Kvízy

Hádanka, která vám totálně zavaří mozek! Poznáte, kdo je na obrázku mrtvý?KTERÉMU Z PACIENTŮ UŽ NEDÁ POMOCI?

Máme tu další z řady zapeklitých optických hádanek, která není tak jednoduchá, jak se na první pohled zdá. A bohužel ani není moc veselá. Na obrázku tří pacientů ve vážném stavu máte najít toho, kterému již nelze pomoci, protože je už chvíli po smrti. Najít správnou odpověď pak není tak jednoduché, jak se na první pohled zdá a většina lidí si na internetu vybrala špatně. Přijdete na to, který z pacientů je už mrtvý? Správnou odpověď si můžete zkontrolovat v řešení.

KDO NA OBRÁZKU JE UŽ MRTVÝ?

UHODLI JSTE?

ŘEŠENÍ:

Zde se dozvíte správnou odpověď na zamotanou optickou hádanku. Měli jste správný tip?

Mrtvým pacientem je muž nalevo. Poznáte to podle nemocničních přístrojů, na kterých je jasně vidět, že mu už přestalo bít srdce.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kvízy

kolik psů je na obrázku ? Zrakový test, který prozradí váš psychologický věk

Právě začínáte žít a už se cítíte jako velmi zkušený člověk, kterého je těžké něčím překvapit. Nebo „jste už dlouho“, ale vždy cítíte vášeň teenagerů. Kolik je Vám let?

Starší lidé se mohou cítit mladší než jejich vrstevníci a naopak, mladý muž nebo dívka jsou ze života tak unavení, že mají osobnost zralého člověka. Nejde o věk měřený v letech, ale o životní zkušenosti. Je založen na schopnosti vnímat dobré a špatné události. Vytváří mentální věk.

Váš psychologický věk. Kolik psů vidíte na obrázku?

Existuje způsob, jak zjistit svůj psychologický věk? Ano, s malou zkouškou. Níže je černobílý obrázek. Na obrázku je několik psů. Skutečný věk mysli určuje počet viděných čtyřnohých mazlíčků.

Vyberte počet psů, které vidíte na obrázku:

Možnost A: 4 kusy
Možnost B: 5 kusů
Možnost C: 6 kusů
Možnost D: 7 kusů

Možnost A: 15–20 let. Jste přirozeným optimistou v životě, literárním fanouškem, chcete se účastnit uměleckých výstav nebo koncertů, stejně jako klidně studovat dobrou knihu, tyto věci mohou vzrušovat váš vnitřní svět, cítit se opravdu sami. Tento život vám dělá velkou radost. Pokud jste v hlučném a otravném prostředí, možná nebudete nic říkat, ale uvnitř se budete cítit znechuceni a chcete se vyhnout jakékoli možnosti, že k takové události může dojít. Vaše srdce stále zůstává ve věku 20 let.

Možnost B: 20 ​​~ 30 let. Váš mentální věk je mezi 20 a 30 lety. V této fázi jste prožili křest reality a vaše srdce je již trochu zatvrzeno problémy dospělých, ale uvnitř stále existuje jednoduchý a jasný pohled na různé věci. V životě jste člověk, který ve všem usiluje o jednoduchost. Bez ohledu na to, na co narazíte, nechcete věci komplikovat. Udělejte si život jednoduchý a šťastný a zkuste si s tím dělat starosti.

Možnost C: 30 ~ 40 let. Váš mentální věk je mezi 30 a 40 lety. V očích ostatních jste staromódní člověk. Patříte do kategorie opatrných lidí, máte stabilní život a práci. Než to uděláte spontánně, můžete o tom vážně uvažovat. V očích ostatních jste zralý, stabilní člověk, vaše činy mohou být pozemské, ne impulzivní, což lidem dává velmi stabilní pocit. Je větší pravděpodobnost, že uspějete než vaši vrstevníci, ale nebudete se moci chlubit, i když uspějete. Jděte krok za krokem a usilujte o větší úspěch.

Možnost D: Méně než 15. Váš mentální věk je méně než 15 let a měl by se velmi lišit od skutečného věku. Ve svém vnitřním světě máte stále jednoduchý a panenský prostor, bez ohledu na to, jakou roli v životě hrajete, v jaké pozici se nacházíte, ve svém srdci máte čisté a krásné dítě. Většinu času jste před lidmi, kteří jsou velmi klidní a zralí. Nemáte žádný účel komunikovat s ostatními. Jste pokorní a přimějte každého, aby si myslel, že jste ten dobrý člověk, kterým jste v zásadě.

Pokračovat ve čtení

Kvízy

Optická hádanka, kterou nedokáže nikdo vyřešit: Najdete na fotce schované zvíře ?

Podívejte se zblízka na fotografii parku a zjistěte, jak ostré jsou vaše oči. Vaším úkolem je najít psa, který se může schovat v trávě, pod stromy nebo v blízkosti cesty. Opravdu ho nevidíš, bez ohledu na to, jak moc se snažíš? Tato optická skládačka má opravdu snadné řešení, ale nemusíte na ni na první pohled přijít.

Sociálními sítěmi se jako lavina šíří fotka parku s lavičkou, cestičkou, trávou a stromy, na kterých by se měl skrývat také pes. Mnoho lidí však hledá marně a hledá psí hory.

Při prohlížení fotografie si opravdu procvičíte mozkové závity a ostrost a rychlost. Pokud se pilně díváte, měli byste narazit na šťastné štěně mopslíka, které se vám směje očima a má roztomilý jazyk.

Že ji nevidíš? Zkuste fotografii přiblížit. Pokud jste ještě nenašli psa ukrytého v parku, máme pro vás řešení pro tuto optickou hádanku. Mops štěně se skrývá za kovovou rukojetí lavice. Zasáhli jste nebo vás nechali obsloužit?

Pokračovat ve čtení

Kvízy

To co uvidíte na tomto obrázku jako první, ukáže jaký je váš duševní stav

Online testy osobnosti jsou velmi populární. Není třeba se schovávat, mohou být docela příjemnou formou zábavy.

Zpravidla bychom je neměli brát příliš vážně, ale někdy po absolvování zdánlivě zábavného testu, jako je tento, se ukázalo, že výsledek perfektně sedí. Zkontrolujte, zda to bude v tomto případě stejné.

Podívejte se na obrázek níže a řekněte, co jste viděli jako první.

1. Žena

Žena sedí v ohnuté poloze s rukama kolem hlavy nakloněným mezi koleny. To může naznačovat, že se žena chce před něčím chránit nebo se skrýt před zrakem někoho jiného.

Pokud ji uvidíte první, znamená to, že jste psychicky unavení nebo cítíte vnitřní lítost. Je možné, že se potýkáte s těžkým obdobím ve svém životě nebo se bojíte velké změny, která je neúprosně hrozící. Tato změna může obrátit váš život vzhůru nohama.

Vidět ženu může také znamenat, že jste v nevhodném vztahu, kde váš partner je zdrojem vašich problémů a neštěstí. Ničí vaši životní energii a nedává vám žádný osobní prostor.

Je nejvyšší čas soustředit se na své štěstí. Nebojte se následovat své vášně. Proveďte změny ve svém životě a přijměte je.

2. Lebka

Jste v situaci, kdy vás život ohrožuje. Jejich poražení z vás udělá silnějšího člověka. Nezapomeňte považovat nepříznivost za schody, kterými můžete vystoupit na vrchol. Vidět lebku může také znamenat, že i když pracujete velmi tvrdě, nikdo neocení vaši snahu a odhodlání.

Na závěr malé příslušenství, díky kterému se váš mozek začne potit 😉

Jde tato kočka nahoru nebo dolů?

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Rodina9 hodinami před

10 příznaků rodičů, kteří s největší pravděpodobností vychovají úspěšné děti

Všichni rodiče bez výjimky sní o tom, že jejich děti dosáhnou úspěchu v životě a získají pevnou pozici. Ale co...

Příběhy13 hodinami před

Uprostřed nočních hodin policista uviděl zaparkované auto. Když si uvědomil. co je uvnitř, dostal velký šok!

Podle zákona by měl policista dát muži lístek. Ale dal mu něco úplně jiného. Robert Wood se rozhodl začít nový...

Video13 hodinami před

Myslíte si, že na fotografii je svah? Podívejte se pořádně na 10 sekund a uvidíte, jak moc se pletete

Některá zvířata zvládla umění maskování, které jim může zajistit přežití v dobách nebezpečí. Chameleon může být nejznámějším příkladem přizpůsobení se...

Děti13 hodinami před

Matka je. štěstím bez sebe, když jí lékař řekne, že její syn je zdravý- ale radost trvá jen několik minut

Budoucí rodiče se nemohou dočkat, až konečně uvidí své novorozené děti. Obvykle je vidí poprvé na ultrazvuku v 8. týdnu...

Horoskopy13 hodinami před

Přesný horoskop, který vám prozradí jak se vám bude dařit v květnu 2021 pro všechny znamení zvěrokruhu

Jak bude vypadat květen 2021 pro všechna znamení zvěrokruhu? Jaké události byste měli očekávat? O co se snažit a jak...

Kvízy14 hodinami před

kolik psů je na obrázku ? Zrakový test, který prozradí váš psychologický věk

Právě začínáte žít a už se cítíte jako velmi zkušený člověk, kterého je těžké něčím překvapit. Nebo „jste už dlouho“,...

Zajímavosti14 hodinami před

Jak můžete poznat psychopata? Vědci tvrdí, že mu máte položit tuto otázku

O psychopatů si většina lidí myslí, že jsou to nelítostní vrazi. Pravdou však je, že ne každý psychopat opravdu musí...

Příběhy14 hodinami před

Žena chtěla najít svou biologickou matku. Namísto toho vyřešila 40 let starou dvojnásobnou vraždu

Christine Marie Salley se jednoho dne rozhodla, že vyhledá svou biologickou matku. Svou DNA nahrála na web, který se zabývá...

Zajímavosti14 hodinami před

Vědci vytvořili seznam 22 nejagresivnějších psích plemen. První příčky vás jednoznačně překvapí

Každý pes může být agresivní, pokud se dostane do situace, kdy se musí bránit. Vůči některým plemenům však máme předsudky....

Politika15 hodinami před

Česko zanedlouho umožní obyvatelům sousedních států volný vstup do země. Podmínkou je očkování

Podle premiéra Andreje Babiše krajina vyjednává s Rakouskem, Německem, Polskem, Slovensku, Slovinskem a Maďarskem o tom, aby stejný postoj zaujaly...

Oblíbené