Zajímavosti

8 nejlepších tipů jak zbavit tlusté střevo toxických nánosů a nadbytečné hmotnosti.Tlusté střevo patří mezi nejdůležitější orgány v našem těle. Funkce tlustého střeva spočívá v absorbování vody a skladování nadbytečných produktů trávení, až dokud naše tělo není připraveno jejich vyprázdnit. Správně fungující tlusté střevo může vést k vyšší energii, nižší nemocnosti a snadnějšímu trávení.

Proč Vaše tlusté střevo potřebuje čištění?

Ačkoliv je pravda, že tělo je velmi dobré v samočištění a v zbavování se chemického znečištění s množstvím toxinů a dráždivých, které v současnosti denně přijímáme, je pro nás důležité, abychom pomohli našim tělům vždy, když můžeme.

Když má stolice vhodnou velikost a konzistenci, spoustu střevních a konečníkových potíží zmizí. Zpracované potraviny a mnoho chemikálií ovlivňuje konzistenci stolice. Malá a tvrdá stolice může přetrhnout anální otvor. Vhodná strava je nezbytná pro zabránění tohoto problému a očista je zase nezbytný komponent v případě, že strava selže v řešení problémů tlustého střeva.

Přírodní metody čištění tlustého střeva
Nepotřebujete žádné drahé střevní nebo SPA léčení na to, abyste zajistili optimální chod Vašeho trávicího systému. Jediné, co potřebujete, je vyzkoušet tyto jednoduché a přírodní metody.

1) Jablečná šťáva

Díky jejímu vysokému obsahu kyseliny a fruktózy perfektně očistí trávicí systém. Jeden až dva pohádá denně dokáží propláchnout Vaše tlusté střevo. Pouze se ujistěte, že konzumujete 100% pravou šťávu bez přidaného cukru.

2) Mořská sůl

Obsahuje tucet vitamínů a živin, které dokáží povzbudit trávicí systém. Příště, když se budete koupat, zkuste do vody přidat trochu mořské soli. Také ji můžete přidat do vody, kterou pijete.

3) Voda

Podstata funkčního trávicího systému spočívá v hydrataci. Abyste vypočítali, kolik uncí (28,3 gramu) vody musíte vypít každý den, rozdělte Vaši váhu na polovinu.

4) Lněné semínko

Lněné semínko patří mezi nejlepší přírodní ingredience přispívající ke zdraví tlustého střeva. Vzhledem k jejich vysoký obsah vlákniny dokáží zajistit i těžko stravitelným potravinám rychlý a snadný pohyb přes Váš trávicí systém.

5) Zázvor

Již více než tisíc let se používá kvůli jeho dobrým účinkem na dobrý stav tlustého střeva. Žutím kusu zázvoru nebo přidáním strouhaného zázvoru do Vašeho čaje můžete získat mnoho užitků při trávení.

6) Odšťavňování

Odšťavňování zeleniny je v dnešní době velmi oblíbené. A to pro dobrý důvod. Přidáním množství zeleninové šťávy do Vašeho stravování pomáhá povzbudit trávicí proces a udržuje Vaše tlusté střevo před zapečením. Zkuste používat organickou zeleninu a samy si ji odšťavněte těsně před pitím.

7) Vysoce vlákninová strava

Když přijde k zdravému trávení, vláknina je stejně důležitá jako voda. Sežeňte si směs rozpustné a nerozpustné vlákniny na podporu zdravého trávení.

8) Jogurt

Patří mezi úžasné potraviny sloužícím na podporu Vašeho trávicího systému. Budete překvapeni, jak velký rozdíl dokáže udělat jeden jogurt denně.

Jakmile je Vaše tlusté střevo úplně pročištěné, měli byste zpozorovat mnoho různých zdravotních výhod. Nebude trvat dlouho, dokud si Vaše tělo začne užívat výhody správně fungujícího trávicího systému a zdravého tlustého střeva.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Video

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota domnívala, že je další ženou, která touží po kariéře, ale neumí zpívat. Netušili, jak moc se mýlili!

Julia Chupira zpívala slavnou píseň Whitney Houstonové I Will Always Love You. Její hlas nejprve překvapil a pak všechny nadchl! Něco nám říká, že si Julie všimli lidé v hudebním průmyslu a dělá z ní hvězdu. Má neuvěřitelný talent!

Líbí se vám její hlas? Sdílejte!

Pokračovat ve čtení

Video

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost – byly zničené, bez života a barva už nezakrývala šedou barvu jako předtím. O několik let později se rozhodla vyhledat pomoc odborníka Christophera Hawkinse. Změnil ji k nepoznání!

Kerry chtěla podstoupit radikální změnu …

Všechno bylo okamžitě jasné kadeřníkovi! Nejen, že si podstatně ostříhal vlasy, ale také odhalil něco, co se Kerry celé ty roky snažil skrýt …

Šedým vlasům se už nedalo vyhnout. Velmi se jí to hodí! Podívejte se na celou transformaci:

Sníte někdo z vašich přátel o radikální změně účesu? Sdílet tento článek!

Pokračovat ve čtení

Humor

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl přesvědčit svého pána, aby usnul.

Při pohledu na reakci psa, který chce bojovat alespoň hodinu spánku, nebudete schopni zadržet smích!

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video4 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti4 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video4 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti4 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor4 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video4 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti4 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video4 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti4 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy4 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené