Zajímavosti

Astrologická předpověď pro všechna znamení zvěrokruhu na duben 2021. Pozorně čtete toto vás nemine!Jaro letošního roku začne velmi příznivě: první měsíc jarní sezóny 2021 slibuje, že bude bez stresu. Téměř všechny přechody planet na tomto měsíci budou harmonické, kromě jediného napjatého aspektu Marsu s Merkurem, který však neslibuje velké problémy.

Merkur tento měsíc sebevědomě zrychlí, což přinese mnoho výhod: pokud v únoru 2021, během retrográdního, něco nefungovalo, nebo odložíte věci, nyní je čas začít s mnoha věcmi, včetně papírování. do obchodní spolupráce, obchodu, vyjednávání, cestování atd.

V první polovině měsíce se Merkur bude pohybovat po znamení Vodnáře, kde je už nějakou dobu. Vodnář je zodpovědný za vše nestandardní, neobvyklé a nové, takže je možné, že můžete šířit nové nápady, budete snadno komunikovat, přijímat a přenášet informace.

Je vhodný čas myslet na budoucnost, zejména na začátku nového lunárního měsíce – 13. dubna 2021 po 13:21.

Po 16. dubnu 2021 přejde Merkur na Ryby, což může trochu zpomalit vaše myšlení. Přenos informací se trochu zpomalí. Lidé budou více ponořeni do svých nejhlubších myšlenek, budou hodně reflektovat svou minulost i přítomnost.

Je vhodný čas ponořit se do tajemství a tajemství, začít studovat mystiku, psychologii a jakoukoli tajnou vědu. Možná bude nutné kontaktovat okultní konzultanty, včetně astrologů, stejně jako psychology a lékaře.

Pokud se hlavní plánování měsíce doporučuje provádět v den nového měsíce, v první lunární den, pak je dobré provést základní plánování roku v prvních dnech po přechodu Slunce na Berana . Letos – 20. dubna po 12:37

Beran je znamení aktivity a začátku, první znamení zvěrokruhu, dítě, které všechno zajímá. Plány a cíle, které během této doby vytvoříte, budou pravděpodobněji realizovány, tentokrát si je nenechte ujít!

Starověcí astrologové provedli pozemské předpovědi pro letošní rok, když vytvořili mapu okamžiku přechodu Slunce v 1. stupni Berana do určité oblasti. Způsob, jakým budou všechny ostatní planety umístěny vzájemně v tomto bodě a vzhledem ke kruhu zvěrokruhu, pomohl určit astrologické počasí pro nadcházející rok až do příštího vstupu Slunce do Berana.

Tento měsíc bude Mars, planeta obchodních aktivit, ve znamení Blíženců (4. března až 23. dubna 2021). Tato rychle rostoucí planeta nám udává směr pro tento měsíc: hlavním zaměřením obchodního života by mělo být shromažďování a sdělování informací.

Nebuďte překvapeni, pokud mezi pracovníky v kanceláři probíhá mnoho rozhovorů, nyní je jen důležité vybudovat soudržný tým prostřednictvím společných zájmů a intelektuální výměny. Všechny důležité obchodní záležitosti by měly být vyřešeny klidnou diskusí o všech problémech a vzájemným nasloucháním. Možná budete muset cestovat na služební cesty, může existovat mnoho maličkostí, které vyžadují neustálý pohyb.

Pokud máte nové projekty a problémy, budou se dobře rozvíjet, pokud vás zajímá ideologická inspirace.

Tento měsíc není špatný pro různé informační projekty, vzdělávací programy a různé typy intelektuální práce. Také nyní bude spousta diskusí, jednání, dohod. Je dobré komunikovat s kolegy a dokonce vyjednávat o společném PR.

Blíženci jsou znamením proměnné, což znamená, že jde o proměnnou. Případy zahájené během tohoto období budou upraveny a revidovány, zejména proto, že se netýkají přenosu informací, jednání, dokumentů, komunikace s klienty nebo poradenství, drobných pohybů a dopravy.

Složité dny měsíce lze nazvat 23., 24. března 2021, kdy se Mars přibližuje napjatému aspektu s Merkurem. V dnešní době je lepší neplánovat si nic důležitého, zejména důležité schůzky a dokumenty. Obchodní dohody nemusí přinést požadované výsledky, jednání mohou selhat a informace mohou přijít se zpožděním nebo chybami.

Venuše, planeta spojená s finančními problémy, bude tento měsíc umístěna docela harmonicky. První tři týdny v měsíci budou stále v Rybách, kde mohou být důležitými vlastnostmi hojnost, plodnost a pohodlí.

Ačkoli je znamení Ryb často spojováno s něčím vágním, Venuše, která kráčí po tomto znamení, vás může vést k myšlenkám na neoficiální nebo možná tajnou práci. Je vhodný čas hledat zdroje příjmů, které souvisejí s kreativní implementací. Znamení Ryb dává dobrou představivost a Venuše pomáhá tuto představivost přeměnit do podoby.

Můžete si však všimnout, že peníze pocházejí z ničeho a také okamžitě zmizí. Ryba není znamením, které si chce uložit, a uložit si ho na později. Je těžké zde uložit něco konkrétního, takže je lepší se uvolnit a užívat si příjem peněz a utrácení.

Je dobrý měsíc hledat jiné zdroje příjmu (Fish je stále dvojitým znamením), ale neměli byste očekávat, že bude dlouhý a stabilní. Ryby nedávají stabilitu.

Dejte si pozor na nový měsíc 12. – 14. Března 2021. V dnešní době je lepší peníze příliš neriskovat, podvodníci se mohou aktivovat, hrozí ztráta peněz nebo jejich utrácení za něco zbytečného.

21. března 2021 se Venuše přesouvá do znamení Berana, což dává úplně jinou energii. Peníze budou aktivně vydělávány, vaše finanční problémy budou vyřešeny relativně rychle. Pozitivní aspekty Venuše na konci března 2021 by mohly přinést požadovaný zisk nebo dát někomu dobré příležitosti.

Pokud jste se chtěli dlouho přiznat, ale neodvážili jste se, nebo jste si teprve nedávno uvědomili, že osoba vedle vás je opravdu vaše polovina, je čas se otevřít a neztrácet čas. Tento měsíc je ideální pro vyznávání lásky a posunutí vašeho vztahu na vyšší úroveň.

Pokud nemáte milence, je dobré ho hned začít hledat. Vztahy s Venuší v Rybách jsou často založeny na vzájemné lásce, úctě a milostném vztahu. Pozitivní je to, o čem mnozí z nás sní: najít svou druhou polovinu. V březnu 2021 budete mít mnoho šancí, abyste se zamilovali do toho, co chcete.

Aspekty Venuše během tohoto období budou většinou pozitivní, což znamená, že je pravděpodobnější, že se milostný život úspěšně vyvine. Je dobré navázat nové romantické známosti, k dnešnímu dni a vyznávat lásku 1., 2., 18., 29. března 2021.

Po 21. březnu 2021 bude Venuše ve znamení Berana, což ji učiní rozhodnější a aktivnější při hledání lásky. Je však pravděpodobné, že nové vztahy, které začaly během této doby, budou krátkodobé.

Pokud plánujete svatbu nebo zásnuby v březnu, ale dosud jste si nevybrali datum předem, měli byste věnovat pozornost následujícím datům měsíce: 1., 2., 5., 7., 18., 29., 20. března.

V březnu 2021 nabírá Merkur rychlost, což znamená, že budete mít mnohem více příležitostí vyrazit než minulý měsíc. To je vhodná doba pro obchodní a volnočasové cestování.

Po Marsu bude tento měsíc následovat znamení Blíženců, což je dobré pro různé malé výlety a výlety. Je také vhodný čas diskutovat o výletech a plánovat budoucí itineráře.

V nepříznivé dny v měsíci je lepší nezačat cestovat, zejména 23., 24. března 2021. Dnes se zvyšuje riziko různých zpoždění, zpoždění a narušení provozu.

V březnu 2021 neexistují prakticky žádné složité a napjaté aspekty rychlých planet (kromě aspektů Měsíce), takže nyní astrologické počasí pomůže zlepšit stav nemoci a riziko nevolnosti bude o něco nižší než v předchozích měsících

Každý máme samozřejmě svoji vlastní zdravotní prognózu, ale za dobrého „počasí“ můžete být klidnější a cítit se mnohem pohodlněji.

Traumatický aspekt Marsu a Merkuru se očekává 24. března 2021, takže v blízkosti tohoto data stojí za to opatrně řídit auta, fyzicky se stresovat, být velmi opatrní v práci a nezapomínat na bezpečnost doma. V dnešní době nedoporučujeme překračovat rychlost a pracovat opatrně s nebezpečnými předměty a vybavením.

Během tohoto období byste měli být také opatrní při používání různých chemikálií, alkoholu a alergenů, protože rizika otravy a alergií jsou poměrně vysoká. Zvláštní pozornost věnujte období od 10. do 14. března 2021.

Doporučeno (vyhnout se negativním aspektům):

 • Práce s papíry a dokumenty;
 • Podepisovat smlouvy;
 • Pořádat důležitá setkání, semináře a konference;
 • Iniciovat vzdělávací programy a složit zkoušky;
 • Napište důležitou práci;
 • Provádět experimenty a testy;
 • Rozhodujte se a diskutujte o nich se svými nadřízenými;
 • Ptejte se, nechte si poradit;
 • Vyjádřete svou lásku, jděte na rande;
 • Zaregistrujte manželství;
 • Provádějte nákupy, zejména velké;
 • Buďte pozornější v práci i doma;
 • Při práci s nebezpečnými předměty dodržujte bezpečnostní opatření.
 • Nedoporučuje se (obvykle v nepříznivé dny):
 • Rozptýleni malými věcmi, když je třeba vyřešit důležitý a konkrétní úkol;
 • Důvěřujte informacím, které obdržíte, aniž byste měli fakta a důkazy;
 • Dopřejte si iluze, když potřebujete být realističtí.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zajímavosti

Ženy, pokud si holíte své intimní části takto, musíte si naléhavě přečíst co vám hrozí!

Ženy už roky odstraňují chloupky ze svých intimních částí. Nedávná studie ve skutečnosti ukázala, že většina žen si odstraňuje některé nebo všechny své intimní chloupky. Možná je to normální věc, ale jen málo žen ví, že to má mnoho rizik a vedlejších účinků.

Hlavní vyšetřovatelka Andrea de Maria věří, že ženy by si měly být vědomy rizik holení chloupků. V americkém časopise Obstetrics and Gynecology napsal: „Ženy prostě nevědí o rizicích holení ochlupení.“ Holení chlupů z jiných částí těla není tak nebezpečné, ale právě v této oblasti je.

Studie uvádí, že většina výtěžku, 87%, platí za intimní vlasy v salonu krásy a 90% dívek si oholuje ochlupení.

Kůže kolem ženských pohlavních orgánů je velmi citlivá a při holení se na ní mohou vytvářet drobné rány a drobné řezy. Mnoho žen po holení cítí svědění.

Pod pasem máme mnoho potních žláz. To znamená, že oblast je ideální pro růst bakterií. A pokud jsou na pokožce malé řezy, může dojít k infekci.

Další věc je, že ochlupení je přirozenou překážkou pohlavně přenosných chorob.

Doufáme, že vám tyto informace pomohly!

Pokračovat ve čtení

Zajímavosti

Lék proti koronaviru, který máme každý v lékarničce. Vědci prozradili to co vláda roky skrývala!

Epidemiologická situace v naší zemi se každým dnem zhoršuje. Téměř každý den se dozvídáme o novém záznamu infekcí a úmrtí. Vláda zavádí další omezení, ale zatím není žádná naděje, že se něco změní k lepšímu. Objevily se však některé dobré zprávy.

Vědci se stále snaží najít vakcínu nebo lék. Je možné, že to každý z nás má ve své lékárničce? Výsledky nejnovějšího výzkumu rozdělují všechny, stojí za to vědět.

Coronavirus Drug

Včera, 6. listopadu, byly v britských nemocnicích zahájeny studie, které testovaly účinnost aspirinu při léčbě koronaviru. Doma jej má téměř každý – je snadno dostupný, levný a bezpečný.

Vědci doufají. Podle jejich názoru bude kyselina acetylsalicylová, tj. Aspirin, užitečná při prevenci komplikací spojených s infekcí COVID-19, včetně krevních sraženin.

„MYSLÍME, ŽE DOPLNEK ASPIRINU BY BOL VELMI DŮLEŽITÝ, PROTOŽE BYL JASNÝ DŮVOD VĚŘIT, ŽE MŮŽE POMOCI A ŽE JE BEZPEČNÉ, LACNÉ A ŠIROKOU DOSTUPNOST,“

VYSVĚTLUJE PROF. PETER HORBY, jeden z vědců pracujících na projektu.

University of Oxford je zodpovědný za výzkum projektu RECOVERY. Ve Velké Británii je již 16 000 dobrovolníků ze 176 nemocnic. Testy naznačují, že nejméně 2 000 náhodně vybraných lidí dostává každý den 150 mg aspirinu.

Výsledky testů u lidí, kteří dostávali aspirin, budou srovnávány s výsledky u těch, kteří aspirin nedostávali. Výzkumným materiálem by měla být úmrtnost v obou skupinách po 28 dnech. Zohlední se také délka pobytu v nemocnici a potřeba ventilátoru.

Autoři studie zdůrazňují, že to může trvat až několik měsíců. Cílem projektu RECOVERY je také otestovat účinnost dalších opatření, včetně rekonvalescenční plazmy, monoklonální protilátky Regenron, široce dostupného antibiotika azithromycinu a steroidu dexamethasonu v nízkých dávkách.

Dosud bylo zjištěno, že dexamethason je účinnou látkou ve vyšších dávkách. Pro použití u infikovaných pacientů již byl schválen orgány USA a Evropské unie.

Pokračovat ve čtení

Stalo se

Je to potvrzené ! Nošení roušek způsobuje toto onemocnění, které není možné vyléčit

Dýchání vzduchu, který dýcháme, nepochybně vede k nedostatku nasycení kyslíkem a oxidem uhličitým. Víme, že lidský mozek je velmi citlivý na nedostatek kyslíku. Existují nervové buňky, například v hipokampu, které nemohou být bez kyslíku déle než 3 minuty, protože nepřežijí.

Akutní varovné příznaky jsou bolest hlavy, ospalost, závratě, potíže s koncentrací a zpožděná reakční doba, což jsou reakce kognitivního systému.

Pokud však trpíte chronickým nedostatkem kyslíku, všechny tyto příznaky zmizí, jakmile si na to zvyknete. Jeho funkce však zůstává špatná a deprivace kyslíku v mozku pokračuje v pokroku.

Víme, že vývoj neurodegenerativních onemocnění trvá roky, dokonce desetiletí. Pokud dnes zapomenete své telefonní číslo, znamená to, že proces degradace ve vašem mozku začal před 20 nebo 30 lety.

Možná si myslíte, že jste zvyklí nosit masku a dýchat vzduch, který jste právě vydechli, ale faktem je, že degenerativní procesy v mozku se s pokračujícím nedostatkem kyslíku zesilují.

Druhým problémem je, že nervové buňky v mozku nejsou schopné normálního dělení. Takže pokud jsou naše vlády dostatečně velkorysé, aby nám za několik měsíců umožnily sundat si masky a znovu volně dýchat kyslík, ztracené nervové buňky se nezregenerují. Co je ztraceno, je ztraceno.

Nemám masku, potřebuji svůj mozek k přemýšlení. Chci jasně myslet, když se starám o své pacienty a nejsem v anestezii oxidem uhličitým.

Neexistuje žádná lékařská výjimka z [skladování] roušek, protože nedostatek kyslíku je nebezpečný pro všechny mozky. Každý by se měl svobodně rozhodnout, zda chce nosit masku, která je zcela neúčinná, aby se ochránila před virem.

Masky jsou absolutním zákazem pro děti a mládež. Děti a dospívající mají extrémně aktivní a přizpůsobivý imunitní systém a potřebují neustálou interakci s mikrobiomem Země. Jejich mozky jsou také neuvěřitelně aktivní, protože se mají co učit. Mozek dítěte nebo adolescenta touží po kyslíku. Čím více je orgán metabolicky aktivní, tím více kyslíku potřebuje. U dětí a dospívajících je každý orgán metabolicky aktivní.

Zbavení mozku dítěte nebo adolescenta kyslíkem nebo jeho omezení jakýmkoli způsobem je nejen nebezpečné pro jeho zdraví, je to naprosto trestné. Nedostatek kyslíku brzdí vývoj mozku a výsledné poškození nelze napravit.

Dítě potřebuje mozek, aby se učilo, a mozek potřebuje kyslík, aby mohl fungovat. Nepotřebujeme klinickou studii, abychom to zjistili. Toto je jednoduchý a nezvratný fyziologický fakt. Vědomě a záměrně vyvolané hladovění kyslíkem představuje absolutní zdravotní riziko a absolutní lékařskou kontraindikaci.

V medicíně absolutní kontraindikace znamenají, že tento lék, terapie, metoda nebo opatření by neměly být používány a jeho použití není povoleno. Aby byla celá populace nucena používat absolutní lékařskou kontraindikaci, musí k tomu existovat přesné a závažné důvody, které musí být předloženy příslušným interdisciplinárním a nezávislým orgánům k ověření a povolení.

Když demence za deset let exponenciálně vzroste a mladší generace nemohou dosáhnout svého vnitřního potenciálu, bude zbytečné říkat, že „neměli bychom potřebovat závoje. ”

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Bizardní8 hodinami před

9 dní bez jídla: nešťastná matka zamkla děti v bytě a šla ke svému milenci

Té noci byl zveřejněn šokující příběh. 20letá žena zavolala sanitku pro své malé děti a našla svého syna mrtvého a...

Zajímavosti10 hodinami před

Ženy, pokud si holíte své intimní části takto, musíte si naléhavě přečíst co vám hrozí!

Ženy už roky odstraňují chloupky ze svých intimních částí. Nedávná studie ve skutečnosti ukázala, že většina žen si odstraňuje některé...

Zajímavosti13 hodinami před

Lék proti koronaviru, který máme každý v lékarničce. Vědci prozradili to co vláda roky skrývala!

Epidemiologická situace v naší zemi se každým dnem zhoršuje. Téměř každý den se dozvídáme o novém záznamu infekcí a úmrtí....

Zdraví13 hodinami před

7 věcí, které máte doma a radikálně vám pomůžou proti hemeroidům. Lék najdete zde!

Hemoroidy nebo hemoroidy jsou bolestivé a nepříjemné onemocnění, které významně snižuje kvalitu života. V závislosti na závažnosti a závažnosti příznaků...

Stalo se13 hodinami před

Velký šok zažila prodavačka v obchoďáku! Až se dozvíte, co zákazník měl v košíku během koronaviru, chytíte velký vztek!

Restaurace, obchody, nákupní střediska a zábavní podniky zůstaly zavřené a nakupování se doporučuje pouze v nezbytných případech. Dnes představují obchody...

Bizardní14 hodinami před

Žena, která vážila 360 kilogramů porodila dítě. Uhodnete kolik vážilo?

Podívejte se na fotografii tohoto dítěte. Určitě jste si mysleli, že je mu asi 4-5 měsíců. Lékař, který provedl císařský...

Zdraví14 hodinami před

Vážila jsem 88Kg a teď vážím 54 Kg. Může za to tento skvělí nápoj, který máme každý doma

Máme další skvělý recept na nápoj, který je levný, chutný a má tři skvělé účinky na zdraví: očistí tělo od...

Stalo se14 hodinami před

Je to potvrzené ! Nošení roušek způsobuje toto onemocnění, které není možné vyléčit

Dýchání vzduchu, který dýcháme, nepochybně vede k nedostatku nasycení kyslíkem a oxidem uhličitým. Víme, že lidský mozek je velmi citlivý...

Zajímavosti15 hodinami před

Nikdy už nevyhazujte skořápky od ořechů. Velké tajemství, které má cenu zlata!

Stručně řečeno, obsahuje mnoho prvků důležitých pro vnitřní orgány a systém zásobování krví. Vrháním popraskaných skořápek do koše ztrácíme určitý...

Zdraví2 dny před

Domácí očista tlustého střeva k uvolnění toxického odpadu z tlustého střeva

Smrt začíná v tlustém střevě a nezdravé tlusté střevo je příčinou mnoha zdravotních problémů. Očištění tlustého střeva je jednou z...

Oblíbené