Nezařazené

Další rána pro lidstvo! Toto nikdo neočekával: Potvrzena předpověď podle Davidové kalendáře. Připravte se na nejhorší!Rok 2020 je svým způsobem výjimečný a zvláštní. Nejen, že složení čísel roku je magické, ale i nás v tomto roce pravděpodobně čeká spoustu velmi zajímavých věcí.

Zatím však nemáme tušení, co všechno se může stát. Ti vnímavější ale pravděpodobně cítí, že něco je opravdu ve vzduchu.

Začátkem roku nás propadl koronavirus

Pak udeřil silný hurikán Sabine a co bude další?

Možná už jste si všimli, že ani počasí není takové, jaké by v této době mělo být. Ptáci začínají zpívat až večer, a to dokonce už v únoru. Vnímaví lidé to opravdu vědí. Naštěstí jsou mezi námi tací, kteří se o své představy a předpovědi rádi podělí. Jednou takovou prognózou je Davidův kalendář.

Počasí v roce 2020

Tento velmi zvláštní kalendář, který se jmenuje podle svého zakladatele, pana Davida nám dokáže předpovědět, co nás pravděpodobně bude čekat v roce 2020.

Několik měsíců roku už je za námi, a za tu dobu už se toho událo dost. Nehledě na počasí, které si v poslední době dělá opravdu, co chce. Podívejte se tedy na jednotlivé předpovědi podle kalendáře a například si naplánujte určitě životní událost. Samozřejmě to nelze brát jako definitivní fakt, ale pouze jako amatérskou předpověď.

Nízké teploty léta

Letní měsíce však nepřinesou nic lépe. Sluníčko a jasná obloha budou něčím, o čem si budeme moci nechat jen zdát.

Bude souvisle zataženo a deštivo po většinu letních dní.

Dokonce ani teploty nebudou šplhat nějak vysoko. Na sklonku jara budou maximálně na 24 stupních. Stejně tak i v srpnu.

Ti, kteří mají rádi opravdu teplé počasí, budou letos truchlit, protože se dočkáme maximálně 29 stupňů. Nevypadá to tedy vůbec dobře, ale doufejme, že se počasí umoudří.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nezařazené

Kvůli koroně se doporučuje dovolená v Česku a na Slovensku: Nastal ale jiný problém!

V posledních měsících posloucháme ze všech stran jen jediné – pokud možno nejezděte do zahraničí a upřednostněte letos raději domácí destinace. Tisíce Slováků doporučení od vlády a médií poslušně respektují, v důsledku čehož nastala situace, jaká mnohým občanům jejich volnočasové pobyty pořádně znepříjemňuje.

Jak to začínalo 

Od momentu, kdy se v Evropě objevily první potvrzené případy nákazy novým koronavirus, začal se pro nás dosud nepoznaný režim. Země vyhlásila nouzový stav, v jehož důsledku se drtivá většina obyvatel dobrovolně či méně dobrovolně pobývala v domácím prostředí.

Jelikož jsme si jarní měsíce absolutně vůbec neužili, mnozí si nedostatek aktivit touží vynahradit během letního období. Doporučení vládnoucích představitelů jsou ale jasné -tento rok bychom měli podpořit slovenské provozu a mimo rodné země raději necestovat.

Příjemný den se neplánovaně mění na otravu

Nicméně zde nastává jeden nepříjemný zádrhel, na jaký začíná prostřednictvím facebookové stránky “Nekrmte nás odpadem” postupně upozorňovat stále více lidí. Před vstupy do vychytaných středisek se totiž tvoří několikahodinové fronty, nakolik se počet zájemců o slovenské atrakce v porovnání s předchozími sezónami podstatně zvýšil.

A na to zřejmě všichni provozovatelé dostatečně připraveni nebyli.

,, Nechoďte nikam do zahraničí, řekli. Bezpečnější je jet na dovolenou doma, řekli …

Nemohu si pomoci, ale toto mi připomíná ty zatracované pověstné fotky ze začátku korony na lyžování v Jasné. Až na to, že nyní je to vlastně v pořádku, protože korona ví, že toto nejsou arogantní “blaváci”, ale poslušní rekreanti, “uštěpačně poznamenal nespokojený turista, čekající v sáhodlouhé řadě na lanovku ve Vysokých Tatrách, přičemž se o podobné zkušenosti podělili lidé z různých koutů Slovenska.

Lanovka – Vysoké Tatry

Koupaliště Velký Meder


Koupaliště Banská Bystrica

Pokračovat ve čtení

Nezařazené

Děsivé videa z dovolené! Ničivé bouře v Chorvatsku: Sem raději nejezděte!

Chorvatsko se stává tento rok na seznamu dovolenkových destinací absolutním favoritem. Důvodem je nemožnost vycestovat do exotičtějších zemí z důvodu striktních omezení, souvisejících s pandemií koronavirus. Kdo si však tento týden užíval pobyt v určitých oblastech, mohla se jeho vysněná dovolená změnit na hotovou noční můru!

Umag bouře

Oblíbenou jižní zemi zasáhly mohutné deště, doprovázené bouřemi, extrémně silným větrem a krupobitím. Nekompromisní počasí trhalo střechy, vytrhávali stromy ze země a devastovalo okolní cesty.

Ubytovací resorty v Umagu po mohutné bouři

Nejvíce postiženou oblastí se stávají přístavní města Umag a Poreč, rozprostírající se na poloostrově Istrie, který bývá Slovenské turisty vysoko navštěvovaný. Na místní facebookové stránce IstraMet se objevilo několik hororových záběrů přímo z místa činu, zachycených šokovaná turisty ze zahraničí.

Pokračovat ve čtení

Nezařazené

VAROVÁNÍ: Zákazníci v ČR jsou šokováni: Tyto oblíbené produkty Kaufland stáhl z pultů!

Kaufland patří k nejoblíbenějším obchodním řetězcům v Česku a také na Slovensku, ale nyní pro své zákazníky připravil nepříjemné překvapení.

Nedokázal se totiž dohodnout s jednou z významných společností na cenách zboží.

Z tohoto důvodu je oficiálně stahuje z prodeje.

Poté, jak se Kaufland nedohodl se společností Unilever na cenách jejich výrobků, stahuje je z prodeje. A to nejen na Slovensku. Kromě toho se to dotkne i Polska, Rumunska, Německa a Česka.

Podle obchodního řetězce ceny zboží výrazně vzrostly, díky čemuž by i zákazníci museli za nákup zaplatit více.

Jde o více než 480 produktů této společnosti, mezi které patří například:

  • Značky Knorr,
  • Lipton,
  • Magnum,
  • Dove,
  • Domestos,
  • Magnum,
  • Axe

Již v Kauflandu nekoupíme.

Podle jejich slov, jde o drastické zvýšení cen.

“Nová nabídka obsahuje podmínky, které nám neumožňují nabízet našim zákazníkům kromě širokého výběru a vysoké kvality i nejlepší cenu. Toto jsou klíčové sliby, které dáváme našim zákazníkům, “zní stanovisko Kauflandu.

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Nezařazené3 dny před

Kvůli koroně se doporučuje dovolená v Česku a na Slovensku: Nastal ale jiný problém!

V posledních měsících posloucháme ze všech stran jen jediné – pokud možno nejezděte do zahraničí a upřednostněte letos raději domácí...

Nezařazené3 dny před

Děsivé videa z dovolené! Ničivé bouře v Chorvatsku: Sem raději nejezděte!

Chorvatsko se stává tento rok na seznamu dovolenkových destinací absolutním favoritem. Důvodem je nemožnost vycestovat do exotičtějších zemí z důvodu...

Nezařazené3 dny před

VAROVÁNÍ: Zákazníci v ČR jsou šokováni: Tyto oblíbené produkty Kaufland stáhl z pultů!

Kaufland patří k nejoblíbenějším obchodním řetězcům v Česku a také na Slovensku, ale nyní pro své zákazníky připravil nepříjemné překvapení....

Nezařazené3 dny před

Tato kombinace vyplaví všechny toxiny a dokonale pročistí vaše střeva

Povídání o funkcích střev, zácpě, průjmu, či jiných choulostivých onemocněních způsobených zanedbáním zdraví, rozhodně není příjemné. To však neznamená, že...

Nezařazené3 dny před

Co odhalí noha o vaší štítné žláze, cukrovce, cévách či nervech

Věděli jste, že vaše noha dokáže odhalit téměř vše, co potřebujete vědět o vašem celkovém zdraví? Dokonce se tomu věnuje...

Nezařazené4 dny před

Toto je ten nejlepší svatební tanec jaký jste kdy viděli! Počkejte, co se stane, když se změní hudba!

Když Paquito přivezli do útulku pro psy El Arca Animal Partido de Mar Chiquita v Argentině, jeho zaměstnanců informovali, že...

Nezařazené4 dny před

Toto se stane s vaším tělem, když budete konzumovat pravidelně masový vývar. Z těchto zjištění spadnete ze židle!

Dnes se setkáváme s takovým vzácným pokrmem jako je masový vývar. Obyčejně se připravuje vývarem z kuřecích nohou, nebo při...

Nezařazené4 dny před

Ukradli její dětství: Tato holčička vyhrála jednu soutěž krásy za druhou. Neuvěříte jako dnes vypadá.

Po celém světě se konají ty nejrůznější soutěže krásy. O nejkrásnější maminku, fitness lektorku a v neposlední řadě o nejkrásnější...

Zajímavosti7 dny před

Toto je 7 důvodů, proč muži po 30-tce začnou podvádět své ženy. Zabraňte tomu!

Zjištění, že vám byl partner nevěrný, dokáže váš život převrátit vzhůru nohama. Záleží na každém jedinci, jak se dokáže s nevěrou...

Video7 dny před

Chlapec několik měsíců hledal svého zaběhlého psa. Jeho matka stačila zachytit na video dojemný okamžik, když pejska našli!

Už se zdálo, že ztracený pes se k chlapci nikdy nevrátí. Nakonec se ukázal a byl to velmi dojemný okamžik....

Oblíbené