Zajímavosti

Co všechno o vás prozradí vaše poprsí. Na to si dávejte pozor může to radikálně ovlivnit váš milostný život!Američtí psychologové analyzovali postavu dívek a žen, které hledaly rady v různých otázkách, a dospěly k překvapivým závěrům: o povaze se toho dá říct hodně …

Druhy a charakter

1. Zaoblené

Jeden ze vzácných typů považovaných za nejatraktivnější. Toto je forma, kterou nejčastěji požadují plastickí chirurgové. Jeho majitelé jsou obvykle rozmazlováni mužskou pozorností, velmi sebevědomí, ambiciózní a orientovaní na kariéru. Takové dívky nikdy nebudou tolerovat podvodníky, pokusí se udržet si muže a trpět kvůli nešťastné lásce: proto se příliš respektují, píše Greatpicture.ru .

2. Kónický

Tento typ se nejčastěji vyskytuje u dětských dívek. Přátelské, aktivní, často rádi sportují nebo mají „mužské“ koníčky, jako jsou horolezectví nebo výlety na kajaku, jsou tyto dívky vždy v centru mužské pozornosti. Vynikající přátelé a důvěrníci, jsou si vědomi všech srdcových zážitků druhých, a často se takové blízké přátelství nečekaně vyvine do velké lásky a taková dívka bude věrná svému partnerovi, bude mít stálou náklonnost a pro děti se stane přítelkyní matky při jízdě na kolečkách.

3. Široká sada

Majitelé tohoto typu formulářů jsou obvykle velmi otevření a upřímní, intriky a klepy jsou jim cizí, jsou slušní a vždy připraveni podporovat ty, kteří potřebují pomoc, a někdy na úkor svých vlastních zájmů. Někdy jim je vyčítáno, že jsou příliš přímočaré, ale nedávají si za cíl někoho urazit nebo někoho urazit, jen být upřímný a upřímný je součástí jejich přirozenosti.

4. Tvar kapičky

Tato forma zpravidla naznačuje zvýšenou emoční citlivost. Dívky mají tendenci přehánět rozsah problémů, obávají se maličkostí a jsou obecně velmi sentimentální. Jsou to oni, kdo sní o princi na bílém koni, poněkud idealizují svého partnera a berou případné neúspěchy velmi bolestivě. Ocení však romantický popud, zbožňují osobu, která se o ně stará a chrání je, a stanou se nejopatrnějšími matkami.

5. Malý

Říkají o takových lidech „nepotopitelní“: zdá se, že neexistuje situace, kdy by tato dívka upadla do zoufalství. Vždy je plná síly, optimismu a energie a její skutečné zážitky jsou skryty před zvědavými očima. Může doma vzlykat do polštáře, ale nikdy neukáže své emoce na veřejnosti. S komunikací je to stejné: má stovky přátel, se kterými se může bavit, ale blízké přátele – doslova 2–3 lidi, kterým skutečně věří.

6. Asymetrické

Emoční houpačka je pro tyto dívky typickým stavem. Od lásky k nenávisti je jeden krok také o nich. Jejich nálada je proměnlivá, jako počasí u moře, a může se bez zjevného důvodu změnit. Jsou to však lidé, kteří jsou schopni nejtvořivějších nápadů, nestandardních myšlenek a neobvyklého přístupu k řešení problémů, protože okamžitě zvažují několik způsobů, jak situaci vyřešit, a nikdy se nenechají zavěsit na jednu věc.

7. Těžké

Ideální ženy v domácnosti, ochránkyně krbu, připravené každému pomoci, obklopovat se péčí a pozorností, krmit se, hřejit a dávat moudré rady: psychologové byli přesvědčeni, že se vší svou bouřlivou mládí a značným pošetilostí, jaké jsou takové dívky v mládí schopné, z nich vyrostou úžasné matky a pak – babičky zbožňované svými vnoučaty, jejichž dům voní po koláčích, které vědí, jak utěšit v nejvíce beznadějné situaci a vždy najít správná slova pro každého.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Video

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota domnívala, že je další ženou, která touží po kariéře, ale neumí zpívat. Netušili, jak moc se mýlili!

Julia Chupira zpívala slavnou píseň Whitney Houstonové I Will Always Love You. Její hlas nejprve překvapil a pak všechny nadchl! Něco nám říká, že si Julie všimli lidé v hudebním průmyslu a dělá z ní hvězdu. Má neuvěřitelný talent!

Líbí se vám její hlas? Sdílejte!

Pokračovat ve čtení

Video

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost – byly zničené, bez života a barva už nezakrývala šedou barvu jako předtím. O několik let později se rozhodla vyhledat pomoc odborníka Christophera Hawkinse. Změnil ji k nepoznání!

Kerry chtěla podstoupit radikální změnu …

Všechno bylo okamžitě jasné kadeřníkovi! Nejen, že si podstatně ostříhal vlasy, ale také odhalil něco, co se Kerry celé ty roky snažil skrýt …

Šedým vlasům se už nedalo vyhnout. Velmi se jí to hodí! Podívejte se na celou transformaci:

Sníte někdo z vašich přátel o radikální změně účesu? Sdílet tento článek!

Pokračovat ve čtení

Humor

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl přesvědčit svého pána, aby usnul.

Při pohledu na reakci psa, který chce bojovat alespoň hodinu spánku, nebudete schopni zadržet smích!

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video8 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti8 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video8 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti8 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor8 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video8 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti8 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video8 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti8 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy8 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené