Horoskopy

Druhá polovina roku přinese NEUVĚŘITELNĚ pozitivní změnu i vašemu znamení zvěrokruhu, čeká na nás od července!Život obvykle přináší to dobré i špatné ve velmi vyrovnaném poměru, aby byla zachována přirozená rovnováha věcí. Pozitivní události se neobejdou bez negativních, jinak bychom vlastně nebyli schopni rozeznat, kdy se nám daří a kdy štěstí či úspěch zaostávají.

Po náročné první polovině roku 2020 se však zdá, že se v té druhé polovině přehoupne veškeré dění do kladných čísel. Alespoň podle hvězd by měli pozitivní změny čekat na všechna znamení zvěrokruhu.

Je však pravda, že pokud chceme, aby přišli, musíme proto něco udělat. Důležité je, abychom byli připraveni. A co nás tedy v následujícím období čeká?

Beran (21. 3.-20. 4.)

V první polovině roku vládlo vašemu životu převážně zklamání, protože jste byli nuceni řešit velmi složité situace a odpovědnost za jejich výskyt padala převážně na vaši hlavu. Ve druhé polovině roku vás tak čeká zasloužený odpočinek. Nejdůležitější změnou bude konečně možnost držet vše, co se děje pod vlastní kontrolou, což vám umožní se věnovat také osobnímu rozvoji.

Býk (21. 4.-21. 5.)

Kvůli vlastní tvrdohlavosti si často komplikujete život složitými až nepřekonatelnými překážkami. Těch bylo v uplynulém období až dost. V nadcházejícím pololetí konečně odložte tvrdohlavost stranou a připravte se na uvolnění napětí. Díky tomu si budete schopni lépe zorganizovat každodenní starosti a pozitivně nahlížet na další období.

Blíženci (22. 5.-21. 6.)

Přes vaši výbornou schopnost přizpůsobovat se nečekaným okolnostem jste měli v poslední době pocit, že se vám smůla lepí na paty. Nyní vcházíte do nové fáze roku, ve které vás čekají především úspěch. I v emoční oblasti se budete schopni povznést a začnete opět objevovat nové lidi a aktivity.

Rak (22. 6.-22. 7.)

Raci se cítí velmi dobře ve společnosti a izolace posledních měsíců jim nedělala dobře. Pokud jste narození právě v tomto znamení, čeká vás konečně období plné radovánek, díky kterému budete moci být zase naplno sami sebou, a budete usilovně budovat všechny zavedené i nové vztahy.

Lev (23. 7.-22. 8.)

Obvykle je váš život plný ideálů a romantiky, v následující polovině roku však začnete naplno vnímat své profesionální potřeby a začnete se ke svému životu stavět více realisticky, racionální a pragmaticky.

Panna (23. 8.-22. 9.)

Zakládáte si na jistotě a bezpečí a díky opatrnosti se vám nečekané a negativní situace vyhýbají. Pro to, abyste dosáhli úspěchu však budete muset v následujících měsících vyjít z komfortní zóny a zariskovat. Nebojte se toho, v tomto případě se to určitě vyplatí.

Váhy (23. 9.-23. 10.)

Máte za sebou těžké období, jehož negativní energie se na vás valily ze všech stran. Ale nezoufejte. Nyní nadchází nové období, které vám ukáže, že všechno zlé je pro něco dobré. Nakonec získáte nadhled nad všemi problémy a zjistíte, že ani ten největší není tak složitý, abyste ho nebyli schopni hravě zvládnout.

Štír (24. 10.-22. 11.)

V další polovině roku 2020 nabudete pocit, že můžete lidem více věřit. Větší důvěra a schopnost empatie nakonec budou znamenat především pozitivnější přístup k vlastnímu životu a sebepojetí přes pohled ostatních nastaví celkově kladné vyladění.

Střelec (23. 11.-21. 12.)

Střelci rádi pozorují své okolí a učí se poznávat vlastní nitro prostřednictvím okolního dění. V nadcházejícím období budete mít mnoho příležitostí ke sledování různých událostí, které vám pomohou se orientovat především ve vlastním nitru.

Kozoroh (22. 12.-20. 1.)

Jak perfekcionisté se nikdy nejste schopni sami se sebou a svými výkony či úspěchy uspokojit. V novém období však získáte schopnost docenit své kvality a výsledky své práce. Proto vás také čeká velmi dobrý pololetí, během kterého se vám podaří splnit několik cílů, o kterých jste si mysleli, že jsou nedosažitelné.

Vodnář (21. 1.-20. 2.)

Ačkoli často vzbuzujete dojem, že se striktně držíte svých zásad a názorů, budete nyní schopni k lidem přistupovat mnohem otevřenější. Další polovina roku navíc přinese příležitost klíčovou pro váš úspěch, díky které budete moci projevit své intelektuální schopnosti a talent.

Ryby (21. 2.-20.3.)

Lidé narození ve znamení Ryb jsou věčnými snílka. V dalším pololetí se však budete dostávat do situací, kdy se bude zdát, že se všechny vaše sny mohou vyplnit. Budete mít spoustu energie a osud bude hrát do vašich karet – chyťte tedy štěstí za pačesy a vydejte se vstříc splnění všech vašich snů.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Horoskopy

6 náznaků, že vás chce váš anděl strážný před něčím varovat!

Jak poznat, že vám někdo ne z tohoto světa chce něco říct? Měli jste někdy pocit, že vás někdo pozoruje, i když jste s jistotou věděli, že široko daleko nikdo není?

Jak často dostáváte na otázky, které si v duchu kladete, odpověď, kterou byste si sami rozhodně nedaly? Tyto otázky by vám nejprve kladl psychoterapeut nebo psychiatr a mohou dokonce vyvolávat představu nějaké fobie nebo snad odchylky psychického stavu.

Existuje však přece jen jistý rozdíl mezi fobiemi a odchylkami a zprávami vašeho anděla strážce, vyšších sil, které nemůžeme materiální vnímat.

Člověk s psychickou odchylkou ji nikdy jako odchylku nevnímá. Pokud cítíte nějaký zásah jiného světa do toho svého, naslouchejte. Ti, kdo tam o vás mají péči, vám dají vědět, napoví vám a podpoří vás.

Podívejte se na přehled šesti náznaků, že vám chce něco říct někdo z jiné reality:

1. Máte velmi zřetelné sny, které si dobře pamatujete

Duchovní svět své poselství oznamuje často právě prostřednictvím snů. Pokud se blíží nějaká životní změna, může vám to být naznačeno v snu. Bude to scénář či symbol, který si rozhodně nebudete moci nevšimnout. Pokud se vám snil sen, nad kterým jásá celé vaše nitro, nebo naopak vám běhá mráz po zádech při obyčejné vzpomínce na něj, pak hledat výklad v nějakých snáře nemá vůbec smysl.

Když spíte, astrální svět je vám přístupný. Všechny vaše jistoty a pevné přesvědčení zůstávají v realitě, zatímco v jiných sférách jste více vnímaví. Záhrobní bytosti (vaši zesnulí předkové, náboženské symboly nebo lidé, kteří jsou vám velmi drazí ve svém pozemském ztělesnění) se vám budou zjevovat v obrazech, které si zapamatujete. Pokud si uvědomíte, že je to znamení shora, pak jediné, co musíte udělat, je zformulovat svůj záměr dozvědět se více.

2. Vašich pět smyslů posiluje

Svůj reálný svět vnímáte prostřednictvím čichu, hmatu, chuti, zraku a sluchu. Svět ireálny vám předá svůj signál takovým způsobem, že ihned pochopíte – taková vůně nebo zvuk se na daném místě nemohli vyskytovat. Například vůně konkrétního květu nebo trávy, voskové svíce nebo parfému nějakého konkrétního člověka. Může vám také zvonit v uších. Periferním zrakem můžete postřehnout nějaké postavy a jejich pohyb. Nelekejte se dále naslouchejte, buďte otevření, pozorujte a klaďte otázky.

3. Začíná selhávat elektronika a vypadává elektřina

Znamení shora nebo z paralelních světů mohou mít i tyto projevy. Jsme stvořeni z hmoty, ovšem elektřina, to jsou vlny, které mohou naše světy propojovat. Pokud vám nestartuje auto, i když zapalování je v pořádku, je možné, že váš silný anděl strážný vás právě v této chvíli nechce pustit na cestu. Poslouchejte pozorněji píseň, kterou hrají v rozhlase – asociativní vnímání vám pomůže se zorientovat – buď vám ukáže na toho, kdo se o vás stará nebo na příčinu zdržení. Lekat se netřeba. Navzdory hororem na podobné téma si pamatujte jedno: tělo se mohlo dávno rozpadnout na prach, ale energie spojující vás s někým, kdo vás z onoho světa chrání, je věčná.

4. Jste náhle naplnění nevysvětlitelným VEDENÍM

Pokud otázka, na kterou jste ani za nic nemohli najít odpověď, je náhle nad slunce jasnější, je to také znamení zásahu informačního toku z jiného světa. Někdo, kdo vás chrání, se postaral, aby vás poznání osvítilo, abyste pochopili, porozuměli a odhalili něco, co vám spíše nešlo do hlavy. Je to projev péče vašich duchovních ochránců a blízkých. Telepatie, neodbytné vnitřní přání něco udělat nebo intuice – říkejte tomu jak chcete, pokaždé, když v duchu prosíte o pomoc, je to právě tato síla, která vám napoví. Stačí poslouchat.

5. Mražení

Říká se, že když náhodně vyslovíme něco, co odpovídá skutečnosti, zvlášť když je to nějaká hrozná možnost nebo předpoklad, zamrazí nás, přejde nám mráz po zádech a zachvejeme se. Je to příznak, že vedle nás je svět éteru, připravený s námi komunikovat.

6. přistihla sami sebe přitom, že různé znamení vám vysloveně bijí do očí

Stane se, že na něco myslíte a náhodně se vám dostane přesné odpovědi nebo potvrzení, například v podobě písně nebo věty napsané na karoserii protijedoucího vozidla. Podobné shody v znameních vysílaných z onoho světa vás ujišťují, že jste na správné cestě. Buďte pozornější k vlastním pocitům, naslouchejte světu kolem sebe, buďte připraveni mluvit s éterem. Bude pak pro něj mnohem jednodušší k vám mluvit.

Pokračovat ve čtení

Horoskopy

Došlo k radikální změně horoskopu: Vaše znamení je zřejmě nesprávné!

Podle astrologie ovlivňuje chování určitých ,, nebeských “úkazů lidskou činnost a jednání, které se reprezentuje dvanácti základními typy osobností. Zdá se však, že po letech je všechno jinak a domněnky o znameních, s nimiž žijeme po celý život, jsou nesprávné.

Vědci z NASA se začali zabývat zvěrokruhem, který vytvořili Babyloňané před 2 500 lety. Od těch dob se však poloha souhvězdí výrazně posunula, v důsledku čehož mají být původní znamení určeny nesprávné.

Odborníkům se dokonce podařilo vypočítat nové data pro jednotlivá znamení, a také přibylo jedno nové s názvem ,, Hadonoše “. Má patřit k 88 známých souhvězdí a tvoří ho pět hvězd, přičemž ten, kdo je v něm narozený, má být komplikovanou osobností. Touží se stát úspěšným, ale zároveň to přeje i všem ve svém životě. Nemá zájem o krátkodobé vztahy, protože umí intenzivně milovat.

STŘELEC

Nové datum: 18. prosinec – 20. leden

Starý datum: 23. listopad – 21. prosinec

KOZOROH

Nové datum: 21. leden – 16. únor

Starý datum: 22. prosinec – 20. leden

VODNÁŘ

Nové datum: 17. únor – 11. březen

Starý datum: 21. leden – 18. únor

RYBY

Nové datum: 12. březen – 18. duben

Starý datum: 19. únor – 20. březen

BARAN

Nové datum: 19. duben – 13. květen

Starý datum: 21. březen – 20. duben

BÝK

Nové datum: 14. květen – 21. červen

Starý datum: 21. duben – 21. květen

BLÍŽENCI

Nové datum: 22. červen – 20. červenec

Starý datum: 22. květen – 21, červen

RAK

Nové datum: 21. červenec – 10. srpen

Starý datum: 22. červen – 22. červenec

LEV

Nové datum: 11. srpen – 16. září

Starý datum: 23. červenec – 23. srpen

PANNA

Nové datum: 17. září – 30. říjen

Starý datum: 24. srpen – 22. září

VÁHY

Nové datum: 31. říjen – 23. listopad

Starý datum: 23. září – 23. říjen

ŠTÍR

Nové datum: 24. listopad – 29. listopad

Starý datum: 24. říjen – 22. listopad

Hadonoše

Datum: 30. listopad – 17. prosinec

Pokračovat ve čtení

Horoskopy

3 znamení zvěrokruhu, které zbohatnou v roce 2020!

V roce 2020 mnoho lidí čekají opravdu velké změny! V dnešním článku si společně představíme 3 znamení zvěrokruhu, které v roce 2020 zbohatnou!

Hvězdy a vesmír od nepaměti tvořily záhadný a fascinující prvek v lidských životech. Zvláštní pozornosti se dostalo některým konstelace hvězd, které se staly symbolem tzv. znamení zvěrokruhu. Jaký bude váš rok 2020 ve financích?

Toto jsou znamení, kterým se letos bude dařit a to po finanční stránce. Tak co najdete mezi nimi?

Rak

Lidem narozeným ve znamení raka, kteří prokáží vytrvalost a půjdou si za svým cílem, se dostane v roce 2020 opravdu pohádkové bohatství. Do jejich života přijde osoba, která výrazně pomůže jejich cestě vpřed a stane se jim rádcem v oblasti kariérního růstu.

Panna

Panny jsou opravdoví hráči, kteří jsou ochotni riskovat opravdu všechno, někdy se jim také jejich chování může vymstít, ale v roce 2020 se na ně konečně usměje štěstěna.

Rok 2020 je pro panny velkou šancí na změnu jejich života! Gratulujeme!

Střelec

Střelci jsou snílci a vynálezci, kteří vždy hledají způsoby, jak dosáhnout svých cílů a proto pro ně bude rok 2020 tím nejšťastnějším.

V roce 2020 bude střelce napadat opravdu hodně skvělých řešení a nápadů, které budou moci jednoduše zpeněžit.

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Celebrity3 týdny před

Skutečná PRAVDA o tom, proč Karel GOTT († 80) nazpíval píseň se Charlottkou: Z toho mrazí!

Když Karel Gott († 80) v dubnu nazpíval společnou písničku s dcerkou Charlottkou, tehdy ještě nikdo netušil, jakou děsivou pravdu...

Zajímavosti2 měsíci před

Mladík poslal chudé školačce z filipín dárek: on sam ani netušíl, co se za 14 let stane

Tento příběh dojme srdce milionů lidí, protože je to jako v nejpravděpodobnějším seriálu se šťastným koncem. Začalo to dárkem. S...

Celebrity2 měsíci před

Poslední chvilky se budou konat v pražském Rudolfinu: Rozhodnutí, které nikdo nečekal vdovy Jiřího Menzela

Oscarový režisér Jiří Menzel zemřel 5. září a jeho vdova Olga již má plán pohřbu známého režiséra. Tímto rozhodnutím všechny...

Politika2 měsíci před

Padl ROZSUDEK: Kočner a Zsuzsová jsou ve vraždě Kuciaka nevinní!

Na specializovaném trestním soudu v Pezinku (STS) se ve čtvrtek začalo líčení v kauze vraždy novináře Jana Kuciaka a jeho...

Zajímavosti2 měsíci před

Víte, co se děje s ženským tělem po obejmutí? Po přečtení tohoto článku to budete dělat častěji

Spisovatel David Tumarison krásně popisuje, co se děje během intimního objetí … ,, Když muž tiše přichází zezadu a objímá...

Zajímavosti2 měsíci před

Hasiči varují – nikdy nepoužívejte tuto prodlužovačku! Pokud ji máte doma, okamžitě ji vyhoďte.

Některé prodlužovačky, ačkoli dokáží často každému v domácnosti pomoci, mohou způsobit více škody než užitku. Například ta, kterou vám dnes...

Zajímavosti2 měsíci před

Uvařte jablko s bobkovým listem a nepotřebujete léky z lékárny: Fantastická přírodní medicína pro celkové zdraví!

Jablko a bobkový list. Dvě suroviny, které se běžně používají v kuchyni a mnozí ani netuší, jakou mají spolu léčivou...

Zajímavosti2 měsíci před

Velký objev: Tento repelent proti komárům obsahuje látky, které chrání před koronavirem!

Látka, kterou obsahuje tento repelent proti komárům ničí covid-19. Potvrdila to studie Armádní laboratoře v Británii, jejíž předběžné závěry ve...

Zajímavosti2 měsíci před

Touto metodou se dá vyléčit jakákoliv rakovina do 3 minut. Vše, co potřebujete udělat, je toto

Tato výjimečná teorie byla poprvé prezentována Gregg Branden, americkým autorem známým svými teoriemi ohledně léčby rakoviny. Tvrdí, že existuje něco,...

Zajímavosti2 měsíci před

Víte co skrývá tato kapsička? Plní jednu velmi důležitou funkci. Mnoho žen o tom nemá ani ponětí!

Používání tohoto spodního prádla se datuje do šestnáctého století, kdy jej však nosili jen prostitutky a dále staré a nemocné...

Oblíbené