Nezařazené

Anglický lékař o pandemii: Vylidněné nemocnice a prázdné houkající sanitkyTento článek vychází ze svědectví služebně staršího lékaře pracujícího v anglické nemocnici v regionu Surrey. Svědectví bylo poprvé zveřejněno na The Bernicean.

Ačkoli momentálně nedokážeme ověřit jeho identitu, jsme toho názoru, že čtenáři by o něm měli vědět a to ze dvou důvodů.

Prvním důvodem jsou podobné svědectví z jiných ověřených zdrojů. No a druhým důvodem je fakt, že poukazuje na znepokojivý stav, který momentálně panuje ve zdravotnickém systému.

Svědectví anglického lékaře

Jsem konzultantem v jedné významné nemocnici metropolitního regionu Surrey.

O tom, že jsme významná nemocnice, říká skutečnost, že máme i pohotovost, což běžně nebývá zvykem u menších nemocnic ve Velké Británii.

Před časem jsem poskytl interview jednomu aktivistovi bojujícímu proti restriktivním pandemickým opatřením, kterému jsem odhalil svou totožnost. Od té doby jsem však změnil názor a momentálně mohu poskytovat informace pouze anonymně.

Názor jsem změnil, protože všichni zaměstnanci nemocnice, bez ohledu na svou pozici, byli varováni, že pokud budou poskytovat rozhovory jakýmkoli médiím (ať už mainstreamovým nebo menším), tak mohou být okamžitě propuštěni z práce bez vyplacení mzdy.

Já mám rodinu a malé děti a toto bych jim nemohl udělat. Proto tohoto času svou identitu nemohu zveřejnit, ale chtěl bych prohlásit následující …

Skutečné a hlášeny počty případů COVID-19

Podle mého názoru a také názoru mnoha mých kolegů, neexistuje žádná pandemie koronavirus, tedy určitě ne v regionu Surrey. Od kolegů z jiných regionů napříč krajinou však poslouchám totéž.

Naše nemocnice má v běžném roce kolem 350 tisíc ambulantních pacientů, 95 tisíc hospitalizovaných pacientů a okolo 100 tisíc pacientů, jejichž ošetří na pohotovosti.

V měsících březen až červen (včetně) bychom běžně očekávali okolo 100 tisíc ambulantních pacientů, 30 tisíc hospitalizovaných a 30 tisíc pacientů na pohotovosti. Avšak tento rok je to až o 95% méně ve srovnání s uvedenými čísly. V podstatě, od března až dosud jsme téměř prázdní.

Na začátku bylo zaměstnancům, kteří na toto poukazovali, řečeno, že sloužíme jako záložní nemocnice, která má pohltit nával covidových pacientů. Ten “nával” se však nikdy nekonal.

Těm, kteří nadále zpochybňovaly, bylo později vedením nemocnice mluvené, že je to “pro větší dobro” nebo, že se tím “chrání zdravotnický systém před kolapsem”. Nyní je to už jen “Buď tiše, nebo nedostaneš výplatu”.

Těch pár případů covidových pacientů, kterých jsme měli, byly opakovaně testování a každý jeden pozitivní test se počítal jako “nový případ”. To znamená, že čísla nemocnosti vykazované v oficiálních statistikách se téměř exponenciálně nafoukly.

Podle mého odhadu jsou čísla pacientů s COVID-19 hlášeny nemocnicemi vládě nafouknuté oproti skutečnosti tak 5 až 10 krát.

Nikdy zde nebyla žádná pandemie a uvedená fakta vysvětlují, proč ve Velké Británii bylo o tolik více případů nákazy koronavirus oproti ostatním evropským zemím.

Po městě běhají prázdné sanitky se zapnutými majáky a sirénami

Provozovatelé záchranek proháněla městem prázdné sanitky během karantény a v této praxi pokračují dosud.

Pod “preháňajúcimi se sanitky” mám na mysli takové, které mají zapnuté majáky a sirény, ačkoli nevezou ani nesměřují k žádnému pacientovi.

Podle mě to dělají proto, aby u obyvatelstva vytvářely dojem, že o ambulance je větší poptávka než je ve skutečnosti.

Záchranáři nosí roušky a jiné ochranné pomůcky pouze tehdy, když je vidí lidé. Jakmile jsou mimo očí veřejnosti, roušky si skládají a také nedodržují vzájemné odstupy.

O ochranných opatřeních jsem slyšel množství vtipů.

Kolegové se nepřestávají udivovat, jak přes upozornění na obalech roušek, že nezabrání přenosu virů, je lidé stále ve velkém nakupují a nosí, protože jim tak nakázali politici.

Lidé umírají kvůli zrušeným operacím

V naší nemocnici jsme porušili většinu plánovaných operací.

Jde o operace, na které lidé čekali věčnost kvůli pořadníku a dlouhým čekacím lhůtám. Dokonce i akutní operace byly výrazně omezeny.

Výsledek je jasný

V těch lepších případech se lidem odepřela základní zdravotní péče. V těch horších případech se lidé nechali zemřít, nejednou ve stresu a bolestech.

Jak se falšují úmrtní listy

Co se týče úmrtních listů, tak všichni zaměstnanci, kteří je vypisují, byly proškoleni, aby všude, kde je to i jen trochu možné, uváděli jako příčinu úmrtí komplikace způsobené onemocněním COVID-19.

Dokonce i tehdy, když pacient neměl žádné příznaky této nemoci nebo v případech, kdy vůbec nebyl testován. Podle mě jde o podvodně vyhotovené úmrtní listy. Toto je jedním z hlavních důvodů nafouknutých statistik úmrtí na nový koronavirus.

Faktem zůstává, že bez ohledu na to, na co člověk v nemocnici skutečně skonal, tak na jeho úmrtním listu svítí “COVID-19”.

Jako součást své výpovědi jsem uvedl i podrobné instrukce od vlády ohledně vystavování úmrtních listů. Tam je jasně doložena účetními doklady, jak vláda povzbuzuje lékařů uvádět COVID-19, pokud už ne jako hlavní faktor, tak alespoň jako spolu-faktor úmrtí.

Pamatujte si, že samotné onemocnění COVID-19 vás nedokáže zabít. To, co zabíjí, jsou komplikace způsobené virem, obvykle jde o věci jako jsou zápal plic a jemu podobné příznaky.

Ve skutečnosti jsou však tyto příznaky neskutečně vzácné. Přesto jsou uvedeny na velkém počtu úmrtních listů vydaných za poslední měsíce.

Každý úmrtní list, kde je byť jen zmíněný COVID-19, i když nebyl hlavní příčinou úmrtí, se v oficiálních vládních statistikách počítá jako úmrtí na COVID-19.

Upřímně věřím tomu, že mnohé úmrtní listy, hlavní ty pro lidi nad 65 let, byly vystaveny podvodům, a že uváděná příčina úmrtí COVID-19 není to, co opravdu způsobilo smrt daného člověka.

V některé čtvrteční večery jsem zůstal sám ve své ambulanci a plakal jsem, zatímco kolegové na chodbě oslavovali, zpívali či tancovali.

Je mi na zvracení z těch všech reklam a sloganů, které “děkují zdravotníkům” či “jak jsme v tom všichni spolu”. Ve skutečnosti nejde o žádnou sounáležitost, ale rozdmýchávání neodůvodněného strachu.

Pár slov na závěr

Ve zdravotnictví je mnoho dobrých lidí. Nežádám odpuštění pro sebe, ale pro ně.

Mnozí z nich jsou mizerně placeni a do zdravotnictví přišli ze správných důvodů, ale jsou neustále šikaně a zastrašování, že “pokud nebudou držet hubu, tak nebudou mít za co jíst”.

Věřím tomu, že pokud by se našel způsob, jak těmto lidem zajistit bezpečnost před represemi ze strany vedení nemocnic, nastalo by tsunami whisleblowerov (těch, co vyjdou s pravdou ven).

Nepochybuji, že toto by pak pomohlo ukončit celou tuto brutální šílenost. S tím, čeho jsem svědkem, se mi žije stále těžší a těžší. Je mi líto, že se to stalo.

Na závěr bych chtěl říct už jen tolik: Politici se nezměnily, to jen naše země udělala fatální chybu, že jim začala bezpodmínečně důvěřovat.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nezařazené

Velký skandál supermarkety prodávaly shnilé maso. Ohrožujete naše životy, píší zákaznici

Několik případů zkaženého zboží nyní vrhá špatné světlo na obchody Tesco nebo Aldi. Podle Manchester Evening News se ve Velké Británii začaly prodávat shnilé krůty, které jsou jedním z neodmyslitelných symbolů Vánoc na ostrovech.

Jeden z největších supermarketů ve Velké Británii se musí během prázdnin potýkat s velkou hanbou. 25. prosince jejich zákazníci zjistili, že si koupili shnilou drůbež a sváteční oběd se bude muset obejít bez krůty nebo krůty. Je to tato pochoutka plná kaštanových nádivek, která pro Brity znamená totéž, co pro naše lidi smaženého kapra.

Na sociálních sítích se začala hromadit kritika světově proslulých společností. „Takže Vánoce ničí Turecko, které páchne a je zelené,“ napsal jeden nespokojený zákazník. Zároveň upozornil na skutečnost, která se objevila i v dalších komentářích, že datum vypršení platnosti bylo až 27. prosince. „Díky, že jsi nám zničil Vánoce,“ řekla žena, která si v Aldi také koupila zkaženou drůbež.

Na stížnost odpověděli zástupci všech supermarketů, kde se objevilo zkažené zboží. Každý se omluvil svým zákazníkům a zdůraznil, že výběr kvalitních krůt je pro ně během vánočních svátků prioritou. Vzali za samozřejmost možnost vrácení zkaženého zboží.

Pokračovat ve čtení

Nezařazené

Karanténa až do 10. ledna možná dýl. Prymula rozebral vývoj epidemie a předpověděl kdy je možné otevřít podniky

Opatření proti epidemii covid-19 v České republice budou od neděle 27. prosince zpřísněna, aby odpovídala nejvyššímu pátému stupni protiepidemického systému PES. Tato situace bude platit do 10. ledna následujícího roku. Situace je opět dramatická, pokud jde o nárůst v pozitivních případech. „Opatření přicházejí pozdě,“ řekl pro ŽivotvČesku.cz mezinárodně uznávaný epidemiolog Roman Prymula.

Podle modelů by bez nových opatření došlo na přelomu roku k nárůstu zhruba o 15 000 potvrzených případů koronavirové infekce denně a v nemocnicích by bylo 7 000 lidí, uvedl k zavedení opatření ministr zdravotnictví Jan Blatný . Nové – přísná opatření by měla zajistit, aby bylo denně diagnostikováno maximálně 11 000 až 12 000 a mezi 4 000 a 5 000 lidí v nemocnici.

“Epidemiologická situace se bohužel v poslední době vyvíjí velmi nepříznivě. Exponenciální nárůst nových pozitivně diagnostikovaných lidí vyžaduje velmi přísná opatření, která jsou nezbytná, ale přichází pozdě,” uvedl bývalý ministr zdravotnictví Roman Prymula, který pomohl potlačit první vlnu epidemie, hodnoceno pro ŽivotvČeska.cz na jaře.

Virus SARS-CoV-2, který způsobuje covid-19, nejčastěji postihuje rizikovou skupinu 65+ a nejméně postihuje děti. To vyvolává otázku, proč vláda plošně uplatňuje omezení.

„Názor, že je možné zavádět opatření pouze u rizikových skupin a zejména seniorů, se objevuje poměrně často. Bohužel tuto skupinu populace nelze technicky izolovat od zbytku světa. Proto je nutné snížit riziko expozice v celé populaci, “dodal Roman Prymula. že ochrana životů lidí je vždy na prvním místě.

V současné době se nejvíce spoléhá na vakcínu covid-19. Podle aktuálních informací by první dávky měly do země dorazit v sobotu 26. prosince. Pokud k tomu skutečně dojde, očkování může začít už tuto neděli. První v řadě budou zdravotníci pracující na odděleních a rizikových skupinách, zejména lidé ve věku nad 65 let v domovech s pečovatelskou službou.

Pokračovat ve čtení

Nezařazené

Andrej Babiš se obrátil k čechům ve vánočním projevu: Popřál všem hezké svátky a zdraví a vyzval, aby se doma dívali na filmy

Předseda vlády Andrej Babiš promluvil k občanům ve svém vánočním projevu na YouTube. Vyzval lidi, aby nebyli smutní a aby trávili Vánoce se svými blízkými. Premiér dodal, že již chtěl, aby tento „šílený rok“ skončil, a popřál všem pevné zdraví.

„Jsou poslední dny podivného a úplně šíleného, ​​nenormálního roku,“ řekl Babiš v úvodu a dodal, že to byl nejtěžší rok jeho života. Předseda vlády je přesvědčen, že tomu tak bylo i v případě mnoha dalších občanů.

Babiš však říká, že Vánoce jsou nejkrásnější svátky a doufá, že nám to zvedne náladu.

Premiér předpokládá, že většina lidí stráví Vánoce se svými rodinami a blízkými. Rovněž se těší na mír a konec letošního roku.

Andrej Babiš ve svém projevu doporučil lidem, aby se během prázdnin dívali na fotografie a dívali se na pohádky a filmy. Nakonec všem popřál hodně zdraví.

„Jen se zkuste pobavit a letos zahoďte problémy, hněv nebo smutek za hlavu,“ uzavřel premiér.

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Zdraví2 hodinami před

Toto je jediný osvědčený domácí recept, který zabírá na ustupující dásně. Takto si pomůžete …

Jak bylo zmíněno, hlavním pomocníkem je kombinace šalvěje a také hřebíčku. K tomu ale přidejte i kousek česneku a dále...

Zajímavosti2 hodinami před

Vnučka vzala svou babičku, kterou všichni považovali za ošklivé káčátko, do salonu krásy. Když odtud vyšla, nikdo ji nemohl poznat, dokonce ani sousedé!

62 letá Mary Johnsenová byla přesvědčena, že již ztratila všechny půvaby, jimiž kdysi okouzlovala své okolí i opačné pohlaví. Stále...

Humor2 hodinami před

VTIP DNE: Starý pár usíná v posteli a babička řekne …

Starý pár usíná v posteli a babička řekne: “Dědeček, pamatuješ se jako si mě kdysi když jsme usínali chytil za...

Zdraví2 hodinami před

První 4 příznaky rakoviny, které lidé nejčastěji ignorují: TOTO nikdy neberte na lehkou váhu!

Vzhledem k tomu, že včasné odhalení je často klíčem k lepší prognóze, je nezbytné, abyste tyto první varovné příznaky rakoviny...

Politika2 hodinami před

O víkendu budou restaurace otevřeny, čekají co nejvíce hostů. Jak je možné, že tak rychle otevřou ?

Většina lidí už plné zuby dlouho trvajících opatření a tak se rozhodli revoltovat a neuposlechnout nařízení vlády. Nařízená opatření likvidují...

Zdraví3 hodinami před

Mocnější než chemoterapie: Bylinka na rakovinu, která vám roste přímo pod nosem …

Jedná se o jednu z nejrozšířenějších květinek, jaká zřejmě existuje. Roste doslova všude, jsou její plné louky i trávníky na...

Zdraví3 hodinami před

7 příznaků toho, že můžete mít v těle tasemnici. Toto by měl znát každý!

V první řadě je třeba zdůraznit, že při rozšíření výskytu tasemnice hrají hygienické poměry jen nepatrnou roli. Je důležité to...

Zajímavosti23 hodinami před

Když babička uviděla, co má vnučka na sobě, dohnalo ji to k slzám!

Toto je opravdu moment k nezaplacení … Podívejte se, jak reagovala babička na svou vnučku, která šla k promoci na...

Zdraví23 hodinami před

Toto prozradí tvar vaší stolice o vašem zdraví! Dokáže odhalit i závažné nemoci

Trávicí trakt obsahuje více bakteriálních buněk, jako zbytek našeho těla. V důsledku toho je důležité, aby naše střeva fungovaly dobře...

Zdraví23 hodinami před

Měsíc před mrtvicí vám tělo vyšle tyto varovné signály. Neignorujte je!

Experti se shodují na tom, že tělo vám pošle varovné příznaky – měsíc před mrtvicí. Znamená to, že byste měli...

Oblíbené