Nezařazené

Anglický lékař o pandemii: Vylidněné nemocnice a prázdné houkající sanitkyTento článek vychází ze svědectví služebně staršího lékaře pracujícího v anglické nemocnici v regionu Surrey. Svědectví bylo poprvé zveřejněno na The Bernicean.

Ačkoli momentálně nedokážeme ověřit jeho identitu, jsme toho názoru, že čtenáři by o něm měli vědět a to ze dvou důvodů.

Prvním důvodem jsou podobné svědectví z jiných ověřených zdrojů. No a druhým důvodem je fakt, že poukazuje na znepokojivý stav, který momentálně panuje ve zdravotnickém systému.

Svědectví anglického lékaře

Jsem konzultantem v jedné významné nemocnici metropolitního regionu Surrey.

O tom, že jsme významná nemocnice, říká skutečnost, že máme i pohotovost, což běžně nebývá zvykem u menších nemocnic ve Velké Británii.

Před časem jsem poskytl interview jednomu aktivistovi bojujícímu proti restriktivním pandemickým opatřením, kterému jsem odhalil svou totožnost. Od té doby jsem však změnil názor a momentálně mohu poskytovat informace pouze anonymně.

Názor jsem změnil, protože všichni zaměstnanci nemocnice, bez ohledu na svou pozici, byli varováni, že pokud budou poskytovat rozhovory jakýmkoli médiím (ať už mainstreamovým nebo menším), tak mohou být okamžitě propuštěni z práce bez vyplacení mzdy.

Já mám rodinu a malé děti a toto bych jim nemohl udělat. Proto tohoto času svou identitu nemohu zveřejnit, ale chtěl bych prohlásit následující …

Skutečné a hlášeny počty případů COVID-19

Podle mého názoru a také názoru mnoha mých kolegů, neexistuje žádná pandemie koronavirus, tedy určitě ne v regionu Surrey. Od kolegů z jiných regionů napříč krajinou však poslouchám totéž.

Naše nemocnice má v běžném roce kolem 350 tisíc ambulantních pacientů, 95 tisíc hospitalizovaných pacientů a okolo 100 tisíc pacientů, jejichž ošetří na pohotovosti.

V měsících březen až červen (včetně) bychom běžně očekávali okolo 100 tisíc ambulantních pacientů, 30 tisíc hospitalizovaných a 30 tisíc pacientů na pohotovosti. Avšak tento rok je to až o 95% méně ve srovnání s uvedenými čísly. V podstatě, od března až dosud jsme téměř prázdní.

Na začátku bylo zaměstnancům, kteří na toto poukazovali, řečeno, že sloužíme jako záložní nemocnice, která má pohltit nával covidových pacientů. Ten “nával” se však nikdy nekonal.

Těm, kteří nadále zpochybňovaly, bylo později vedením nemocnice mluvené, že je to “pro větší dobro” nebo, že se tím “chrání zdravotnický systém před kolapsem”. Nyní je to už jen “Buď tiše, nebo nedostaneš výplatu”.

Těch pár případů covidových pacientů, kterých jsme měli, byly opakovaně testování a každý jeden pozitivní test se počítal jako “nový případ”. To znamená, že čísla nemocnosti vykazované v oficiálních statistikách se téměř exponenciálně nafoukly.

Podle mého odhadu jsou čísla pacientů s COVID-19 hlášeny nemocnicemi vládě nafouknuté oproti skutečnosti tak 5 až 10 krát.

Nikdy zde nebyla žádná pandemie a uvedená fakta vysvětlují, proč ve Velké Británii bylo o tolik více případů nákazy koronavirus oproti ostatním evropským zemím.

Po městě běhají prázdné sanitky se zapnutými majáky a sirénami

Provozovatelé záchranek proháněla městem prázdné sanitky během karantény a v této praxi pokračují dosud.

Pod “preháňajúcimi se sanitky” mám na mysli takové, které mají zapnuté majáky a sirény, ačkoli nevezou ani nesměřují k žádnému pacientovi.

Podle mě to dělají proto, aby u obyvatelstva vytvářely dojem, že o ambulance je větší poptávka než je ve skutečnosti.

Záchranáři nosí roušky a jiné ochranné pomůcky pouze tehdy, když je vidí lidé. Jakmile jsou mimo očí veřejnosti, roušky si skládají a také nedodržují vzájemné odstupy.

O ochranných opatřeních jsem slyšel množství vtipů.

Kolegové se nepřestávají udivovat, jak přes upozornění na obalech roušek, že nezabrání přenosu virů, je lidé stále ve velkém nakupují a nosí, protože jim tak nakázali politici.

Lidé umírají kvůli zrušeným operacím

V naší nemocnici jsme porušili většinu plánovaných operací.

Jde o operace, na které lidé čekali věčnost kvůli pořadníku a dlouhým čekacím lhůtám. Dokonce i akutní operace byly výrazně omezeny.

Výsledek je jasný

V těch lepších případech se lidem odepřela základní zdravotní péče. V těch horších případech se lidé nechali zemřít, nejednou ve stresu a bolestech.

Jak se falšují úmrtní listy

Co se týče úmrtních listů, tak všichni zaměstnanci, kteří je vypisují, byly proškoleni, aby všude, kde je to i jen trochu možné, uváděli jako příčinu úmrtí komplikace způsobené onemocněním COVID-19.

Dokonce i tehdy, když pacient neměl žádné příznaky této nemoci nebo v případech, kdy vůbec nebyl testován. Podle mě jde o podvodně vyhotovené úmrtní listy. Toto je jedním z hlavních důvodů nafouknutých statistik úmrtí na nový koronavirus.

Faktem zůstává, že bez ohledu na to, na co člověk v nemocnici skutečně skonal, tak na jeho úmrtním listu svítí “COVID-19”.

Jako součást své výpovědi jsem uvedl i podrobné instrukce od vlády ohledně vystavování úmrtních listů. Tam je jasně doložena účetními doklady, jak vláda povzbuzuje lékařů uvádět COVID-19, pokud už ne jako hlavní faktor, tak alespoň jako spolu-faktor úmrtí.

Pamatujte si, že samotné onemocnění COVID-19 vás nedokáže zabít. To, co zabíjí, jsou komplikace způsobené virem, obvykle jde o věci jako jsou zápal plic a jemu podobné příznaky.

Ve skutečnosti jsou však tyto příznaky neskutečně vzácné. Přesto jsou uvedeny na velkém počtu úmrtních listů vydaných za poslední měsíce.

Každý úmrtní list, kde je byť jen zmíněný COVID-19, i když nebyl hlavní příčinou úmrtí, se v oficiálních vládních statistikách počítá jako úmrtí na COVID-19.

Upřímně věřím tomu, že mnohé úmrtní listy, hlavní ty pro lidi nad 65 let, byly vystaveny podvodům, a že uváděná příčina úmrtí COVID-19 není to, co opravdu způsobilo smrt daného člověka.

V některé čtvrteční večery jsem zůstal sám ve své ambulanci a plakal jsem, zatímco kolegové na chodbě oslavovali, zpívali či tancovali.

Je mi na zvracení z těch všech reklam a sloganů, které “děkují zdravotníkům” či “jak jsme v tom všichni spolu”. Ve skutečnosti nejde o žádnou sounáležitost, ale rozdmýchávání neodůvodněného strachu.

Pár slov na závěr

Ve zdravotnictví je mnoho dobrých lidí. Nežádám odpuštění pro sebe, ale pro ně.

Mnozí z nich jsou mizerně placeni a do zdravotnictví přišli ze správných důvodů, ale jsou neustále šikaně a zastrašování, že “pokud nebudou držet hubu, tak nebudou mít za co jíst”.

Věřím tomu, že pokud by se našel způsob, jak těmto lidem zajistit bezpečnost před represemi ze strany vedení nemocnic, nastalo by tsunami whisleblowerov (těch, co vyjdou s pravdou ven).

Nepochybuji, že toto by pak pomohlo ukončit celou tuto brutální šílenost. S tím, čeho jsem svědkem, se mi žije stále těžší a těžší. Je mi líto, že se to stalo.

Na závěr bych chtěl říct už jen tolik: Politici se nezměnily, to jen naše země udělala fatální chybu, že jim začala bezpodmínečně důvěřovat.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nezařazené

Toto potěší každého: Facebook konečně spustil funkci, o kterou uživatelé žádali roky!

Určitě už se vám někdy stalo, že jste na Facebooku nebo přes Messenger někomu poslali zprávu a chtěli jste ji následně smazat.

Buď jste si své oznámení rozmysleli, nebo jste ji poslali omylem.

Jenže tuto možnost Facebook nenabízel. Zprávu jste sice mohli odstranit, ale zmizela jen z vašeho chatu, ne z chatu příjemce.

Taková možnost fungovala pouze na Instagram – odeslaná zpráva se po “zrušení” vymazala iu příjemce.

Zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg a pravděpodobně i někteří další lidé z jeho vedení už léta používali funkci mazání zpráv. Pro běžné uživatele však nebyla dostupná. Až dosud! Má to ale jeden háček.
Jedna z nejpopulárnějších komunikačních služeb na světě, Messenger, konečně tuto velmi žádanou funkci získala. Uživatelé mají nyní možnost vymazat zprávy, které zaslaly. O novince informovali servery The Verge a Tech Crunch.

Funkcionalita je dostupná na webu a v nejnovějších verzích aplikace pro Android i iOS. Pokud ji ještě nemáte, nezoufejte, určitě dorazí s další aktualizací nebo se aktivuje sama.

Má to ale jeden háček.

Zpráva lze smazat jen do deseti minut. Pokud tedy pošlete zprávu a do 10 minut se rozhodnete, že ji sdílet nechcete, půjde vymazat. Pak už ne! Facebook uživatelům dává na výběr dvě verze mazání – vymazání zprávy pouze pro vás nebo vymazání zprávy pro všechny. Pro smazání zprávy stačí podržet prst na konkrétní zprávě a zvolit možnost vymazání. Na webu stačí kliknout na tři tečky vedle zprávy.

Odstranění zprávy bude podobné, jako na WhatsApp. To znamená, že příjemce uvidí informaci o tom, že jste zprávu odstranili. Odstraňování zpráv již několik let využíval zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg a pravděpodobně i někteří další lidé. Nyní se konečně dostává k uživatelům po celém světě.

Pokračovat ve čtení

Nezařazené

Psy nikdy neumírají. Každý milovník zvířat by si toto měl přečíst.

Ztráta psa zabolí každého milovníka zvířat. Psi jsou naši nejvěrnější přátelé, neboť nás dokáží nezištně milovat. Doufáme, že Vám nebo Vaším blízkým budou tyto moudrá slova nápomocné.

Pokud Vás tento příběh inspiroval, sdílejte ho.

Tato slova byla napsána Ernestem Montague a zveřejněny na webových stránkách DogHeirs. Ernest jejich napsal po ztrátě milovaného černo-bílého pitbula, který do konce svého života miloval procházky. I když se musel každých 5 metrů zastavit, vždy jste mohli v jeho očích spatřit vůli jít dál.

“Někteří z Vás, a to zejména ti, kteří nedávno ztratili psa ve prospěch” smrti “, to možná nepochopí. Nechce se mi to vysvětlovat, ale protože také nebudu žít věčně, udělám to.

Psi nikdy neumírají.

Nevědí, co to znamená. Cítí se unavení a velmi staří, začíná jejich trápit bolest kostí, ale neumírají. Kdyby umírali, nechtěli by jít pokaždé na procházku, a přesto chtějí, a to i dlouho poté, co jim jejich staré kosti říkají: “Ne, to není dobrý nápad. Na žádnou procházku nepůjdeme. A oni pokaždé chtějí na tu procházku jít.
I v případě, že by jejich jejich staré šlachy neudržely na nohou, stejně půjdou dál. Ba naopak, procházka s vámi je vše, co si mohou přát. Symfonie pachů, která je obklopuje, to je jejich svět. Kočičí hovínka, pach jiného psa, hnijící mrtvola jiného ptáka, no a Ty. To jsou chvíle, které dělají svět dokonalým a v takovém světě neexistuje žádné místo na smrt.

Problém spočívá v tom, že psi jsou velmi ospalí a v tom spočívá jádro věci. Nedozvíte se to na univerzitách, kde hovoří o tom nudné věci o Ekonomi. Mají tolik znalostí a zapomínají na to, že psi neumírají. Skutečná škoda. Psi mají tolik dobrých vlastností, když to lidé dokáží jen mluvit. Když si myslíte, že Tvůj pes zemřel, on jen usnul v tvém srdci.

Oni stále vrtí ocasem, a proto tvé srdce tak bolí a pořád pláče.

Kdo by neplakal, kdyby měl ve svém srdci hravého psa.

Oni se tam dovádějí a říkají: “Děkuji! Děkuji za teplé místo na spaní, navíc tak blízko tvého srdce, to je nejlepší místo! “

Ale pak spí stále více a více. (Pamatuj si, že psí čas je zcela odlišný od lidského času. Hodina stráveného času se psem na procházce je pro něj celý den dobrodružstvím. A pak, když přijdeš domů, pro psa je to týden nebo několik dní, než zase půjdete na procházku. Není divu, proč mají rádi procházky.

Každopádně, jak jsem řekl, usínají v tvém srdci, a když se probouzejí, vrtí ocasem. Po několika letech, psích letech spí déle a déle, takže i ty můžeš. Byli dobrými psy celý život, a oba to víme. A je to pro ně velmi únavná úkol, zejména když jsou již staří a mají bolavé kosti. Když se chtějí proběhnout ven, často se neudrží na nohou a udeří si tvář o zem.

Takže to pochop, že proto potřebují delší spát v tvém srdci. Ale nenech se zmýlit, nejsou mrtví. Nic takového. Spí v tvém srdci a probudí se, když to nebudeš čekat. Oni takoví jsou.

Pokračovat ve čtení

Nezařazené

Jen 2-leté holčička vypadla z okna: Rodiče, na TOTO dávejte velký POZOR!

Obyvatelé sídliště v Seredi zažili mimořádně rušný večer, způsobený nešťastným úrazem malého děťátka, které vypadlo z okna panelákového bytu. Na místě zasahovaly záchranné jednotky a také přivolán vrtulník, který zraněné batole ihned převezl do nemocnice na Kramároch.

Co se vlastně stalo?

Případy, kdy se malé děti v důsledku krátkodobé nedbalosti vážně poraní bohužel nejsou ničím ojedinělým. Viník se v takovém případě dá jen velmi těžko určit, protože při aktivních dítky někdy skutečně stačí jediná sekunda a oheň je na střeše.

O chvilce nepozornosti mluví také žalosti otec ze Seredě, který dcerce bezprostředně po pádu z 1. patra přivolal urgentní pomoc. Malá Lujza vyletěla z výšky přibližně dva a půl metru, následky by proto nemusely být takové děsivé, avšak hospitalizace pod odborným lékařským dozorem je bezpochyby nutná.

Neštěstí někdy způsobí zdánlivá maličkost

“Galantský vyšetřovatel si věc na místě převzal a okolnosti, za kterých dvouleté děvčátko vypadlo, prověřujeme jako ublížení na zdraví s následkem těžké újmy. Dítě pravděpodobně vytlačilo síťku na okně,” vyjádřila se policejní mluvčí Marie Linkešová zaznamenávajíc problém, na jaký doplatilo už několik malých ratolestí.

Síťky proti hmyzu totiž nepředstavují dostatečnou zábranu – prcka jsou schopni je vytisknout už v nízkém věku, proto bychom je při otevřených oknech neměli za žádných okolností nechávat samy v místnosti!

Holčička naštěstí operaci nepotřebovalo a podle slov otce je z nejhoršího venku.

“Dcerka byla vyšetřena a zdravotně má být na tom dobře. Podle slov lékařů nebyla nutná ani operace. Rád bych se touto cestou poděkoval záchranářům a všem, kteří se podílejí na zdravotní péči o naše dítě. Zároveň bych chtěl rodiče vyzvat k maximální opatrnosti. Dnes i my vidíme, že chvilka nepozornosti může způsobit problémy na celý život,” tvrdí muž, jehož slova by si měli vrýt do paměti všichni rodiče.

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Zajímavosti2 týdny před

Mladík poslal chudé školačce z filipín dárek: on sam ani netušíl, co se za 14 let stane

Tento příběh dojme srdce milionů lidí, protože je to jako v nejpravděpodobnějším seriálu se šťastným koncem. Začalo to dárkem. S...

Celebrity2 týdny před

Poslední chvilky se budou konat v pražském Rudolfinu: Rozhodnutí, které nikdo nečekal vdovy Jiřího Menzela

Oscarový režisér Jiří Menzel zemřel 5. září a jeho vdova Olga již má plán pohřbu známého režiséra. Tímto rozhodnutím všechny...

Politika3 týdny před

Padl ROZSUDEK: Kočner a Zsuzsová jsou ve vraždě Kuciaka nevinní!

Na specializovaném trestním soudu v Pezinku (STS) se ve čtvrtek začalo líčení v kauze vraždy novináře Jana Kuciaka a jeho...

Zajímavosti1 měsícem před

Víte, co se děje s ženským tělem po obejmutí? Po přečtení tohoto článku to budete dělat častěji

Spisovatel David Tumarison krásně popisuje, co se děje během intimního objetí … ,, Když muž tiše přichází zezadu a objímá...

Zajímavosti1 měsícem před

Hasiči varují – nikdy nepoužívejte tuto prodlužovačku! Pokud ji máte doma, okamžitě ji vyhoďte.

Některé prodlužovačky, ačkoli dokáží často každému v domácnosti pomoci, mohou způsobit více škody než užitku. Například ta, kterou vám dnes...

Zajímavosti1 měsícem před

Uvařte jablko s bobkovým listem a nepotřebujete léky z lékárny: Fantastická přírodní medicína pro celkové zdraví!

Jablko a bobkový list. Dvě suroviny, které se běžně používají v kuchyni a mnozí ani netuší, jakou mají spolu léčivou...

Zajímavosti1 měsícem před

Velký objev: Tento repelent proti komárům obsahuje látky, které chrání před koronavirem!

Látka, kterou obsahuje tento repelent proti komárům ničí covid-19. Potvrdila to studie Armádní laboratoře v Británii, jejíž předběžné závěry ve...

Zajímavosti1 měsícem před

Touto metodou se dá vyléčit jakákoliv rakovina do 3 minut. Vše, co potřebujete udělat, je toto

Tato výjimečná teorie byla poprvé prezentována Gregg Branden, americkým autorem známým svými teoriemi ohledně léčby rakoviny. Tvrdí, že existuje něco,...

Zajímavosti1 měsícem před

Víte co skrývá tato kapsička? Plní jednu velmi důležitou funkci. Mnoho žen o tom nemá ani ponětí!

Používání tohoto spodního prádla se datuje do šestnáctého století, kdy jej však nosili jen prostitutky a dále staré a nemocné...

Video1 měsícem před

Video, které obletělo celý svět. Toto je ten nejlepší svatební tanec jaký jste kdy viděli!

Na své svatbě nemůžete netancovať- tak říká tradice. Navíc se jedná o irskou svatbu, která se neobejde bez irského tance....

Oblíbené