Humor

Dva bratři, kteří žili na farmě vedle sebe, se po 40 letech pohádali …Dva bratři, kteří žili na farmě vedle sebe, se pohádali … Po čtyřiceti letech, což takto vedle sebe farmařit, dělily se o stroje, pracovní sílu, materiál a používali vše podle toho, jak kdo potřeboval, to byl jejich první vážný konflikt.

A pak se jejich spolupráce rozpadla. Začalo to malým nedorozuměním, pak se z toho vyvinula hádka, nakonec si vyměnili pár hořkých slov a pak následovalo ne kolik týdnů ticha.

Jedno ráno někdo zaklepal na Janově dveře. Jan otevřel a tam stál muž s tesařské nářadí. “Hledám práci na několik dní,” řekl. “Nemáš něco, s čím bych mohl pomoci?” “Ano,” řekl starší bratr. . “Mám pro tebe práci. Viz na ten potok při oné farmě. To je farma mého souseda, vlastně je to můj bratr. Ještě před týdnem na tom místě byla louka, ale on pak vzal bagr a teď … Nyní je zde tento potok.

Možná to udělal, aby mě naštval, ale já mu ukážu. Vidíš tu hromadu dřeva při stodole? Chci, abys mi postavil plot dva metry vysoký, abych se už nikdy nemusel dívat na jeho pozemek a do jeho tváře. ”

Tesař řekl: “Myslím, že tomu rozumím. Ukaž mi, kde máš hřebíky a já to pro tebe udělám, abych tě uspokojil. ”

Starší bratr musel odejít do města, a tak pomohl tesařovi připravit materiál a potom na den odešel. Tesař celý den tvrdě pracoval, vyměřoval, řezal a zatloukal hřebíky. .. Když se farmář při západu slunce vrátil, tesař právě skončil. Ke svému velkému údivu tam nestál žádný plot, ale most. Most, který spojoval oba břehy potoka. Byl opravdu dobře postavený. A soused, farmářů mladší bratr, procházel most s nataženou rukou.
“Jsi opravdu přítel, že si nechal postavit tento most po tom všem, co jsem ti řekl a udělal.”

Oba bratři se setkali uprostřed mostu a podali si ruce. Když se obrátili, tesař sbíral své nářadí do brašny.

“Počkej, zůstaň ještě několik dní. Mám pro tebe ještě jinou práci, “řekl starší bratr. “Rád bych zůstal,” odpověděl tesař, “ale musím postavit ještě mnoho takových mostů.”

Líbil se Vám tento článek? Sdílejte ho svými přáteliPokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Humor

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl přesvědčit svého pána, aby usnul.

Při pohledu na reakci psa, který chce bojovat alespoň hodinu spánku, nebudete schopni zadržet smích!

Pokračovat ve čtení

Humor

Žena po 35 letech úklidu, dala výpověď. TAKOVÝ vzkaz poslala svým nadřízeným …

Julie Cousins ​​pracovala několik desítek let jako uklízečka v anglické bance. Tuto práci ale neměla ráda a nepracovalo se juejdobre především z důvodu, že ve firmě panovaly špatné vztahy mezi nadřízenými a jejich “poddanými”.

Nadřízení nešli pro nadávky a urážky daleko

Julie byla ráda, když konečně nastal čas odchodu do důchodu. Bude mít od všech šéfů klid a bude si moci dělat, co chce ona sama. Než ale nastal samotný odchod, rozhodla se napsat krátký dopis, který směřovala právě na vedení. Měl jí připomenout, jak těžké zažívala časy a chtěla dostat dobré rady od ostatních. List nakonec zveřejnil její syn na twitterovém účtu.

Všichni, kteří si list přečetli, nevěřili vlastním očím. Začali mezi sebou sdílet tento dopis, aby se dostal mezi co nejvíce lidí, a snad i k nějakým šéfem. Ti by si měli uvědomit jednu věc – že to jsou lidé, stejně jako kuchařky, ke kterým chodí na oběd nebo uklízečky, které dělají jejich kanceláře čistší.

Julie byla jako uklízečka pracovitá a měla ráda svou práci zorganizovanou …
Jen díky ní banka mohla každé ráno otevírat čistá a voňavá. Vedení banky s ní ale nezacházelo zrovna pěkně a chovali se vůči ní povýšeně. To se jí samozřejmě nelíbilo a rozhodla se v tom listu uvést na pravou míru. Žena litovala jen toho, že jí trvalo 35 let, než se rozhodla své myšlenky převést na papír a ukázat tak světu, jak zlí mohou nadřízení být.

V dopise uvedla, že jejich chování nebylo ani průměrné a jejich agresivita mluví hlavně o nich, ne o ní samotné. Oni sami totiž nejsou lepší než uklízečka. Ihned, jak se list dostal na internet, stal se hitem. Žena napsáním dopisu udělala dobrou věc. Sama byla vychována tak, aby v práci konala s každým stejně. Nezáleží na tom, jestli je to generální ředitel, uklízečka nebo kuchařka. Lze díky tomuto listu změní alespoň jeden nadřízený své chování k ostatním zaměstnancům.

Pokračovat ve čtení

Humor

Kýchnutí tohoto štěněte válcuje celý internet. Má více než 13 miliónů shlédnutí!

I zvířata mohou kdykoliv nachladnout a potom kýchají. Lidé kýchají často, ale když si kýchne takový pejsek a ještě ke všemu štěně, zábava je na světě. Podívejte se na toto video!

Majitel štěňata Pomeranian zřejmě ani netušil, jakou internetovou hvězdou se může stát jeho pejsek Roux. Na video se mu totiž podařilo zachytit moment, kdy si jeho čtyřnohý domácí mazlíček poprvé kýchl. Reakce Rouxe však zaskočila nejen jeho samotného spolu s majitelem, ale i internetovou obec, které se kýchnutí zalíbilo natolik, že se video po síti začalo šířit rychlostí blesku. A dostalo se i k nám.

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video12 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti12 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video12 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti12 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor12 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video12 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti12 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video12 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti12 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy12 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené