Příběhy

I když nemá nohy, považuje své tělo za dokonalé. Její profil na seznamce láme rekordy.Odvaze této ženy lze závidět. Mandy Horvath v roce 2014 utrpěla strašnou nehodu, v důsledku čehož byla dívka ponechána bez nohou. Jak se to stalo a jak krásná žena žije po této hrozné tragédii, čtěte dál.

Někdo jí do pití přidal drogy, byla znásilněna a poté zůstala v bezvědomí na železniční trati. Měla velké štěstí, protože projíždějící vlak ji zázračně nechal naživu.

Nemocnice rozhodla, že jde o pokus o sebevraždu. Po probuzení Horvath řekla, že byla znásilněna, pod vlivem zakázaných látek byla bezmocná. Zdravotnický personál již nemohl ověřit tuto verzi: v krvi nebylo nalezeno nic, protože uplynulo příliš mnoho času.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Mandy Horvath (@lifeproofbionicwoman)

Je to už pár let od havárie a teď je Mandy o to méně znepokojená a neváhá o tom žertovat.

Na sociálních sítích píše, že nedostatek nohou ji tolik nesrazí. To nejhorší, co se mohlo stát, se už stalo: přeběhl vlak.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Mandy Horvath (@lifeproofbionicwoman)

Tady je to, co o sobě říká na seznamovacích webech:

„Nikdy ti neuteknu. Parkovací místo v první řadě je vždy moje. Stále můžu plavat doggy style a moje bionické nohy jsou velmi sexy. ”

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Mandy Horvath (@lifeproofbionicwoman)

V jednom z komentářů pod fotografií Mandy žertovala, že si pamatuje vysavač, protože byl na kole a saje.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Mandy Horvath (@lifeproofbionicwoman)

Na desetibodové stupnici dívka hodnotí své externí údaje takto:

Tvář: 10/10
Tělo: 8/10
Nohy: 0,5 / 2

Samozřejmě, mnoho mužů, se kterými se setkali, se zajímalo o záležitost intimního života.
“Když jsem se pokusil chodit s někým poté, co jsem ztratil nohy, vždy jsem potkal kluky, kteří se mě zeptali, jaký je můj sexuální život … Což mě úplně odradilo.” Kvůli mému stavu se ke mně nikdo nepřiblížil romanticky. Ale teď, když jsem prolomil led a vtipně vylíčil své postižení,
jsem považ

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Mandy Horvath (@lifeproofbionicwoman)

Humor pomáhá Mandy žít. Změnila svůj postoj k sobě a přinutila ostatní, aby se na ni dívali úplně novým způsobem. Je nejen zdravotně postižená, ale také krásná a veselá dívka.

Zdroj: webnusy.comPokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Děti

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi a kočky, na kterých jim společně záleží, mají jednu společnou věc – v minulosti je někdo zneužíval. Manželé a děti si na zvířata rychle zvykli, problematická byla pouze 8letá fenka Nora …

Nora se lidí strašně bojí, ale po setkání s 11měsíčním Archiem se změnila k nepoznání.

Archieho očividně měla na první pohled ráda, protože se od něj nechtěla vzdálit ani na krok. Spí spolu, Nora nechce ani opustit koupelnu, když její matka koupí Archieho.

Je jasné, že se jedná o nerozlučný pár! Pro Elizabeth a jejího manžela bylo velmi důležité, aby Nora začala lidem znovu důvěřovat. Navíc jejich nejmladší dítě získalo nejlepší chůvu na světě!

Rodiče se snaží naučit své děti úctě a úctě ke zvířatům. Starší sourozenci se společně starají o všechna zvířata.

Pokud by to takto fungovalo v každé rodině, zvířata by už nikdy nemusela trpět. Podívejte se také na další sladké fotky 🙂

Pokračovat ve čtení

Děti

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si však nezískalo její srdce natolik, jako malý Jordan.

V rozhovoru uvedla, že když si ho poprvé vzala do náručí ještě jako miminko, okamžitě si ho zamilovala. Dlouhá léta bojovala, aby se z náhradní matky mohla stát jeho legálním matkou.

Biologická matka ale s adopcí nechtěla souhlasit, protože Ingeborg je … běloška. Rodina (která se chlapce vzdala) nakonec nechtěla s adopcí souhlasit kvůli barvě kůže.

Bohužel se nenašla žádná další rodina, která by požadavkům vyhovovala. O 4 roky později soud dovolil Ingeborg chlapce adoptovat.

Jordan byl součástí rodiny. Když jeho nevlastní matka skončila v nemocnici, celá rodina byla v šoku. Situace byla vážná a Ingeborg potřebovala ledvinu. Dostala se na seznam čekajících.

Po několika měsících jí oznámili, že se našel dárce. Tehdy jí Jordan prozradil tajemství, které před ní skrýval dlouhé 4 měsíce …

Jordan se rozhodl, že už se déle nemůže dívat na utrpení ženy, která mu dlouhá léta byla skvělou matkou. Obětovala celý svůj život a chovala se k němu jako k vlastnímu. Rozhodl se zakročit. Když nemocnice potvrdila, že vhodným dárcem, neváhal ani sekundu.

Máme o tom neřekl ani slovo. Když podepsal všechny dokumenty, prozradil jí, co se stalo. Chtěl jí poděkovat za všechnu tu lásku, kterou ho zahrnovala celý život.

Když se Ingoborg dozvěděla o plánech syna, naléhala, aby to už nedělal. Jako každá matka se bála o svého syna. Jordan ale už nechtěl změnit své rozhodnutí. Operace se u obou podařila a vše dobře dopadlo. Nyní už mohou vtipkovat, že je spojuje něco biologické?

Pokud souhlasíte, že rodinu tvoří láska a pouto, ne jen biologické hledisko, sdílejte tento krásný příběh s rodinou a přáteli na Facebooku!

Pokračovat ve čtení

Děti

Mrtvá holčička ožila díky “prdění” na bříško od její sestry. lékaři si to neumí vysvětlit, jak je to možné

Přestože se lékaři roky věnují medicíně a získávají potřebnou praxi, některé skutečnosti i tak nevědí vysvětlit. Není to tím, že jim nejde o blaho pacientů. Důvodem je, že lidské tělo a mysl je tak složitá, že jejich fungování nelze vysvětlit.

Poppy Smith se narodila 17. prosince 2014 v Gullane, Skotsko.
Přišla na svět v 29. týdnu a vážila méně než 1 kg.

První tři měsíce svého života strávila v nemocnici.

Domů přišla následně ke svým rodičům Stephenovi (34) a Amy (31), ke své starší sestře Elishy a staršímu bratrovi Alfio.

Nejenže se Poppy narodila předčasně, ale is Moebiovým syndromem.

Jde o vzácnou genetickou poruchu neurologického rázu, která ovlivňuje obličejové svaly. Nemožnost smát se, mračit se, špulit rty, zda zvednout obočí jsou nejběžnější příznaky.

Co způsobuje tento syndrom není známo.

Lidé trpící tímto onemocněním jsou často popsáni jakoby měli výraz masky.

Pro děti jako Poppy je náročné jíst a dokonce i dýchat.

Lékaři varovali rodiče malé Poppy, že možná nikdy nebude chodit nebo mluvit.
“Říkali nám, že možná nebude chodit ani mluvit, avšak chodit začala v 15. měsících. Bylo úžasné vidět ji dělat tyto pokroky. “Řekl Stephen.

Malá holčička vzdorovala svému osudu.

“Když měla skoro rok, zbavili jsme ji trubice na podávání stravy av roce 2016 dělala samé pokroky.” Řekl Stephen.

Ačkoliv měla dýchací potíže a srdeční zástavu, dařilo se jí skvěle. Den před druhými narozeninami se ale něco stalo.

Amy šla do Poppynej pokoje aby ji probudila, ale dítě nereagovalo.

“Cítili jsme tlukot jejího srdce, ale malá nereagovala. Věděli jsme, že se něco děje. Dýchala, ale zároveň lapala po vzduchu. ”

Vzali ji do místní nemocnice, ale převezli ji do specializované dětské nemocnice v Liverpoolu.

Během 2 dnů se zdálo, že se její stav zlepšuje a proto jí lékaři umožnily dýchat samostatně.

To trvalo jen krátce a věci se začaly zhoršovat.
“Oči se jí převraceli dozadu, rentgen hrudníku ukázal, že má plíce plné tekutiny, a měla další zástavu dýchání.” Řekl Stephen.

V tu noc začala mít záchvaty a její stav se zhoršoval.

Rodičům lékaři oznámili hrozné zprávy. “Jakmile se vrátila z rentgenu, lékaři nás vzali do vedlejšího pokoje a řekli nám o jejím vážném poškození mozku. Zeptal jsem se, zda bude opět chodit a mluvit, no oni vyslovili svou obavu, že nevědí, zda vůbec přežije. Bylo to zdrcující. “Poppy opět převezen do nemocnice v Edinburghu.

“Nic necítila a nereagovala ani na světlo, kterým jí svítily do očí. Drželi jsme ji za ruku, ale ona na nás jen prázdno hleděla. Nikdy jsem necítil takovou bolest jako tehdy. Bylo to neskutečné. “Přiznal.

Zatímco se rodiče snažili pochoopiť, co se v jejich životě děje, tři lokální muzikanti nahráli album, aby pro Poppy vybrali peníze.

Otcové Orlando Mason, James Ingham, a Martin White se jednou večer povídali a hráli si, když jim přišla na um tato myšlenka. “Když Orlando navrhl nahrát sváteční CD, předpokládal jsem, že myslí na další rok. “Řekl James. Oni však chtěli pomoci rodině okamžitě.

Album obsahoval i legendární “Jingle Bells,” nazpívané dětmi, které chodí do školy se Smithová dětmi.

James řekl: “Orlando navrhl aby jednu písničku nazpívala celá škola. ”

Rodina 24. prosince zapálila za malou dcerku svíčku a požádala kněze aby k ní přišel.
Elisha, Poppyna sestra se opřela o svou sestru a udělala něco nečekaného. “Byl to nádherný moment, kdy se malá zasmála, zatímco její Elisha prdkala na bříšku.”

“Bylo to úžasné. Později jsme se dozvěděli, že není ničím výjimečné pro lidi v tomto stavu projevovat emoce. My jsme to vnímali jako její odpověď. ”

Poppy se nejen smála ale reagovala i po svém. “Měla jakoby tiky na rukou a nohou.” Řekl Stephen. “Lékaři tvrdili, že jsou to reflexy, já jsem byl přesvědčen, že je to něco víc.”

Poppy pomalu začala dělat progres. K překvapení lékařů se znovu naučila mluvit.

Začala se znovu plazit a opět začala chodit.

“Nemohli jsme tomu věřit. Prošlo pouze 8 týdnů a ona už tolik zvládla. “Přiznal Stephen.

Lékaři jsou ohromeni. Nechápou jak to, že dělá to, co dělá.

Rodina se snaží vysbírat peníze aby mohla letět do Itálie a rehabilitovat. “Chceme jí zajišťuje více rehabilitací abychom zachránili a podpořili její mobilitu.”

Zdroj: lifebuzz.com

Pokud se Vám tento článek líbí, můžete ho komentovat, diskutovat a budeme rádi, pokud ho budete sdílet pro své známé. Děláme to s ochotou hlavně pro vás, naše fanoušky.

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video11 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti11 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video11 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti11 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor11 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video11 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti11 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video11 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti11 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy11 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené