Vztahy

8 hrubých chyb, kterých se ženy během menstruace dopouštíBěhem menstruace se ženské tělo stává zranitelnějším. Ale mnoho mladých dám raději nevěnuje zvláštní pozornost začátku cyklu a pokračuje ve svých obvyklých věcech. Gynekologové však trvají na tom, že v dnešní době se o sebe musíte stále starat.

Chyba č. 1 – sportovní aktivity

Některé dámy nevěnují velkou pozornost menstruačnímu cyklu a běhají do posilovny, aby nezmeškaly dlouho očekávané cvičení. Gynekologové však doporučují úplně opustit fyzickou aktivitu první den menstruace.

Faktem je, že během tohoto období cvičení více než kdy jindy přispívají ke zvýšenému průtoku krve v genitáliích, což vyvolává hojný výtok.

Nezbavujte se však zcela užitečných cvičení: Pilates, jóga (žádné obrácené pózy) a fyzioterapeutická cvičení jsou vítána.

Chyba č. 2 – odpočinek v posteli

Mnoho žen tráví první dny menstruačního cyklu v posteli a zmiňuje bolesti břicha. To není zcela správné rozhodnutí, protože ve stavu absolutního odpočinku krev stagnuje a menstruace je mnohem bolestivější.

Během menstruace je indikována malá fyzická aktivita! Jedinou výjimkou jsou ženy, jejichž kritické dny se stávají skutečnou zkouškou vytrvalosti. Poté musí být problém vyřešen přímo s lékařem.

Chyba č. 3 – Koupání

Během tohoto období je lepší se odmítnout vykoupat. Během menstruace je děložní čípek rozšířen více než obvykle, a proto je extrémně citlivý na negativní účinky bakterií.

Měli byste také zabránit přehřátí těla: při koupeli se rozšiřují krevní cévy a zvyšuje se krevní oběh. To může mít za následek silné krvácení.

Chyba č. 4 – aktivní sexuální život

Ženy se často ptají svého gynekologa: je intimita povolena během menstruace? Na což většina lékařů dává kladnou odpověď za předpokladu, že partneři používají bariérovou antikoncepci.

I když jsou dodržována všechna pravidla intimity, existuje velké riziko provokace zánětlivých onemocnění. Koneckonců, děložní krev je vynikajícím prostředím pro vývoj infekcí a mikrobů. Proto je lepší odložit vybavení na později!

Chyba č. 5 – přísná strava

Některé dámy ve snaze najít ideální postavu nedovolí ani pomyšlení na to, že se alespoň na jeden den vzdají přísné stravy. Gynekologové však trvají na tom, že během menstruace je nutné dodržovat plnou stravu.

Můžete jíst téměř všechno, nejlépe často a v malém množství. Koneckonců, podvýživa spojená se ztrátou krve může vést k vážné nevolnosti.

Chyba č. 6 – Užívání určitých léků

Během menstruace se srážení krve zhoršuje, proto byste neměli užívat léky, které ovlivňují krvetvorné procesy. Mezi tyto léky patří analgin a aspirin. Pro ty, kteří mají silné bolesti břicha, je lepší věnovat pozornost lékům s paracetamolem.

Chyba č. 7 – pití alkoholických nápojů

Gynekologové doporučují ženám, aby během tohoto období úplně opustily omamné nápoje. Alkohol jen zhoršuje menstruační bolesti a malátnost. Dobrou zprávou je, že neexistují žádná omezení příjmu tekutin. Můžete pít tolik vody, džusů, čaje, kolik chcete.

Chyba č. 8 – Časté používání tamponů

Neustálé a dlouhodobé používání tamponů může vyvolat vývoj zánětlivého procesu. To platí zejména pro ženy, které často mění své hygienické výrobky na nevhodném místě se špinavýma rukama. Dlouhodobé používání tamponu také vede k tomu, že se krvinky v teplém prostředí začínají rychle rozkládat.

Chyba č. 8 – jíst slaná jídla

Mnoho žen trpí menstruací během menstruace, takže situaci s nadměrným množstvím soli nezhoršujte.

Pokud považujete tyto informace za důležité, sdílejte článek se svými přáteli!Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vztahy

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv ani tak postava jako spíše tvář …

Ačkoli obezita sebevědomí snižuje, více než štíhlá postava ho může zvýšit pocit, že má žena krásné oči, rty a uši. Sebedůvěru ale výrazně posiluje i fakt, že žena často masturbuje.

Ženy jsou se sebou nejspokojenější, pokud se jim samotným líbí jejich oči, rty a uši. Když se jim zdají se * i, vnímají se jako atraktivní a mají dobré sebevědomí při milování s partnerem.

Tyto vlastnosti jsou přitom důležitější než typ postavy, tedy zda je žena štíhlá, plnoštíhlá či velmi kyprých tvarů.

Celkově mezi hodnotou BMI a sexuálním sebevědomím ženy existuje slabší vztah, ale platí, že čím vyšší hodnota BMI, sebevědomí je o to níže.

Nezáleží tak na výšce postavy, ale najsebavedomejšie byly v posteli ty ženy, které své tělo hodnotili slovy “čisté, hebké a výrazné”.

Své vlastní tělo také lépe vnímali i ženy, které často a pravidelně masturbovali.

A na závěr třeba jen dodat, že sebevědomá žena, která ví potěšení přijímat, ale i dávat, a ví, co chce a potřebuje, je snem většiny mužů.

ZDROJ: Facebook

Pokračovat ve čtení

Vztahy

Toto je vaše oblíbená milostná poloha podle horoskopu. Sedí to i na vás?

Každý má své milostné preference. Která poloha je naší oblíbenou, závisí na temperamentu, charakteru a důvěrnosti s partnerem. Ale nejen to …

Podle astrologů je každé znamení zvěrokruhu přiřazeny k sexuální pozici, která nejlépe odpovídá jeho očekáváním a charakteru.

Znamení zvěrokruhu představují 12 zvířetníkových souhvězdí na obloze a astrologie věří, že charakter, vlastnosti, chování a některé predispozice u lidí souvisí s tím, v jakém znamení zvěrokruhu jsou narozeni.

Totéž se pak přenáší i do milostného života, kde by mělo znamení ohraničit i to, jaký způsob či styl sexu se tomu kterému člověku líbí.

Jaké jsou nejvhodnější či oblíbené polohy podle znamení? Ať se líbí:

Beran (♈)

Býk (♉)

Blíženci (♊)

Rak (♋)

Lev (♌)

Panna (♍)

Váhy (♎)

Štír (♏)

Střelec (♐)

Kozoroh (♑)

Vodnář (♒)

Ryby (♓)

Pokračovat ve čtení

Vztahy

Lucii podvedl manžel s mladou milenkou. Tchyně jí poradila šikovný trik, jak ho získat zpět …

Nevěra v dnešních vztazích již není téměř žádné tabu. Setkává se s ní stále více partnerů. I přes nevěře, mnoho z nich Chu svého nevěrného partnera získat zpět.

Lucii manžel podvedl s mladou žabkou. Navzdory jeho prohřešku, Lucia stále doufá, že se k ní manžel vrátí. Prožili spolu krásných 23 let, které nechce jen tak zahodit za hlavu. Nikdy se nehádali, měli klidný život, Roman nikdy nepil, nechodil s kamarády ven a vždy po práci šel rovnou domů. Přesto, ho mladá milenka úplně připravila o rozum a Lucii opustil …

V jejich firmě zaměstnali novou servírku. Stačilo jí pár krátkých týdnů, aby Romana dokonale pobláznila. Roman vypadá skvěle, je vysoký, má husté hnědé vlasy, vždy chodí do práce upravený, navoněn a oholený. Mladá žába zatoužila po zkušeném muži …

Lucie dávala vše za vinu sobě.

,, Možná jsem se o sebe přestala tak velmi starat jako na začátku našeho vztahu. Tři děti, velký dům a zahrada mě obírali o energii, nestíhala jsem chodit na kosmetiku a pravidelné barvení vlasů. Myslela jsem si, že nám už přece záleží na jiných věcech, vždyť naše manželství dávno nebylo jen o sexu a přitažlivosti. Ani mě nenapadlo, že by Roman mohl zatoužit po nezkušené dívce s nevinným výrazem v očích, proboha, vždyť ta ještě nikdy neměla vážný vztah! ”

Roman začal chodit domů stále později a později, prý si chtěl oživit vztahy se starými kamarády. Najednou jí začalo být podezřelé, že si tak často mění trička, spodní prádlo, a dává si na vzhledu více záležet. Stále chodil zamyšlený as úsměvem se díval do mobilu. Začal odmítat sex. Po pár týdnech ho Lucia poprosila, aby si sedl za stůl v jídelně. Chtěla se s ním vážně promluvit.

,, Samozřejmě, už se ke mně dostaly klepy z jeho práce. Jeden jeho kolega byl manželem mé dobré kamarádky. Na moje velké překvapení nic nezapíral a řekl mi celou pravdu. Nejdříve jsem ani nepochopila, co mi říkal. První, co mi napadlo, bylo, že ho přece té mladé žábě jen tak dobrovolně nepřenechat! ”

Láska prochází žaludkem!

,, sbalit si věci a přestěhoval se do našeho víkendového domu v sousedním městečku. Až tehdy jsem si naplno uvědomila vážnost situace. Stále však věřím, že se otec mých tří dětí brzy vzpamatuje a vrátí se domů! Zatímco neřekne, že se se mnou chce rozvést, tak mu každý víkend uvařím a odnesu chutný oběd. Chodí se mnou i děti. Už i trochu zhubl, myslím, že mu chybí. Tchyně mě vždy učila, že cesta do mužova srdce vede přes jeho žaludek. Možná i cesta zpět. Zůstala mi už jen tato jedna naděje … ”

Pokud se vám článek líbil, sdílejte ho se svými přáteli na Facebooku!

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video8 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti8 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video8 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti8 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor8 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video8 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti8 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video8 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti8 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy8 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené