Kvízy

Hádanka, kterou dospělí téměř nikdy nevyřeší! Poznáte, kdo ukradl ženě dítě?OPRAVDU DOKÁŽÍ NA SPRÁVNOU ODPOVĚĎ PŘIJÍT POUZE DĚTI?

Máme tu další optickou hádanku, o níž tentokrát tvrdí její tvůrci hodně netradiční věc. A tou je, že ji téměř žádný dospělý nedokáže hned uhodnout a mnohem rychleji přijdou na správnou odpověď děti. Pokud je to vážně pravda, se můžete nyní přesvědčit sami? Na obrázku totiž máte přijít na to, která z maminek ukradla ženě uprostřed dítě.

Vážně je to tak složité?

ŘEŠENÍ:

Přišli jste na správnou odpověď, nebo je tato hádanka opravdu spíše pro děti?

Zlodějkou dětí je ve skutečnosti žena napravo. Poznáte to jednoduše, je totiž ještě těhotná.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kvízy

Optická hádanka, kterou nedokáže nikdo vyřešit: Najdete na fotce schované zvíře ?

Podívejte se zblízka na fotografii parku a zjistěte, jak ostré jsou vaše oči. Vaším úkolem je najít psa, který se může schovat v trávě, pod stromy nebo v blízkosti cesty. Opravdu ho nevidíš, bez ohledu na to, jak moc se snažíš? Tato optická skládačka má opravdu snadné řešení, ale nemusíte na ni na první pohled přijít.

Sociálními sítěmi se jako lavina šíří fotka parku s lavičkou, cestičkou, trávou a stromy, na kterých by se měl skrývat také pes. Mnoho lidí však hledá marně a hledá psí hory.

Při prohlížení fotografie si opravdu procvičíte mozkové závity a ostrost a rychlost. Pokud se pilně díváte, měli byste narazit na šťastné štěně mopslíka, které se vám směje očima a má roztomilý jazyk.

Že ji nevidíš? Zkuste fotografii přiblížit. Pokud jste ještě nenašli psa ukrytého v parku, máme pro vás řešení pro tuto optickou hádanku. Mops štěně se skrývá za kovovou rukojetí lavice. Zasáhli jste nebo vás nechali obsloužit?

Pokračovat ve čtení

Kvízy

To co uvidíte na tomto obrázku jako první, ukáže jaký je váš duševní stav

Online testy osobnosti jsou velmi populární. Není třeba se schovávat, mohou být docela příjemnou formou zábavy.

Zpravidla bychom je neměli brát příliš vážně, ale někdy po absolvování zdánlivě zábavného testu, jako je tento, se ukázalo, že výsledek perfektně sedí. Zkontrolujte, zda to bude v tomto případě stejné.

Podívejte se na obrázek níže a řekněte, co jste viděli jako první.

1. Žena

Žena sedí v ohnuté poloze s rukama kolem hlavy nakloněným mezi koleny. To může naznačovat, že se žena chce před něčím chránit nebo se skrýt před zrakem někoho jiného.

Pokud ji uvidíte první, znamená to, že jste psychicky unavení nebo cítíte vnitřní lítost. Je možné, že se potýkáte s těžkým obdobím ve svém životě nebo se bojíte velké změny, která je neúprosně hrozící. Tato změna může obrátit váš život vzhůru nohama.

Vidět ženu může také znamenat, že jste v nevhodném vztahu, kde váš partner je zdrojem vašich problémů a neštěstí. Ničí vaši životní energii a nedává vám žádný osobní prostor.

Je nejvyšší čas soustředit se na své štěstí. Nebojte se následovat své vášně. Proveďte změny ve svém životě a přijměte je.

2. Lebka

Jste v situaci, kdy vás život ohrožuje. Jejich poražení z vás udělá silnějšího člověka. Nezapomeňte považovat nepříznivost za schody, kterými můžete vystoupit na vrchol. Vidět lebku může také znamenat, že i když pracujete velmi tvrdě, nikdo neocení vaši snahu a odhodlání.

Na závěr malé příslušenství, díky kterému se váš mozek začne potit 😉

Jde tato kočka nahoru nebo dolů?

Pokračovat ve čtení

Kvízy

Hádanka, která vám totálně zavaří mozek! Poznáte, kdo je na obrázku mrtvý?

KTERÉMU Z PACIENTŮ UŽ NEDÁ POMOCI?

Máme tu další z řady zapeklitých optických hádanek, která není tak jednoduchá, jak se na první pohled zdá. A bohužel ani není moc veselá. Na obrázku tří pacientů ve vážném stavu máte najít toho, kterému již nelze pomoci, protože je už chvíli po smrti. Najít správnou odpověď pak není tak jednoduché, jak se na první pohled zdá a většina lidí si na internetu vybrala špatně. Přijdete na to, který z pacientů je už mrtvý? Správnou odpověď si můžete zkontrolovat v řešení.

KDO NA OBRÁZKU JE UŽ MRTVÝ?

UHODLI JSTE?

ŘEŠENÍ:

Zde se dozvíte správnou odpověď na zamotanou optickou hádanku. Měli jste správný tip?

Mrtvým pacientem je muž nalevo. Poznáte to podle nemocničních přístrojů, na kterých je jasně vidět, že mu už přestalo bít srdce.

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Příběhy10 hodinami před

Věděli, že v jejich domě je ukrytý poklad. Nemysleli si však, že něco takového najdou.

Rodina z Massachusetts, USA, opakovaně kontrolovala jejich domov kvůli pokladu. Po celá desetiletí existovaly legendy, že někde v majetku bylo...

Zajímavosti11 hodinami před

Jen málo lidí ví o existenci tohoto tlačítka v troubě. Je to užitečnější, než si myslíte!

Není pochyb o tom, že některé z našich domácích prací nás mohou uvést z rovnováhy. Jedním z nich je čištění...

Video11 hodinami před

Odzbrojit porotu jí trvalo jen 3 sekundy. Výkon této malé holčičky šokoval celý svět!

Není pochyb o tom, že skutečný talent se stane jednou z milionu! Po několika představeních je těžké se vzpamatovat, protože...

Děti11 hodinami před

Žena měla porodit sedm dětí. Doktor udělal chybu. Kolik měla dětí?

25letá Malijka, která otěhotněla s několika matkami, může mluvit o zázraku narození. Případ Halima Cisse fascinoval celé Mali a přitahoval...

Zdraví1 dnem před

Pozor! Ženská Intimní místa: 5 neuvěřitelných faktů o ochlupení

1. Ochlupení na ohanbí bylo sběratelské Mnohem dříve, než jste měli se svým mužem výběr sexy selfie, byli lidé nuceni...

Příběhy1 dnem před

Od dětství snila o tom, že se stane živou Barbie. Již ve 13 letech podstoupila první plastickou operaci.

Stephanie Mülik žijící ve Švédsku, která vypadala jako panenka Barbie, provedla svou první plastickou operaci ve věku 13 let. Je...

Rodina1 dnem před

Jak krmit a koupat paterčata? Toto je den v životě matky, která se s tím každý den potýká sama.

Většina rodičů je unavená z výchovy jednoho nebo dvou dětí. Matky, které se o tyto tři starají, vyvíjejí hrdinské úsilí....

Příběhy1 dnem před

I když nemá nohy, považuje své tělo za dokonalé. Její profil na seznamce láme rekordy.

Odvaze této ženy lze závidět. Mandy Horvath v roce 2014 utrpěla strašnou nehodu, v důsledku čehož byla dívka ponechána bez...

Zajímavosti1 dnem před

Lékař otevřel ústa dítěte a okamžitě zavolal policii. Nemůžu uvěřit tomu, co mu jeho rodiče udělali.

Rodiče přivedli kojence do nemocnice. Lékaři, když viděli, co se stalo, tomu nemohli uvěřit. Dítě bylo v tragickém stavu, na...

Zajímavosti1 dnem před

Ve věku 6 let onemocněl a 68 let žije zavřený v stroji, o kterém téměř nikdo neví

20. století je velkým technologickým skokem, zejména v medicíně. Jedním z takových vynálezů byl stroj, který zachránil životy lidí. Na...

Oblíbené