Nezařazené

Anglický lékař o pandemii: Vylidněné nemocnice a prázdné houkající sanitkyTento článek vychází ze svědectví služebně staršího lékaře pracujícího v anglické nemocnici v regionu Surrey. Svědectví bylo poprvé zveřejněno na The Bernicean.

Ačkoli momentálně nedokážeme ověřit jeho identitu, jsme toho názoru, že čtenáři by o něm měli vědět a to ze dvou důvodů.

Prvním důvodem jsou podobné svědectví z jiných ověřených zdrojů. No a druhým důvodem je fakt, že poukazuje na znepokojivý stav, který momentálně panuje ve zdravotnickém systému.

Svědectví anglického lékaře

Jsem konzultantem v jedné významné nemocnici metropolitního regionu Surrey.

O tom, že jsme významná nemocnice, říká skutečnost, že máme i pohotovost, což běžně nebývá zvykem u menších nemocnic ve Velké Británii.

Před časem jsem poskytl interview jednomu aktivistovi bojujícímu proti restriktivním pandemickým opatřením, kterému jsem odhalil svou totožnost. Od té doby jsem však změnil názor a momentálně mohu poskytovat informace pouze anonymně.

Názor jsem změnil, protože všichni zaměstnanci nemocnice, bez ohledu na svou pozici, byli varováni, že pokud budou poskytovat rozhovory jakýmkoli médiím (ať už mainstreamovým nebo menším), tak mohou být okamžitě propuštěni z práce bez vyplacení mzdy.

Já mám rodinu a malé děti a toto bych jim nemohl udělat. Proto tohoto času svou identitu nemohu zveřejnit, ale chtěl bych prohlásit následující …

Skutečné a hlášeny počty případů COVID-19

Podle mého názoru a také názoru mnoha mých kolegů, neexistuje žádná pandemie koronavirus, tedy určitě ne v regionu Surrey. Od kolegů z jiných regionů napříč krajinou však poslouchám totéž.

Naše nemocnice má v běžném roce kolem 350 tisíc ambulantních pacientů, 95 tisíc hospitalizovaných pacientů a okolo 100 tisíc pacientů, jejichž ošetří na pohotovosti.

V měsících březen až červen (včetně) bychom běžně očekávali okolo 100 tisíc ambulantních pacientů, 30 tisíc hospitalizovaných a 30 tisíc pacientů na pohotovosti. Avšak tento rok je to až o 95% méně ve srovnání s uvedenými čísly. V podstatě, od března až dosud jsme téměř prázdní.

Na začátku bylo zaměstnancům, kteří na toto poukazovali, řečeno, že sloužíme jako záložní nemocnice, která má pohltit nával covidových pacientů. Ten “nával” se však nikdy nekonal.

Těm, kteří nadále zpochybňovaly, bylo později vedením nemocnice mluvené, že je to “pro větší dobro” nebo, že se tím “chrání zdravotnický systém před kolapsem”. Nyní je to už jen “Buď tiše, nebo nedostaneš výplatu”.

Těch pár případů covidových pacientů, kterých jsme měli, byly opakovaně testování a každý jeden pozitivní test se počítal jako “nový případ”. To znamená, že čísla nemocnosti vykazované v oficiálních statistikách se téměř exponenciálně nafoukly.

Podle mého odhadu jsou čísla pacientů s COVID-19 hlášeny nemocnicemi vládě nafouknuté oproti skutečnosti tak 5 až 10 krát.

Nikdy zde nebyla žádná pandemie a uvedená fakta vysvětlují, proč ve Velké Británii bylo o tolik více případů nákazy koronavirus oproti ostatním evropským zemím.

Po městě běhají prázdné sanitky se zapnutými majáky a sirénami

Provozovatelé záchranek proháněla městem prázdné sanitky během karantény a v této praxi pokračují dosud.

Pod “preháňajúcimi se sanitky” mám na mysli takové, které mají zapnuté majáky a sirény, ačkoli nevezou ani nesměřují k žádnému pacientovi.

Podle mě to dělají proto, aby u obyvatelstva vytvářely dojem, že o ambulance je větší poptávka než je ve skutečnosti.

Záchranáři nosí roušky a jiné ochranné pomůcky pouze tehdy, když je vidí lidé. Jakmile jsou mimo očí veřejnosti, roušky si skládají a také nedodržují vzájemné odstupy.

O ochranných opatřeních jsem slyšel množství vtipů.

Kolegové se nepřestávají udivovat, jak přes upozornění na obalech roušek, že nezabrání přenosu virů, je lidé stále ve velkém nakupují a nosí, protože jim tak nakázali politici.

Lidé umírají kvůli zrušeným operacím

V naší nemocnici jsme porušili většinu plánovaných operací.

Jde o operace, na které lidé čekali věčnost kvůli pořadníku a dlouhým čekacím lhůtám. Dokonce i akutní operace byly výrazně omezeny.

Výsledek je jasný

V těch lepších případech se lidem odepřela základní zdravotní péče. V těch horších případech se lidé nechali zemřít, nejednou ve stresu a bolestech.

Jak se falšují úmrtní listy

Co se týče úmrtních listů, tak všichni zaměstnanci, kteří je vypisují, byly proškoleni, aby všude, kde je to i jen trochu možné, uváděli jako příčinu úmrtí komplikace způsobené onemocněním COVID-19.

Dokonce i tehdy, když pacient neměl žádné příznaky této nemoci nebo v případech, kdy vůbec nebyl testován. Podle mě jde o podvodně vyhotovené úmrtní listy. Toto je jedním z hlavních důvodů nafouknutých statistik úmrtí na nový koronavirus.

Faktem zůstává, že bez ohledu na to, na co člověk v nemocnici skutečně skonal, tak na jeho úmrtním listu svítí “COVID-19”.

Jako součást své výpovědi jsem uvedl i podrobné instrukce od vlády ohledně vystavování úmrtních listů. Tam je jasně doložena účetními doklady, jak vláda povzbuzuje lékařů uvádět COVID-19, pokud už ne jako hlavní faktor, tak alespoň jako spolu-faktor úmrtí.

Pamatujte si, že samotné onemocnění COVID-19 vás nedokáže zabít. To, co zabíjí, jsou komplikace způsobené virem, obvykle jde o věci jako jsou zápal plic a jemu podobné příznaky.

Ve skutečnosti jsou však tyto příznaky neskutečně vzácné. Přesto jsou uvedeny na velkém počtu úmrtních listů vydaných za poslední měsíce.

Každý úmrtní list, kde je byť jen zmíněný COVID-19, i když nebyl hlavní příčinou úmrtí, se v oficiálních vládních statistikách počítá jako úmrtí na COVID-19.

Upřímně věřím tomu, že mnohé úmrtní listy, hlavní ty pro lidi nad 65 let, byly vystaveny podvodům, a že uváděná příčina úmrtí COVID-19 není to, co opravdu způsobilo smrt daného člověka.

V některé čtvrteční večery jsem zůstal sám ve své ambulanci a plakal jsem, zatímco kolegové na chodbě oslavovali, zpívali či tancovali.

Je mi na zvracení z těch všech reklam a sloganů, které “děkují zdravotníkům” či “jak jsme v tom všichni spolu”. Ve skutečnosti nejde o žádnou sounáležitost, ale rozdmýchávání neodůvodněného strachu.

Pár slov na závěr

Ve zdravotnictví je mnoho dobrých lidí. Nežádám odpuštění pro sebe, ale pro ně.

Mnozí z nich jsou mizerně placeni a do zdravotnictví přišli ze správných důvodů, ale jsou neustále šikaně a zastrašování, že “pokud nebudou držet hubu, tak nebudou mít za co jíst”.

Věřím tomu, že pokud by se našel způsob, jak těmto lidem zajistit bezpečnost před represemi ze strany vedení nemocnic, nastalo by tsunami whisleblowerov (těch, co vyjdou s pravdou ven).

Nepochybuji, že toto by pak pomohlo ukončit celou tuto brutální šílenost. S tím, čeho jsem svědkem, se mi žije stále těžší a těžší. Je mi líto, že se to stalo.

Na závěr bych chtěl říct už jen tolik: Politici se nezměnily, to jen naše země udělala fatální chybu, že jim začala bezpodmínečně důvěřovat.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nezařazené

Muž si zamkl tvář do klece, aby přestal s kouřením cigaret

Lidé někdy dělají nevysvětlitelné věci. Hypnoterapie na to, abyste si přestali okusuje nehty nebo vymazávání aplikací s rychlým občerstvením. Tento muž například nosí na hlavě klec ve snaze, aby přestal s kouřením.

Ibrahim Yücel z tureckého města Kütahya kouřil více než dvě desetiletí, dokud se nerozhodl fyzicky zabránit tomu, aby si cigaretu vložil do úst.

Inspiroval se motorkáři, kteří nosili přilby, a na výrobu vlastního použil 130 metrů měděného drátu.

Jezdci na motorkách si samozřejmě mohou helmu kdykoliv složit, ale Ibrahim zašel až tak daleko, že dal své rodině klíč, kterým si odemyká hlavu.

Toto rozhodnutí přišlo poté, co si Ibrahim uvědomil, že od 16 let kouřil každý den dva krabičky cigaret. No až když jeho vlastní otec zemřel na rakovinu plic, uvědomil si, že je čas upozornit i na své zdraví. Dalším, ještě důležitějším důvodem je, že chce vidět jako vyrůstají jeho děti.

Přilba byla navržena jako klec pro ptáky. Před tím, než Ibrahim každé ráno odejde do práce, nechá klíče své manželce.

Jeho předchozí pokusy o zbavit se tohoto zlozvyku vždy selhaly, a proto ho jeho manželka podporovala – přesto, že se zpočátku za to trochu styděla.
Přes přilbu na hlavě může jíst sušenky nebo pít vodu, ale pokud by si chtěl pochutnat na plnohodnotném jídle, musel by si odemknout klec.

Ibrahima příběh a obrázky se nedávno znovu objevil na internetu a po pochopení jeho obtíží někdo napsal: “Extrémně problémy vyžadují extrémně činy.”

Další uživatel napsal: “Musím si přetřít oči a poškrábat nos, jen když se na to podívám.”

“Kouřila jsem 7 let a ukončení bylo jednou z nejtěžších věcí, jaké jsem kdy v životě udělala. Již více než tři roky jsem bez nikotinu! ”

Zdroj: ladbible.com

Pokračovat ve čtení

Nezařazené

Tragická nehoda jim vzala tři děti. O rok později se stal zázrak, který je přivede zpátky k životu.

Manželství Lori a Chris Coble prošlo něčím mimo slova. Lori jako obvykle chodila po děti, aby přinesla děti, ale ten den, po návratu domů, se stala strašná nehoda.

Před ztrátou vědomí si Lori pamatuje jen to, že do jejich minivanu narazil nákladní vůz. Její děti, pětiletý Kyle, čtyřletá Emma a dvouletá Katie byly převezeny do nemocnice zcela odlišné od jejích.

Lori si tuto událost úplně nepamatovala.
Zoufalý Chris musel doručit své manželce zničující zprávu … Jejich děti byly zraněny tak těžce, že nepřežily.

Řidič kamionu Jorge Miguel Romero byl mnohokrát zastaven policií za nepřiměřenou rychlost, ale vůbec se necítil provinile za způsobení tragédie. Manželský pár se proti němu domáhal spravedlnosti, protože nelegálně vzal život jejich dětem.

Šest měsíců po této události se však manželství setkalo se skutečným zázrakem!

Lori znovu otěhotněla. Jak se ukázalo později, byli to trojčata, chlapec a dvě dívky, stejně jako předtím. Manželství bylo téměř jisté, že jejich děti s tím musely mít něco společného.

“Tvoje mysl nemůže ani myslet jinak.” Pokud máte pocit, že jsou tam, aby vás sledovali a chránili, a něco takového se děje, je těžké si myslet jinak, že nebyli zapojeni do toho, co se stalo. “

Ashley, Ellie a Jake oslavili v květnu 2015 své 7. narozeniny.

“Myslím, že je to zázrak.” Kyle, Emma a Katie v bance s tím měli něco společného. Myslím, že nám pomohli, možná to udělali i pro nás. ““

Ztráta tří dětí pro tyto rodiče nemůže nic nahradit, ale bezmezná láska k dnešním dětem jim usnadňuje vyrovnání se se ztrátou.

Pokračovat ve čtení

Nezařazené

Adoptovaný pejsek celé dny vrčel a štěkal na dveře – po chvíli jeho nový majitel objevil děsivou věc

Před přijetím strávila Kailey v útulku více než rok. Nerozuměla s jinými psy, ráda spala sama a bála se lidí. Nakonec to byla rodina, která jí chtěla dát šanci na nový život.

Suzy a její rodina adoptovali Kailey a představili ji svému druhému psu. Fena se pomalu začala otevírat lidem, ale byla stále opatrná a mlčela.

Jednou v noci Kailey hlasitě zaštěkal na dveře, které probudily Suzy. Žena byla chováním psa překvapená a věděla, že něco nemusí být špatně. Když se k dívce přiblížila, ucítila zvláštní vůni.

Kailey ucítila únik plynu poblíž domu a včas probudila svého majitele. Suzy okamžitě zalarmovala hasiče a začala varovat sousedy před nebezpečím.

Historie feny ukazuje, jak okouzlující a úžasní psi mohou být, pokud dostanou příležitost. Nebýt Kailey, mohla být celá situace tragická …

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video6 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti6 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video6 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti6 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor6 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video6 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti6 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video6 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti6 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy6 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené