Celebrity

Český film skončil v slzách: ZEMŘEL známý a oblíbený herec!Česká kinematografie je opět chudší o jeden obrovský talent. Po dlouhé a náročné nemoci zemřel známý a populární český herec, který se tak nestihl dožít svých 82. narozenin.

Český filmový svět se ocitl opět v smutku poté, co z Národního divadla dorazili smutné zprávy. Mluvčí divadla Tomáš Staněk pro český iDnes potvrdil, že po dlouhé a těžké nemoci zemřel ve věku nedožitých 82 let známý herec Ladislav Mrkvička.

Hlavní protagonista seriálu 30 případů majora Zemana nebo filmů jako Atentát, Dostihy či Metráček, trpěl na Parkinsonovu chorobu, kvůli které už delší dobu nepracoval. O to více ho však potěšili ocenění Český lev a Cena Thálie, které pro něj nečekaně získal loni.

Ladislav Mrkvička působil kromě Národního divadla iv Divadle Na Zábradlí či na Fidlovačce. Prosadit se mu podařilo i v rozhlase a dabingu, kde propůjčoval svůj hlas Robinu Williamsovi, Al Pacinovi či Paulová Newmanovi. Herec za sebou zanechal až pět dětí, které měl s různými partnerkami. Čest jeho památce.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Celebrity

Proč se William s Kate nechtěl oženit dříve? Zde je smutný důvod!

William (36) s Kate (36) tvořili pár poměrně dlouho předtím, než se vzali. Proč neměli svatbu už dříve? Princ k tomu měl jasný důvod!

Na rozdíl od svých rodičů Charlese (70) a Diany († 36) a bratra Harryho, princ William čekal dost dlouho, než svou přítelkyni požádal o ruku.

S Kate se znali deset let, než si řekli své “ano”. Poznali se už na univerzitě, kdy měli 18 let.

Byli dobrými přáteli a dokonce spolu bydleli před tím, než se do sebe zamilovali. Když se dali konečně dohromady, mnozí doufali, že William požádá Kate o ruku. S tím ale dlouho otálel. Na královskou svatbu si museli všichni nějaký čas počkat.

Podle Mirroru cítil William z okolí opravdu velký tlak. V knize The Making of a Royal Romance autorka Katie Nicholl tvrdí, že Kate nepožádal o ruku tak brzy hlavně kvůli rodičům.

William by se prý nikdy neoženil dříve, než by cítil, že je opravdu připraven.

“Byl si vědom toho, že jeho otec byl do manželství s Dianou donucen, protože to pro něj byla dobrá volba,” tvrdí autorka. V době, kdy se ho média neustále ptali, kdy Kate požádá o ruku, řekl pro International Business Times:

“Podívejte se, mám teprve 22. Jsem ještě mladý na to, abych se ženil. Určitě se nechci oženit, dokud nebudu mít alespoň 28 nebo 30 ” zareagoval na otázku o své budoucnosti. Podle autorky knihy, Kate Nicholl, byl William vychován velmi dobře aby nedělal problémy hlavně v královské rodině a působil reprezentativní.

Pokračovat ve čtení

Bizardní

Když zjistíte, kolik dostane rodina za účast v relaci Výměna manželek, padne vám čelist!

Relace Záměna manželek stále láká pozornost mnoha fanoušků jako u nás, tak iv sousední České republice. Diváci v ní mají možnost prohlédnout si život dvou diametrálně odlišných rodin, v nichž si na jeden týden jejich maminy vymění své úkoly a povinnosti. Mezi účastníky tak nastává mnohdy situace plná hádek a neshod.

Napadlo vám však někdy, proč jsou mnohé rodiny ochotné do svého tepla domova přivést televizní štáb a své každodenní starosti sdílet s miliony dalších lidí? Odpověď je velmi jednoduchá, peníze.

Rodina, která se Výměny manželek zúčastní, získá v průměru 3 700 €, přičemž v České republice je odměna stanovena na 100 000 Kč! To už je slušná sumičku.

Pokračovat ve čtení

Celebrity

Dcera mistra Gotta je zpátky ve Finsku: Nastoupí na tuto léčbu

Vrátila se na místo, ze kterého předtím utekla.

Dominika Gottová (47), dcera maestra Karla Gotta († 80), s manželem Timem Tolkki (54) společně a opět ve Finsku řeší papíry na převzetí jejich sociálního bytu. V nejbližších dnech ho začnou zařizovat, ovšem vypadá to tak, že blondýnka udělá ještě jeden důležitý krok.

Na Dominiku Gottová se za poslední období toho sesypalo opravdu hodně. Už v Praze jí lékaři doporučovali terapii, avšak ona odmítla, protože se chystala vrátit do Finska. “Pokud se rozhodnu, tak nastoupím na léčení až v Helsinkách. Už to tam znám, “svěřila se blondýnka Aha! s tím, že jde o léčení její psychických problémů.

“Nehraje v tom roli alkohol, nejsem už od něj závislá,” tvrdí. Dominika tak už nasedla do letadla a odešla do země, ze které už jednou utekla. Do Česka se chce vrátit až tehdy, když se ve Finsku postaví na vlastní nohy.

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Zajímavosti19 hodinami před

Rodiče nechali dítě se psem. Podívejte se, co našli, když se vrátili!

Skutečnost, že pes je nejlepší přítel člověka víme už od nepaměti. Tyto děti jen dokazují, že takové přátelství jsou opravdu...

Zajímavosti19 hodinami před

Klinická smrt mu odhalila tajemství života: Z tohoto vám přejde mráz po celém těle

Coby Kadima se pro zahraniční média rozhovořil o zážitku, který přežil v roce 1972. Měl jen patnáct let, a když...

Zajímavosti19 hodinami před

Jak ho má velkého? To zjistíte podle měsíce, ve kterém se narodil.

Líbí se vám nějaký muž a přemýšlíte o tom, jaké to s ním asi bude v posteli? Zážitek v posteli...

Kvízy23 hodinami před

6 logických hádanek, které vám nedají spát, dokud je nevyřešíte!

Moderní člověk má dnes k dispozici mnoho různých internetových kvízů, her a dalších způsobů, jak potrápit svůj mozek. Zatímco dříve...

Stalo se1 dnem před

Na pláži našli vajíčko. Díky tomuto nálezu jsou z nich dnes milionáři!

Manželé z Británie mají velké štěstí! Při výletu na pláži našli nepříjemně páchnoucí hroudu slizu. Narozdíl od jiných kolemjdoucích se...

Zajímavosti1 dnem před

Dejte jen na 15 minut nohy do tohoto koupele a jste jako znovuzrození: Sbohem otoky, bolavé nohy a vyspíte se jako miminko!

Moji prarodiče mi tento lázeň na nohy poradili už dávno, ale reálně jsem ho začala využívat až poslední roky. Když...

Zdraví1 dnem před

Zbavte se špatného dechu, zubního kamene a bakterií pomocí jediné látky

Promývání úst olejem, v Ayurveda nazývané také “gunduša” nebo “kavala”, je starověká dentální technika, která čistí zuby a ústní dutinu...

Stalo se1 dnem před

Podmínkou svatebního daru bylo, že se otevře po první hádce. Po 9 letech ho rozbalili a oba plakali

Standardem svatebních darů jsou dnes peníze. Nutno ale říci, že mnozí svatebčané si dají záležet a vymyslí dar, který bude...

Stalo se1 dnem před

MIMOŘÁDNÉ! Video hrůzy: Zřítilo se letadlo, 176 mrtvých! Spekuluje se, že letadlo bylo sestřeleno!

K tragické nehodě dopravního letadla došlo v úterý v Íránu. Všichni lidé na palubě ukrajinského letadla, který se zřítil krátce...

Stalo se2 dny před

Obchodní řetězce mají dobrou zprávu: Tomuto je konečně KONEC!

Ve vánočním spěchu se slovenská vláda rozhodla zpřísnit epidemiologické opatření natolik, že své brány museli zavřít menší obchody a pootvárané...

Oblíbené