Zajímavosti

5letá školačka přišla do školky v šatech a učitelka ji převlékla, protože měli velký výstřih. Spolužáky by prý mohla svádětHolčička mělo oblečené rozkošné šaty, které jí dala její babička.

Příběhy o nevhodném oblékání mladých dívek se staly něčím, co už nikoho nepřekvapí. Obvykle se jedná o sukně nebo šortky, které jsou příliš obtažené nebo příliš krátké. Otázkou je, zda jde skutečně o problém, nebo je to jen jakási forma šikany na základě pohlaví. Následující příběh je o to více šokující, že jeho hlavní aktérkou je jen 5-letá školačka.

“Na levé fotografii je moje dcera s tím, co jsem jí ráno oblékla do školky. Na pravé fotografii můžete vidět oblečení ve kterém byla, když jsem pro ni přišla, “napsala Emily Stewartová. “Harmony chodí do školky a má 5 let.”

Žena vysvětluje, že jelikož v ten týden hlásili v Minnesotě pěkné počasí, rozhodla se dcerce obléci nové šaty, které dostala od své babičky. “Poslala jsem ji do školy s tenkým svetříkem, který měla na šatech a džínami, které měla pod nimi.” Je tedy vidět, že důvod k její převlečení byl úplný nesmysl.

Když si matka přišla pro dceru, měla na sobě oblečení, které je na pravé fotografii, protože vychovatelka jí řekla, že si musí “zahalit tělo.”

Úmyslem ženy není to, aby přišla do školky a udělala tam scénu, spíše jí jde o to, aby vzbudila diskusi, který by se podle jejího názoru měla čím dříve uskutečnit. “Jak mám jako matka naučit svou dceru aby milovala a oslavovala své tělo, když jí druzí říkají, aby se zahalila?”

Harmony byla nucena opustit třídu, aby se mohla převléknout a vynechat tak určitou dobu z vyučovací hodiny. “Nezdá se mi, aby se někdo z dospělých podíval na moje 5-leté dítě a pomyslel si, že to, co má na sobě oblečené, je nevhodné.”

Žena se v dalším videu podrobněji zabývá situací a tvrdí, že poslala e-mail Harmoninej vychovatelce, která jí řekla, že měla pocit, že šaty její dcery jsou trochu příliš nízko, a nejlépe bude, když se převlékne. Mluvila také o školním kodexu oblékání, který byl založen v roce 1996, “nařizuje studentům, aby byly vhodně oblečeni na všechny školní aktivity, beroucí v úvahu počasí, zdraví a bezpečnost.”

Rovněž jí uvedla i definici “vhodného ošacení”, která říká, že nemá být příliš odhalující, rozptylující nebo narušující vzdělávací proces.

Když si Emily přišla vyzvednout své dítě, Harmony jí řekla, že ji požádali, aby se převlékla protože “potřebuje soukromí”.

“O jakém soukromí týkajícím se ramen 5-letého děvčátka se to vlastně bavíme?” A když se jí máma zeptala, jak se cítila, začala křičet, “napsala pohoršena matka. Byla nadšená, že si může obléci tyto šaty a ukáže jejich i svým kamarádem vedle toho jak budou hrát venku na hřišti. Vždyť má jen 5 let!

“Řekla mi!” Nevím, proč mi řekli, že nemohu nosit své šaty. Bylo to velmi trapné.
No na konci tohoto tunelu je přece jen světlo, které ukazuje, jak může pomoci rodič, který se nebojí být proti těmto nesmyslným pravidlům o oblékání. Matčina ochota podělit se o svůj příběh a postavit se za svou dceru skutečně aktualizovala jazyk v oblékání.

“Toto je jistě začátek cesty,” napsala ve svém nejnovějším statusu. “Jsem nadšená, že mohu vidět všechny ty změny, kterým se v současnosti začala věnovat školní rada – politika školního oblečení.”

Dobrá práce!Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Video

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota domnívala, že je další ženou, která touží po kariéře, ale neumí zpívat. Netušili, jak moc se mýlili!

Julia Chupira zpívala slavnou píseň Whitney Houstonové I Will Always Love You. Její hlas nejprve překvapil a pak všechny nadchl! Něco nám říká, že si Julie všimli lidé v hudebním průmyslu a dělá z ní hvězdu. Má neuvěřitelný talent!

Líbí se vám její hlas? Sdílejte!

Pokračovat ve čtení

Video

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost – byly zničené, bez života a barva už nezakrývala šedou barvu jako předtím. O několik let později se rozhodla vyhledat pomoc odborníka Christophera Hawkinse. Změnil ji k nepoznání!

Kerry chtěla podstoupit radikální změnu …

Všechno bylo okamžitě jasné kadeřníkovi! Nejen, že si podstatně ostříhal vlasy, ale také odhalil něco, co se Kerry celé ty roky snažil skrýt …

Šedým vlasům se už nedalo vyhnout. Velmi se jí to hodí! Podívejte se na celou transformaci:

Sníte někdo z vašich přátel o radikální změně účesu? Sdílet tento článek!

Pokračovat ve čtení

Humor

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl přesvědčit svého pána, aby usnul.

Při pohledu na reakci psa, který chce bojovat alespoň hodinu spánku, nebudete schopni zadržet smích!

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video6 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti6 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video6 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti6 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor6 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video6 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti6 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video6 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti6 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy6 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené