Video

Filmaři natočili v hlubokém pralese naprosto dechvyrážející záběry. Tohle jste ještě v životě nikdy neviděli!Jen si to zkuste představit. Jste absolutně odříznutí od veškerého dění současného světa, od všech vymožených technologií, mobilů, telefonů, tabletů, notebooků, herních konzolí, aut, zděných domů s klimazitací a tak dále.

Prostě byste žili mimo civilizaci se svými zákony a se svým pořádkem.

Přesně to se podařilo natočit dokumentární společnosti Survival International.

Tým filmařů se vydal letadlem nad nezmapovaná teritoria místních domorodců v hlubokém Amazonském pralese, kteří absolutně okolní svět nerespektují a nevnímají.

Je dokonce i zakázáno mít s nimi vůbec nějaký kontakt.
Koukněte se v následujícím videu na tento kraťoučký film a sestřih záběrů, u kterých si vytvoříte představu, jak tito nativní obyvatelé žijí.

VideoPokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bizardní

ZEMĚDĚLEC nečekaně zemřel na kousnutí klíšťatem, ale to, co lékaři našli, je pak vyděsilo

Všechny druhy parazitů jsou nechutné, ale roztoči jsou z nich nejstrašnější. Neobcházejí ani lidi. Tito paraziti sající krev přenášejí nebezpečná onemocnění, jako je Lyme nemoc. Tím však hrůza kousnutí klíštětem nekončí. Jeden muž náhle zemřel na kousnutí klíštěte. Všichni byli ohromeni, protože věřili, že muž trpí lymskou boreliózou, kterou lze vyléčit antibiotiky. Bylo to však něco nevysvětlitelného: i lékaři byli zmatení.

Podívejte se, co se přesně stalo …

Po šesti měsících výzkumu dospělo Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí k definitivnímu závěru ohledně záhadné nemoci, která způsobila farmářovu smrt. Odborníci zjistili, že zemědělec zemřel na nemoc, která se na něj přenášela prostřednictvím klíštěte.

Co to bylo za klíště?

Toto klíště bylo infikováno neznámým virem. Vědci pojmenovali virus „Bourbon virus“ podle kraje, kde zemřelý farmář žil.

Odborníci z University of Kansas Medical uvedli následující …

Dr. Dana Hawkinson, odbornice na lékařské univerzitě v Kansasu, uvedla: „Tento gen je svým genomem podobný virům nalezeným v západní Evropě, Africe a Asii, ale žádný z těchto virů nebyl nikdy nalezen na západní polokouli . Takový případ jsme samozřejmě nikdy předtím nezažili. “

Příznaky viru

Dr. Dana řekla, že klíšťata nesou virus Bourbonů. Pokud tento virus vstoupí do lidského těla, může způsobit horečku, anorexii a bolesti svalů. Bohužel je tento nový virus odolný vůči jakémukoli antibiotiku. I kdyby farmář bral antibiotika na klíšťovou zimnici, nepomohlo by mu to.

Vždy berte kousnutí klíště vážně!

Zpravidla ignorujeme malé kousnutí a myslíme si, že se nic hrozného nestane. Ale po tomto příběhu o farmáři chci připomenout všem našim čtenářům, aby tyto kousnutí hmyzem vždy brali vážně. Kousnutí může často vážně poškodit vaše zdraví, nebo ještě hůř … může vás zabít!

Podívejte se na video.

Pokračovat ve čtení

Bizardní

Archeologové našli ježíšův hrob, poté ho otevřeli. Přáli by si toto rozhodnutí vrátit zpět

Na internetu se objevila videa z práce archeologů z Jeruzaléma, kde vědci poprvé za 500 let otevřeli Boží hrob.

Za přítomnosti zástupců různých křesťanů restaurátoři opatrně odstranili mramorovou desku, která pokrývala pohřebiště Ježíše Krista.

Archeologové zjistí, jak vypadá kámen, na který bylo Spasitelovo tělo položeno po ukřižování, a obecně obnoví původní vzhled jeho hrobky.

Nový zákon říká, že tělo Božího Syna bylo pohřbeno v jeskyni vytesané do hory a pokryté těžkým kamenem. Třetího dne byl podle Písma Ježíš vzkříšen….

A IV. Po staletí Svatá Helena organizovala vykopávky na hoře Kalvárie a objevila kříž, na kterém byl ukřižován Kristus.

Na tomto místě založila kostel Božího hrobu.

Mramorová deska na Božím hrobě byla instalována kolem 50. let.

Pokračovat ve čtení

Stalo se

To, co zabilo tohoto profesionálního kulturisty, mnozí pijí také každý den! Zvažte, zda to zato stojí …

Každý z nás už alespoň jednou za život vyzkoušel energetický nápoj. Někteří z nás pijí dokonce tyto nápoje pravidelně. Energetické nápoje jsou nealko nápoje, které jsou známé tím, že zvyšují hladinu energie a fyzické aktivity konzumenta. Avšak pravda je taková, že energetická hodnota těchto nápojů vysoká není. Ve skutečnosti v důsledku přidání kofeinu, taurinu, vitamínů a dalších látek se člověku zvyšuje více pozornost. Tyto látky mají stimulační efekt, který vám zvýší mírně fyzický výkon.

Dean se proslavil jako profesionální kulturista. Jeho životní styl však nebyl zrovna nejzdravější, na což později i doplatil. Během dne konzumoval více než 10 000 kalorií denně, aby si udržel svalovou hmotu. Jeho každodenní strava sestávala z rychle připravovaných jídel z fast foodů a energetických nápojů.

Energetické nápoje, které Dean pil mu na začátku přinášely ohromné ​​soustředění a více energie. V jeho světě kulturistické kariéry mu to přinášelo nové, obrovské možnosti jak co nejefektivněji pracovat na svém těle.

Po čase mu však byla diagnostikována rakovina. Dean byl přesvědčen o tom, že to bylo právě z energetických nápojů, které tedy vysadil a rozhodl se podstoupit i léčbu. Po absolvování léčby a zbavení se všech špatných návyků se mu nádor začal zmenšovat až zcela zmizel. Lékaři to považovali za zázrak. Dean se však navzdory druhé šanci osudu nepoučil a jakmile se cítil být zdravý a mimo ohrožení života, opět se uchýlil k energetickým nápojům a nezdravým pokrmům. Během svého cvičení zvykl vypít až neuvěřitelné dva nápoje každou hodinu!

Po jistém čase mu byla opět diagnostikována rakovina. Podle DailyMail lékaři zveřejnili zprávu o tom, že jeho špatné návyky zahrnující pití energetických nápojů jsou to, co zničilo Deanová játra a vytvořilo rakovinné buňky.

Bohužel tentokrát se profesionálního kulturisty zachránit nepodařilo. Zemřel a zanechal po sobě manželku s dcerou.

Jeho příběh by mohl být poučením pro mnohé, kteří pijí tyto nezdravé drinky a neuvědomují si, jaký to může mít dopad na jejich zdraví. Podobně jako drogy či alkohol, i energetické nápoje ve vás při nadměrné konzumaci vzbuzují závislost, které se těžko zbavuje. Na umělém přísunu energie je v dnešních časech závislých mnoho lidí. Ať už kvůli pracovní, profesní vytíženosti nebo starostem v rodině, mnozí si neváhají dobít energii způsoby, které jim v konečném důsledku více uškodí než pomohou.

Naštěstí existuje množství zdravých, alternativních nápojů, které dodávají energii. Například kokosová voda je nejen osvěžující, ale obsahuje také přírodní cukry a elektrolytu, které vám poskytnou přírodním způsobem energii na celý den.

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Zajímavosti7 hodinami před

chlapec, který předpověděl koronavirovou katastrofu, předpověděl novou hrozbu, která se řítí na nás!

Abigya Anand, mladá astroložgka z Indie, která předpověděla pandemii koronavirů pro svět v létě roku 2019, hovořila o nové globální...

Zajímavosti12 hodinami před

6 divných věcí, které ženy dělají v koupelně, ale nikdy si to nikomu nepřiznají

Obecně se uznává, že pouze muži se v tomto duchu vyznačují nepořádkem atd., Ale žena by měla být vždy upravená...

Zajímavosti12 hodinami před

5 typů neobvyklého pohlavního styku, který vašemu protějšku zajistí 100% orgasmus!

Studovali jsme různé typy sexu, které mohou poskytnout živé emoce a vzrušující intimní zážitek. V našem výběru najdete jak moderní...

Horoskopy13 hodinami před

3 znamení zvěrokruhu, které byste neměli nikdy pustit do svého života

Proč někteří lidé spěchají, aby vám pomohli, když je to potřeba, zatímco jiní se vždy sladce usmívají, ale když jsou...

Bizardní13 hodinami před

ZEMĚDĚLEC nečekaně zemřel na kousnutí klíšťatem, ale to, co lékaři našli, je pak vyděsilo

Všechny druhy parazitů jsou nechutné, ale roztoči jsou z nich nejstrašnější. Neobcházejí ani lidi. Tito paraziti sající krev přenášejí nebezpečná...

Zajímavosti13 hodinami před

Zjistěte svůj osud podle roku narození. Tabulka je na 110% přesná!

Buddhisté věří, že duše se může narodit 9krát. To znamená, že tolikrát se na Zemi objevuje v lidské podobě. Charakteristikou...

Zajímavosti14 hodinami před

Lékař, který provedl přes 1200 potratů a teď celému světu ukazuje, jak k tomu dochází zevnitř.

Dr. Levantino ve svém životě provedl více než 1200 potratů. Ve spolupráci s novinářkou Leelou Rose vytvořil speciální web, kde...

Zajímavosti1 dnem před

38 let, měli ženy schovanou tuto fotografii jako poklad. Důvod proč to udělali je děsivý!

Amanda Scarpinati je krásná mladá žena z New Yorku, která miluje život a své nespočetné přátele. Ale díky plastické chirurgii...

Bizardní1 dnem před

Muž nosil na zádech přes 10 let tento pupínek. Když si ho nechal skalpelem proříznout, bude vám do breku..

Muž měl přes 10 let na zádech obrovský pupen, který se rozhodl odstranit. Ale když mu doktor začal rozřezávat pupen...

Zajímavosti1 dnem před

Toto miminko po 20 měsících nepoznáte. To je opravdový zázrak!

Úzkostlivé očekávání je pocit, který tvrdohlavo doprovází těhotenství. Tolik problémů, testů a po 40 týdnech – vzrušující setkání s dítětem....

Oblíbené