Zajímavosti

Až budete v obchodě kupovat maso dejte si pozor na TUTO VĚC, abyste nekoupili prošle nebo chemicky napuštěné maso. Díky tomuto to během sekundy odhalíte!Jak rozpoznáte čerstvé maso v obchodech? Nedívejte se na štítek, ale zkuste tento jednoduchý trik prstem. To je nejjednodušší způsob, jak rychle a snadno zjistit, zda je kuře, které chcete koupit, opravdu čerstvé, nebo zda je to kousek, který tu ležel už dlouhou dobu, a jeho nákupem riskujete, že jeho chuť bude ne být dokonalý. nebo že budete dokonce trpět zdravotními problémy.

Důležitá je barva !

Než se rozhodnete vyzkoušet tento test čerstvosti masa prstem, je dobré se podívat na maso, které prodáváte. Pokud je kuřecí prsa příjemně růžová, je rozhodně čas si ji koupit. Pochází z farem, kde bylo dobře krmeno a maso bude mít dostatečnou kvalitu, ale pokud je maso spíše žluto-šedé, je dobré dát mu ruce pryč, protože to může znamenat použití různých doplňků stravy. .

Kromě barvy masa je také dobré sledovat barvu tuku, který může mít drůbež. Pokud je tuk nažloutlý, znamená to správné krmení kukuřice a jiných přírodních krmiv. Naopak, bílý tuk není u zvířat tak typický. Zde je nutné být opatrný a je třeba se vyhnout variantám s bílým tukem.

Podle prstu

Pokud se vám maso na první pohled zdá dobré, je čas použít prst. A jak? Jednoduše píchejte maso ukazováčkem. Funguje nejen s čerstvým masem přímo na policích, ale také s baleným masem, například na talíři ve fólii. Prstem vytvořte díru v těle a sledujte, co se stane.

Pokud díra rychle zmizí a maso se rychle vrátí do svého původního vzhledu, můžete si ho vzít. Pokud je však v masu další díra, je lepší hledět dále, protože kus nemusí být nejčerstvější. To platí pro kuře. Pokud si na druhé straně koupíte hovězí maso a zub zůstane, je to známka toho, že tento kus masa je dobře stárnut.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zajímavosti

Toto je 7 důvodů, proč muži po 30-tce začnou podvádět své ženy. Zabraňte tomu!

Zjištění, že vám byl partner nevěrný, dokáže váš život převrátit vzhůru nohama. Záleží na každém jedinci, jak se dokáže s nevěrou vypořádat, vždy je však lepší jí předcházet, sice neexistuje žádný ověřený recept, jak nevěře zabránit.

Pokud chce jeden z partnerů druhého podvést, udělá to, i kdybyste se na hlavu postavili. Podle psychologů existuje několik důvodů a situací, které riziko nevěry zvyšují.

Jaké důvody nevěru mají nejčastěji muži po 30-tce?

1) Krize identity

Asi každý už slyšel o krizi středního věku, ale tato krize může přijít v každém věku, nezáleží na tom zda má člověk 20 nebo 60. Termín znamená pouze to, že někdo hledá nový smysl života nebo nějaké vzrušení, které ho vytrhne z jeho šedého každodenního života.

Pokud vidíte na svém muži příznaky této krize, zkuste vymyslet něco nového, co byste mohli dělat společně. Nebo se překonejte a zapojte se nějakým způsobem do věcí, které má rád on.

2) Je to příroda

Možná jste od muže, který je chronický sukničkář slyšeli omluvu, že je to přírodou. Že je minimum druhů na planetě, kteří volí pro život pouze jednoho partnera. Mnozí také tvrdí, že na planetě existuje více mužů než žen, proto dává smysl aby měl muž více partnerek (milenek).

3) Obyčejná nuda

Muži jsou fyzické bytosti a pro spokojený život potřebují neustále vyhledávat nové vzrušení a výzvy. Proto je třeba je občas stimulovat hrou na kočku a myš, a udržovat je tak ve střehu, zejména v oblasti milostného života. Určitě byste neměli zanevřít na milostné hry. Zkoušejte nové pozice, překvapte ho sexy prádlem.

4) Pocity nedostatečnosti

Každý se chce cítit být zajímavý, milován, zbožňován. I muži, kteří to nedávají příliš najevo. Pokud o něj nevykazujete zájem, dáváte mu najevo, že už dávno pro vás není tak skvělá jako býval. Vzbudíte v něm pocity nejistoty, nedostatečnosti, obav, a kterými se vypořádá tak, že si najde milenku. Nenechte to zajít tak daleko.

5) Chybí mu smysl života

V určitém věku muž obvykle cítí povinnost zajistit sebe a případně svou rodinu. To může podkopávat jeho celoživotní sny, protože stabilní a výnosná práce nemusí být příliš zábavná. Muž se cítí nenaplněný, dokonce v depresi, tak sahá po rozptýlení ve formě milenky.

6) Jiný pohled na nevěru

Každý člověk definici nevěry chápe jinak. Tam kde máte hranici vy, ji on vůbec mít nemusí. Flirtování na sociálních sítích, textové zprávy, večeře, objímání, líbání, to jsou jen některé věci, na které mohou mít partneři jiný názor. Tyto hranice byste si měli předem vždy určit.
Přečetli jste si článek až do konce? Zaujal Vás? Potom můžete práci redaktora odměnit tím, že dáte článku na Facebooku lajka nebo jej budete sdílet děkujeme.

Pokračovat ve čtení

Zajímavosti

Odhalení: Jaká je normální velikost pánského přirození? Odpověď vás překvapí!

Jedna z nejnepříjemnějších otázek. Jaká je ideální velikost pánského nádobíčka? Preferují ženy dříve délku nebo tloušťku? Spadáte do normy nebo pod ní? To zjistíte v dnešním článku.

Stará známá pravda říká, že is malým kašpárkem lze zahrát velké divadlo. Je tomu skutečně tak?

Přestože muži si více potrpí na délku, zkušenosti žen stále více ukazují, že tloušťka je důležitější. Důvod? Právě co nejlépe vyplnění z hlediska objemu je nezbytné pro přežití intenzivní vaginálního orgasmu, někdy i s drážděním

Pravdou je, že většinou jsou velikostí svého přirození posedlí muži, kteří se nacházejí v normě, či mírně nad ní. Naopak majitelé menšího nádobíčka si s velikostí hlavu příliš nelámou.

Podle zdroje Medical News Today vyplývá z různých studií, že průměrná délka nevztyčeného penisu se nachází mezi 7,1 až 9,9 cm. Ve stavu vzrušení dosahuje velikost mezi 12 a 16 centimetry.

Ženy se shodují, že důležitější než délka, je dovednost a schopnost. Takže nezoufejte, stačí trénovat a můžete dohnat i těch obdarenejších mužů.

Velikost penisu je ovlivněna velkým množstvím faktorů. V první řadě jde o tělesné proporce těla, jelikož pohlavní úd je součástí reprodukční soustavy a ta se vyvíjí s celým tělem. Zadruhé jde o faktory, které je možné dlouhodobým působením ovlivnit.

Zde jsou věci, které na tloušťku a délku penisu ovlivňují nejvíce:

Přirozené faktory: Prvním faktorem je genetická predispozice, velikost pohlavního údu může být totiž ovlivněna i dědičností. Důležitý je také biologický vývoj od narození až po 21. rok života, kdy penis obvykle roste. Zde má velký vliv i hladina testosteronu ovlivňující druhotné pohlavní znaky.

Kvalita prokrvení: Druhým důležitým faktorem je ztopoření, které je závislé na kvalitě prokrvení. V penisu jsou totiž uloženy topořivá tělesa, které se na základě sexuálního vzrušení prokrví a nastává vzpřímení penisu a jeho erekce. Čím více se prokrví, tím více penis naroste do délky i do tloušťky.

Teplota: Okolní podmínky mohou také, alespoň krátkodobě a dočasně, ovlivňovat velikost penisu. Jde zejména o teplotu okolí, kde platí, že nižší teplota zhoršuje prokrvení pohlavního údu a tudíž i jeho erekci, čili velikost v ztopořeném stavu. Naopak, vyšší teplota roztahuje cévy více a prokrvení je silnější.

Podkožní tuk: Posledním faktorem ovlivňujícím velikost penisu je podkožní tuk. V tomto případě myslím jednak tuková tkáň v penisu, které může zvětšit jeho tloušťku, ale i tuková tkáň v podbřišku. Pokud je ho v podbřišku více, opticky to penis zkracuje, alespoň jeho viditelnou část nad kůží.

Pokračovat ve čtení

Zajímavosti

7 příznaků, že vaše játra je plná tuku a jak to eliminovat. Zastavte ji včas!

Co je nealkoholické onemocnění jater a co to způsobuje?
Pokud je vaše játra složená 5 až 10% z její hmotnosti tukem, pak jste postiženi nealkoholickým tukovým onemocněním jater (NAFLD). Játra jsou zodpovědná za produkci žluči, která pomáhá tělu skladovat minerály a vitamíny, čistí krev, rozkládá hormony a tráví tuky.

V případě NAFLD, játra není schopna rozkládat tuky, jak se mají. V důsledku toho se tuky zvětšují a zvětšují i ​​játra. Tato porucha je nejčastějším onemocněním jater na světě.

To je způsobeno

 • konzumace alkoholu
 • věk
 • genetika
 • diabetika
 • vysoké triglyceridy
 • vysoký cholesterol
 • podvýživa a špatná strava
 • obezita
 • poruchy štítné žlázy
 • sedavý životní styl
 • některé léky

V případě poškození buněk a zánětu v živém prostředí kromě NAFLD je u lidí diagnostikována nealkoholická steatohepatitis (NASH). Přibližně 2 až 5% Američanů je postižených NASH.

Odhaduje se, že přibližně 20 až 30% dospělých v západních zemích má NAFLD. Avšak výskyt je ve východních zemích nižší. Výskyt je také většinou u starších lidí, ale je také zvyšován u mladších lidí kvůli nadměrné konzumaci tuků.

7 příznaků, že máte stukovatenú játra

 • Nejčastější příznaky nealkoholického tukového onemocnění jater jsou:
 • únava
 • ztráta váhy
 • bolest v nadbřišku

žloutenka – což svědčí o žlutém zbarvení naší pokožky nebo hlenové membrány
otoky našeho těla (nazývané jako břicho a edém) kvůli nedostatku bílkovin produkovaných játry
zvýšená tvorba modřin
mentální zmatek

Poznámka: měli byste se obrátit na svého lékaře, abyste se ujistili, že příznaky, které prožíváte, jsou spojeny s nealkoholickým tukovým onemocněním jater. Tyto příznaky jsou často spojeny s řadou různých onemocnění.

Domácí nápravná opatření pro NAFLD

 • Ztráta hmotnosti: při ztrátě tělesného tuku se ztrácí i tuk z jater
 • Změny ve stravě: vyvarujte se jídlům s vysokým obsahem tuku a přidávejte do vaší stravy více syrové zeleniny, sladké brambory, kořen zázvoru a banánů
 • Černý olej pro osivo: účinný pro mnoho onemocnění včetně NAFLD
 • Kurkuma: pomůže trávení a bude bojovat proti zánětu NAFLD
 • Vitamín E : jeho antioxidant bude bojovat proti zánětu způsobenému NAFLD
 • Wolfberry: obnovuje přirozené enzymy a snižuje oxidační účinky
 • Resveratrol: silné protizánětlivé a antioxidační činidlo
 • Bodlák obecný: snižuje oxidační stres a zánět NAFLD
 • cvičení: půlhodina cvičení za den je velmi prospěšná pro osoby trpící NAFLD
 • Zvyšte glutation: odstraňuje toxiny z buněk

Přečetli jste si článek až do konce? Zaujal Vás? Potom můžete práci redaktora odměnit tím, že dáte článku na Facebooku lajka nebo jej budete sdílet děkujeme.

Upozornění: Tento článek má pouze informační charakter a jedná se o překlad ze zahraničních webů. Nenahrazuje lékařskou léčbu, vyšetření lékařem ani konzultaci jiným odborným zdravotnickým pracovníkem. Příspěvky mohou obsahovat informace, které se neshodují s názory redakce. Všechny potřebné kroky nejprve konzultujte se svým lékařem / lékárníkem.

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Nezařazené3 dny před

Kvůli koroně se doporučuje dovolená v Česku a na Slovensku: Nastal ale jiný problém!

V posledních měsících posloucháme ze všech stran jen jediné – pokud možno nejezděte do zahraničí a upřednostněte letos raději domácí...

Nezařazené3 dny před

Děsivé videa z dovolené! Ničivé bouře v Chorvatsku: Sem raději nejezděte!

Chorvatsko se stává tento rok na seznamu dovolenkových destinací absolutním favoritem. Důvodem je nemožnost vycestovat do exotičtějších zemí z důvodu...

Nezařazené3 dny před

VAROVÁNÍ: Zákazníci v ČR jsou šokováni: Tyto oblíbené produkty Kaufland stáhl z pultů!

Kaufland patří k nejoblíbenějším obchodním řetězcům v Česku a také na Slovensku, ale nyní pro své zákazníky připravil nepříjemné překvapení....

Nezařazené3 dny před

Tato kombinace vyplaví všechny toxiny a dokonale pročistí vaše střeva

Povídání o funkcích střev, zácpě, průjmu, či jiných choulostivých onemocněních způsobených zanedbáním zdraví, rozhodně není příjemné. To však neznamená, že...

Nezařazené3 dny před

Co odhalí noha o vaší štítné žláze, cukrovce, cévách či nervech

Věděli jste, že vaše noha dokáže odhalit téměř vše, co potřebujete vědět o vašem celkovém zdraví? Dokonce se tomu věnuje...

Nezařazené4 dny před

Toto je ten nejlepší svatební tanec jaký jste kdy viděli! Počkejte, co se stane, když se změní hudba!

Když Paquito přivezli do útulku pro psy El Arca Animal Partido de Mar Chiquita v Argentině, jeho zaměstnanců informovali, že...

Nezařazené4 dny před

Toto se stane s vaším tělem, když budete konzumovat pravidelně masový vývar. Z těchto zjištění spadnete ze židle!

Dnes se setkáváme s takovým vzácným pokrmem jako je masový vývar. Obyčejně se připravuje vývarem z kuřecích nohou, nebo při...

Nezařazené4 dny před

Ukradli její dětství: Tato holčička vyhrála jednu soutěž krásy za druhou. Neuvěříte jako dnes vypadá.

Po celém světě se konají ty nejrůznější soutěže krásy. O nejkrásnější maminku, fitness lektorku a v neposlední řadě o nejkrásnější...

Zajímavosti7 dny před

Toto je 7 důvodů, proč muži po 30-tce začnou podvádět své ženy. Zabraňte tomu!

Zjištění, že vám byl partner nevěrný, dokáže váš život převrátit vzhůru nohama. Záleží na každém jedinci, jak se dokáže s nevěrou...

Video7 dny před

Chlapec několik měsíců hledal svého zaběhlého psa. Jeho matka stačila zachytit na video dojemný okamžik, když pejska našli!

Už se zdálo, že ztracený pes se k chlapci nikdy nevrátí. Nakonec se ukázal a byl to velmi dojemný okamžik....

Oblíbené