Politika

Co se bude dít v České Republice, až na vakcínu zemře první člověk? Expert odhalil problém, který nikdo neměl vědětCelý svět se teď zajímá o vakcínu, která by měla pomoci bojovat proti koronaviru. Spojené království již vakcínu schválilo a začalo ji podávat těm co jsou nejvíce rizikový.

V současné době čekají na zahájení očkování obyvatelstva i další země. Očkování proti koronavirům, které je plánováno na příští rok, má však řadu odpůrců. V současnosti je realita taková, že přibližně 40 procent Čechů chce být očkováno. Existuje však také otázka, co se stane, pokud někdo v souvislosti s podáním vakcíny zemře. „Může to znamenat problém,“ řekl bezpečnostní expert Andor Sandor pro Zivotvesky.cz.

Británie je první zemí na světě, která začala očkovat své obyvatele. minulí týden byla schválena vakcína Pfizer a BioNTec v Británii. První osobou, která dostala vakcínu, byla 90letá Margaret Keenan ze Severního Irska. V České republice jsou také netrpělivě očekávány první dávky, které mají být silnou zbraní při potlačování epidemie koronavirové infekce. Pokud však někdo v souvislosti s očkováním zemře na vakcínu, nebo možná ještě více lidí, například kvůli vedlejším účinkům, může to být obecný problém.

„Ve společnosti, která je silně zaměřena na vakcínu ve srovnání s jinými zeměmi, pro které máme nějaké údaje, je procento lidí, kteří chtějí být očkováni, rozhodně nižší, což by apriori mohlo být problémem. Záleželo by na tom, zda by vakcínu dostal člověk, který to z nějakého důvodu nepotřeboval nebo na to neni připravené jeho tělo, takže je to pravděpodobně tím, že by to mohli zneužít ti, kdo jsou proti očkování.

Co by se stalo

Všichni si asi dokážeme představit záplavu různých zpráv běžících na sociálních sítích. že by to bylo něco, co 60 až 70 procent populace by s celým plánem ministerstva zdravotnictví moc nepomohlo, podle toho, jak starý byl člověk, zda měl skryté nemoci, včetně toho, zda měl covid-19 a nešel. Je těžké Je jasné, že ani začátek očkování není zcela bezproblémový. A Britové tvrdí, že druhou dávku nepodají těm, kteří mají nějaké nežádoucí účinky, a dokonce sníží odhad její účinnosti, “uvedl fied pro odborníka ŽivotvČesku.cz Andora Sandora, který se zdráhá očkovat a dokonce řekl, že dává přednost zdravému životnímu stylu před vakcínou vyrobenou v relativně krátkém čase.

„Problém je v tom, že pokud by nebyl problém s covidem a nebyl by umocněn panikou politiků, pak by nikdo neodporoval s aktivací očkování v tak krátké době. V České republice existuje relativně silný monopol na tento názor o vakcíně a ministr Blatný a Kubek prostě jejich jediná pravda a lidé, kteří říkají něco jiného, ​​jsou dokonce v některých tabulkách uvedeni jako dezinformátoři a tito lidé si neuvědomují, že si podkopávají nohy a dělají strašnou provokaci, a přiznejme si lidé nejsou tak hloupí.

A vnímají, že z toho mají farmaceutické společnosti prospěch, a myslím si, že pokud to budou politici hrát trochu moudře, nebudou de facto podporovat lidský přístup tak, jak to dělají. skvělý odborník, který si uvědomí, že pokud vakcína je vyrobena tak rychle, že nelze zaručit její stoprocentní bezpečnost, je to jako říkat, jaké budou dlouhodobé důsledky, pokud V tuto chvíli není logicky možné to správně zjistit, “Andor Šándor adde d for Life in the Czech Republic jeho názor na to, proč je vakcína u mnoha lidí velmi nepopulární.

V prvním čtvrtletí by Česko mělo dostat vakcíny pro přibližně 1,1 milionu lidí. Ve schválené vakcinační strategii vláda rozhodla, že první očkovaní budou lidé nad 65 let a mladší pacienti se závažnými chorobami.

Česko objednalo vakcínu proti covid-19 pro 6,9 milionu lidí prostřednictvím společných dohod mezi Evropskou unií.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Politika

Česko zanedlouho umožní obyvatelům sousedních států volný vstup do země. Podmínkou je očkování

Podle premiéra Andreje Babiše krajina vyjednává s Rakouskem, Německem, Polskem, Slovensku, Slovinskem a Maďarskem o tom, aby stejný postoj zaujaly vůči českým občanům.

Česká republika od poloviny května umožní občanům sousedních zemí a některých dalších členských států Evropské unie volně vstupovat na její území.

Jedinou podmínkou je očkování

Pro volný vstup občanů sousedních států na svém území Česko stanovilo jedinou podmínku, a to aby nejméně dva týdny před příjezdem byli očkováni druhou dávkou vakcíny proti koronavirus. ČR své rozhodnutí ve čtvrtek zveřejnila v době, kdy země EU diskutují o zavedení COVID certifikátů s cílem usnadnit cestování v bloku během tohoto léta.

Předseda české vlády Andrej Babiš uvedl, že země jedná s Rakouskem, Německem, Polskem, Slovensku, Slovinskem a Maďarskem o tom, aby stejný postoj zaujaly vůči českým občanům a umožnili jim volný vstup na své území. Následovat by měly jednání is dalšími zeměmi, například s Chorvatskem a Bulharskem.

Pokračovat ve čtení

Politika

Švédsko tvrdí, že neexistuje koronavirus. Toto jsou první podrobnosti

Švédsko se stalo předmětem vášnivé debaty mezi příznivci a odpůrci karantény. Země neukládá téměř žádná omezení pohybu osob a provozu společností. Nyní se na ni svět dívá se zájmem jako na kontrolní skupinu v lékařských studiích.

PANDEMIE NEXISTUJE

Každý fakt citovaný profesorem Atlasem potvrzuje mnoho čestných lékařů z celého světa. Například švýcarský hlavní specialista na infekční nemoci, Dr. Pietro Vernazza, v rozhovoru v polovině dubna vysvětlil, že onemocnění COVID-19 je „pro drtivou většinu lidí„ snadné “. „Počítání infikovaných lidí a volání po dalších testech“ je málo užitečné. Navíc většina lidí ve statistikách zemřela nejen na COVID-19

Německý epidemiolog Dr. Knut Wittkowski v rozhovoru na konci dubna uvedl, že úmrtnost na COVID-19 je srovnatelná s chřipkou, a ve většině zemí byl vrchol překonán ještě před zavedením karantény. Blokování celé společnosti bylo „katastrofickým řešením“ bez výhod, ale způsobilo obrovské škody.

5. května ve videoprezentaci německý virolog Hendrik Streeck uvedl, že horní hranice úmrtnosti na COVID-19 je 0,36%, s největší pravděpodobností v rozmezí 0,24 až 0,26% nebo dokonce nižší. Zároveň dodal, že téměř ke všem úmrtím dochází u starších lidí. Průměrný věk těch, kteří zemřeli s pozitivním výsledkem testu, byl podle jeho údajů přibližně 81 let.

ZDROJ: tetev.ru

Pokračovat ve čtení

Celebrity

Na internetu se objevila fotka královny Alžběty na pohřbu prince Filipa, která se dotkla celého světa!

Pohřeb prince Filipa je u konce. Kvůli pandemii koronavirů musela královna Alžběta II. Během obřadu sedět sám. Uživatelé internetu věnují pozornost jinému, smutnému podtónu pohřbu.

Rakev s tělem prince Filipa spočívala v královské kryptě v suterénu kaple sv. Jerzyho, kde se konal pohřeb. Zůstane tam až do smrti Alžběty II., Poté bude přemístěna do kaple krále Jiřího VI., Kde bude odpočívat i současná královna.

Účastníci pohřebního obřadu dodrželi požadovanou vzdálenost. To znamenalo, že královna po celou oslavu seděla sama. Každý z truchlících měl masku. Novinář Piers Morgan vyjádřil velké sympatie britské královně pro její vzdálenost od blízkých v tak obtížném dni.

– „Vyskytl se někdy srdcervoucí obraz královny?“ Kruté oddělení a osamělost, které zažilo tolik lidí během této pandemie, kterou nyní snášela nejslavnější žena na světě a rozloučila se se svým 73letým manželem. Prostě zničující, “napsal na Twitteru.

– “Bolestivý obrázek.” Královna by neměla sedět sama, “napsali.

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video11 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti11 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video11 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti11 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor11 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video11 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti11 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video11 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti11 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy11 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené