data pro jednotlivá znamení, a také přibylo jedno nové s názvem ,, Hadonoše “. Má patřit k 88 známých souhvězdí a tvoří ho pět hvězd, přičemž ten, kdo je v něm narozený, má být komplikovanou osobností. Touží se stát úspěšným, ale zároveň to přeje i všem ve svém životě. Nemá zájem o krátkodobé vztahy, protože umí intenzivně milovat.

STŘELEC

Nové datum: 18. prosinec – 20. leden

Starý datum: 23. listopad – 21. prosinec

KOZOROH

Nové datum: 21. leden – 16. únor

Starý datum: 22. prosinec – 20. leden

VODNÁŘ

Nové datum: 17. únor – 11. březen

Starý datum: 21. leden – 18. únor

RYBY

Nové datum: 12. březen – 18. duben

Starý datum: 19. únor – 20. březen

BARAN

Nové datum: 19. duben – 13. květen

Starý datum: 21. březen – 20. duben

BÝK

Nové datum: 14. květen – 21. červen

Starý datum: 21. duben – 21. květen

BLÍŽENCI

Nové datum: 22. červen – 20. červenec

Starý datum: 22. květen – 21, červen

RAK

Nové datum: 21. červenec – 10. srpen

Starý datum: 22. červen – 22. červenec

LEV

Nové datum: 11. srpen – 16. září

Starý datum: 23. červenec – 23. srpen

PANNA

Nové datum: 17. září – 30. říjen

Starý datum: 24. srpen – 22. září

VÁHY

Nové datum: 31. říjen – 23. listopad

Starý datum: 23. září – 23. říjen

ŠTÍR

Nové datum: 24. listopad – 29. listopad

Starý datum: 24. říjen – 22. listopad

Hadonoše

Datum: 30. listopad – 17. prosinec

Pokračovat ve čtení

Horoskopy

3 znamení zvěrokruhu, které zbohatnou v roce 2020!

V roce 2020 mnoho lidí čekají opravdu velké změny! V dnešním článku si společně představíme 3 znamení zvěrokruhu, které v roce 2020 zbohatnou!

Hvězdy a vesmír od nepaměti tvořily záhadný a fascinující prvek v lidských životech. Zvláštní pozornosti se dostalo některým konstelace hvězd, které se staly symbolem tzv. znamení zvěrokruhu. Jaký bude váš rok 2020 ve financích?

Toto jsou znamení, kterým se letos bude dařit a to po finanční stránce. Tak co najdete mezi nimi?

Rak

Lidem narozeným ve znamení raka, kteří prokáží vytrvalost a půjdou si za svým cílem, se dostane v roce 2020 opravdu pohádkové bohatství. Do jejich života přijde osoba, která výrazně pomůže jejich cestě vpřed a stane se jim rádcem v oblasti kariérního růstu.

Panna

Panny jsou opravdoví hráči, kteří jsou ochotni riskovat opravdu všechno, někdy se jim také jejich chování může vymstít, ale v roce 2020 se na ně konečně usměje štěstěna.

Rok 2020 je pro panny velkou šancí na změnu jejich života! Gratulujeme!

Střelec

Střelci jsou snílci a vynálezci, kteří vždy hledají způsoby, jak dosáhnout svých cílů a proto pro ně bude rok 2020 tím nejšťastnějším.

V roce 2020 bude střelce napadat opravdu hodně skvělých řešení a nápadů, které budou moci jednoduše zpeněžit.

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Zajímavosti2 týdny před

Mladík poslal chudé školačce z filipín dárek: on sam ani netušíl, co se za 14 let stane

Tento příběh dojme srdce milionů lidí, protože je to jako v nejpravděpodobnějším seriálu se šťastným koncem. Začalo to dárkem. S...

Celebrity2 týdny před

Poslední chvilky se budou konat v pražském Rudolfinu: Rozhodnutí, které nikdo nečekal vdovy Jiřího Menzela

Oscarový režisér Jiří Menzel zemřel 5. září a jeho vdova Olga již má plán pohřbu známého režiséra. Tímto rozhodnutím všechny...

Politika3 týdny před

Padl ROZSUDEK: Kočner a Zsuzsová jsou ve vraždě Kuciaka nevinní!

Na specializovaném trestním soudu v Pezinku (STS) se ve čtvrtek začalo líčení v kauze vraždy novináře Jana Kuciaka a jeho...

Zajímavosti1 měsícem před

Víte, co se děje s ženským tělem po obejmutí? Po přečtení tohoto článku to budete dělat častěji

Spisovatel David Tumarison krásně popisuje, co se děje během intimního objetí … ,, Když muž tiše přichází zezadu a objímá...

Zajímavosti1 měsícem před

Hasiči varují – nikdy nepoužívejte tuto prodlužovačku! Pokud ji máte doma, okamžitě ji vyhoďte.

Některé prodlužovačky, ačkoli dokáží často každému v domácnosti pomoci, mohou způsobit více škody než užitku. Například ta, kterou vám dnes...

Zajímavosti1 měsícem před

Uvařte jablko s bobkovým listem a nepotřebujete léky z lékárny: Fantastická přírodní medicína pro celkové zdraví!

Jablko a bobkový list. Dvě suroviny, které se běžně používají v kuchyni a mnozí ani netuší, jakou mají spolu léčivou...

Zajímavosti1 měsícem před

Velký objev: Tento repelent proti komárům obsahuje látky, které chrání před koronavirem!

Látka, kterou obsahuje tento repelent proti komárům ničí covid-19. Potvrdila to studie Armádní laboratoře v Británii, jejíž předběžné závěry ve...

Zajímavosti1 měsícem před

Touto metodou se dá vyléčit jakákoliv rakovina do 3 minut. Vše, co potřebujete udělat, je toto

Tato výjimečná teorie byla poprvé prezentována Gregg Branden, americkým autorem známým svými teoriemi ohledně léčby rakoviny. Tvrdí, že existuje něco,...

Zajímavosti1 měsícem před

Víte co skrývá tato kapsička? Plní jednu velmi důležitou funkci. Mnoho žen o tom nemá ani ponětí!

Používání tohoto spodního prádla se datuje do šestnáctého století, kdy jej však nosili jen prostitutky a dále staré a nemocné...

Video1 měsícem před

Video, které obletělo celý svět. Toto je ten nejlepší svatební tanec jaký jste kdy viděli!

Na své svatbě nemůžete netancovať- tak říká tradice. Navíc se jedná o irskou svatbu, která se neobejde bez irského tance....

Oblíbené