Bizardní

Čech vyzkoušel LSD a utekl do lesa. Zachytila ho fotopast jak běží po čtyřech, protože si myslel, že je tygrČech to přehnal LSD a utekl do lesa jak divoká zvěř. Zachytila ho fotopast jako běží po čtyřech, protože si myslel, že je tygr.

Pokud si myslíte, že už jste četli a viděli všechno, tak toto určitě ne. Při návštěvě Polska si třeba dávat velký pozor.

Mladý 21letý Čech Marek užil v Polsku drogu LSD, následně se dostal do stavu, kdy uvěřil, že je tygr bengálský, shodil ze sebe oblečení, ucítil stopu a začal po čtyřech běhat po lese.

Za 8 hodin se mu podařilo překonat téměř 25 kilometrů, co dosud, pravděpodobně nikdo nedokázal.

Tato fotka zřejmě zachycuje čas proměny.
Marka zachytili fotopasti, později ho spatřili i polští lesníci, kteří zavolali policii.

Jelikož Marek si z drogy nenechal nic na potom, neměl u sebe nic, musel zaplatit jen pokutu.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bizardní

Hrůza v bazénu: Žena se topila, lidé dále plavaly kolem ní. Nikdo jí nepomohl. Jaký za to dostali trest ?

Na veřejnost se dostalo šokující video, které obsahuje záběry tající ženy ve veřejném plaveckém bazénu v Hradci Králové. Starší paní však dlouhou dobu nikdo nepomůže, a to i přes fakt, že kolem ní propluje během chvíle několik lidí. Dramatu lhostejně přihlíží i několik dětí z plaveckého kroužku.

K incidentu došlo v padesátimetrové plaveckém bazénu. Na záběrech, které zveřejnila FTV Prima, je zřejmé, jak tající žena ještě dopluje k okraji bazénu, náhle se však přestane hýbat a její tělo jen plave na hladině s ponořenou hlavou.

Krátce poté kolem nehybné ženy propluje muž, a dokonce je na videu zřejmé, jak se po ní ohlédne. Nic však neudělá a pokračuje dál. Podobně se zachová i několik dalších plavce. Událost sledují i ​​děti z kroužku plavání. Záznam je dlouhý přes dvě minuty a seniorky při něm nikdo nezavolá pomoc.

Ženu nakonec naštěstí lidé vytáhli na břeh as pomocí defibrilátoru ji resuscitovali zhruba po dobu pěti minut, než dorazila rychlá záchranná služba. Dotyčná jako zázrakem přežila. Lékařům se ji podařilo přivést k vědomí a byla transportována do fakultní nemocnice v Hradci Králové.

Zástupci bazénu k incidentu uvedli, že v době události dohlíželi na bazén dva plavčíci . Vzhledem k velikosti a hloubce vodní plochy je to prý dostatečný počet az jejich strany tak nedošlo k žádnému podcenění. Jiné to už ale je s lidmi, kteří přihlíželi tomu, jak se vedle nich taje seniorka, a nic neudělali.

“Lidé jsou z různých seriálů a filmů naučení, že když se člověk začne tát, tak mává rukama a potápí se nahoru a dolů,” popsala pro FTV Prima běžnou a mylnou představu tajícího člověka plavčicí Denisa Novotná. “Ve chvíli, kdy mu docházejí síly, se přestává pohybovat a nějakým způsobem přestává splývat a na hladině se přestává hýbat,” uvedla modelovou situaci, ke které došlo i v tomto konkrétním případě. Podle ní by měl přihlížející ihned zavolat odbornou pomoc.

Pokračovat ve čtení

Bizardní

Iva (18) a Marian (46) z Výměny: Otce dvou dětí skoro zmlátili!

Problémy kontroverzního páru z programu Výměna manželek neberou konce. Namísto toho aby se Iva s Marianem v klidu mohli věnovat dvěma malým dcerkám, neustále řeší problémy kolem bydlení. Nyní se navíc přidali i vážně sousedské spory.
Dvoupokojový byt v Semilech už byl čtyřčlenné rodině malý. Přestěhovali se tedy do Trutnova, ale kvůli sporům s majitelkou se museli stahovat znovu. Nyní se nastěhovali do jiného bytu 3 + 1, ale bydlení snů to evidentně není.

“Jsou zde stará okna, takže zde je velká zima. A už jsme stihli i konflikt se sousedem, a to kvůli parkovacímu místu, kterých zde je nedostatek, “svěřila Marian webu eXtra.cz.

Spor se navíc nepříjemně vyhrotil. “Pohádali jsme se, že parkuji na jeho místě, pak na mě poslal nějakého chlapíka, který …

Spor se navíc nepříjemně vyhrotil. “Pohádali jsme se, že parkuji na jeho místě, pak na mě poslal nějakého chlapíka, který mi skoro smaľe tvář,” popsal Marián horké chvilky a postěžoval se, že stále nemají v životě klid.

Lidé je totiž stále poznávají. “Není to nic příjemného. Všude nás poznávají, že jsme špíny z Výměny manželek. Už toho bylo opravdu dost, chceme klid, “dodal Marian, kterému někteří lidé nadávali dokonce i do pedofilů.

Pokračovat ve čtení

Bizardní

Žena zabila 8 štěňátek před jejich vlastní psí maminkou jen aby naučila pejska naučila brutální lekci! Někteří lidé jsou zrůdy

Všechno se to stalo před pěti měsíci 15. března ve městě Krishnanagar v Indii. Jak možná víte, Indie, stejně jako mnoho jiných zemí po celém světě, má mnoho toulavých zvířat. Co dělají toulavá zvířata? Pokoušejí se najít jídlo a snaží se najít přístřeší.

Protože jsou ve světě svobodní, dělají více toulavých zvířat. Někteří lidé se snaží co nejlépe postarat se o toulaví zvířata tím, že zanechají nějaké jídlo.

Když čtyř- letý toulavý pes v Krishanagare měl v osadách šest štěňátek ve žlabu vedle předních dveří domu ženy, žena šla. Sebrala každé štěně, zabila jejich položila na skály a pak vyhodila mrtvá těla do pole naproti jejího domu. Celý tento čas, matka štěňátek Amumu stála a sledovala!

Policie byla povolána a žena byla zatčena. Ammu byla taková smutná, že údajně vykopala své mrtvé děti a pokusila se dostat je ke zdravotní sestře.

Pokud je žena uznána za vinnou (a jako důkaz je záznam CCTV), mohla by čelit až pět let ve vězení.

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Zajímavosti2 týdny před

Mladík poslal chudé školačce z filipín dárek: on sam ani netušíl, co se za 14 let stane

Tento příběh dojme srdce milionů lidí, protože je to jako v nejpravděpodobnějším seriálu se šťastným koncem. Začalo to dárkem. S...

Celebrity2 týdny před

Poslední chvilky se budou konat v pražském Rudolfinu: Rozhodnutí, které nikdo nečekal vdovy Jiřího Menzela

Oscarový režisér Jiří Menzel zemřel 5. září a jeho vdova Olga již má plán pohřbu známého režiséra. Tímto rozhodnutím všechny...

Politika3 týdny před

Padl ROZSUDEK: Kočner a Zsuzsová jsou ve vraždě Kuciaka nevinní!

Na specializovaném trestním soudu v Pezinku (STS) se ve čtvrtek začalo líčení v kauze vraždy novináře Jana Kuciaka a jeho...

Zajímavosti4 týdny před

Víte, co se děje s ženským tělem po obejmutí? Po přečtení tohoto článku to budete dělat častěji

Spisovatel David Tumarison krásně popisuje, co se děje během intimního objetí … ,, Když muž tiše přichází zezadu a objímá...

Zajímavosti4 týdny před

Hasiči varují – nikdy nepoužívejte tuto prodlužovačku! Pokud ji máte doma, okamžitě ji vyhoďte.

Některé prodlužovačky, ačkoli dokáží často každému v domácnosti pomoci, mohou způsobit více škody než užitku. Například ta, kterou vám dnes...

Zajímavosti4 týdny před

Uvařte jablko s bobkovým listem a nepotřebujete léky z lékárny: Fantastická přírodní medicína pro celkové zdraví!

Jablko a bobkový list. Dvě suroviny, které se běžně používají v kuchyni a mnozí ani netuší, jakou mají spolu léčivou...

Zajímavosti1 měsícem před

Velký objev: Tento repelent proti komárům obsahuje látky, které chrání před koronavirem!

Látka, kterou obsahuje tento repelent proti komárům ničí covid-19. Potvrdila to studie Armádní laboratoře v Británii, jejíž předběžné závěry ve...

Zajímavosti1 měsícem před

Touto metodou se dá vyléčit jakákoliv rakovina do 3 minut. Vše, co potřebujete udělat, je toto

Tato výjimečná teorie byla poprvé prezentována Gregg Branden, americkým autorem známým svými teoriemi ohledně léčby rakoviny. Tvrdí, že existuje něco,...

Zajímavosti1 měsícem před

Víte co skrývá tato kapsička? Plní jednu velmi důležitou funkci. Mnoho žen o tom nemá ani ponětí!

Používání tohoto spodního prádla se datuje do šestnáctého století, kdy jej však nosili jen prostitutky a dále staré a nemocné...

Video1 měsícem před

Video, které obletělo celý svět. Toto je ten nejlepší svatební tanec jaký jste kdy viděli!

Na své svatbě nemůžete netancovať- tak říká tradice. Navíc se jedná o irskou svatbu, která se neobejde bez irského tance....

Oblíbené