Zajímavosti

9 Jasných důkazů toho, že vás vaše polovička podvádí. Pokud dělá tyto věci, měli byste si dát pozor.Nevěra v dnešní době není ničím ojedinělým. Bohužel, v dnešní době podvádí opravdu mnoho lidí a je velmi těžké lidem kolem sebe věřit. Navíc se lidé naučili perfektně lhát, takže je o dost těžší na jejich nevěru přijít.

Pokud však máte podezření, že vás vaše polovička podvádí, přečtěte si tento článek, ve kterém najdete 9 jasných důkazů, že to tak opravdu je.

Přehnaná náklonnost – Jakmile vás začne vaše polovička podvádět, bude z toho mít opravdu špatný pocit, ale hlavně bude chtít být nenápadná. Svou přehnanou náklonností se bude snažit zamaskovat podezření o nevěře.

Kontakt s ex – Pokud je vaše polovička neustále v kontaktu s ex, nemusí to sice znamenat nic, ale může to znamenat hodně. Kontakt s ex může být jedním znakem nevěry. Zkuste se tedy své polovičky zeptat na detaily.

Více hodin v práci – Vaše polovička najednou začala trávit mnohem více času v práci a domů chodí pozdě? V kombinaci s ostatními znaky v tomto seznamu to může skutečně znamenat nevěru.

Sledování jiných lidí – Mnoho studií potvrdilo, že pokud lidé neustále sledují jiné lidi a všímají si jejich vzhled, mají větší tendenci podvádět. Pokud vaše polovička až nezdravě dívá po lidech, dejte si pozor.

Velká aktivita na sociálních sítích – Dnes má na sociálních sítích profil skoro každý. Sociální sítě se jednoduše staly součástí našich životů. Je však rozdíl na nich trávit trochu času a rozdíl na nich trávit času přebytek. Přebytek času stráveného na sociálních sítích může znamenat dlouhé dopisování si s opačným pohlavím a tak dále.

Stále na telefonu – A nemusí jít jen o sociální sítě, ale obecně o časté používání mobilního telefonu. Neustále telefonování, textování a tak dále. V tento moment odborníci doporučují zbystřit na maximum.

Obvinění z nevěry – Možná vás to překvapí, ale právě nevěrní lidé často obviňují z nevěry svou polovičku. Nemají totiž v člověku důvěru a jsou paranoidní. Možná si myslí, že jejich polovička jejich podvádí a tak začnou také. Přitom to tak vůbec nemusí být.

Neobvyklé výdaje – Nevěra je často spojována s financemi. Přece jen rande a nějaké ty malé dárky stojí nějaké peníze. Pokud jste si všimli u své polovičky zvláštních výdajů, možná před vámi něco skrývá.

Nevěra v minulosti – Samozřejmě ne vždy se může stát, že člověk, který už jednou podvedl, podvede znovu. Pokud však víte, že se vaše polovička tehdy nevěry dopustila, dejte si pozor. Ano, lidé se sice mění, ale nemusí. Navíc lehkou ostražitostí nic nezkazíte.

Zdroj: Maxky.skPokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Video

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota domnívala, že je další ženou, která touží po kariéře, ale neumí zpívat. Netušili, jak moc se mýlili!

Julia Chupira zpívala slavnou píseň Whitney Houstonové I Will Always Love You. Její hlas nejprve překvapil a pak všechny nadchl! Něco nám říká, že si Julie všimli lidé v hudebním průmyslu a dělá z ní hvězdu. Má neuvěřitelný talent!

Líbí se vám její hlas? Sdílejte!

Pokračovat ve čtení

Video

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost – byly zničené, bez života a barva už nezakrývala šedou barvu jako předtím. O několik let později se rozhodla vyhledat pomoc odborníka Christophera Hawkinse. Změnil ji k nepoznání!

Kerry chtěla podstoupit radikální změnu …

Všechno bylo okamžitě jasné kadeřníkovi! Nejen, že si podstatně ostříhal vlasy, ale také odhalil něco, co se Kerry celé ty roky snažil skrýt …

Šedým vlasům se už nedalo vyhnout. Velmi se jí to hodí! Podívejte se na celou transformaci:

Sníte někdo z vašich přátel o radikální změně účesu? Sdílet tento článek!

Pokračovat ve čtení

Humor

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl přesvědčit svého pána, aby usnul.

Při pohledu na reakci psa, který chce bojovat alespoň hodinu spánku, nebudete schopni zadržet smích!

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video12 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti12 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video12 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti12 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor12 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video12 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti12 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video12 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti12 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy12 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené