Stalo se

Holčička nakreslila mámu ve sprše. Její obrázek baví celý internet!Říká se, že děti vědí vždy nejlépe vystihnout každou situaci. A to právě kvůli tomu, že ještě nemají vyvinutý smysl pro “milosrdné” lži, a tak jednoduše vždy řeknou, udělají a vyjádří, co mají na srdci.

Na sociální síti Facebook se na stránce “Family Days Tříd and Tested” rodiče odhodlali zazdieľať zábavné kresby svých ratolestí, přičemž ze všech nejvíce koukala z davu překvapená maminka. Tu totiž dcerka zvěčnila ve sprše, ale způsob, jakým to udělala, pobavil lidí po celém světě.

Mezi všemi možnými výtvory se objevil i jeden mimořádně vtipný obrázek nahé ženy, o který se postarala její kreativní dcerka.

Když holčička maminku uvidělo ve sprše, zůstalo zřejmě takové šokované, až se jí tento moment vryl do paměti natolik, že ho zvěčnila na papír. Žena však při pohledu na svou podobiznu začala reálně uvažovat o estetickém zákroku.

Dcerka neměla problém nakreslit nahou maminku, kterou viděla ve sprše. Obrázek okamžitě pobavil tisíce fanoušků na sociálních sítích.

,, Moje dcera mě nakreslila ve sprše. Myslím, že potřebuji estetický zákrok vagíny, ” přidává popis k fotce rozveselena mamina.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Stalo se

Manžel nachytal ženu při činu. Doufala, že ji nikdo nevidí …

Když jsme často sami doma, máme chuť si zazpívat, zatančit, prostě dělat něco, co se před ostatními stydíme. Stačí známá píseň z rádia a hned máme lepší náladu. Není totiž nic lepšího, než se takto uvolnit a odreagovat.

Co na tom, že cenu za zpěv ani za tanec nezískáte, důležité je, že se cítíte jako hvězda a je vám dobře. V následujícím videu uvidíte ženu, kterou natočil její manžel, když si v slušném domácím oblečku tančila při hledání receptu.

Viditelně si to užívala. Dámy, nestyďte se a klidně si zatančete a zazpívejte.

Přece žijeme jen jednou!

Pokračovat ve čtení

Stalo se

Ivana Christová šokuje! Prý našla lék na koronavirus: Stačí smíchat …!

Bývalá misska Ivana Christová (49) k přírodním ženám možná nepatří, sdílí avšak jejich nadšení pro alternativní léčbu. Zázračný nápoj vyvinutý izraelskými šamany nás má ochránit před všemi nemocemi světa včetně koronaviry. Christová ho pije a vy byste měli také. Stačí jen přetrpět neobvyklou chuť.

V době, kdy se svět obrnil proti koronavirus rouškami, rukavicemi a dezinfekcí, vkládá jistá skupina lidí své zdraví do rukou matce Zemi a uchyluje se k nápojům, které každého nezvaného hosta zaručeně vypudí z našeho těla. Do této skupiny patří i Christová.

Na svůj osobní facebookový profil vložila účinný recept ze dvou ingrediencí, jejichž kombinace zřejmě nahradí všechny vakcíny světa.

“Sdílím toto info, protože mi to dává smysl a logiku, snad to pomůže při ochraně nás a našich blízkých. Jdu si udělat nápoj, “připsala k receptu na” zázračný elixír “. Dodala, že v Izraeli, odkud nápoj pochází, zatím nikdo na virové onemocnění COVID-19 nezemřel, protože ho pravidelně užívají.

Statistiky však hovoří jinak – potvrzených úmrtí v zemi Izrael je 71.

A jaké jsou hlavní složky zázračného receptu na posílení imunity a zničení všech virů včetně koronavirus? Citron a bikarbonát , laicky řečeno jedlá soda. Podle Christové to stačí zamíchat a pít jako horký čaj každý den. “Působení citronu s horkou sodou na pečení zabije virus a okamžitě jej odstraní z těla,” pokračuje ve svém tvrzení. Tyto dvě složky mají údajně alkalizovat imunitní systém, který se během noci “stává kyselým a úroveň ochrany klesá.”

Christová čtenáře přesvědčuje, že všichni v Izraeli citron se sodou pijí, je totiž prokázáno, že virus zaručeně zničí. V pokračování své vědecké práce zmiňuje, že pH koronavirus se pohybuje od 5,5 do 8,5. Tvrzení opírá o 30 let starý výzkum.

“Vše, co musíme udělat, abychom porazili koronavirus, je brát více zásaditých potravin, které jsou nad jeho pH,” vysvětluje a přikládá nákupní seznam, na kterém nenajdeme těstoviny, oblíbených v době karantény, ale právě potraviny potřebné k zastavení nemoci. Kromě citronu s pH 9,9 v něm figuruje vápno s 8,2 pH, avokádo s 15,6 pH nebo mandarinky, jejichž pH je rovné maximu koronavirus.

Protože se izraelským receptem řídí celá její rodina, zákonitě by měli i fanoušci. A našlo se dvanáct takových, kteří zázračný lék sdíleli svým přátelům a ti se jim pravděpodobně již opakovaně vysmáli.

V posledních měsících koluje internetem mnoho podobných receptů. Například v Bulharsku se rozmohlo pití vody z uvařeného česneku, která nejen že odporně chutná a koronavirus nezabije, ale dodá dechu dlouhodobý nevábný odér.

Pokračovat ve čtení

Stalo se

Učitelky ve školce poslali mame drsný odkaz: načmárali jí ho na dítě!

V úplném šoku zůstala stát Heather Chisumová, která bývá ve městě Sanibel na Floridě. Heather je svobodná máma, a tak se musí velmi obracet, aby uživila své dvě malé děti.

Pracuje na plný úvazek, a proto své potomky nechává přes den ve školce, kde je o ně postaráno. Učitelky pro maminky každý den nechávají zprávy, jak se děti ve školce měli a co je třeba jim koupit.

“Každý den, kdy vyzdvihuji Fina a Milu ze školky, nechávají mi denně zprávu v milé krabičce na oběd. Oznamují mi tam, jakou měl náladu po celý den, kdy měnili plenky a pokud je třeba koupit pleny nebo ubrousky, “napsala Heather na svůj účet na sociální síti facebook.

Jednoho dne si však Heather zapomněla zprávu od učitelek přečíst, a tedy nevěděla, že došly pleny a je třeba je koupit. To zřejmě učitelky ve školce rozzuřilo natolik, že se jí rozhodli napsat odkaz vskutku nepřehlédnutelný.

Šok čekal na svobodnou matku Heather Chisumovou pocházející z amerického státu Florida poté, co vytáhla své malé děti ze školky. Učitelky se na ni rozhněvali kvůli tomu, že nekoupila plenky. Avšak místo toho, aby ji na to slovně upozornili, nechali její drsný odkaz, který napsali její synovi na břicho nesmyvatelnou fixem!

Jsem svobodná matka s prací na plný úvazek as dvěma velmi malými dětmi. Zažalujte mě za to, že nečtu zprávu každý den. Řekla bych, že včera napsali do zprávy, že potřebuje plenky a já jsem to neviděla, “dodala v příspěvku s tím, že v ten den viděla učitelky ve školce několikrát a žádná z nich ji neupozornila na to, že je třeba zásobu plenek doplnit . “Když jsem nezaznamenala, že jsou potřeba pleny, jednoduché ,, Hej Heather, tvůj syn potřebuje plenky, zřejmě si nečetla zprávu, by splnilo účel,” napsala žena.

Učitelky jí však místo toho napsali odkaz na břicho jejího syna! Fixem mu na břicho naškriabali: Mami, došli pleny prosím čti zprávy. “Snažila jsem se to smýt ubrousky několikrát a nejde to. Měla jsem v plánu jejich vzít na pláž, aby si hrály, a nyní nemohu, “dodala v příspěvku nešťastná máma s tím, že neví, jak má nyní reagovat.

“Potřebuji názory. Mám právo být rozzuřená ohledně toho? Nebo reaguji přehnaně? “Napsala apod příspěvkem se začaly stohovat komentáře.

“Toto není v pořádku! Rozhodně bych podala stížnost. Toto není v pohodě, a to vůbec, “reagovala jedna z matek na příspěvek. “Co to má znamenat? Byla bych rozzuřená, “napsala další. Příspěvek nasbíral desítky tisíc sdílení a bezohlednost učitelek mnoha lidem pořádně pohnula žlučí.

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Stalo se12 hodinami před

Manžel nachytal ženu při činu. Doufala, že ji nikdo nevidí …

Když jsme často sami doma, máme chuť si zazpívat, zatančit, prostě dělat něco, co se před ostatními stydíme. Stačí známá...

Politika17 hodinami před

Očkovací systém zažívá kolaps, vakcíny rychle docházejí. Vakcíny zbydou jen pro tyto lidi

Důchodci starší 80 let by se měli začít registrovat v očkovacím systému. Systém vláda spustila v pátek 8:00 a rychle...

Zajímavosti2 dny před

Šílenství na internetu. Máte také tuto pihu? Tohle vás čeká!

Z obyčejné pihy se stal během několika hodin hit internetu. Uživatele sociálních sítí postihla v posledních dnech nová mánie. Odstartoval...

Zdraví3 dny před

Neměli bychom jíst před spaním? Vědci mají jednoznačnou odpověď kterou byste nečekali!

Často se pozdě večer před spaním ladujete něčím dobrým a následně si to vyčtete? Už nemusíte! Vědci zpochybnili to, co...

Zajímavosti3 dny před

Rodiče se nesmířili se smrtí novorozené dcery. Toto s ní dva týdny dělali!

Říká se, že není nic horšího, než zažít smrt vlastního dítěte. V případě Emmy (27) a Paula (29) to přišlo...

Stalo se3 dny před

Ivana Christová šokuje! Prý našla lék na koronavirus: Stačí smíchat …!

Bývalá misska Ivana Christová (49) k přírodním ženám možná nepatří, sdílí avšak jejich nadšení pro alternativní léčbu. Zázračný nápoj vyvinutý...

Stalo se3 dny před

Učitelky ve školce poslali mame drsný odkaz: načmárali jí ho na dítě!

V úplném šoku zůstala stát Heather Chisumová, která bývá ve městě Sanibel na Floridě. Heather je svobodná máma, a tak...

Zajímavosti4 dny před

Zaručený domácí trik na čištění TROUBY: Stačí jednou přetřít tímto a je perfektně čistá jako z obchodu!

V průběhu času je trouba uvnitř pokryta vrstvou sazí, tuku av procesu pečení je cítit nepříliš příjemnou vůni. Samozřejmě, je...

Zajímavosti4 dny před

Účinný Prostředek, po kterém orchidej za dva týdny nahodí prvé květy: Bude kvést NONSTOP 10 měsíců!

Recept na toto hnojivo jsem našla v jedné skupině pro zahrádkáře, kde se vyzdvihovali jeho účinky na rajčata, papriky a...

Zdraví4 dny před

9 účinných cviků na doma, které vás natrvalo zbaví “pneumatiky” na břiše, i faldíků na zádech: Rychlé výsledky každého překvapí!

K dosažení pevnější a štíhlejší postavy není nikdy pozdě. Kromě vyvážené stravy je důležitá i fyzická aktivita , která nastartuje...

Oblíbené