Zajímavosti

Bill Gates znovu předpověděl budoucnost: Příštích 6 měsíců nového roku budou pro lidstvo nejhorší, situace se zlepší až v roce 2022Koronavirus už rok obtěžuje celý svět a lidé už nejsou unavení ze samotné epidemie, ale především z opatření, která musí dodržovat. Mnoho lidí doufá, že zlepšení nastane rychle po zahájení očkování. Ve Spojených státech nebo ve Velké Británii se to již nějakou dobu děje. Dnes začalo očkování také v České republice. Je to však jen samý začátek procesu, který by měl vést zpět k normálnímu životu.

Opatření budou nutná i přes to že bude vakcína

Například miliardář a mecenáš Bill Gates, který velmi aktivně sleduje vývoj epidemie a podílí se na jejím řešení, vzbuzuje nadšení v tom smyslu, že zlepšení by mělo brzy přijít. V rozhovoru pro CNN uvedl, že k obratu nedojde okamžitě. Spoluzakladatel společnosti Microsoft dokonce předpokládá, že příštích šest měsíců může být z epidemie nejhorších.

Podle Gatesa jen v USA zemře v důsledku koronaviru dalších 200 000 lidí. Teoreticky by tomu bylo možné zabránit, pokud by byla dodržena nezbytná opatření, tj. Zejména nošení závojů a omezení mezilidských kontaktů. Lidé však dosud nebyli příliš opatrní a situace se nyní zhoršuje, když všichni doufají v očkování a ztrácejí zbytky opatrnosti.

Gates proto naléhá na lidi, aby i nadále jednali odpovědně, protože nyní není čas začít tato opatření porušovat. Při nepřetržitém podávání vakcíny by se normální život mohl začít vracet počátkem léta, ale pouze za předpokladu, že lidé budou nosit roušky a budou dodržovat všechna další opatření. Je třeba se vyhnout potřesení rukou nebo dokonce polibkům a je třeba dbát opatrnosti na hygienu rukou.

Hlavní postava konspiračních teorií

Ani po podání vakcíny by lidé neměli odpočívat na vavřínech. Podle Gatesa bude trvat dlouho, než se ekonomika zotaví z pandemie. V případě vysoké zaočkovanosti, která je stále nejistá, protože se lidé vakcíny obávají, by se lidstvo mohlo ve většině zemí vrátit do normálu za 12 až 18 měsíců, v roce 2022.

Z nějakého důvodu je Bill Gates terčem různých konspiračních teorií, které se kolem koronaviru vyvinuly. Jedním z nejběžnějších je fakt, že Gates se podílel na výrobě mikročipu, který by měl být vložen do lidského těla spolu s očkováním. Gates sám řekl, že netuší, jak by měl na taková obvinění reagovat, protože očkování po celá desetiletí zachránilo miliony životů.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Video

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota domnívala, že je další ženou, která touží po kariéře, ale neumí zpívat. Netušili, jak moc se mýlili!

Julia Chupira zpívala slavnou píseň Whitney Houstonové I Will Always Love You. Její hlas nejprve překvapil a pak všechny nadchl! Něco nám říká, že si Julie všimli lidé v hudebním průmyslu a dělá z ní hvězdu. Má neuvěřitelný talent!

Líbí se vám její hlas? Sdílejte!

Pokračovat ve čtení

Video

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost – byly zničené, bez života a barva už nezakrývala šedou barvu jako předtím. O několik let později se rozhodla vyhledat pomoc odborníka Christophera Hawkinse. Změnil ji k nepoznání!

Kerry chtěla podstoupit radikální změnu …

Všechno bylo okamžitě jasné kadeřníkovi! Nejen, že si podstatně ostříhal vlasy, ale také odhalil něco, co se Kerry celé ty roky snažil skrýt …

Šedým vlasům se už nedalo vyhnout. Velmi se jí to hodí! Podívejte se na celou transformaci:

Sníte někdo z vašich přátel o radikální změně účesu? Sdílet tento článek!

Pokračovat ve čtení

Humor

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl přesvědčit svého pána, aby usnul.

Při pohledu na reakci psa, který chce bojovat alespoň hodinu spánku, nebudete schopni zadržet smích!

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video11 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti11 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video11 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti11 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor11 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video11 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti11 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video11 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti11 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy11 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené