Zajímavosti

8 jasných znamení, že vám kluk v blízké době zlomí srdce. Jak poznáte, že váš vztah už nemá cenu?Na začátku vztahu často nosíme růžové brýle a nevidíme vady partnera. Ale i malé detaily nám mohou říci, že tento vztah není příliš cenný.

Na začátku vztahu jsme všichni plní optimismu, vášně a nemůžeme se nabažit našeho nového objevu. Jedna romantika se střídá s druhou, sex je skvělý a všechno vypadá jako klišéovitý romantický film. Ale pod vší tou romantikou často ignorujeme signály, že se tato romantika může brzy proměnit v slušné zklamání, a kvůli svému partnerovi nakonec zůstaneš sama jako kůl v plotu. Jak víte, že tento vztah v budoucnu nedává smysl, protože chlapec si vezme vaše triky? Z těchto znamení to snadno zjistíte.

Dáte svůj osobní život na druhou stranu – je hezké, že chcete trávit co nejvíce času se svou novou láskou, ale nesmíte zapomenout na své koníčky a své blízké. Pokud se odříznete od přátel nebo zanedbáte svou rodinu, abyste byli vždy k dispozici svému příteli, budete mít problémy na všech frontách. Přátelé a rodina vám to budou vyčítat, nebudete úplně šťastní a váš partner bude mít také plné zuby toho, že jste na něm prakticky závislí a nemůžete si domluvit čas podle sebe.

Tolerujete jeho špatné chování – Jistě, nikdo není dokonalý. Ale jsou věci, které byste chlapci neměli na začátku odpustit a jasně mu říct, že tím vlak neprochází. Když je příliš agresivní, příliš žárlivý nebo vám neustále velí, určitě se vám to nelíbí. Pokud si myslíte, že se to časem zlepší, mýlíte se. Naopak, bude to ještě horší a skončí to zhroucením vašeho vztahu.

Vytahujete svou minulost
– Jak se říká, některé věci je lepší nechat spát. A ve vztazích to platí dvojnásobně. Takže nemluvte o svém bývalém v rozhovorech, příliš nemluvte o chybách svého bývalého, a co je nejdůležitější, neporovnávejte je pořád ve své hlavě! Může to brzy otrávit vašeho současného přítele a váš vztah bude kopr.

Nemluvíte spolu – může to vést k nedůvěře, ale mnoho párů si stále myslí, že jejich protějšek umí číst myšlenky. Proto o některých situacích raději nemluví, vyhýbají se konfliktům a často tráví čas společně s mobilním telefonem v ruce. Ale to je přesně to, co zvětšuje propast mezi vámi a velmi to poškozuje vztah. Nebojte se mluvit s partnerem mnohem víc!

Příliš si idealizujete svého partnera – opět nikdo není dokonalý. Takže i když si myslíte, že máte nejlepšího chlapa na světě, pravděpodobně to není tak úplně pravda. A spíše to může v průběhu času poškodit vaše partnerství. Pokud z něj uděláte dokonalého muže a on vás později zklamá a ukáže, že je jen člověk, může to na vás působit více než obvykle.

Ovládá vás příliš mnoho – Lidé, kteří neustále kontrolují svého partnera a potřebují vědět o každém jeho pohybu, mají velký problém s důvěrou. A pravděpodobně také zatraceně žárlí. Jejich touha ovládat každý váš další tah může být v budoucnu velmi nebezpečná.

Ignorujete velké rozdíly – jste do něj zamilovaní jako blázni a přehlédnete, že mezi vámi existují rozdíly, které by v budoucnu mohly být velkým problémem. A většinou každý z vás chce od života něco jiného. Chtěli byste si brzy založit rodinu a myslíte na manželství, na druhou stranu si chce užít co nejvíce a na rodinu opravdu nemyslí. A možná je každému jasné, že tyto rozpory obvykle nedopadnou dobře.

Jdete příliš rychle – Ne, opravdu netlačte na pilu. Ačkoli ho milujete až do šílenství a sníte o společném založení rodiny v krásném domě, rozhodně ho po několika měsících netlačte do svého snu. Příliš mnoho řečí o dětech a brzká svatba ho mohou vyděsit a uteče od vás rychleji, než říkáte.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Video

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota domnívala, že je další ženou, která touží po kariéře, ale neumí zpívat. Netušili, jak moc se mýlili!

Julia Chupira zpívala slavnou píseň Whitney Houstonové I Will Always Love You. Její hlas nejprve překvapil a pak všechny nadchl! Něco nám říká, že si Julie všimli lidé v hudebním průmyslu a dělá z ní hvězdu. Má neuvěřitelný talent!

Líbí se vám její hlas? Sdílejte!

Pokračovat ve čtení

Video

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost – byly zničené, bez života a barva už nezakrývala šedou barvu jako předtím. O několik let později se rozhodla vyhledat pomoc odborníka Christophera Hawkinse. Změnil ji k nepoznání!

Kerry chtěla podstoupit radikální změnu …

Všechno bylo okamžitě jasné kadeřníkovi! Nejen, že si podstatně ostříhal vlasy, ale také odhalil něco, co se Kerry celé ty roky snažil skrýt …

Šedým vlasům se už nedalo vyhnout. Velmi se jí to hodí! Podívejte se na celou transformaci:

Sníte někdo z vašich přátel o radikální změně účesu? Sdílet tento článek!

Pokračovat ve čtení

Humor

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl přesvědčit svého pána, aby usnul.

Při pohledu na reakci psa, který chce bojovat alespoň hodinu spánku, nebudete schopni zadržet smích!

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video12 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti12 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video12 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti12 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor12 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video12 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti12 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video12 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti12 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy12 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené