Zajímavosti

Co o vás prozradí tvar vašich nohou? Víc než si myslíte!Tvar nohou vám napoví, jak si můžete vytvořit blízký romantický vztah se ženou. Věnujte pozornost jejím nohám. Ukázalo se, že o ní mohou hodně říci jako o partnerce ve vztahu. A nebude nadbytečné, aby se ženy s těmito informacemi seznamovaly, i když jste si jisti nedotknutelností vašeho vztahu.

Co říká tvar nohou o charakteru ženy

Muži mají tendenci věnovat pozornost vnějším rysům ženy. Podle fyzických znaků posuzují, jak se bude vztah s ní vyvíjet, zejména na osobní úrovni. Mezi tyto vlastnosti patří tvar ženských nohou. To není běžné, protože jde o fyziologii, tedy o vztah mezi postavou člověka a jeho úrovní hormonů. Níže vám řekneme vše o vlastnostech ženského chování, v závislosti na tvaru nohou.

U žen má tvar nohou několik typů. Jak zjišťujete svůj typ, ptáte se? Všechno je velmi jednoduché. Postavte se před zrcadlo. Dejte si nohy k sobě a pevně je zavřete. To je to, co můžete vidět v zrcadle.

Tvar nohy typ A.

Nohy se nezavírají pouze na jednom místě: mezi kotníky a středem lýtek. Předpokládá se, že s tímto typem nohou je mužovi nejpohodlnější žena ve vztahu.

Ženy s tímto typem nohou jsou obzvláště něžné a jemné. Dávají vedení ve vztazích s mužem kvůli své plachosti a plachosti. Ale toto je jedno z hlavních nebezpečí silných vztahů, protože muže to unavuje. Proto buďte na osobní úrovni velmi aktivní. Udělejte maximum, abyste získali plné potěšení.

Tvar nohy typu B.

Nohy se dotýkají pouze v oblasti kotníku. Tyto ženy jsou otevřeny novým zkušenostem. Vždy se liší, vnáší prvky hry do romantického vztahu. Zároveň projevují odvahu a aktivitu. Berou vedení ve vztahu. Ale tato ohromná potřeba ovládnout děsí muže. Naučte se ovládat.

Tvar nohy typ C.

Nohy jsou po celé délce těsně vedle sebe, s výjimkou holení. Ženy s tímto tvarem nohou ve vztahu jsou jemné, láskyplné a romantické. Pokud se však iniciativa dostane k nim, poznáte je z druhé strany: jsou to opravdu vzrušující tygřice. Jsou energičtí a temperamentní.

Tvar nohy typ D.

Nejběžnější tvar nohou. V romantickém vztahu je žena přirozená, ale neukazuje příliš mnoho fikce. Všechno je jako obvykle. Nerad experimentuje v posteli; dává přednost několika oblíbeným metodám nebo polohám. Ale když parter zkouší něco nového, vždy ho podporuje. Muži mají opravdu rádi tento typ žen, protože jim dodávají pocit sebevědomí.

Není tedy nadarmo, že muži věnují pozornost tvaru ženských nohou. Zdá se, že si sami přečtou důležité informace, aby mohli analyzovat vlastnosti a potřeby svého potenciálního partnera. Obzvláště jasně se v tomto případě projevují vlastnosti člověka v jeho romantickém vztahu.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Video

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota domnívala, že je další ženou, která touží po kariéře, ale neumí zpívat. Netušili, jak moc se mýlili!

Julia Chupira zpívala slavnou píseň Whitney Houstonové I Will Always Love You. Její hlas nejprve překvapil a pak všechny nadchl! Něco nám říká, že si Julie všimli lidé v hudebním průmyslu a dělá z ní hvězdu. Má neuvěřitelný talent!

Líbí se vám její hlas? Sdílejte!

Pokračovat ve čtení

Video

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost – byly zničené, bez života a barva už nezakrývala šedou barvu jako předtím. O několik let později se rozhodla vyhledat pomoc odborníka Christophera Hawkinse. Změnil ji k nepoznání!

Kerry chtěla podstoupit radikální změnu …

Všechno bylo okamžitě jasné kadeřníkovi! Nejen, že si podstatně ostříhal vlasy, ale také odhalil něco, co se Kerry celé ty roky snažil skrýt …

Šedým vlasům se už nedalo vyhnout. Velmi se jí to hodí! Podívejte se na celou transformaci:

Sníte někdo z vašich přátel o radikální změně účesu? Sdílet tento článek!

Pokračovat ve čtení

Humor

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl přesvědčit svého pána, aby usnul.

Při pohledu na reakci psa, který chce bojovat alespoň hodinu spánku, nebudete schopni zadržet smích!

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video8 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti8 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video8 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti8 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor8 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video8 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti8 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video8 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti8 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy8 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené