Zajímavosti

Astrologická předpověď pro všechna znamení zvěrokruhu na duben 2021. Pozorně čtete toto vás nemine!Jaro letošního roku začne velmi příznivě: první měsíc jarní sezóny 2021 slibuje, že bude bez stresu. Téměř všechny přechody planet na tomto měsíci budou harmonické, kromě jediného napjatého aspektu Marsu s Merkurem, který však neslibuje velké problémy.

Merkur tento měsíc sebevědomě zrychlí, což přinese mnoho výhod: pokud v únoru 2021, během retrográdního, něco nefungovalo, nebo odložíte věci, nyní je čas začít s mnoha věcmi, včetně papírování. do obchodní spolupráce, obchodu, vyjednávání, cestování atd.

V první polovině měsíce se Merkur bude pohybovat po znamení Vodnáře, kde je už nějakou dobu. Vodnář je zodpovědný za vše nestandardní, neobvyklé a nové, takže je možné, že můžete šířit nové nápady, budete snadno komunikovat, přijímat a přenášet informace.

Je vhodný čas myslet na budoucnost, zejména na začátku nového lunárního měsíce – 13. dubna 2021 po 13:21.

Po 16. dubnu 2021 přejde Merkur na Ryby, což může trochu zpomalit vaše myšlení. Přenos informací se trochu zpomalí. Lidé budou více ponořeni do svých nejhlubších myšlenek, budou hodně reflektovat svou minulost i přítomnost.

Je vhodný čas ponořit se do tajemství a tajemství, začít studovat mystiku, psychologii a jakoukoli tajnou vědu. Možná bude nutné kontaktovat okultní konzultanty, včetně astrologů, stejně jako psychology a lékaře.

Pokud se hlavní plánování měsíce doporučuje provádět v den nového měsíce, v první lunární den, pak je dobré provést základní plánování roku v prvních dnech po přechodu Slunce na Berana . Letos – 20. dubna po 12:37

Beran je znamení aktivity a začátku, první znamení zvěrokruhu, dítě, které všechno zajímá. Plány a cíle, které během této doby vytvoříte, budou pravděpodobněji realizovány, tentokrát si je nenechte ujít!

Starověcí astrologové provedli pozemské předpovědi pro letošní rok, když vytvořili mapu okamžiku přechodu Slunce v 1. stupni Berana do určité oblasti. Způsob, jakým budou všechny ostatní planety umístěny vzájemně v tomto bodě a vzhledem ke kruhu zvěrokruhu, pomohl určit astrologické počasí pro nadcházející rok až do příštího vstupu Slunce do Berana.

Tento měsíc bude Mars, planeta obchodních aktivit, ve znamení Blíženců (4. března až 23. dubna 2021). Tato rychle rostoucí planeta nám udává směr pro tento měsíc: hlavním zaměřením obchodního života by mělo být shromažďování a sdělování informací.

Nebuďte překvapeni, pokud mezi pracovníky v kanceláři probíhá mnoho rozhovorů, nyní je jen důležité vybudovat soudržný tým prostřednictvím společných zájmů a intelektuální výměny. Všechny důležité obchodní záležitosti by měly být vyřešeny klidnou diskusí o všech problémech a vzájemným nasloucháním. Možná budete muset cestovat na služební cesty, může existovat mnoho maličkostí, které vyžadují neustálý pohyb.

Pokud máte nové projekty a problémy, budou se dobře rozvíjet, pokud vás zajímá ideologická inspirace.

Tento měsíc není špatný pro různé informační projekty, vzdělávací programy a různé typy intelektuální práce. Také nyní bude spousta diskusí, jednání, dohod. Je dobré komunikovat s kolegy a dokonce vyjednávat o společném PR.

Blíženci jsou znamením proměnné, což znamená, že jde o proměnnou. Případy zahájené během tohoto období budou upraveny a revidovány, zejména proto, že se netýkají přenosu informací, jednání, dokumentů, komunikace s klienty nebo poradenství, drobných pohybů a dopravy.

Složité dny měsíce lze nazvat 23., 24. března 2021, kdy se Mars přibližuje napjatému aspektu s Merkurem. V dnešní době je lepší neplánovat si nic důležitého, zejména důležité schůzky a dokumenty. Obchodní dohody nemusí přinést požadované výsledky, jednání mohou selhat a informace mohou přijít se zpožděním nebo chybami.

Venuše, planeta spojená s finančními problémy, bude tento měsíc umístěna docela harmonicky. První tři týdny v měsíci budou stále v Rybách, kde mohou být důležitými vlastnostmi hojnost, plodnost a pohodlí.

Ačkoli je znamení Ryb často spojováno s něčím vágním, Venuše, která kráčí po tomto znamení, vás může vést k myšlenkám na neoficiální nebo možná tajnou práci. Je vhodný čas hledat zdroje příjmů, které souvisejí s kreativní implementací. Znamení Ryb dává dobrou představivost a Venuše pomáhá tuto představivost přeměnit do podoby.

Můžete si však všimnout, že peníze pocházejí z ničeho a také okamžitě zmizí. Ryba není znamením, které si chce uložit, a uložit si ho na později. Je těžké zde uložit něco konkrétního, takže je lepší se uvolnit a užívat si příjem peněz a utrácení.

Je dobrý měsíc hledat jiné zdroje příjmu (Fish je stále dvojitým znamením), ale neměli byste očekávat, že bude dlouhý a stabilní. Ryby nedávají stabilitu.

Dejte si pozor na nový měsíc 12. – 14. Března 2021. V dnešní době je lepší peníze příliš neriskovat, podvodníci se mohou aktivovat, hrozí ztráta peněz nebo jejich utrácení za něco zbytečného.

21. března 2021 se Venuše přesouvá do znamení Berana, což dává úplně jinou energii. Peníze budou aktivně vydělávány, vaše finanční problémy budou vyřešeny relativně rychle. Pozitivní aspekty Venuše na konci března 2021 by mohly přinést požadovaný zisk nebo dát někomu dobré příležitosti.

Pokud jste se chtěli dlouho přiznat, ale neodvážili jste se, nebo jste si teprve nedávno uvědomili, že osoba vedle vás je opravdu vaše polovina, je čas se otevřít a neztrácet čas. Tento měsíc je ideální pro vyznávání lásky a posunutí vašeho vztahu na vyšší úroveň.

Pokud nemáte milence, je dobré ho hned začít hledat. Vztahy s Venuší v Rybách jsou často založeny na vzájemné lásce, úctě a milostném vztahu. Pozitivní je to, o čem mnozí z nás sní: najít svou druhou polovinu. V březnu 2021 budete mít mnoho šancí, abyste se zamilovali do toho, co chcete.

Aspekty Venuše během tohoto období budou většinou pozitivní, což znamená, že je pravděpodobnější, že se milostný život úspěšně vyvine. Je dobré navázat nové romantické známosti, k dnešnímu dni a vyznávat lásku 1., 2., 18., 29. března 2021.

Po 21. březnu 2021 bude Venuše ve znamení Berana, což ji učiní rozhodnější a aktivnější při hledání lásky. Je však pravděpodobné, že nové vztahy, které začaly během této doby, budou krátkodobé.

Pokud plánujete svatbu nebo zásnuby v březnu, ale dosud jste si nevybrali datum předem, měli byste věnovat pozornost následujícím datům měsíce: 1., 2., 5., 7., 18., 29., 20. března.

V březnu 2021 nabírá Merkur rychlost, což znamená, že budete mít mnohem více příležitostí vyrazit než minulý měsíc. To je vhodná doba pro obchodní a volnočasové cestování.

Po Marsu bude tento měsíc následovat znamení Blíženců, což je dobré pro různé malé výlety a výlety. Je také vhodný čas diskutovat o výletech a plánovat budoucí itineráře.

V nepříznivé dny v měsíci je lepší nezačat cestovat, zejména 23., 24. března 2021. Dnes se zvyšuje riziko různých zpoždění, zpoždění a narušení provozu.

V březnu 2021 neexistují prakticky žádné složité a napjaté aspekty rychlých planet (kromě aspektů Měsíce), takže nyní astrologické počasí pomůže zlepšit stav nemoci a riziko nevolnosti bude o něco nižší než v předchozích měsících

Každý máme samozřejmě svoji vlastní zdravotní prognózu, ale za dobrého „počasí“ můžete být klidnější a cítit se mnohem pohodlněji.

Traumatický aspekt Marsu a Merkuru se očekává 24. března 2021, takže v blízkosti tohoto data stojí za to opatrně řídit auta, fyzicky se stresovat, být velmi opatrní v práci a nezapomínat na bezpečnost doma. V dnešní době nedoporučujeme překračovat rychlost a pracovat opatrně s nebezpečnými předměty a vybavením.

Během tohoto období byste měli být také opatrní při používání různých chemikálií, alkoholu a alergenů, protože rizika otravy a alergií jsou poměrně vysoká. Zvláštní pozornost věnujte období od 10. do 14. března 2021.

Doporučeno (vyhnout se negativním aspektům):

 • Práce s papíry a dokumenty;
 • Podepisovat smlouvy;
 • Pořádat důležitá setkání, semináře a konference;
 • Iniciovat vzdělávací programy a složit zkoušky;
 • Napište důležitou práci;
 • Provádět experimenty a testy;
 • Rozhodujte se a diskutujte o nich se svými nadřízenými;
 • Ptejte se, nechte si poradit;
 • Vyjádřete svou lásku, jděte na rande;
 • Zaregistrujte manželství;
 • Provádějte nákupy, zejména velké;
 • Buďte pozornější v práci i doma;
 • Při práci s nebezpečnými předměty dodržujte bezpečnostní opatření.
 • Nedoporučuje se (obvykle v nepříznivé dny):
 • Rozptýleni malými věcmi, když je třeba vyřešit důležitý a konkrétní úkol;
 • Důvěřujte informacím, které obdržíte, aniž byste měli fakta a důkazy;
 • Dopřejte si iluze, když potřebujete být realističtí.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Video

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota domnívala, že je další ženou, která touží po kariéře, ale neumí zpívat. Netušili, jak moc se mýlili!

Julia Chupira zpívala slavnou píseň Whitney Houstonové I Will Always Love You. Její hlas nejprve překvapil a pak všechny nadchl! Něco nám říká, že si Julie všimli lidé v hudebním průmyslu a dělá z ní hvězdu. Má neuvěřitelný talent!

Líbí se vám její hlas? Sdílejte!

Pokračovat ve čtení

Video

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost – byly zničené, bez života a barva už nezakrývala šedou barvu jako předtím. O několik let později se rozhodla vyhledat pomoc odborníka Christophera Hawkinse. Změnil ji k nepoznání!

Kerry chtěla podstoupit radikální změnu …

Všechno bylo okamžitě jasné kadeřníkovi! Nejen, že si podstatně ostříhal vlasy, ale také odhalil něco, co se Kerry celé ty roky snažil skrýt …

Šedým vlasům se už nedalo vyhnout. Velmi se jí to hodí! Podívejte se na celou transformaci:

Sníte někdo z vašich přátel o radikální změně účesu? Sdílet tento článek!

Pokračovat ve čtení

Humor

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl přesvědčit svého pána, aby usnul.

Při pohledu na reakci psa, který chce bojovat alespoň hodinu spánku, nebudete schopni zadržet smích!

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video12 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti12 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video12 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti12 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor12 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video12 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti12 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video12 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti12 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy12 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené